سپاهان گستر , sepahan_gostar

سپاهان گستر

سپاهان گستر , sepahan_gostar

سپاهان گستر

66نــــفــــــر
عضو شده اند
66نفر عضو شده اند
پیشگام در جهانی‌سازی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (فاوا)؛ ماموریت:توسعه و اشاعه صنعت فاوا در راستای بهسازی و نوسازی صنایع كشور؛ایفای نقش اثربخش در جهانی نمودن صنعت فاوا و توسعه تعاملات بین‌المللی؛سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های كلان و ملی حوزه فاوا با اولویت مشاركت و توس...پیشگام در جهانی‌سازی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (فاوا)؛ ماموریت:توسعه و اشاعه صنعت فاوا در راستای بهسازی و نوسازی صنایع كشور؛ایفای نقش اثربخش در جهانی نمودن صنعت فاوا و توسعه تعاملات بین‌المللی؛سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های كلان و ملی حوزه فاوا با اولویت مشاركت و توسعه ظرفیت‌های بخش خصوصی؛مشاركت و شبكه‌سازی در ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه فاوا؛ارزش‌های محوریما همواره در جهت كسب رضایت و اعتماد مشتریان خود از طریق انجام فعالیت در بالاترین سطح كیفیت، اهتمام می‌ورزیم.ما در رعایت و حفظ حقوق شركا و ذی‌نفعان خود، پر‌تلاش و صادق هستیم.ما منابع انسانی را ارزش‌مندترین سرمایه خود و بقا و بهره‌وری را در گرو توسعه كیفی آن می‌‌دانیم.ما به ضرورت وجود منطق اقتصادی از جنبه منافع عمومی و اقتصاد ملی در فعالیت‌های خود آگاهیم.ما خود را ملزم به دانش‌ محوری و نوآوری می‌دانیم.ما موفقیت خود را در گرو توسعه مستمر روش ها و سیستم های مدیریت كیفیت، بازنگری منظم كارایی و اثربخشی این سیستم ها می دانیم. روش كسب و كاركسب و کار شرکت سپاهان گستر، به دو روش زیر محقق می‌گردد:سرمایه‌گذاری مشاركتی با بخش‌‌های خصوصی و غیر دولتیسرمایه‌گذاری بر روی محصولات و خدمات حوزه ICT در قالب واحدهای كسب و كار(SBU): بر اساس این رویكرد پنج واحد كسب و كار شامل: واحد سیستم‌های ارتباطی (مشتمل بر دو محصول سیستم‌های پیام دهی (SMS) و ویدئو كنفرانس)، واحد شبکه های کامپیوتری و دیتا سنتر ، واحد خدمات مشاوره فناوری اطلاعات، واحد طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی و واحد خدمات اینترنت پر سرعت در سپاهان گستر برنامه‌ریزی و سازماندهی گردیده است.مشاهده کامل مشخصات
28 دی 1390
شرکت سپاهان گستر جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، اقدام به استخدام نیروی فروش مینماید.

فعالیت در این زمینه محدودیت مکانی نداشته و شما از هر کجای کشور میتوانید به شبکه گسترده فروش شرکت سپاهان گستر بپیوندید.

فعالیت شما ، بازاریابی و معرفی خدمات شرکت در زمینه طراحی سایت و پرتالهای ارسال پیامک گروهی میباشد.

شرایط به نحوی سازماندهی شده است که قابلیت ازتقا به سطوح بالاتر فروش برای شما فراهم باشد که به تفصیل در وب سایت www.iranmoshtari.ir توضیح داده شده است.
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

