نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

01:01 1399/04/20
از طریق سایت دام کالا، از قیمت گوسفند زنده مطلع شوید.

از طریق سایت دام کالا، از قیمت گوسفند زنده با خبر شویم و آنچه لازم است در مورد گوسفند زنده از جمله خرید گوسفند زنده ،فروش گوسفند زنده، دام کالا، خرید گوسفند، قیمت گوسفند زنده، گوسفند، فروش گوسفند، خرید دام اطلاعات کسب کنیم.

گوسفند زنده

سایت دام کالا:

دام کالا یک دامداری مکانیزه و مدرن با امکانات بالا است که گوسفند زا در محیطی سالم و بهداشتی پرورش می دهد. این دامداری همچنین در کنار دامداری خود یک دارای یک فروشگاه اینترنتی فروش گوسفند است که به صورت اینترنتی فعالیت فروش گوسفند را انجام می دهد. دامکلا از بروز ترین امکانات و تخصصی ترین تیم برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده می کند. شما می توانید با خرید گوسفند زنده با تمام ویژگی هایی که مد نظر دارید از طریق دامکالا اقدام کنید. کیفیت و قیمت مناسب از ویژگی های بارز این سایت می باشد.

پرواربندی گوسفندان در محیطی کاملا بهداشتی و زیر نظر افراد متخصص انجام می گیرد. دام کالا دارای مجوز رسمی دامداری از وزارت جهاد کشاورزی می باشد و به همین منظور در تمام مراحل، از پرواربندی تا فروش گوسفند زنده نکات بهداشتی رعایت می شود.

خریدی که شما از طریق دام کالا انجام می دهید بدون واسطه می باشد و حذف واسطه در کاهش قیمت گوسفند برای شما تاثیر گذار خواهد بود. شما یک خرید مطمئن بدون صرف وقت به صورت آنلاین خواهید داشت.

با توجه به نیاز جامعه به مصرف گوشت قرمز خانواده ها به دنبال محصولی با کیفیت هستند و ترجیح می دهند خودشان گوسفند زنده خریداری کرده و ذبح کنند. سایت دام کالا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی گوسفند زنده را با تمام ویژگی هایی که ارائه شده است انتخاب کنند و نسبت به خرید اقدام کنند.

نوع تغذیه در پرواربندی گوسفند موثر است ، لازم به ذکر است که تغذیه گوسفندان در فضای دامکالا طوری در نظر گرفته شده است که باعث رشد طبیعی آنها شود. از هیچگونه مواد شیمیایی و هورمون های رشد استفاده نمی شود قطعا توجه به ارگانیک بودن و کیفیت بالا از اولویت های دامکالا می باشد.

این فرمول رشد که برای گوسفندان در نظر میگیرند با تجویز دامپزشک صورت می گیرد. تا گوسفندان در زمانی مشخص به وزن برسند. تاثیر مواد مغذی بر لذیذ شدن گوشت گوسفند را نمی توان نادیده گرفت. در چنین فضایی این گوسفندان بعد از پرواربندی برای فروش آماده می شوند و اطلاعات آنها در صفحه سایت دامکالا برای مشتریان قرار خواهد گرفت.

گوسفند زنده

قیمت گوسفند زنده در سایت دام کالا:

برای مشتریان دومین فاکتور مهم بعد از کیفیت گوشت قیمت گوسفند می باشد. امکان مشاهده آخرین قیمت گوسفند زنده روزانه برای تمام افراد فراهم است.

برای مشخص شدن قیمت گوسفند باید به وزن آن توجه کرد. قیمت گوسفند زنده در دامکالا با در نظر گرفتن تمام شرایطی مانند نگهداری گوسفند، تغذیه و حمل و نقل برای مشتریان در نظر گرفته شده است حتی با در نظر گرفتن چنین شرایطی قیمت گوسفند زنده برای شما مقرون به صرفه خواهد بود،زیرا هم واسطه حذف خواهد شد و هم هزینه حمل و نقل بر عهده شما نخواهد بود و شما در این نوع خرید هیچگونه اتلاف وقتی نخواهید داشت.

