نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

00:10 1399/02/11
لمس ابعاد زیبایی با مصرف کرم دور چشم و کرم آبرسان
کرم پوست
شاید برای برخی لزوم استفاده از محصولات مراقبتی نظیر کرم آبرسان یا کرم دور چشم شعارگونه باشد. چنین دیدگاهی احتمالا از مخالفت با استفاده از مواد آرایشی و محصولات شیمیایی نشات می‌گیرد. اما اگر پوست را وسیع‌ترین بافت و ارگان سطحی بدن بدانیم که حیات و حمایت جز به جز بدن بدان وابسته است، همین حالا دست از مخالفت‌های کورکورانه برمی‌داریم. درست است که تمام جنبه‌های زیبایی‌شناختی از طریق پوست نمود پیدا نمی‌کند. اما هرگز نمی‌توانیم منکر بخش ظاهری زیبایی فردی شویم که به طراوت، جوانی و سلامت پوست ما مرتبط است. اگر این رویکرد را در زندگی بپذیریم در هیچ سنی استفاده از محصولات مراقبتی پوست نظیر کرم آبرسان دیر نیست! اما پوست ما چه زمانی به حمایت کرم آبرسان یا کرم دور چشم و محصولات مراقبتی نیاز دارد؟ از چه سنی باید با انتخاب درست این محصولات به جنگ فاکتورهای پیری زودرس نظیر آلودگی هوا، رادیکال‌های آزاد و اشعه آفتاب برویم؟

حامی جوانی و شادابی پوست خود باشید

افزایش سن و استرس محیطی مهم‌ترین فاکتورهایی هستند که ردّ آن‌ها تا همیشه روی پوست باقی می‌ماند و حتی پیشرفت می‌کند. هر چه قدر که این دو فاکتور شدت بگیرند کلاژن‌سازی و الاستین پوست بیش‌تر تحلیل می‌روند. فشارهای روانی، اشعه‌ مضر خورشید، نوع تغذیه، ژنتیک و به طور کلی سبک زندگی ظاهر پوست را هدف قرار می‌دهند. بخش مهمی که در اصلاح سبک زندگی باید بدان بپردازیم تغییر سبد آرایشی فردی یا خانوار است. شما و اعضای خانواده‌تان شایسته استفاده از راهکارهایی هستید که روند پیری را به تعویق می‌اندازند.ا سید هیالورونیک،گلیسیرین، سوربیتول، پروپیلن گلیکول، لاکتیک اسید و SPF‌ها از همین عناصر ضد پیری هستد که دیر یا زود باید با راهکار مناسب جبران شوند. اگر می‌پرسید منبع غنی و قابل‌ اعتماد این ترکیبات چیست و از کجا باید تامین شوند کمی صبور باشید و این مطلب را ادامه دهید.

تداوم زیبایی با انتخاب آبرسان قوی

کرم آبرسان برای پوست
بسیاری از ترکیبات مورد نیاز پوست نه از طریق تغذیه، بلکه باید به صورت مستقیم و به شکل موضعی تامین شوند. سلول به سلول پوستتان نیاز دارد تا عصاره طراوت و جوانی را از یک منبع غنی و ایده‌ال تغذیه کند. کرم آبرسان اصل اول غذارسانی به پوست‌های خشک و مستعد شکنندگی و چین و چروک است. بخش اصلی آبرسانی یا هیدرودرمی از راه بیرونی و سطح پوست انجام می‌شود. به واسطه محصولاتی نظیر کرم آبرسان یا کرم دور چشم سلول‌های شاخی پوست احیا می‌شوند. ثمره روند  افزایش تورژسانس سلول‌ها و تورم آن‌ها، پوستی شاداب است که با دیدن آن در آینه حس رضایت و زیبایی می‌کنیم. بر خلاف تصور غالب مردم، هر نوع پوستی ( چرب، خشک، مختلط و معمولی ) به آبرسانی نیاز دارد. چرا که روند پیری برای هر کسی اتفاق می‌افتد. یک کرم آبرسان خوب با نفوذ عمیقی که اعمال می‌کند می‌تواند پوست خشک و آسیب‌دیده را احیا کند. به مرور زمان و هر چه قدر که به مصرف کرم آبرسان عادت کنید، پوست شما هم به حفظ رطوبت عادت خواهد کرد! در کنار کرم‌های آبرسان که به صورت عمومی مصرف می‌شوند، استعمال هر نوع آبرسانی برای چشم مناسب نیست. به علاوه پوست دور چشم بیش‌ترین تاثیر زیبایی‌شناختی را روی چهره شما دارد. پس منطقی است که زمان و سختگیری بیش‌تری برای خرید آن به خرج دهید. به همین منظور برای آبرسانی پوست حساس و نازک اطراف چشم استفاده از کرم دور چشم توصیه شده است.