 • اینترنت , tarfand_internet
 • نرم افزارهای موبایل , mobilessof
 • تجربیات عموم درباره سونی اریکسون , sony_ericsson_is_the_best
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
سپاهان گستر , sepahan_gostar
قطعا طراحی یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی قوی ،تاثیر مثبت و مهمی در فعالیت شما و جذب مخاطبین خواهد داشت .
در اینجا قصد داریم به صورت خلاصه خدماتی را که شرکت سپاهان گستر میتواند در این حوزه ارائه دهد بیان نمائیم.
1) دامین : در گام نخست ، شما برای سایت خود نیاز به یک نام دارید که این نام منحصر به فرد به اضافه ی پسوند آن به عنوان دامین domain name اختصاصی شما ثبت میگردد.
لازم به ذکر است دامین به صورت سالیانه باید تمدید شود ، که هزینه تمدید آن با هزینه اولیه پرداختی برابر است.
به عنوان مثال هزینه ثبت دامین ملی ir حدود 5000 تومان و هزینه ثبت دامین تجاری com حدود 40000 تومان میباشد. که عین این هزینه در سالهای بعد نیز باید پرداخت شود ( هزینه دامین های بین المللی با توجه به نرخ ارز متغیر است)
2) هاست : مورد بعدی فضائی است که سایت شما میبایست بر روی آن بارگزاری شود که هزینه این فضا بسته به حجم مورد نیاز سایت شما و کیفیت سروری که استفاده میشود متغیر است.این هزینه نیز مانند هزینه دامین به صورت سالیانه باید پرداخت شود.
3) طراحی و پیاده سازی : و اما بخش اصلی یعنی طراحی وب سایت، که به صورت کامل بر اساس نیاز و سلیقه شما پیاده سازی خواهد شد. و هزینه آن بر اساس امکانات و نیازمندیهای شما به صورت دقیق محاسبه و اعلام خواهد گردید. لازم به ذکر است 10 درصد هزینه اولیه در سالهای بعد دریافت میگردد
4) مدیریت محتوا: پس از پیاده سازی سایت ، در مرجله اول ، اطلاعات مقدماتی اعم از عکس و مطلب و ... از شما اخذ و در وب سایت بار گزاری میگردد اما مطمئنا سایت شما نیاز به تغیر مطالب وارد شده خواهد داشت اعم از بنرها ، کالا ها مطالب و هر نوع محتوائی که در وب سایت خود وارد کرده اید. در اینجا 2 حالت وجود دارد الف ) شما شخصی را به ما معرفی میکنید و آموزش مدیریت محتوای سایت به صورت کامل به نامبرده ارائه میگردد و به عنوان مدیر سایت شما بر محتوای سایت مدیریت خواهد داشت. ب) مدیریت محتوای سایت خود را به ما میسپارید. در این حالت ، کارشناسان شرکت ما این وظیفه را به عهده خواهند گرفت و در واقع شما نیروئی برای مدیریت سایت خود در شرکت ما خواهید داشت که به صورت کاملا حرفه ای موارد مورد نظر شما را در سایت تغییر خواهد داد. و البته اصول مربوط به چگالی کلمات کلیدی، اصول بارگزاری عکس و هر مطلبی که پایه بهینه سازی سایت شما باشد رعایت خواهد شد. با توجه به هزینه های پایین این خدمت، از لحاظ اقتصادی نیز برای شما به صرفه خواهد بود. ضمن اینکه. هزینه این سرویس به صورت مشروح و با توجه به نوع نیاز شما در جدول زیر آمده است. ما بسیار اصرار داریم که این وظیفه را به ما بسپارید، چرا که وب سایت شما رزومه ای برای کار ما است و اگر مدیریت محتوای این سایت حرفه ای و دقیق صورت نگیرد ، قطعا ظاهر ناخوشایندش ، اعتبار شرکت سپاهان گستر را نیز مخدوش خواهد کرد.

