نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:45 1399/04/8
فروش انواع دیزل ژنراتور

شرکت دیزل ژنراتور کاشانی فروشنده انواع موتور برق و دیزل ژنراتور بوده و این مجصولات را با بهترین کیفیت عرضه می کند.

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور دستگاهی برای تولید برق بوده و دارای یک ژنراتور و یک موتور دیزلی است. به طور کلی دیزل ژنراتور یکی از انواع ژنراتور است و به وسیله موتوری که از سوخت دیزل استفاده می کند، کار می کند. دیزل ژنراتورها با توجه به نوع سوخت مصرفی شان، به انواع گازوئیلی، بنزینی و دیزلی طبقه بندی می شوند. در حقیقت دیزل ژنراتورها زیرمجموعه ایی از دستگاه های تولید کننده برق هستند و سوختی مورد نیاز آنها گازوئیل است. دیزل ژنراتورهایی که سوخت آن ها گاز است، دیزل ژنراتور گاز سوز و دیزل ژنراتورهایی که سوخت آن بنزین است، دیزل ژنراتور بنزینی نامیده می شوند. دیزل ژنراتور برای این که بتواند برق مورد نیاز را تامین کند، نیروی مکانیکی تولید شده را به ژنراتور انتقال می دهد. برای آگاهی از قیمت دیزل ژنراتور با شرکت کاشانی تماس بگیرید.

دیزل ژنراتورها دارای کاربردهای مختلفی بوده و در زمان قطع برق ،می توان از آنها استفاده کرد. دیزل ژنراتورها برای مصارف دائمی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. دیزل ژنراتورها در ابعاد مختلفی تولید می شوند و به طور کلی می توان گفت با توجه به توانی که برای تولید برق دارند یعنی بر حسب کیلو ولت آمپر و کیلو وات طبقه بندی می شوند.از دیزل ژنراتورهای کوچک که قادر به تولید برق تا 250 ولت آمپر هستند، برای تولید برق اضطراری و همچنین برای تولید برق دائمی و حتی در زمان اوج مصرف برق استفاده می شود. برای تامین برق روشنایی و برای نیروی محرکه وسایل نقلیه بزرگ از جمله کشتی ها و قطارها، از دیزل ژنراتور استفاده می شود. دیزل ژنراتورهای کوچک قادر به تولید 200 کیلو ولت، آمپر هستند و بیشتر برای مصارف اضطراری مورد استفاده قرار می گیرند.

ژنراتور مکالته

شرکت مکالته در ایتالیا یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ژنراتور در جهان محسوب می شود. این کمپانی فقط مشغول به تولید دیزل ژنراتور است و با شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، همکاری می کند.

ژنراتور مکالته متشکل از یک سلف چرخشی و یک استاتور ثابت است. کلیه سیم پیچ های آلترناتورهای این دیزل ژنراتور دارای سطح 2/3 بوده و از این طریق می تواند موجب کاهش هارمونیک های موجود در شبکه شود. ژنراتورهای مکالته همانند سایر ژنراتورها در انواع و سایزهای مختلفی تولید شده و دارای توان های مختلفی می باشند. ژنراتورهای مکالته در بسیاری از صنایع استفاده شده و کاربرد فروانی دارند.

به طور کلی می توان گفت ژنراتور مکالته از مزایای زیادی برخوردار است. طراحی این ژنراتور به گونه ایی است که در تمام شرایط عملکرد خوبی دارد. ژنراتورهای مکالته این توانایی را دارند که هنگام کار کردن هر گونه خطایی که در کارکرد ژنراتور ایجاد شود را به درستی ثبت کنند. اگر مشکلی در عملکرد این ژنراتور به وجود آید به وسیله سیستم تنظیم کننده دیجیتال آن که قابلیت بالایی دارد، حل می شود. این ژنراتور با داشتن طرحی نو، حجم و وزن مناسب و همچنین مقاومت بالایی که دارد یکی از بهترین ژنراتورها محسوب می شود. ژنراتور مکالته به خاطر دارا بودن طراحی انعطاف پذیر و همچنین داشتن سیستم FEM عملکرد و کارایی بالایی دارد. روتور سیم پیچ ژنراتور مکالته در برابر گرما مقاومت زیادی داشته و با وجود سیستم MAUX می تواند منبع تغدیه جداگانه ایی برای دستگاه تنظیم کننده آن، به وجود آورد.

قطعات یدکی دیزل ژنراتور

لوازم یدکی دیزل ژنراتور نقش مهمی در بهبود عملکرد این دستگاه دارند. در این مقاله به بررسی بعضی از قطعات یدکی دیزل ژنراتور می پردازیم.

فیلتر دیزل ژنراتور

یکی دیگر از مهمترین و پرکاربردترین قطعات دیزل ژنراتور، فیلتر آن است. با توجه به این که دیزل ژنراتورها دائماً در حال کار کردن بوده و یک سره روشن هستند، باید بهترین نوع فیلتر در آنها مورد استفاده قرار بگیرد. فیلترها نقش بسیار مهمی در عملکرد دیزل ژنراتورها داشته و بهتر است برای کارکرد بهتر دستگاه، از فیلترهایی استفاده شود که از کیفیت بیشتری برخوردار می باشند. فیلترهای با کیفیت موجب عملکرد بهتر دستگاه شده و عمر دیزل ژنراتور را طولانی تر می کنند. دیزل ژنراتور دارای انواع مختلف فیلتر از جمله فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر بای پس روغن، فیلتر سوخت و فیلتر آبگیر سوخت هستند.

فیلتر های هوا می توانند گرد و خاک موجود در دیزل ژنراتور را به خود جذب کرده و در نتیجه آسیب کمتری به به دستگاه وارد می شود.

کانوپی دیزل ژنراتور

کانوپی دیزل ژنراتور نوعی محفظه یا اتاقک است که با توجه به نوع عایق بندی صوتی ایی که دارد، موجب کاهش صدا شده و از آلودگی صوتی جلوگیری می کند. کانوپی دیزل ژنراتور به منظور حفظ و نگهداری از دیزل ژنراتور ساخته می شود به همین دلیل باید در برابر شرایط محیطی از جمله گرما مقاومت بالایی داشته باشد.

دیزل ژنراتورها سر و صدای زیادی در هنگام کار کردن، ایجاد کرده و آلودگی صوتی زیادی به وجود می آورند، بنابراین استفاده از کانوپی در دیزل ژنراتورها امری مهم و ضروری به حساب می آید. کانوپی دیزل ژنراتور علاوه بر این که موجب کاهش سر و صدا می شود، این قابلیت را دارد که در برابر گرد و غبار، گرما و سرما به خوبی از دیزل ژنراتور محافظت کند. مهمترین مزیت کانوپی دیزل ژنراتور در مناطق مرطوب و گرمسیری نگهداری از دیزل ژنراتور در برابر نم و رطوبت است و همین امر موجب طول عمر دیزل ژنراتور شده و دیزل ژنراتور مدت زمان بیشتری قابل استفاده خواهد بود. از آن جایی که کانوپی دیزل ژنراتور، صدای دیزل ژنراتور را تا حد زیادی کاهش می دهد، در اماکن عمومی از جمله هتل ها و اماکن تفریحی و بیمارستان ها که نیاز به آرامش دارند، استفاده می شود.