اما آنچه در قیمت گوسفند زنده تاثیر مستقیم دارد وزن آن می باشد. قیمت مشخص شده در سایت بر اساس قیمت رایج بازار می باشد. همیشه در بازار یک میانگین قیمت برای گوسفندان 60 کیلو گرمی در نظر گرفته می شود و به تناسب همان قیمت حدودی و میانگین دیگر گوسفندان و بره ها را نیز قیمت بندی می کنند.

در واقع بر اساس همین الگو که در بازار موجود می باشد دام کالا نیز قیمت بندی ها را مشخص می کند. بر اساس این الگو قیمت گوسفند زنده بر اساس وزن های مختلف متفاوت است. در هنگام خرید نیز شما اگر وزن سنگین تری را انتخاب کنید قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

در چنین شرایطی توصیه می شود مشتریان گوسفند با وزن بالا را برای خرید انتخاب کنند زیرا علاوه بر میزان بیشتری از گوشت،قیمت گوسفند نیز مقرون به صرفه تر خواهد بود.

لیست قیمت ها بر اساس آخرین تغییرات برای مشتریان قابل مشاهده خواهد بود و متقاضیان می توانند بر اساس لیست ارائه شده از آخرین قیمت گوسفند زنده به صورت روزانه مطلع شوند.

اطلاعاتی که در زمینه قیمت گوسفند زنده در سایت مشاهده می کنید مرتب مورد بررسی قرار می گیرد و اگر اطلاعات تغییر کند برای مشتریان قابل مشاهده خواهد بود.

ممکن است در هنگام خرید اینترنتی به جهت عدم حضور در فروشگاه و صرف هزینه برای خرید این نگرانی وجود داشته باشد که آیا اطلاعات وزن کشی گوسفندان صحیح می باشد یا خیر؟

برای پاسخ گویی به این پرسش باید اشاره کرد وزن کشی گوسفندان زنده در دامکالا به خاطر سلامت گوسفندان و غربالگری آنها مرتب انجام می گیرد و اطلاعات آنها در بانک اطلاعاتی دامکالا ذخیره می شود. و شما با مشاهده این اطلاعات می توانید نسبت به خرید اقدام کنید.

افرادی که برای مناسبت های مختلف مانند عروسی، رستوران، برنامه هیئت ها اقدام به خرید عمده گوسفند زنده می کنند ، قیمت گوسفند برای این افراد با قیمت مطلوب تری عرضه خواهد شد. این افراد با خرید به صورت عمده به دلیل خرید مستقیم و حذف واسطه با قیمت مناسب تری نسبت به بازار روبرو می شوند همچنین علاوه بر گوشت مورد نیاز دیگر اعضای گوسفند را نیز خواهند داشت و در نهایت خریدی به صرفه تر خواهند داشت.

دام کالا این امکان را برای تمام مشتریان خود فراهم کرده است که در صورت درخواست قصاب برای ذبح گوسفند هیچ گونه هزینه اضافی از آنها دریافت نکند.

همچنین برای مشتریان امکان مشاهده تصویر و قیمت گوسفند زنده با تمام اطلاعات دیگر فراهم است. گوسفندانی که در دام کالا پروار بندی می شوند با تاریخچه ، تصاویر مختلف و اختصاصی گوسفندان با توجه به آخرین تغییرات در سایت قرار می گیرد.

در واقع اگرچه خرید به صورت مجازی صورت می گرد اما شرایط فراهم آمده شده برای مشتریان مانند فضای حقیقی می باشد تا بتوانند خریدی با اطمینان خاطر انجام دهند. شما کافیست با جستجوی سایت دامکالا و مشاهده صفحه نخست ان از قیمت گوسفند زنده روزانه با خبر شوید.