نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

23:24 1399/02/2
چطور با 4 راه آسان شرکت خود را از کرونا نجات بدهیم؟

در دوران شیوع کوید 19 بی تردید حفظ سلامتی مهمترین اولویت شماست. رعایت فاصله های اجتماعی ممکن است روند زندگی را کند کرده باشد اما چنین شرایطی نباید باعث شود که از سئو و رتبه بندی های وب سایت خود غافل شوید. در ادامه چند دلیل مهم را مرور می کنیم که چرا نباید در دوران قرنطینه سئو را کنار بگذارید. به افرادی که هنوز طراحی وب سایت خود را شروع نکردند هم توصیه می کنم هرچه زودتر با یک شرکت طراحی سایت مشورت کنند تا از قافله پیشرفت عقب نمانند.

مردم زمان بیشتری را در اینترنت می گذرانند

با تعطیل شدن هزاران مدرسه و محل کار در شهر و روستاها، مردم در دوران قرنطینه بیش از پیش به اینترنت اعتماد کرده اند. به گفته نیویورک تایمز در سیاتل 30 درصد مصرف اینترنت افزایش داشته و نرخ PPC نیز حاکی از آن است که میزان کلیک هم بیشتر شده است. با توجه به این که تعداد افراد آنلاین بیشتر شده پس حالا زمان مناسبی برای انجام پژوهش های جدید درباره چگونگی رفتار مخاطب ها و بالا بردن میزان کلیک هاست. منکر آن نیستیم که برخی کلمات کلیدی باعث می شوند که شما در بلند مدت کلیک داشته باشید اما اکنون زمان آن است که ترافیک وب سایت خود را افزایش بدهید و محتواهای خود را به صورت صحیح ویرایش کنید تا هدف جستجوهای مردم قرار بگیرید.

رقبای شما بیش از هر زمانی در صدد تقویت سئو هستند

اگرچه برخی کسب و کارها مانند شرکت طراحی سایت پارسیان مهر هنوز جریان کار عادی خود را دارند و شیوع کورید 19 تاثیر کمی در میزان فروش آنها نداشته اما هر بیزینسی اینطور نیست و این شرکت در زمینه کاری خود بسیار نام آشناست در این میان بسیاری از بیزینس ها آسیب دیده اند و یا در زمینه برگزاری سمینارها و قرار ملاغات ها دچار مشکل شده اند. اگر به رفتار کارفرمایان باهوش توجه کنید، متوجه خواهید شد که پزشکان، وکلا و بسیاری از متخصصان دیگر از فرصت پیش آمده استفاده کرده و در فکر تغییر روش بازاریابی برای خود هستند.

الان زمان خوبی برای نوشتن وبلاگ است و می توان ترافیک وب سایت ها را افزایش داد زیرا هنوز مشتری ها به شما نیاز دارند پس به فکر به روز کردن محتواهای خود و تقویت کمپین هایتان در شبکه های اجتماعی باشید. نباید فرصت بدهید که رقبا از زمان قرنطینه استفاده کرده و در رتبه بندی گوگل پیشرفت چشم گیری داشته باشند. شما هم باید با تکنیک های سئو آشنا شوید یا کارتان را به یک متخصص بهینه سازی وب سایت بسپارید.

زمان خوبی برای آزمایش شیوه های کاری شماست

شاید یک موسسه حقوقی داشته باشید و فکر می کنید که از طریق اپلیکیشن هایی مانند اسکایپ می توانید کار خود را پیش ببرید یا شاید یک پزشک هستید و نام یکی دو اپلیکیشن که می تواند به شما کمک کند را شنیده اید. الان راه های زیادی وجود دارد که بتوانید خدمات خود را ارائه بدهید برای مثال اگر سالن بدنسازی دارید می توانید کلاس های آنلاین برگزار نمایید تا مشتری های اصلی خود را حفظ کرده باشید یا کارهای جدید و رایگانی به آنها آموزش بدهید. قرنطینه باعث شده که مردم راحت تر با روش های جدید کنار بیایند و پذیرای تغییر هنجارها باشند زیرا انجام امور به شیوه گذشته به سادگی اتفاق نمی افتد.

ایمیل یا پست های وبلاگ شما می توانند به مشتری های موجود کمک کنند تا با شیوه های ارائه خدمات جدید آشنا شوند و بی تردید سئو در تمامی آنها نقش مهم و پررنگی دارد. ایجاد محتواهای جدید و به روزرسانی ها بر اساس سئو و کلمات کلیدی و... الان بیش از هر زمانی مهم هستند و شما را به موفقیت می رسانند.

همانطور که بالاتر هم اشاره کردم، شرکت هایی مانند پارسیان مهر به خاطر نوع کارشان همیشه عادت دارند که به صورت دورکاری نیز کار کنند به همین خاطر می توانند مشاوران خوبی برای بهینه سازی وب سایت شما یا حتی طراحی وب سایت فروشگاهی باشند تا اگر می خواهید کالاهای خود را آنلاین بفروشید، موفق تر باشید. فراموش نکنید که کرونا ویروس دریچه تغییرات بزرگ را برای همه باز کرده است.

کوید 19 کی تمام می شود؟

به عنوان یک یادآوری کوتاه باید بگویم که چین در حال بستن بیمارستان های خود و بازگشت به وضعیت عادی است با وجود اینکه شاید در آمریکا و ایران شیوع این بیماری بیشتر طول بکشد اما اسناد تاریخی نشان می دهند که قطعا شیوع این ویروس تمام می شود. اگر کسب و کار شما به طور کلی از رونق افتاده باز هم نگران نباشید با بازگشت زندگی به روند عادی خود باز هم نیاز به شرکت های حقوقی، مسافرتی و رستوران ها و... احساس می شود. مشتری های آینده نگر ممکن است از حالا در فکر رزرو هتل یا کارهایی اینچنینی باشند.

ما می دانیم که سرمایه گذاری برای سئو سریع جواب نمی دهد و هزینه بر هم هست با این وجود آن را توصیه می کنیم زیرا با پایان یافتن کوید 19 باز هم شما را به موفقیت خواهد رساند. اگر الان کاری نکنید قطعا کسب و کارهای دیگری هستند که هزینه سئو را پرداخت کرده و در صدر جدول قرار می گیرند با کمی تلاش در زمان فعلی از درخشش وب سایت خود در رتبه های بالای گوگل لذت ببرید.