نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
این كلوب متعلق به تمامی فوتبال دوستان مخصوصا هوادران فهیم و ارزشمند سپاهان بزرگ است .این كلوب متعلق به تمامی فوتبال دوستان مخصوصا هوادران فهیم و ارزشمند سپاهان بزرگ است .مشاهده کامل مشخصات
19 آبان 1386
ورزش
ستاره های طلائی ایران- سپاهان اصفهان

** بزرگ ترین انجمن اختصاصی هواداران سپاهان افتتاح شد **

در این آدرس : http://forum.sepahannews.com

می توانید به خیل عظیم هواداران سپاهان بپیوندید

اعضاء

 • حسین محمودی , h_mahmoodi
 • بهنام مولر , x_10
 • بیتا صحرایی , irbet.blogfa
 • علی قضاوی , alighazavi11
 • 3735 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
رسانه فروردین - مجله علم و فن - سرویس وبلاگ

Buy Website Traffic
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan
شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ

برخی از بازیکنان در موفقیت یک مربی نقش کلیدی ایفا کرده‌اند.

به گزارش وب سایت نود، نقش بازیکنان در موفقیت و ناکامی یک سرمربی غیرقابل کتمان است. برخی مربیان بعضی از شاگردان خود را در تیم‌های مختلف به کار گرفتند. در این مطلب، بهترین بازیکنان، مربیان مطرح تاریخ لیگ برتر مرور شده است.امیر قلعه‌نویی

ژنرال در 7 تیم مختلف مربیگری کرده یکی از عادات این سرمربی آن است که مهره‌های برجسته خود را به تیم‌های دیگر می‌برد. امیرحسین صادقی که در استقلال و تراکتور شاگرد قلعه‌نویی بود 179 بازی زیر نظر این مربی انجام داد. سیاوش اکبرپور هم وضعیت مشابه امیرحسن صادقی دارد و 163 بازی برای پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر انجام داد. مهدی رحمتی هم که در سپاهان و استقلال با قلعه‌نویی کارکرده، 158 مسابقه برای او به میدان رفته و در 4 قهرمانی از 5 قهرمانی این سرمربی را همراهی کرده است،

رضا عنایتی، بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر، مهاجم محبوب قلعه‌نویی است و با 60 گل، بهترین گلزن این سرمربی است. سیاوش اکبرپور با 40 گل و آرش برهانی با 37 گل دیگر گلزنان برتر شاگردان قلعه‌نویی هستند.


برانکو ایوانکوویچ

علی علیپور هم بهترین گلزن و هم رکورددار بازی برای برانکو ایوانکوویچ بود. علیپور 119 بازی زیر نظر پروفسور انجام داد و 43 گل به ثمر رساند. کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری 104 و 88 بازی در 4 سال حضور برانکو انجام دادند. مهدی طارمی با 41 گل و کمال کامیابی‌نیا با 15 گل دیگر گلزنان موفق برانکو بودند.


حسین فرکی

حسین فرکی با 2 قهرمانی یکی از موفق‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر است این مربی با فولاد و سپاهان قهرمان لیگ شد که اکثر شاگردان برجسته این مربی در این دو تیم شاگرد فرکی بودند. عبدالله کرمی و لوسیانو پریرا که در سپاهان و فولاد در کنار فرکی به قهرمانی رسیده‌اند با 85 و 75 بازی بیشترین مسابقه را برای این مربی انجام دادند. امید خالدی هم با 75 بازی از رکوردداران بازی برای فرکی است. لوسیانو پریرا با 29 گل بهترین گلزن فرکی است. ژوزلی فریرا که در لیگ دهم و یازدهم در نفت، شاگرد فرکی بود 13 گل برای این تیم زد. مهدی شریفی هم که با گلزنی‌های خود نقش به سزایی در قهرمانی سپاهان با فرکی در لیگ چهاردهم داشت 12 گل برای این سرمربی به ثمر رساند.


عبدالله ویسی

عبدالله ویسی با استقلال خوزستان شگفتی‌ساز بزرگ تاریخ لیگ برتر شد و بسیاری از شاگردان ممتاز این مربی در استقلال خوزستان همراه ویسی بودند. موسی کولیبالی و عبدالله ویسی نمونه یک استاد و شاگرد هستند که همیشه در کنار هم بودند. کولیبالی به مدت 6 فصل در 3 تیم مختلف برای ویسی بازی کرد و با 116 بازی رکورددار بازی برای او است. بعد از کولیبالی محمد طیبی با 83 بازی و میثم دورقی با 79 بازی بیشترین بازی را برای ویسی انجام دادند.

