نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

23:50 1398/03/11
راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید و نمی دانید چکار کنید و یا هزینه های راه اندازی آن برای شما سنگین است از شما دعوت می کنیم چند دقیقه را به خواندن این مطلب اختصاص دهید. ما پیشنهادی برای شما داریم که در قالب آن خواهید توانست به آسانی و با کمترین هزینه، کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نمایید!

ملزومات راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در ابتدا باید مشخص نماییم که قصد داریم در کدام حوزه از وب فعالیت کنیم. معمولا کسب و کارهای آنلاین موفق و بزرگ در همه حوزه ها فعالیت می کنند که وب سایت اصلی ترین بستر فعالیت آنها به شمار می رود. سایر فعالیت های دیگر نیز می تواند در موارد دیگری نظیر شبکه های اجتماعی و ... صورت بگیرد. با توجه به اینکه کسب و کارهای اینترنتی به واسطه وبسایت، اعتبار و شخصیت پیدا می کنند ما نیز مبنای کار خود را بر همین اساس قرار می دهیم.

ملزومات راه اندازی وب سایت

در قدم اول برای راه اندازی سایت به دامنه، هاست و سایت ساز نیاز دارد. دامنه یا آدرس سایت باید ثبت شده و هاست نیز خریداری شود. در واقع هاست به معنی میزبان است و محتوای سایت در آن بارگذاری می شود. در ادامه باید دامنه و هاست با هم ست شده و در دسترس باشند. پس از اینکار نوبت به نصب سایت ساز می رسد که به این وسیله سایت بصورت اولیه راه اندازی می شود. با شخصی سازی صفحات ایجاد شده در سایت ساز نیز می توان سایت مورد نظر را طراحی نمود.

پیشنهاد ویژه میزبان فا

با توجه به اینکه راه اندازی سایت نیاز به دانش فنی دارد ممکن است بسیاری از افراد این دانش را نداشته باشند و راه اندازی سایت برای آنها سخت باشد. بر همین اساس ما در مجموعه میزبان فا ، طرحی ویژه را برای شما در نظر گرفته ایم که بتوانید به راحتترین شکل ممکن صاحب وبسایت ایده آل خود شوید. لازم به ذکر است در قالب این طرح شما تنها با خرید هاست از میزبان فا ، سایر ملزومات راه اندازی سایت را بصورت رایگان در اختیار خواهید داشت که در صورت تمایل شما، راه اندازی سایت نیز توسط کارشناسان فنی میزبان فا بصورت رایگان برای شما انجام می شود!!!

نحوه خرید هاست از میزبان فا

اینکار بسیار ساده است! تنها کافیست بر روی لینک زیر کلیک کرده و سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید. لازم به ذکر است امکانات رایگان برای سرویس هایی فعال می شود که سفارش آنها بصورت سالانه انجام می گیرد. با انتخاب دوره پرداخت سالانه، امکانات رایگان برای شما فعال شده و می توانید آنها را انتخاب نمایید.

خرید هاست از میزبان فا