نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

12:19 1399/04/29
آخر هفته چه فیلم و سریال هایی تماشا کنیم؟

این که آخر هفته ها چه فیلم و سریال هایی تماشا کنیم تا اوقات فراغت خود را به نحو احسن بگذرانیم از جمله معضل هایی است که اکثراً با آن سروکار داریم. به همین دلیل با بررسی انواع و اقسام فیلم ها و سریال ها تعدادی از بهترین ها را شناسایی کرده و در ادامه ی این مطلب پیرامون آن ها گفته ایم. پس اگر شما هم با معضل یافتن فیلم و سریال های محبوب و پر طرفدار دست و پنجه نرم می کنید و می خواهید انتخاب مطلوبی برای آخر هفته های خود داشته باشید، توصیه می کنیم حتما تیتر های مطلب زیر را به طور حتم بخوانید.

 

پیشنهاد شده ترین فیلم و سریال های محبوب در سطح جهان

طبق بررسی های انجام شده، در ادامه چند مورد از محبوب ترین فیلم و سریال هایی که در سطح جهان نام آشنا هستند را معرفی کرده ایم که بهترین پیشنهاد برای تعطیلات آخر هفته به شمار می روند:

  • سریال سرقت پول
  • راکی
  • هری پاتر و تالار اسرار
  • و فیلم بویکا

با خواندن تیتر های بعدی می توانید از ویژگی های فیلم های مذکور آگاه شوید.

 

سریال سرقت پول

سریال سرقت پول سریالی اسپانیایی است که در سطح جهان سر و صدای بالایی به پا کرده و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. اگر بخواهیم مختصری از این سریال جذاب را بگوییم، باید بدانید که به طور کلی داستانِ سریال متعلق به گروهی از سارقین است که هر یک از اعضای آن با چالش های گوناگونی رو به رو می شوند، چالش هایی که برای هر بیننده ای جذاب هستند.

 

فیلم راکی

راکی از آن دست فیلم های جذاب و محبوبی است که کارگردان آن به واسطه ی طرفداران پر شماری که داشت مجموعه ای از این فیلم را در سری های مختلف ساخته است. گفتنی است راکی مجموعه فیلم هایی است که شخصیت اصلی آن بوکسوری به نام راکی می باشد. لازم است بدانید ژانر این فیلم ورزشی، اکشن و بسیار هیجان انگیز است. نا گفته نماند کسانی که به ژانر های مذکور علاقه مند هستند، به هیچ وجه نباید از دیدن فیم راکی غافل شوند.

 

درباره ی هری پاتر و تالار اسرار

اگر به ژانر های اسرار آمیز و فیلم های برتر جادویی علاقه دارید و عاشق هیجانات ناشی از فیلم های تخیلی هستید، دیدن فیلم هری پاتر و تالار اسرار از ویژه ترین پیشنهادات موجود می باشد. در دل داستان این فیلمِ هیجان انگیز می توانید به نحو مطلوب و جذابی با شخصیت اصلی، یعنی هری پاتر و ماجرا های حول او همراه شوید، ماجرا هایی که هر بیننده ای را به وجد می آورند.

 

آشنایی با فیلم بویکا

فیلم بویکا نیر از دیگر فیلم های جذاب متعلق به ژانر اکشن است. داستان این فیلم در مورد فردی به نام بویکا می باشد که به در یکی از مسابقه های خود سبب کشته شدن حریف اش می شود. در این فیلم شاهد اتفاقات و ماجرا های مختلفی برای بویکا خواهید شد، اتفاقات و ماجرا هایی که منجر شده فیلم بویکا از بهترین فیلم های ژانر اکشن سینمای جهان معرفی شود.