رضا عنایتی بین شاگردان ویسی هم ممتاز است و با 18 گل بهترین گلزن این مربی محسوب می‌شود. حسن بیت سعید با 9 گل و مهدی مومنی با 8 گل بهترین گلزن بین شاگردان ویسی بعد از عنایتی هستند.پرویز مظلومی

پرویز مظلومی در 6 تیم سرمربیگری کرده که بیشترین مدت مربیگری در استقلال و مس کرمان بوده است. مهدی رحمتی و فرزاد آشوبی که در استقلال و مس همراه مظلومی بودند با 92 و 69 بازی در رتبه اول و سوم بیشترین تعداد بازی برای مظلومی هستند و حنیف عمران زاده با 80 بازی دوم است.

آرش برهانی با 23 گل بهترین گلزن بین شاگردان مظلومی است. لوسیانو ادینهو که روزهای فراموش نشدنی را با مظلومی در مس کرمان پشت سرگذاشت، 22 بار دروازه حریفان را باز کرد. فرهاد مجیدی هم که بهترین دوران بازیگری خود را زیر نظر مظلومی در استقلال پشت سر گذاشت 19 گل برای این مربی به ثمر رساند.فرهاد کاظمی

فرهاد کاظمی با سپاهان موفق به تاریخ‌سازی شد و این تیم را تبدیل به اولین تیم غیر تهرانی فاتح لیگ کرد. او به جز سپاهان در 8 تیم دیگر مربیگری کرده است ولی اکثر ترین‌های این مربی به دوران مربیگری در سپاهان بر می‌گردد. رضا حسن زاده، محمود کریمی و سعید رمضانی با 65، 62 و 55 بیشترین مسابقه را برای فرهاد کاظمی انجام دادند. محرم نویدکیا با 22 گل و ادموند بزیک با 21 گل بهترین گلزنان بین شاگردان فرهاد کاظمی هستند. رضا عنایتی هم اولین آقای گلی خود را در ابومسلم با کاظمی تجربه کرد و در ابومسلم و سیاه جامگان 20 گل برای این مربی به ثمر رساند.

علی دایی

علی دایی دوران سرمربیگری خود را با قهرمانی در لیگ برتر آغاز کرد. مهرداد کفشگری، هافبک مورد علاقه دایی بود و در سه تیم راه‌آهن، سایپا و پرسپولیس، 87 بازی برای این مربی بازی کرد و رکورددار بازی برای علی دایی است. آرش رضاوند در نفت و سایپا و جلال حسینی در پرسپولیس و سایپا 81 بازی برای علی دایی انجام دادند.

محمد قاضی بهترین گلزن علی دایی است و 17 گل برای برای تیمهای تحت هدایت بهترین گلزن ملی جهان به ثمر رسانده است. بهادر عبدی با 14 گل و محسن خلیلی و مجتبی شیری با 13 گل بهترین گلزنان تیمهای تحت هدایت دایی هستند.

علیرضا منصوریان

منصوریان در 4 تیم پاس همدان، نفت تهران، استقلال و ذوب‌آهن مربیگری کرده است.علی قربانی با 71 بازی بیشترین تعداد مسابقه را تحت هدایت منصوریان انجام داده است. ارسلان مطهری با 68 و وحید حمدی‌نژاد با 55 بازی دیگر شاگردان باسابقه منصوریان هستند.

ارسلان مطهری بارها به عنوان ناجی منصوریان ظاهر شده و در نفت و ذوب‌آهن گلهای حساس برای این سرمربی به ثمر رسانده و با 20 گل بهترین گلزن این سرمربی است. علی قربانی با 16 گل و وحید امیری با 9 گل دیگر گلزنان موفق منصوریان هستند.

مصطفی دنیزلی

مصطفی دنیزلی یکی از مطرح‌ترین مربیان خارجی است که در ایران مربیگری کرده است. این مربی در تیمهای پاس، پرسپولیس (دو مقطع) و تراکتور مربیگری کرده است. حسین بادامکی تنها بازیکن پرسپولیس است که در هر 2 مقطع مربیگری دنیزلی در پرسپولیس حضور داشته و با 43 بازی بیشترین تعداد بازی را برای این سرمربی انجام داده است. میثم منیعی که در پاس شاگرد دنیزلی بود با 40 بازی در رتبه دوم است و محمد نصرتی که در پرسپولیس و پاس سابقه شاگردی دنیزلی را دارد با 39 مسابقه سوم است.

