نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

10:16 1399/02/28
مراحل کامل کاشت مو ابرو و هزینه های آن در کلینیک هلیا

حتی اگر یک سبک زندگی سالم را برای خود در نظر بگیرید و از مو های خود مراقبت کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که در طول زندگی، با ریزش مو های سر و ابرو مواجه شوید. فرآیند هایی نظیر کاشت مو و کاشت ابرو اما به انبوه نگرانی ها در مورد ریزش مو، پایان داده اند.

این فعالیت ها دیگر نه به شیوه تجربی، بلکه با متد هایی کاملا علمی صورت می گیرند و نحوه انجام آن ها نیز دائما در حال به روز شده است. در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و بهترین تجهیزات پزشکی، متد هایی کاملا مدرن کاشت مو و کاشت ابرو برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

کاشت مو با خیالی آسوده به پشتوانه تخصص و مهارت

کلینیک هلیا به پشتوانه پزشکان متخصص و تیم پزشکی مجرب و متعهد، یک تجربه فراموش نشدنی و یک تغییر قابل توجه برای شما به وجود می آورد. در این کلینیک خدمات زیبایی با مناسب ترین هزینه، بهترین و ایده آل ترین شیوه و همچنین کم ترین عوارض جانبی برای شما انجام خواهند شد.

اگر نگران این هستید که کاشت مو یا ابرو، تجربه ای دشوار و دردسرساز برای شما باشد، کافی است با انتخاب یک کلینیک مناسب و بالا بردن سطح آگاهی در مورد فرآیند های زیبایی، این نگرانی را برای همیشه برطرف کنید. در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا به شما اطمینان داده می شود که پیوند ابرو و کاشت طبیعی مو، با مناسب ترین متد ها و بالا ترین کیفیت، برای شما به اجرا دربیایند.

کاشت مو در کلینیک هلیا چه مراحلی دارد؟

کاشت مو در کلینیک تخصصی هلیا، در درجه اول با سپری کردن جلسه مشاوره آغاز می شود. در این جلسه شرایط اولیه شما مورد بررسی قرار می گیرد. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که ممکن است شما به دلایل مختلف کاندیدای مناسبی برای کاشت طبیعی مو نباشید. اگر پس از بررسی وضعیت اولیه، مشخص شود که شما شرایط ایده آلی برای سپری کردن کاشت طبیعی مو دارید، مراحل بعدی کاشت مو آغاز خواهد شد.

پس از جلسه مشاوره و انجام آزمایش های لازم، یک تاریخ مشخص برای انجام کاشت مو روی سر شما در نظر گرفته می شود. همچنین پزشک توصیه هایی برای مراقبت از مو ها در روزهای منتهی به انجام فرآیند را نیز با شما در میان خواهد گذاشت.

در روز انجام این فعالیت زیبایی، پزشک از بی حسی موضعی روی سر شما استفاده خواهد کرد. کاشت مو به طور کلی بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود و به کمک بی حسی موضعی، شما در طول فرآیند احساس درد نخواهید داشت.

سپس مرحله استخراج فولیکول ها صورت می گیرد. این مرحله بستگی به متد انتخابی شما خواهد داشت. در متد FUT فولیکول ها به صورت یک نوار از بانک مو تعیین شده در سر شما برداشته می شوند و در متد FUE برداشت فولیکول ها به صورت مجزا اتفاق می افتد.

پس از برداشت، گرافت ها زیر میکروسکوپ به واحد های فولیکولی تبدیل می شوند و در نهایت مرحله کاشته شدن آن ها در سر شما اتفاق می افتد.

شما حدود یک هفته پس از انجام این فرآیند، شاهد آغاز ریزش مو های خود خواهید بود اما چند ماه پس از سپری کردن کاشت مو، رشد مو های نهایی و طبیعی در سر شما آغاز می شود.

کاشت ابرو در کلینیک هلیا چه مراحلی دارد ؟

به طور کلی مراحل کاشت ابرو ، شباهت های بسیار زیادی به مراحل کاشت مو دارد. در این فرآیند نیز فولیکول ها از بانک مو در سر یا بدن شما استخراج می شوند و قسمت پایانی مراحل این فعالیت، کاشتن فولیکول ها در ناحیه مد نظر است.

