نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

23:15 1399/02/2
خرید بازی فکری و دورهمی

در این روزهایی که باید در خانه بمانیم ، هیچ چیزی بهتر از یک سرگرمی آموزشی و فکری سالم و جذاب برای همه اعضای خانواده وجود ندارد. در اینجا قصد داریم انواع بازی های فکری وآموزشی را به شما معرفی کنیم و همچنین راهنمای خرید بازی فکری بصورت اینترنتی را به شما ارائه کنیم.

بازی فکری همانطور که از نام آن مشخص است به بازی اطلاق می گردد که بر اساس تمرکز بر روی نیروی فکر و هوش انسان انجام می گیرد. بازیهای فکری متعددی در بازار می توان یافت که علاوه بر نقش سرگرم کننده و جذابیتهایی که به عنوان بازی و تفریح دارند، در رشد ذهنی و فکری افراد نیز موثر هستند. در گذشته نیز انواع بازیهای فکری ساده و جذابی وجود داشتند که در میان کودکان رواج داشت. این بازیها در عین سادگی جهت پرورش نیروی حافظه، تخیل و تقویت ذهنی آنها بسیار مفید بود. امروزه هم با وجود بازی های کامپیوتری و موبایل هنوز این بازی ها بویژه بازی های کارتی و دورهمی طرفداران بسیاری دارد.

ضرورت خرید بازی های فکری برای کودکان

ضرورت خرید بازی فکری برای کودکان از اهمیت پرورش فکری و تقویت خلاقیتهای ذهنی کودکان ناشی می شود. با پیشرفت تکنولوژي و اختراع انواع وسایل و دستگاههای ساخت اسباب بازی ، صنعت اسباب بازی دچار تحول شگرفی شدو انواع اسباب بازی های متنوع و جذاب تولید و عرضه گردید.ولی به مرور تولیدکنندگان به این نتیجه رسیدند که ساخت اسباب بازی فکری و آموزشی بیشتر مورد استقبال خریداران قرار می گیرد. به این ترتیب اسباب بازی ها تنها از جنبه سرگرمی خارج و جنبه های فکری و آموزشی آنها مورد توجه بیشتری قرار گرفت. متولیان خرید اسباب بازی یعنی پدران و مادران، مهدهای کودک، آموزشگاهها و کانون های پرورش فکری کودکان و متولیان آموزش کودکان ترجیح می دهند که برای اسباب بازی هزینه نمایند که علاوه بر جنبه تفریح و سرگرمی تمرکز بر پرورش استعدادها و قدرت خلاقیت کودکان داشته باشد. از اینرو امروزه اکثر اسباب بازیهای موجود در بازار از نوع فکری و آموزشی هستند تا اسباب بازی صرفا برای تفریح و سرگرمی.

انواع اسباب بازی های فکری و آموزشی

انواع اسباب بازی فکری و آموزشی در بازار در دسترس است.از جمله بازی های فکری کارتی ، ساختنی یا لگو ، پازل ، فیگور ، ربات و گجت و … برخی از انواع اسباب بازی بر تقویت قوه تخیل افراد می پردازند. به عنوان مثال انواع فیگوریا ساختنی از این نوع بشمار می روند. برخی از انواع بازیهای فکری بر قدرت خلاقیت کودکان تاکید دارند مانند انواع بازیهای خانه سازی و ساخت اشکال گوناگون با قطعات پلاستیکی. همچنین برخی بازیها مانند شطرنج و یا بازی های فکری کارتی نیز بر تقویت قدرت تصمیم گیری و حافظه افراد تاثیر می گذارند که مختص افراد بزرگسال است.

در خصوص انواع اسباب بازی آموزشی موجود در بازار، شما می توانید طیف متنوعی از آنها را تهیه نمائید. انواع وسایل و اسباب بازی آموزشی در مورد آموزش الفبا، زبان انگلیسی، اعداد و ریاضی، حیوانات، خواندن و نوشتن ، آشنایی با فنون و … در بازار در دسترس است. نکته مهم در خرید بازی فکری توجه به کیفیت ساخت، گروه سنی و عملکرد آن است.

انواع اسباب بازی فکری و آموزشی را می توانید از فروشگاه اینترنتی این چند تهیه و خریداری نمائید.

خرید بازی فکری و آموزشی از بازار اینترنتی این چند

در بازار اینترنتی" اینچند "جدیدترین مدلهای اسباب بازی موجود در بازار را می توانید بیابید. فروشگاه اینترنتی این چند با هدف ارائه محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب و ارزان در جهت کسب رضایتمندی مشتریان است. انواع محصولات آموزشی و فکری با قیمت مناسب و بصورت خرید اینترنتی در دسترس شماست. فروشگاه اینترنتی این چند با کسب مجوزات مربوطه و دارای نماد اعتماد الکترونیک، مجوز کشوری کسب و کار اینترنتی و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک وب سایت مطمئن برای خرید های اینترنتی و آنلاین محسوب می شود. بدین ترتیب در کمال اطمینان می توانید اقدام به خرید انواع اسباب بازی فکری و آموزشی و سایر محصولات موجود در سایت اقدام نمائید..

قیمتهای موجود در سایت در مقایسه با سایتهای دیگر بسیار مناسب بوده و تخفیفات ویژه به مشتریان تعلق می گیرد. امکان خرید آنلاین و سهولت کاربری سایت موجب تجربه خرید آسان و لذت بخش برای شما خواهد شد. شما می توانید با جستجوی محصول مورد نظر به سهولت و سرعت به آن دستیابی پیدا کنید.

برخی از پرفروش ترین بازی های فکری : استوژیت ، شب مافیا ، دژ ، ایروپولی ، جالیز ، پایاپای ، پی شوم ، کودتا و ... را می توانید در بخش بازی فکری و آموزشی از سایت اینچند خرید نمایید