نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
اس ام اس باران , smsbaran.ir

اس ام اس باران

اس ام اس باران , smsbaran.ir

اس ام اس باران

789نــــفــــــر
عضو شده اند
789نفر عضو شده اند
اصلاً حواست است به من؟! روحت شاد MTNاصلاً حواست است به من؟! روحت شاد MTNمشاهده کامل مشخصات
7 اسفند 1392
سرگرمی و طنز
http://panel.sbaran.ir

اعضاء

 • مهدی  م    ااااااااااااااااااااا , gjldf
 • مَعصـومـــہ دختــــری ازجنـس آرامـــش , master_mgt
 • سایه سراب , saba41
 • محمد عرب , mohammadarab
 • 789 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

35 تصویر ...

morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
اس ام اس باران , smsbaran.ir
رسانه اطلاع رسانی کلوب , information
صباایده پیش‌ از این تصمیم به پایان دادن به فعالیت شبکه اجتماعی کلوب گرفته بود و این تصمیم از طریق رسانه‌های خبری منتشر گردید و احتمالاً در جریان آن قرارگرفته‌اید. پس از اتخاذ چنین تصمیمی، بسیاری از کاربران کلوب از طرق مختلف با پشتیبانی صباایده تماس گرفته و مراتب نارضایتی‌شان از تصمیم اتخاذشده در خصوص پایان دادن به فعالیت کلوب را اعلام نمودند.

از جهاتی حق با کاربران کلوب است! بیش از 12 سال خاطره و محتوی را نمی توانند براحتی فراموش کنند ، از طرفی پس از اعلام بسته شدن شبکه اجتماعی کلوب، پیشنهاد‌هایی از مجموعه‌های فعال در فضای مجازی به دست صباایده رسید که هریک از این پیشنهاد‌ها برای ادامه حیات کلوب راهکارها و پیشنهادهایی را ارائه نموده بودند.

ما در مجموعه صباایده با بررسی پیام‌های دریافتی از طرف کاربران و از طرفی شرایط فعلی بازار(که ما را مجبور به اتخاذ تصمیم تعطیلی شبکه اجتماعی کلوب نموده بود) و همچنین پیشنهاد‌های دریافتی در خصوص ادامه حیات کلوب از طرف مجموعه‌های مختلف، در نهایت به تصمیمی رسیدیم که معتقدیم به واسطه آن کاربران فعلی سایت کلوب خوشحال و رضایتمند خواهند بود و آن تصمیم، ادامه حیات شبکه اجتماعی کلوب است!

بر اساس تصمیم جدید، ۸۰% از سهام شبکه اجتماعی کلوب به شرکت «رسانه فروردین» فروخته شد و این مجموعه با مدیریت آقای دکتر سیامک سرمدی، عهده‌دار مسئولیت نگهداری و توسعه سایت کلوب خواهند بود. برای رفع نگرانی کاربران عزیز کلوب نیز باید اعلام کنیم، ایشان از اعضا و ایده پردازان اولیه تیم کلوب بوده‌اند که پس از مدتی به منظور ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر نمودند و پس از بازگشت، «رسانه فروردین» را در حوزه کسب و کار های آنلاین راه اندازی نموده‌اند.

ما در مجموعه صباایده از این تصمیم خوشحالیم و امیدواریم با توجه به سابقه مجموعه «رسانه فروردین»، شبکه اجتماعی کلوب پس از این با قدرت و کیفیت هرچه بیشتر به حیات خود ادامه داده و موجبات رضایت کاربران عزیز شبکه اجتماعی کلوب را فراهم آورد.
ادامه
99
سعید شکری , milad__shokri
شنبه 4 آذر ، 16:57
خوشحالم
ادامه
هانیه , fateme.milani
شنبه 4 آذر ، 16:58
تبریک خدارو شکرررررر
ادامه
ریحانه , reihan_afshar
شنبه 4 آذر ، 16:58
بسیار عالی
ادامه
کامنت بنویسید...
اس ام اس باران , smsbaran.ir
به نظر من بعد از چند سال فعالیت این بزرگترین اشتباه است به خاطر بعضی سخت گیری ها و کوتاه بینی ها کلوب تعطیل بشود باید مدیران محترم در عصر دیجیتال و در عصر گفتگو (مهم نیست وزیر باشه یا مقام بلند پایه ارشد یا ریس کوچک جزیی) با گفتگو و تفاهم مشکل حل کنند نه این سایتی که اولین شبکه اجتماعی مهم کشور بوده در نوع خود و در زمان خود و خیلی ها باهاش خاطره تلخ وشیرین دارند الان به خاطر حرف یک عده جلوی سایت بگیرن مهم این است با گفتگو به تفاهم برسن ک این سایت بعد از سالها هم چنان فعالیت کنه مهم این است ب کشورهای دیگه نگاه کنند ببین چگونه و چطوری یک سایت سالهاست فعالیت میکنه و الان در کتاب دانشگاه ها در مورد این سایت ها گفتگو میشه مثال زده میشه و از انها سند یاد میشه خلاصه مهم اینه کمی ب فکر خود باشیم نه دیگران....؟!
ادامه
1
1
1
عاشق  محمد , sbaran.ir
شنبه 4 آذر ، 14:56
به نظر من مدیران ب جای اخم و....... باهم گفتگو کنند حل میشه چون عصر بشریت عصر دیجیتال و عصر گفتگو است مگه اینکه مدیران عزیز فکر دیگری در سر دارند.....الله علم
ادامه
اس ام اس باران , smsbaran.ir
گذشته كتابی است كه آن را باید بارها خواند و از آن تجربه آموخت. آینده كتابی است كه اكنون توسط تو نوشته می شود پس بكوش تا آنچه را كه می نگاری بعد از خواندنش لذت ببری.
ادامه
اس ام اس باران , smsbaran.ir
پس از هر سختی آسانی خواهد بود.
این قانون زندگی است و تاكنون تو بارها آن را تجربه كرده ای. بنابراین نگرانی ها را از خود دور كن و با پایداری و استقامت این مرحله را پشت سر بگذار.
ادامه
اس ام اس باران , smsbaran.ir
وقت كشی
به نفع تو نخواهد بود.
فرصت
را باید غنیمت شمرد و از راه گفتگو موقعیت تازه ای را بدست آورد. این فرصت اگر از دست برود به زودی باز نخواهد گشت.
ادامه