5) سرویس بهینه سازی سایت: سایت ابزاری مناسب جهت افزایش فروش شما و رونق کسب و کارتان می باشد . بعد از تحویل سایتی مناسب با ظاهر عالی از یک طرف شما میتوانید با معرفی سایت خود به مشتریان به اشکال مختلف به کار خوداعتباری دوچندان دهید و مشترک نیز میتواند با مشاهده انواع محصولات و خدمات شما انتخاب بهتری داشته باشد ، اما یکی از اهداف عمده طراحی سایت برای هر شرکت ، جذب مشترکانی است که از طریق موتورهای جستجوگر به دنبال کالا و خدماتی هستند که توسط شرکت مذکور ارائه میشود.
برای اینکه سایتی داشته باشید که مورد پسند موتورهای جستجوگر باشد و ان را جزو سایتهای معرفی شده در صفحات نخست خود نمایش دهد. بایستی نکات و موارد مهمی را مد نظر قرار داد . نکات فنی و دقیقی که قطعا لازمه ی رسیدن شما به هدفتان میباشد.
سپاهان گستر جهت انجام این مهم و ایجاد ویتریتنی به روز ، زیبا و قوی از فعالیت های شما پکیج های بهینه سازی سایت را به خدمات خود اضافه نموده است که کاربران میتوانند بعد از فعال شدن سایت و وارد شدن اطلاعات اولیه و آموزش استفاده از سایت ، در فاز بعدی ، این خدمات را به ما واگذار نمایند.
بهینه سازی کمک میکند تا سایت شما در جستجوی کلمات کلیدی مد نظرتان در موتورهای جستجوگر در صفحات اول جستجو نمایش داده شود و صد البته این امر مستلزم همکاری شما و ارائه اطلاعات دقیق در خصوص بازار هدف، کلمات کلیدی ، رقبا و... میباشد.
برخی اصول بهینه سازی و سئوی سایت که مربوط به برنامه نویسی و درج اطلاعات در وب سایت میباشد قطعا رعایت خواهد شد اما وضعیت کلمات کلیدی مد نظر شما و سطح رقبای شما در محیط وب قطعا بر زمان رشد سایت شما و همجنین هزینه ا تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. تیم فنی شرکت سپاهان گستر پس از برسی جزئیات خدمات ارائه شده از سوی شما و وضعیت کلمات کلیدی و رقبا در نگاه موتورهای جستجوگر ، میتواند برآورد دقیق زمانی و هزینه ای برای بهینه سازی سایت شما و حتی حصول نتیجه قطعی و تضمینی ارائه نماید.
به امید آغازی بر همکاری فیمابین
ادامه
99
  سپاهان گستر , sepahan_gostar
  بانک اطلاعات مشاغل واصناف کشور
  شرکت سپاهان گستر در راستای سیاستهای این شرکت مبنی بر ارائه روش های نوین اطلاع رسانی و بهبود مسیر ارتباطی میان تولید کنندگان و فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات و کالاها،  اقدام به جمع آوری جامع ترین بانک اطلاعات اصناف کشور نموده است.این بانک اطلاعاتی که به تفکیک شهر، استان، رسته و صنف در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میگیرد شامل اطلاعاتی همچون: نام و نام خانوادگی متصدی، نام واحد صنفی، رسته ، آدرس و شماره تلفن ثابت میباشد.
  شرکت سپاهان گستر03116635545داخلی20
  www.sepahangostar.comwww.senfiran.comwww.payamakiran.comwww.sepahansms.comwww.payamakpayam.com  ادامه
  سپاهان گستر , sepahan_gostar
  بانک اطلاعات شماره موبایل های کل کشور
  بانک شماره موبایل های کل استان ایلام به تقکیک شماره های دائمی و اعتباری شما مجوز مشاهده اطلاعات این صفحه را ندارید . بانک اطلاعات شهر های زیر در استان ایلام موجود می باشدبانک اطلاعاتی شهر  آبدانان بانک اطلاعاتی شهر  آرکواز بانک اطلاعاتی شهر  آسمان آباد بانک اطلاعاتی شهر  ایلام بانک اطلاعاتی شهر  ایوان بانک اطلاعاتی شهر  بدره بانک اطلاعاتی شهر  پهنه بانک اطلاعاتی شهر  توحید بانک اطلاعاتی شهر  چوار بانک اطلاعاتی شهر  دره شهر بانک اطلاعاتی شهر  دهلران بانک اطلاعاتی شهر  زرنه بانک اطلاعاتی شهر  سرابله بانک اطلاعاتی شهر  صالح آباد بانک اطلاعاتی شهر کهره (توحید) بانک اطلاعاتی شهر  لومار بانک اطلاعاتی شهر  مهران بانک اطلاعاتی شهر  مور موری بانک اطلاعاتی شهر  موسیان بانک اطلاعاتی شهر  میمه