پیوند ابرو نیز همانند کاشت طبیعی مو، با جلسه های مشاوره آغاز می شود. با این تفاوت که شما می توانید قبل از انجام فرآیند، شکل و طرح ابرو های نهایی خود را نیز انتخاب کنید. در کلینیک هلیا شما این فرصت را خواهید داشت که قبل از انجام کاشت ابرو، یک حالت متناسب ابرو با چهره خودتان را در نظر بگیرید و در جریان فرآیند، به این حالت مطلوب دست پیدا کنید.

در کاشت ابرو نیز استخراج و کاشت فولیکول ها صورت می گیرد اما در این فرآیند، مرحله کاشت کمی حساس تر به نظر می رسد. چرا که جهت، عمق و زاویه ابرو ها برای رسیدن به بهترین نتایج بسیار مهم خواهند بود. در غیر این صورت، شکل نهایی نامطلوبی برای ابرو ها به وجود می آید.

در کاشت طبیعی ابرو نیز نیازی به بیهوشی نیست و در این فعالیت از بی حسی موضعی برای افراد متقاضی استفاده می شود.

مدتی پس از پایان این فرآیند، ابرو های شما دچار ریزش می شوند و پس از چند ماه، رشد نهایی ابرو ها در صورت شما آغاز خواهد شد. ابرو هایی که این بار نسبت به ریزش، بسیار مقاوم هستند.

چرا شرایط استاندارد برای کاشت ابرو مهم است ؟

چرا شرایط استاندارد برای کاشت ابرو مهم است ؟

امروزه کلینیک های زیبایی در تمام کشور رشد قارچ گونه ای داشته اند اما متاسفانه دیده شده است که بعضی از کلینیک ها بدون مجوز های لازم و تجهیزات کافی فعالیت می کنند. در چنین کلینیک هایی به جای یک پزشک متخصص و ماهر، گاهی از افراد بدون تجربه و تخصص برای کاشت ابرو و مو استفاده می شوند. واضح به نظر می رسد که نتایج نهایی این کار زیر نظر این افراد، به چه میزان ناامیدکننده خواهد بود.

در کلینیک هلیا با استفاده از بهترین تجهیزات و مدرن ترین تکنولوژی ها، یک شرایط در کلاس جهانی برای کاشت مو و کاشت ابروی شما فراهم می شود. فراموش نکنید که اگر این فعالیت ها را در شرایط غیر استاندارد انجام دهید، یک تهدید جدی برای سلامتی خود به وجود آورده اید.

هزینه کاشت مو در کلینیک هلیا

برای تعیین هزینه کاشت مو ، قبل از هر چیز باید شرایط اولیه شما را مورد بررسی قرار داد. اگر شما به گرافت های زیادی برای انتقال در سر خود نیاز داشته باشید، باید هزینه بیشتری برای این فرآیند بپردازید. در واقع هزینه نهایی کاشت طبیعی مو بیشتر از هر چیز به تعداد گرافت ها بستگی دارد.

به طور کلی در کلینیک تخصصی هلیا، برای کاشت مو یک رقم بسیار معقول از شما دریافت خواهد شد. اگر این فعالیت را در کلینیکی انجام دهید که قیمت آن بیش از حد معمول پایین است، شانس بسیار کمی برای رسیدن به نتیجه دلخواه خواهید داشت. چرا که این کلینیک ها معمولا فاقد امکانات مطلوب اولیه برای کاشت مو هستند.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک هلیا

تعداد گرافت های مورد نیاز و فاصله با کلینیک مد نظر، عواملی هستد که روی تعیین هزینه کاشت ابرو اثر می گذارند. با این حال، در کلینیک تخصصی هلیا شما به هیچ وجه ناچار به پرداخت هزینه های سنگین برای کاشت ابرو نخواهید بود. این فرآیند تنها یک بار انجام می شود و نتایج آن همیشگی هستند. به همین خاطر باید نهایت دقت را در انتخاب کلینیک خود به خرج بدهید.