نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

17:14 1399/02/4
دوربین مدار بسته و تاثیر آن در زندگی روز مره

همیشه در خبر ها خوانده اید که با زندگی در بافت شهری بزه اجتماعی بالا رفته است و جهت تامین امنیت محیط کاری و خانوادگی نصب دوربین مدار بسته راهکاری مناسب جهت ارتقا آرامش محیطی و فردی می باشد. به همین منظور جهت آشنایی و خرید آسان دوربین مدار بسته در این گفتار شما کاربران گرامی را با این فناوری آشنا می نماییم.

دوربین مدار بسته و شرایط خرید

شما می توانید متناسب با شرایط محل نصب دوربین مدار بسته خود را انتخاب نمایید. دوربین مدار بسته از نظر نوع ارتباط به سه دسته تقسیم می شوند :

1. دوربین مدار بسته کابلی :

یکی از رایج ترین دوربین های مدار بسته می باشد که ارتباط بین دوربین مدار بسته و دستگاه مرکزی از طریق کابل برقرار می شوند که نوع این کابل بسته به نوع دوربین مدار بسته می باشد که اگر دوربین های مدار بسته تحت شبکه را انتخاب کرده باشید از کابل شبکه که متداول ترین آن ها ، کابل (CAT6) می باشد . اگر دوربین مدار بسته AHD را انتخاب کرده باشید از کابل کواکسیال (RG 59)می بایست استفاده نماید .

2. دوربین مدار بسته بی سیم :

این مدل از دوربین های مدار بسته برای انتقال اطلاعات به دستگاه مرکزی از پروتکل وای فای استفاده می کند و فقط کافی است این دوربین مدار بسته را به برق متصل نمایید . از نظر تکنولوژی ساخت جزو دوربین مدار بسته تحت شبکه می باشد و کیفیت مطلوبی را به شما می دهد . این دوربین ها غالبا به صورت پکیج های 4 عددی عرضه می گردند .

3. دوربین مدار بسته PLC :

بروز ترین تکنولوژی در دوربین مدار بسته ، تکنولوژی PLC می باشد ، روال کار این مدل از دوربین های مدار بسته به اینصورت است که شما دوربین مدار بسته و دستگاه مرکزی را به برق متصل کنید و تصاویر را از طریق کابل برق انتقال می دهد. نکته ای که در این مدل از دوربین ها باید رعایت شود این است حتما دوربین و دستگاه به برقی متصل شوند که بر روی یک کنتور باشد .

شما هر یک از این دوربین های مدار بسته را می توانید در محل های مختلف مانند : ( کارخانه ، باغ ، منازل ، شرکت و ...) مورد استفاده قرار دهید .

دوربین مدار بسته از نظر شکل ظاهری به دو دسته تقسیم می شود :

  • دوربین مدار بسته بالت
  • دوربین مدار بسته دام
  1. دوربین مدار بسته بالت: در لغت کلمه ی بالت به معنای گلوله میباشد و دلیل آن که این اسم برای برای این مدل از دوربین های مدار بسته انتخاب کردن شکل ظاهری آن میباشد که اکثر به شکل استوانه ای میباشد
  2. دوربین مدار بسته دام : در لغت کلمه ی دام به معنای گنبد میباشد که چون قالبا شکل ظاهری این دوربین ها همانند گنبد میباشد این اسم را برای این سری از دوربین ها برگزیدند.

موارد استفاده از دوربین های مدار بسته

دوربین مدار بسته را متناسب با شرایط محیطی و محلی که قرار است مورد استفاده شود با هم دیگر متفاوت است.

از دوربین های مدار بسته بالت در بیشتر مواقع به خاطر شکل ظاهر و استاندارد های موجود در محیط های خارجی استفاده می کنند . یکی از دلایل استفاده از این دوربین ها در محیط های خارجی این است که دوربین مدار بالت دارای استاندار IP 67 می باشد که در مقابله با رطوبت و گرد و غبار ایمن تر می باشد و خیلی از مردم به این مدل از دوربین ، دوربین مدار بسته دیواری نیز می گویند.

از دوربین های مدار بسته دام پیشنهاد می شود که در محیط های مسقف و محیط های داخلی استفاده شود چون این دوربین ها درصد نفوذ پذیری نسبت به آب و گرد غبار بیشتر از دوربین مدار بسته بالت می باشد.

ما در گروه دوربین مارکت بر آن هستیم تا با گارانتی مناسب محصولات و بهترین خدمات پس از فروش ،همیشه در کنار مشتریان گرامی خود می باشیم.

با افتخار گروه دوربین مارکت جهت مشاوره رایگان و تخصصی و راهنمایی خرید برای پکیج دوربین مدار بسته در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. خط ویژه تماس مشتری: 91015108-021