نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

12:16 1399/04/29
معرفی ۲سایت برتر فروش فالوور

خرید فالوور یکی از مرسوم ترین روش ها برای در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا است. شروع هر کاری سخت است. به خصوص شروع ایده ای که مربوط به کسب و کارمان باشد. در ماه های آتی انتخابات ریاست جمهموری آمریکا در پیش است و تحلیلگران دنیای وب از اهمیت تعداد فالوورهای آقای ترامپ در توییتر نسبت به شاخص ترین رقیب دموکراتش، آقای برنی سندرز می گویند. و همین نشان از اهمیت تعداد فالوورها در دنیای آنلاین را دارد. خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک واقعی می تواند کسب و کار و حتی جایگاه شما را با تحولی اساسی روبرو کند.

اهمیت خرید لایک و خرید فالوور اینستاگرام واقعی

قبل از اینکه برای اکانت اینستاگرام تان لایک یا فالوور بخرید، خیلی مهم و واجب است که بدانید این فالوور و لایک ها واقعی هستند یا خیر. اگر مطمئن نیستید بهتر است که اصلا خرید لایک یا خرید فالوور اینستاگرامی نداشته باشید تا اینکه لایک و فالوور فیک زیادی را در صفحه شخصی یا بیزنس تان اضافه کنید. حتی اینستاگرام با بروزرسانی های هسته الگوریتم اینستاگرامش تلاش داشته تا پیج هایی که فالوور و لایک فیک می خرند یا از ربات برای افزایش مخاطبان خود استفاده می کنند را با جریمه های بلند مدتِ جدی و سنگین مواجه کند.

آیا راه قابل اعتمادی برای خرید لایک و خرید فالوور اینستاگرامی وجود دارد؟

خوشبختانه باید بگوییم بله! راه مطمئمن و قابل اعتمادی در دسترس است. اما آیا از این روش آگاه هستید؟ با توجه به بررسی های به عمل آمده و آنالیز تمام وب سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرامی، نتایج این بررسی ها را در این مقاله به طور اختصاصی دو وبسایت برتر خرید لایک و خرید فالوور اینستاگرامی که به صورت کاملا حرفه ای و همچنین با دارا بودن تیم تخصصی و مجرب خدمات خرید لایک و خرید فالوور اینستاگرامی عرضه می کنند را به طور کامل شرح داده ایم. با ما همراه باشید.

1. آسان فالوور، بهترین انتخاب برای خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرامی

با بررسی هایی که در خصوص خدمات آسان فالوور انجام شده است به نتایج زیر دست یافته ایم:

  • خرید لایک ها با اکانت های ایرانی و واقعی انجام می شود.

برای 10 پیج از بسته های خرید لایک آسان فالوور استفاده شد. بعد از خرید، لایک های پیج مورد نظر را زیر نظر گرفتیم. هر 5000 لایک خریداری شده در کمال شگفتی با اکانت های واقعی صورت گرفته بود.

  • خرید فالوورها ایرانی، واقعی و ماندگار بودند!

برای 20 پیج هر کدام 10 هزار فالوور خریداری شد. بعد از خرید، فالوورها را با دقت زیر نظر گرفتیم. بعد از 2 هفته همچنان فالوورهای خرید شده از آسان فالوور در پیج هدف، حضور داشتند و لایک و کامنت پست ها افزایش چشمگیری داشت.

  • کامنت اینستاگرامی با سرعت بالا!

برای 15 پیج خرید کامنت اینستاگرامی از آسان فالورو انجام شد. طبق بررسی های به عمل آمده کامنت های همسو با کسب و کار بودند و سوالات زیادی از پیج های هدف پرسیده شد که تعامل پیج با مخاطبان را به طور فزاینده ای افزایش داد.

  • خرید فالوور خارجی اما کاملا واقعی

برای 18 پیج خرید فالوور خارجی از آسان فالوور انجام شد. در کمتر از 10 ساعت همه فالوورها با همان تعداد سفارش داده شده، به پیج اضافه شد. بعد از 20 روز همچنان درصد بالایی از فالوورها در پیج حضور داشتند و با صفحه تعاملات جدی و مداومی برقرار کردند.

مزایای خرید فالوور و خرید لایک از آسان فالوور

1- سرعت بالا هنگام ثبت سفارش

در آسان فالوور با رابط کاربری جذابی که دارد با پیمایش آسان می توانید فالوورهای خود را خرید کنید و برای پست های خود نیز خرید لایک را نهایتا در 2 دقیقه انجام دهید.

2- خرید فالوور و خرید لایک در بستر امن

درگاه پرداخت امن و رمزنگاری شده آسان پرداخت، باعث می شود که نسبت به خرید خود مطمئن باشیم و بتوانیم خرید خود را در بستر کاملا ایمنِ آسان فالوور انجام دهیم.

3- عدم نیاز به پسورد اکانت برای خرید لایک یا خرید فالوور اینستاگرامی

بسیاری از وب سایت ها برای ارائه خدمات خرید لایک و به ویژه خرید فالوور اینستاگرامی، درخواست پسورد اکانت از شما دارند و همین امر باعث می شود که حریم خصوصی زیر سوال برود. در آسان فالوور تفاوتی ندارد که شما تقاضای خرید لایک یا خرید فالوور اینستاگرام را داشته باشید؛ برای این منظور هیچگونه پسوردی برای خرید فالوور یا خرید لایکی که از آسان فالوور ثبت می کنید، لازم نیست.

4- پشتبانی 24 ساعته آسان فالوور

در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید فالوور، خرید لایک و یا در صورت نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی در تلگرام، تماس حاصل فرمایید.

5- خرید فالوور از آسان فالوور کاملا به صرفه است!

 همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، برای دریافت 500 فالوور واقعی فقط و فقط 10 هزار تومان پرداخت می کنید. آسان فالوور با طراحی بسته های کاملا مقرون به صرفه، این امکان را برای کاربران به وجود آورده تا بتوانید خدمات خرید فالوور اینستاگرامی خود را با صرف کمترین هزینه، تست کنید.

6- تخفیف ویژه برای همه بسته های آسان فالوور

آسان فالوور باتوجه به شیوع گسترده کرونا در سراسر جهان و ایران جهت همراهی و همیاری با استارت آپ ها، شرکت ها، سازمان ها و فعالان اینستاگرامی برای همه بسته های خود به ویژه  بسته های خرید فالوور تخفیف ویژه در نظر گرفته تا همه بتوانند برای پشبرد اهداف سوشیال مدیای خود با صرف کمترین هزینه، رشد قابل توجهی را به دست آورند.

2. مهدی آسان، بهترین انتخاب برای خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرامی

مهدی آسان از برترین ارائه دهندگان خرید فالوور و خرید فالوور اینستاگرام در ایران است که با دارا بودن زیرساخت های قوی و گسترده به سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها و فعالان دنیای اینستاگرام خدمات واقعی خرید لایک و خرید فالوور ارائه می دهد. تا کنون بیش از 2,745,650 فالوور به پیج های اینستاگرامی از سوی مهدی آسان افزوده شده است!

بی شک در دنیای وب، سایت ها و پیج های زیادی را دیده اید که خدمات خرید لایک و خرید فالوور عرضه می کنند. در این نوع خرید ها، فروشندگان با قیمت های بسیار زیاد اقدام به فروش فالوور یا فروش لایک می کنند؛ و برای خدمات خود هم هیچگونه تضمینی ارائه نمی دهند! در مهدی آسان می توانید در صورت عدم رضایت از خرید فالوور واقعی یا خرید لایک دریافتی خود، کل مبلغ پرداختی تان را پس بگیرید. و این یک شعار نیست! شما برای انجام درست و به موقع سفارش تان در خصوص خرید فالوور و خرید لایک، ضمانت بازگشت وجه دریافت می کنید. توجه داشته باشید اگر به دنبال خرید فالوور واقعی نیستید، اینستاگرام را برای همیشه فراموش کنید؛ چرا که خرید فالوور فیک نه تنها هچ سودی ندارد؛ بلکه ممکن است پیج و کسب و کار شما در اینستاگرام برای همیشه حذف شود! لازم به ذکر است در مهدی آسان بیش از 8,750,950 لایک  روی پست های اینستاگرامی انجام شده است.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام از مهدی آسان

1- امکان سفارش فالوور تعداد بالا در مهدی آسان

در مهدی آسان می توانید در یک بار سفارش 10 هزار فالوور شگفت انگیز را با قیمت 150 هزار تومان ثبت سفارش کنید.

2- امکان سفارش 50 هزار لایک اینستاگرامی واقعی در هر سفارش

مهدی آسان این امکان را با توجه به زیرساخت های امن و قوی که دارد به وجود آورده تا مخاطبان قدیمی خود را با 50 هزار لایک ویژه به وجد آورید و تعامل آنها را با پیج تان بیشتر و بیشتر کنید.

3- خرید فالوور و خرید لایک از مهدی آسان بدون نیاز به پسورد

مهدی آسان برای جلب اعتماد و اطمینان شما هیچگونه پسوردی برای افزایش لایک و افزایش فالوورهای تان درخواست نمی کند. و جذب فالوور به صورت کاملا واقعی در بستر مهدی آسان صورت می پذیرد.

4- ضمانت بازگشت وجه برای خرید لایک و خرید فالوور اینستاگرامی

هر خرید اینترنتی به دلیل عدم دسترسی فیزیکی، حتما باید گارانتی داشته باشد. رضایت کاربر برای مهدی آسان  به حدی ارزشمند و مهم است که برای همه سفارش های خود ضمانت بازگشت وجه دارد؛ تا در صورت عدم رضایت کل مبلغ پرداختی کاربران را در سریعترین زمان ممکن عودت دهد.

5- پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

برای خرید فالوور و خرید لایک خود در هر ساعت از شبانه روز می توانید با کارشناسان تیم فنی مهدی آسان مشاوره کنید تا خرید بهینه تری را برای استراتژی اینستاگرامی خود پیاده کنید.

6- شروع انجام سفارش از 1 تا 4 ساعت

مهدی آسان با توجه به سفارش های بالایی که در هر ساعت از شبانه روز داراست آماده خدمات رسانی سریع به همه کاربران دنیای وب است. سفارش ها از 1 تا 4 ساعت بعد از ثبت سفارش، انجام می شود.

اهمیت فالوور و لایک بالا در اینستاگرام

هر کاربری قبل از خواندن کپشن ممکن است به دو مولفه نگاه جدی داشته باشد. 1- تعداد فالوورهای پیج 2- تعداد لایک های پست مورد نظر. تعداد فالوور و لایک بالا، نشانه تائید پست شما در دنیای اینستاگرامی قلمداد می شود. اگر می خواهید کمپین ها یا طرح های تخفیفاتی تان منجر به فروش بیشتر شود، خرید لایک و خرید فالوور برای پیج خود را هر چه زودتر آغاز کنید.

در این مقاله دو وبسایت برتر خرید لایک و خرید فالوور اینستاگرامی را به طور کامل شرح داده و ویژگی های هر یک را بازگو کردیم تا بتوانید با توجه به هدف خود از خرید فالور، لایک یا کامنت اقدام نمایید. البته شما می توانید با مراجعه به پایگاه اینترنتی هر یک از این وبسایت ها  خدمات آن ها را به طور دقیق تر مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه نمایید.