نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

12:32 1399/04/24
ثبت نام آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان برای کلیه دانش آموزان و متقاضیان ورود به این مدارس خاص و منحصر به فرد آغاز شد. نکته مورد توجه این که تمامی دانش آموزان باید در زمان ثبت نام تیزهوشان از شرایط و ضوابط تعیین شده برای ثبت نام در آزمون این مدارس اطلاعات کافی را بدست آورند. دقت داشته باشید که ثبت نام آزمون تیزهوشان برای دو پایه تحصیلی ششم به هفتم و همچنین نهم به دهم برگزار می شود. اما دقت داشته باشید که آزمون ورودی این مدارس به صورت جداگانه و در دو زمان مختلف جهت ورود دانش آموزان به یکی از این دو پایه تحصیلی برگزار می گردد. مورد دیگر این که ثبت نام آزمون مدارس ششم به هفتم تیزهوشان در سایتی به نام hoosh.medu.ir و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سایتی به نام azmoon.medu.ir صورت می گیرد.

در این نوشته، قصد داریم در رابطه با ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاعات مفید و کاملی را در اختیارتان قرار بدهیم. به بیان دیگر، قصد صحبت در رابطه با زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام تیزهوشان را برای شما عزیزان دانش آموز داریم. پس ما را همراهی کنید تا با آشنایی با موارد مرتبط با ثبت نام تیزهوشان مشکلی در زمان ثبت نام نداشته باشید.

جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.
9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

چه زمانی می توان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام کرد؟

کلیه افراد و دانش آموزان متقاضی ثبت نام آزمون تیزهوشان می توانند در زمان تعیین شده برای ثبت نام اقدامات لازم را برای ثبت نام در آزمون ورودی این مدارس انجام دهند.

توجه کنید که ثبت نام آزمون تیزهوشان برای دانش آموزان مایل به ادامه تحصیل در یکی از دو پایه هفتم و یا دهم در یک زمان انجام می شود.

برای آزمون سال جاری شاهد برگزاری ثبت نام تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم در اواخر بهمن ماه بودیم که تا اردیبهشت ماه نیز ادامه داشت.

اما در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان سال آینده فعلاً اطلاعاتی در دست نیست و چاره ای جز انتظار تا زمان اعلام نظر مسئولین امر در این رابطه نیست.

در مورد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان چه می دانید؟

ثبت نام تیزهوشان برای دانش آموزان و متقاضیان ورود و ادامه تحصیل در این قبیل از مدارس تحت شرایطی برای هر فرد انجام می شود.

در واقع، بدون داشتن این شرایط تعیین شده امکان ثبت نام در این آزمون مهم برای افراد و داوطلبان وجود ندارد. آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دارید؟

در این بخش با ذکر شرایط ثبت نام تیزهوشان برای هر دو پایه ششم به هفتم و همچنین نهم به دهم در خدمت شما دوستان و داوطلبان عزیز هستیم.

شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم تحصیلی

. دانش آموز الزاماً باید در تمامی دروس پایه ششم مقیاس خیلی خوب را جهت ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان کسب کرده باشد.

. به جز پایه ششم تحصیلی کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس مورد مطالعه در پایه پنجم تحصیلی هم الزامی به نظر می رسد.

. فرد دانش آموز شرکت کننده در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم الزاماً باید تابعیت ایرانی داشته باشد و تبعه خارجی نباشد.

البته توجه داشته باشید که اگر احیاناً داوطلب تنها در یکی از دروس خود مؤفق به کسب نمره خیلی خوب نشده باشد و نمره وی در مقیاس خوب باشد ثبت نام وی در آزمون مدارس تیزهوشان بلامانع است و مشکلی از این بابت برای وی وجود ندارد.

البته به شرطی که در هر دو پایه این اتفاق افتاده باشد و داوطلب باید در مجموع هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم نمره قبولی خوب را کسب کرده باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم تحصیلی

اگر به دنبال ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم تحصیلی هستید الزاماً باید در پایه هشتم حداقل معدل نوزده را کسب کرده باشید.

مورد دیگر این که تابعیت ایرانی داشتن برای شرکت و ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیز از ملزومات است.

در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان چه می دانید؟

به جز بحث زمان کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان نیز برای هر فرد متقاضی ادامه تحصیل در این مدارس الزامی به نظر می رسد.

در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان در هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که ثبت نام در هر دو پایه به صورت اینترنتی انجام می شود.

همان طور که بالاتر گفتیم اما سایتی که برای ثبت نام این دو پایه در نظر گرفته شده است با یکدیگر تفاوت دارد.

در واقع، اگر به دنبال ثبت نام در پایه تحصیلی ششم به هفتم هستید الزاماً باید از طریق سایت hoosh.medu.ir برای این امر اقدام بفرمایید.

