نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

11:37 1399/04/4
35000 پروژه افتر افکت + دموی پروژه آماده با پشتیبانی رایگان

هیچ چیز نیست که نتوان با افتر افکت ایجاد نمود. این یک شعار نیست. مشتاقان جلوه های بصری و ترکیب عناصر بصری بااستفاده از افتر افکت، بهترین طرحهای ممکن را ایجاد می نمایند. در سایت Bigmotion.ir با پروژه های افترافکت آماده، فقط زمان خود را برای انتخاب کردن صرف می کنید و در این سایت نشان دادیم که این مطلب شعار نیست. افتر افکت، دنیای دگرگون ساز عرصه فیلم سازی و محصولات تلویزیونی در سراسر دنیا به خصوص کشورهای پیشرفته در صنعت سینما می باشد. ایجاد انواع پویانمایی، جلوه های سینمایی و تغییرات هیجان انگیز در پروژه افتر افکت به چشم می خورد. در این سایت می توانید دموی آماده با پشتیبانی رایگان خود را انتخاب نموده و در صورت تمایل انجام پروژه های افتر افکت خود را به ما بسپارید.

سایت بیگ موشن، با 35000 هزار پروژه افتر افکت انجام شده و در دست اقدام از جمله بزرگترین سایتهای فعال در این حوزه می باشد. پروژه های افتر افکت ایجاد شده به حوزه های موشن گرافیک، استوری اینستاگرام، اسلایدشو، تایپوگرافی و لوگو تقسیم بندی شده است. دموی پروژه های افتر افکت با پشتیبانی رایگان جهت ارتقای ارتباط با مخاطبان گرامی طراحی و ایجاد گردیده است. مخاطبان افتر افکت تمامی اقشار جامعه هستند. مشاغل و اصناف، گروه های آموزش، طراحان سایت، سینماگران و تولیدگران عرصه تبلیغات و موارد شمابه دیگر همگی نیازمند این پروژه عظیم سحرآمیز هستند.

دنیای افتر افکت

پروژه افتر افکت

در سایت بیگ موشن افتر افکتهای آماده در حوزه های مختلف کاری و هنری طراحی شده است. این حوزه ها عبارتند از: موشن گرافیک، استوری اینستاگرام، اسلایدشو، تایپوگرافی و لوگو. در ادامه به معرفی تک تک این بخشها خواهیم پرداخت.

موشن گرافیک

در سالهای اخیر توجه به متحرک سازی گرافیکی گسترده شده و استفاده از تکنیکهای مختلف در این خصوص روزافزون گردیده است. از این ابزار جهت انتقال مفاهیم و محتوا به خوبی استفاده می شود. موشن گرافیگ از متحرک سازی آرمهای ابتدایی کار خود را آغاز نمود و تا به امروز مسیر پر فراز و نشیبی را طی کرده است و هم اکنون به عرصه فیلم سازی و تبلیغات و رسانه تغییره حوزه داده و امروز با استفاده از آن، تولیدات حرفه ای سینمایی به همراه صداگذاری تخصصی ایجاد می شود. این یکی از خروجی های افتر افکت می باشد. در سایت بیگ موشن به آدرس Bigmotion.ir ، موشن گرافیکهای خود را انتخاب و از دیدن آنها لذت ببرید. فعالان عرصه انواع تولیدات به خصوص تولیدات آموزشی و حرفه ای تبلیغاتی می توانند از همکاری ما بهره مند شوند.

استوری اینستاگرام

نمایش لحظه به لحظه با استوری اینستاگرام. از این بهتر ! یکی از کاربردهای افتر افکت، تولید ویدئوهای جذاب برای استوری اینستاگرام است. به سایت ما مراجعه کنید و استوری مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. استوری های آماده شده به همراه پکیج های متنوع مانند پکیج 20 عددی اکولایزر برای موزیک با تنوع افتر افکتهای ایجاد شده، در انتظار شماست. علاقه مندان سفارش خود را از طریق کانال تلگرامی بیگ موشن یا آدرس ایمیل مندرج در سایت ارسال نمایند. لحظه به لحظه شما را افکت می کنیم.