  شرکت سپاهان گستر03116635545داخلی20
  www.sepahangostar.comwww.sepahansms.comwww.senfiran.comwww.payamakiran.comwww.yekpayam.com
  ادامه
  سپاهان گستر , sepahan_gostar
  چگونه واحد تجاری مورد نظر خود را پیدا کنیم؟
  برای جستجوی واحد تجاری کافیست عنوان شغلی یا زمینه فعالیت شغل مورد نظر خود را وارد کرده تا نتایج مرتبط با جستجوی شما نمایش داده شود. اگر محل و آدرس شغل مورد نظر برای شما مهم باشد می توانید علاوه بر اطلاعات فوق، آدرس را نیز وارد کرده تا نتایج بر اساس محل وارد شده نمایش داده شود.
  اهداف بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشــــور چیست؟
  - زمان نقش مهمی در زندگی امروز ایفا می کند بنابراین استفاده از راهکارهایی که در زمان صرفه جویی کند بسیار منطقی می باشد.بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشـــور همواره در تلاش است اطلاعات کامل و جامعی از اطلاعات مشاغل کشــور را در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهد.
  - با توجه به حجم زیاد اطلاعات این بانک شما می توانید از بین نتایج نمایش داده شده، حق انتخاب داشته و بهترین انتخاب را داشته باشید.
  - ایجاد زیر ساخت‌های اطلاعاتی مطمئن و مؤثر در عصر اطلاعات و ارتباطات برای استفاده هموطنان عزیز، یکی از اهداف دیگر بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشور می باشد.
  شرکت سپاهان گستر03116635545داخلی20
  www.sepahangostar.comwww.sepahansms.comwww.payamakiran.comwww.senfiran.com
  www.yekpayam.com
  ادامه
  سپاهان گستر , sepahan_gostar
  بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشــور چیست؟
  اطلاعات، نیاز اصلی هر تصمیم گیری است. از تصمیم گیری کلان دولتی تا تصمیم گیری خرید یک کالا بدون داشتن اطلاعات کافی، دستیابی به هدف را غیر ممکن می کند. حال در فضای ماشینی و پر مشغله امروز جمع آوری اطلاعات، به خودی خود امر خطیریست. در بسیاری از موارد تصمیم گیرنده، اهمیت جمع آوری اطلاعات را به خوبی می داند اما نمی داند این اطلاعات را از چه روشی یا چه مکانی به دست آورد. از اینرو دسترسی به بانکی از اطلاعات جامع و به روز بسیار سودمند خواهد بود.
  بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشــور چیست؟
  همانطور که در بالا گفته شد دسترسی به یک بانک اطلاعات در زمینه های مختلف شما را در تصمیم گیری بسیار کمک خواهد  کرد. با توجه به رشد روز افزون کاربران اینترنت و سهولت دسترسی به فضای مجازی بهتر است این بانک اطلاعات به صورت پایگاه اینترنتی پیاده سازی شود تا علاوه بر دسترسی آسان کمترین هزینه را برای شما داشته باشد.
  بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشــــور وب سایتی است مشتمل بر اطلاعات شغلی، براساس صنف واتحادیه کلیه واحد های تجاری کشـــورمی باشد که این اطلاعات توسط کادری مجرب و با دقت جمع آوری شده است.
  اطلاعات واحد های تجاری شامل عنوان شغلی، نام متصدی،آدرس تلفن به تفکیک استان وشهرستان می باشد.

  شرکت سپاهان گستر
  03116635545
  داخلی20


  www.sepahangostar.com
  www.sepahansms.com
  www.payamakiran.com
  www.yekpayam.com
  www.senfiran.com
  ادامه