اما توجه داشته باشید که ثبت نام آزمون تیزهوشان برای پایه نهم به دهم تحصیلی در سایتی به نشانی azmoon.medu.ir برای داوطلبان انجام می گیرد.

اما این ثبت نام طی مراحل و فرایندهایی برای داوطلبان و متقاضیان صورت می گیرد. آیا اطلاعی از این مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت های hoosh.medu.ir و یا azmoon.medu.ir دارید؟

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشان با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاورانی که با دادن اطلاعاتی جامع در رابطه با نحوه و چگونگی ثبت نام در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستند.

آزمون تیزهوشان در چه تاریخی برگزار می شود؟

بعد از انجام ثبت نام آزمون تیزهوشان نوبت به برگزاری این آزمون می رسد. تمامی داوطلبان و متقاضیان باید در زمان تعیین شده برای شرکت در این آزمون مهم اقدام کنند.

البته در این میان، داوطلب باید قبل از شرکت در آزمون کارت ورود به جلسه را از سایت های ذکر شده در بالا دریافت کند.

در واقع بدون وجود کارت ورود به جلسه امکان شرکت فرد در آزمون تیزهوشان وجود ندارد.

پس قبل از حضور در آزمون به این موضوع مهم توجه کنید.

زمان برگزاری آزمون تیز هوشان در سال جاری تاریخ بیست و هفتم تیر ماه تعیین شده است و داوطلبان با رعایت ضوابط بهداشتی امکان شرکت در این آزمون را دارند.

نتایج آزمون تیزهوشان چه زمانی به اطلاع داوطلبان می رسد؟

بعد از ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان نوبت به اعلام نتایج این آزمون می رسد. تمامی دانش آموزان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان می توانند در زمان تعیین شده برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان اقدامات لازم را انجام دهند.

با توجه به تأخیر به وجود آمده در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به علت شیوع گسترده ویروس کرونا فعلاً نمی توان تاریخ دقیقی را برای اعلام نتایج این آزمون اعلام کرد.

در نتیجه، فعلاً باید منتظر زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بعد از برگزاری آن باشیم.

آیا اطلاعی از منابع مورد مطالعه برای قبولی در آزمون تیزهوشان دارید؟

در هر آزمونی تهیه و مطالعه بهترین منابع از اهمیتی اساسی برخوردار است. آزمون تیزهوشان به عنوان یکی از آزمون های سخت و مهم نیز از این قضیه مستثنی نیست.

در واقع، هر فرد متقاضی شرکت در این آزمون الزاماً باید از لیست منابع مورد نیاز برای قبولی در آزمون تیزهوشان مطلع باشد و بهترین آن ها را بشناسد.

آیا اطلاعی از منابع مورد نیاز آموزش تیزهوشان به خصوص بهترین منابع لازم دارید؟

اگر به دنبال شناخت این منابع مهم برای شرکت در آزمون وروی مدارس تیزهوشان هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ایران تحصیل در این رابطه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند و شما را از لیست منابع مورد نیاز برای مورد مطالعه مطلع می کنند.

قبولی در آزمون تیزهوشان در کنار بهترین مشاوران

آزمون تیزهوشان از جمله آزمون هایی است که هر فرد دانش آموز به دنبال قبولی در آن است. آزمونی که زمینه ورود شما را به بهترین و باکیفیت ترین مدارس ایران فراهم می کند.

اما رعایت مواردی برای پذیرش در آزمون تیزهوشان الزامی به نظر می رسد.

در واقع، بدون داشتن برنامه ریزی، آشنایی با بهترین منابع مورد نیاز برای مطالعه و همچنین اطلاع از بهترین روش ها و راهکارهای مورد نیاز برای مطالعه امکان قبولی برای شما دوستان عزیز وجود ندارد.

این که بدانید چگونه می توان از عهده مطالعه دروس مورد نیاز برای قبولی برآمد و درس خواندنی اصولی و دقیق داشت یعنی مؤفقیت را تا حد زیادی از آن خود کرده اید.

حتماً‌ می پرسید که چگونه می توانم از تمامی این موارد مطلع شوم و قبولی در آزمون تیزهوشان را از آن خود کنم؟ پاسخ بسیار ساده و مشخص است.

کافیست گوشی تلفن را بردارید و با تیم مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید. مشاورانی با تجربه و آگاهی بالا که می توانند شما از تمامی موارد مذکور به طور دقیق مطلع کنند.

در کنار مشاوران خبره مجموعه ایران تحصیل دیگر نگرانی از بابت قبولی در آزمون تیزهوشان ندارید و می توانید خیال خود را از بابت پذیرش در این آزمون مهم راحت کنید و برای ادامه تحصیل به این مدارس باکیفیت و عالی راه پیدا کنید.

برای آشنایی با مراحل گام به گام ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.
9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل