نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:37 1399/04/8
آموزش آنلاین زبان

روش های زیاد و متنوعی برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی وجود دارد و زبان آموزان می توانند با استفاده از جدید ترین و به روز ترین تکنیک های آموزشی، زبان انگلیسی را به صورت آنلاین یاد بگیرند. به طور کلی دو نوع روش برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی وجود دارد : آموزش به طور هم زمان و آموزش غیر هم زمان.

آموزش هم زمان آنلاین زبان انگلیسی نوعی تبادل زنده اطلاعات بین افرادی است که در یک گروه به صورت آنلاین آموزش می بینند. در این نوع آموزش، زبان آموزان به طور همزمان پرسش های خود را از اساتید می پرسند و اساتید نیز به صورت آنلاین پاسخ آنها را می دهند. در این روش اساتید می توانند با مطرح کردن سئوال، زبان آموزان را به چالش بکشند. این روش در مقایسه با آموزش آنلاین غیر همزمان نسبتاً بازخورد بهتری دارد زیرا زمانی که زبان آموزان به چالش کشیده می شوند، مطالب درسی بهتر در ذهنشان باقی می ماند. در آموزشگاه زبان تهران دوره های آموزش زبان های زنده دنیا مانند انگلیسی، آلمانی، ترکی و غیره به هر دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. شما می توانید برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین با آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید.

در روش یادگیری آموزش غیر همزمان آنلاین زبان انگلیسی، زبان آموزان در تایم های مختلف در کلاس آموزش آنلاین حضور دارند به این ترتیب که هر کدام از دانش آموزان در زمان های مختلف تکالیف درسی خود را انجام داده و مورد ارزیابی اساتید قرار می گیرند.

یکی از بهترین روش ها برای تقویت زبان انگلیسی در کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی دیدن فیلم و سریال است. زبان آموزان بعد از دین فیلم می توانند لغات و اصطلاحات جدید و نکات مهم گرامری را برای اساتید خود بازگو کنند و به این ترتیب در بسیاری از مهارت های زبان ارتقا پیدا می کنند. . دیدن سریال و فیلم یکی از روش های خوب برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی بوده و انگیزه زبان آموزان را برای یادگیری زبان بیشتر می کند. دیدن فیلم و سریال در کلاس های آنلاین زبان با روشی اصولی و صحیح، موجب تقویت و بهبود مهارت های شنیداری و مکالمه و همچنین لغات و اصطلاحات جدید می شود. در کلاس هایی که به صورت آنلاین برگزار می شود اساتید در ابتدا بیشتر فیلم هایی را به زبان آموزان معرفی می کنند که جنبه آموزشی داشته باشد. برای شروع کار در کلاسهای آموزش آنلاین زبان، اساتید باید فیلم های کوتاه یا سریال های جذاب را به زبان آموزان خود معرفی کنند زیرا اگر زبان آموزان به خوبی با زبان انگلیسی آشنایی نداشته باشند و تازه شروع به اموزش زبان به صورت آنلاین کرده باشند، ممکن است دیدن فیلم های طولانی برای آنها خسته کننده باشد و نکات مهم و کلیدی درس را به درستی یاد نگیرند. در این روش اساتید باید از زبان آموز بخواهند که بعد از دیدن بخشی از فیلم، لغات و اصطلاحات جدید را برای آنها باز گو کرده و اگر کلاس به صورت همزمان است از زبان آموزان بخواهد مطالب جدید را با سایر زبان آموزان به اشتراک بگذارند. زبان آموزان می توانند به صورت گروه های دونفره، مکالمه های ساده فیلم را با یکدگیر تمرین کنند این کار کمک بزرگی به تقویت و بهبود یافتن تلفظ زبان انگلیسی آنها می کند و به طور کلی می توان گفت یکی از روش های موثر و مفید در کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی است.

با استفاده از اپلیکیشن های آموزشی که اساتید در کلاس های آنلاین به زبان آموزان معرفی می کنند، اطلاعات زبان آموزان در مورد زبان انگلیسی به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند و همچنین موجب تقویت حافظه آنها می شود. اپلیکیشن های آموزشی که برای کلاس های آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند این قابلیت را دارند که به طور همزمان مهارت های اصلی زبان انگلیسی را آموزش دهند و به این ترتیب روند یادگیری زبان انگلیسی به خوبی پیش می رود. اپلیکیشن هایی که اساتید برای آموزش زبان آنلاین انگلیسی به زبان آموزان معرفی می کنند، دارای قابلیت های زیادی هستند و به ویژه افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند، با ثبت نام در کلاس های آموزش آنلاین زبان و استفاده از این نرم افزار می توانند بعد از مدتی تمرین به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. به جز زبان انگلیسی، کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین نیز در آموزشگاه زبان تهران برگزار می شود. برای شرکت در این دوره ها با این موسسه تماس بگیرید.

زبان آموزان در دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی می توانند همانند کلاس های حضوری با سایر زبان آموزان تعامل داشته باشند و با توجه به این که کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی به یک یا دو جلسه در هفته محدود نمی شود، زبان آموزان می توانند در بحث های کلاسی به طور فعالانه شرکت داشته باشند. زبان آموزان می توانند همزمان با بحث های کلاسی که اطلاعات کافی در مورد آن ندارند، مطلب مورد بحث را در اینترنت جستجو کرده و نظر خود را در مورد آن بیان کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.