پیشگیری با کرم آبرسان و دور چشم از همین حالا

کرم برای دور چشم
همه پوست‌ها بلااستثنا به کرم آبرسان نیاز دارند و این تفکر که با شروع پیر شدن پوست آبرسانی را آغاز کنیم اشتباه است. اکنون استفاده از کرم دور چشم و کرم آبرسان نه فقط برای درمان، بلکه به عنوان یک ابزار پیشگیری مطرح است. با این اوصاف نیازی نیست منتظر کشیدگی، کدورت یا التهاب و خشکی پوستتان در سنین بالا باشید. درمان از همین حالا شروع می‌شود! اغلب محصولات نرم‌کننده و مرطوب‌کننده مورد تایید متخصصان پوست و مو است. اما کرم آبرسان و کرم دور چشم دو راهکار مراقبتی و درمانی هستند که می‌توانند از بروز چین و چروک‌های عمقی و سطحی جلوگیری کنند. آلفا هیدروکسی اسید، لانولین و دایمتیکون سه عنصر مهم در کرم دور چشم یا کرم آبرسان هستند که خاصیت احیاکنندگی دارند.

آبرسانی پوست و چشم را جدی بگیرید

قبل و بعد از استفاده کرم دور چشم
واکاوی مفهوم زیبایی و تحقق آن به واسطه کرم‌ آبرسان یا کرم دور چشم، اقبال خوبی را از سوی مصرف کنندگان نشان می‌دهد. اکثر افراد و علی الخصوص بانوان حداقل یک بار کرم دو چشم و آبرسان را در سبد ضد پیری خود داشته‌اند. مثلا بسیاری از بانوان به واسطه آرایش چشم، اندک رطوبتی که در غیبت غدد چربی اطراف چشم تامین می‌شوند را از بین می‌برند. بنابراین سعی دارند با استفاده از کرم دور چشم محافظ کاملی برای پوست بسیار نازک و آسیب‌پذیر این ناحیه فراهم کنند. هیدروکینون، کافئین، آلفا هیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C موجود در اغلب محصولات دور چشم تا حد زیادی این سپر محافظتی را ایجاد می‌کنند. اگرچه پوست چشم حساسیت بالایی نسبت به خشکی و شرایط دهیدراتاسیون دارد، اما پوست سایر نقاط بدن بیش‌تر در معرض خطر هستند. شوینده‌های قلیایی و آب گرم یا خیلی سرد پوست دست و بدن را مستعد پیری زودرس می‌کنند و لذا نیاز پوست بدن به کرم آبرسان حیاتی خواهد بود. در این مقاله سعی کردیم تا یک راهنمای خرید و استفاده از این دو کرم شگفت انگیز را برای شما ارائه دهیم. اکنون درباره نیاز پوستتان به کرم آبرسان و کرم دور چشم چه فکر می‌کنید؟ در نهایت این خود شما هستید که برای تصرف قلمرو زیبایی و جوانی تصمیم‌گیری می‌کنید!