اسلایدشو

این قسمت ویژه طراحان سایت ایجاد شده است و یا کسانی که علاقه مند هستند تا سایت طراحی کنند. امروزه اسلایدشو ها بخش مهمی را در سایتها به خود اختصاص داده اند و بیشتر بخش اطلاع رسانی انواع سایتها، با استفاده از اسلایدشو محقق می شود. اسلایدشو ها همان تصاویر متحرک هستند که در سایتها حواس خواننده را به خود جلب می کنند. اسلایدشوها نوشته های متحرکی هستند که زیرنویس می شوند و خواننده به دنبال آنها زمان بیشتری را در سایت سپری می کند. اسلایدشو ها ویدئوها و هر نوع ساخت فیلم و انیمیشن پویا هستند که به منظور تبلیغات در سایتها قرار می گیرند و جلب نظر می کنند. به سایت ما مراجعه کنید. در قسمت پروژه آماده افتر افکت، اسلایدشوهای آماده طراحی شده را ملاحظه کنید و از بین آنها علایق خود را انتخاب کنید. تنوع تولیدات این بخش به گونه ای است که سلیقه های گوناگونی را با خود همراه خواهد ساخت.

تایپوگرافی

بیگ موشن در نظر دارد تا تمام عناصر هنری بتوانند از این سایت بهره مند شوند. این بخش از طراحی سایت، مربوط به بصری سازی و هنری کردن حروف و تصویری نمودن آن است. طراحی حروف و تصویری نمودن آن از جمله بخشهای هنر است که در آن با یک نگاه مفهوم انتقال می یابد و جلوه های تصویری به جای متن با مخاطب ارتباط برقرار می نمایند. در تایپوگرافی نگاه نوشتاری صرف مورد توجه است و با تصویرسازی حروف به دنبال روح دوباره و با نگاه ابعادگرایانه به نوشتار هستیم. در این هنر با تغییر ساختار حروف، اغراق یا ساده سازی حروف، تصویرسازی ایجاد می شود. در پروژه افتر افکت، تایپوگرافی های متعددی منتظر شماست.

تایپوگرافی

ما با انجام پروژه های افتر افکت در حوزه تایپوگرافی توانسته ایم تا قالبهایی برای انواع مخاطب خود ایجاد نماییم. در این قسمت پروژه های آماده و مورد علاقه خود را برگزینید.

لوگو

طراحی گرافیکی یک نماد که می تواند برندی را مشخص نماید، لوگو نام دارد. عموما مسئولان شرکتهای تجاری، تولیدگران و آنهایی که در عرصه صنعت فعال هستند، علاقه مندند که از یک برند تصویری استفاده نمایند تا با نمایش این تصویر، برند اصلی همواره در ذهن تداعی گردد. لوگو، برند تصویری یکتاست. لذا همواره با هر لوگو یک برند تداعی می گردد. بیگ موشن با استفاده از خلاقیت خود در بخش پروژه آماده افتر افکت خود، لوگوها و پروژه های افتر افکت مرتبط با لوگو را ایجاد نموده است که می تواند انتخاب شما را برانگیزد. با ورود به این بخش برند تصویری خود یا مشابه آن را انتخاب نمایید.

در تمامی این بخشها به دنبال آن هستیم تا رضایت شما را جلب نموده و ارتباطی ناگسستنی با بیگ موشن برقرار نمایید. علاقه مندان می توانند با ورود به بخشهای متنوع سایت و دانلود پروژه های مرتبط با علایق، به ویرایش و یا تغییر محتوا مطابق با خواسته خود بپردازند. همچنین در صورت تمایل، با ایجاد ارتباط از طریق کانال تلگرامی، شماره تماس یا ایمیل، سفارشات خود را برای ما ارسال نمایند. تحویل تمامی سفارشات در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.