آرش برهانی با 14 گل، بهترین گلزن دوران حضور دنیزلی در ایران است و پس از او مهرزاد معدنچی و ایمان رزاقی راد با 10 و 9 گل قرار دارند.

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی بیشتر دوران مربیگری خود را در ذوب‌آهن پشت سر گذاشت و اکثر ترین‌های این مربی به دوران حضور در ذوب‌آهن برمی‌گردد. مهدی رجب زاده با 65 بازی بیشترین بازی را برای گل محمدی انجام داده و پس از او مرتضی تبریزی و اکبر صادقی با 61 بازی از جمله دیگر بازیکنان با سابقه گل محمدی هستند.

مرتضی تبریزی با 16 گل بهترین گلزن این سرمربی است و مسعود حسن زاده 15 و یونس شاکری 12 گل به ثمر رسانده‌اند.

فیروز کریمی

فیروز کریمی با حضور در 13 تیم، بیشترین تیم را در تاریخ لیگ برتر هدایت کرده است و ترین‌های این مربی در تیمهای مختلفی حضور دارند. فریدون فضلی در ابومسلم، استقلال اهواز و صبا برای فیروز کریمی بازی کرده با 87 بازی و 35 گل رکوردار بازی و گلزنی برای این سرمبی است. محسن یوسفی 59 بازی و عزیز معبودی 45 بازی زیر نظر فیروز کریمی انجام داده‌اند.

ایمان رزاقی راد با 9 گل و محمد نوری با 8 دیگر گلزنان برتر فیروز کریمی هستند.

مجید جلالی

جلالی یکی از باسابقه‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر است که در 10 تیم مختلف مربیگری کرده است. علی حمودی با 121 ، بختیار رحمانی با 110 و جلال کاملی مفرد با 97 بازی رکورددار بازی برای مجید جلالی هستند. رضا نوروزی که در تیم مجید جلالی به آقای گلی رسید با 35 گل، گلزن‌ترین شاگرد آقا معلم است. جواد نکونام و میلاد میداودی هم برای جلالی 19 و 16 گل زده‌اند.
ادامه
99
  سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan
  قلعه نویی لیست مازادی نداده است/ اشکالاتی در هوادهی نقش جهان وجود دارد

  تابش: میزان بودجه باشگاه سپاهان به کسی ارتباطی ندارد

  مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: کل هزینه حدود ۸۰ تیم ما در رشته‌های ورزشی ۱۰۰ میلیارد تومان است.

  به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه بودجه ۹۰ میلیاردی این باشگاه به ۵۰ میلیارد کاهش یافته است، اظهار کرد: من چنین اظهاراتی را مطرح نکردم. بیان کردم که کل هزینه حدود ۸۰ تیم ما در رشته‌های ورزشی ۱۰۰ میلیارد تومان و بودجه ما ۵۰ میلیارد تومان است. علاوه بر این به کسی ارتباطی ندارد که بودجه ما چقدر است. البته بودجه با هزینه فرق می‌کند و ما از طریق حامی مالی هزینه‌های خود را تامین می‌کنیم.

  تابش درباره اینکه گفته می‌شود قلعه نویی لیست مازاد داده است و محسن مسلمان در نیم فصل از این تیم جدا می‌شود، گفت: این موضوع صحت ندارد و لیست مازاد نداریم چرا که بازیکنان خوبی داریم و از همه آن‌ها راضی هستیم. همچنین صحبتی با قلعه نویی سرمربی تیم در این باره نشده است و به همه بازیکنان خود ایمان داریم.

  برخی از افراد مغرضانه حرف می زنند

  مدیرعامل سپاهان درباره اینکه گفته می‌شود این تیم زمان زیادی برای استراحت دارد، تصریح کرد: زمان استراحت تیم ما به اندازه سایر تیم‌ها است و برخی از افراد مغرضانه حرف می‌زنند و به صورت سالم فکر نمی‌کنند و گرنه در دوره زمانی مشخص بازی می‌کنیم.

  او درباره اظهارات قلعه نویی مبنی بر اینکه زمین ورزشگاه نقش جهان برای این تیم سم است، بیان کرد: زمین ورزشگاه نقش جهان خوب است، اما اشکالاتی در هوادهی این زمین وجود دارد که باید برطرف شود. دستگاه‌های جدیدی خریداری کردیم که ورود این دستگاه‌ها به علت تحریم‌ها با تاخیر صورت می‌گیرد. به هر حال وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان روز به روز بهتر می‌شود و مشکلی در این باره نداریم.

  تعطیلات لیگ برتر به ضرر ما است

  تابش درباره اینکه تعطیلات لیگ برتر به نفع تیم سپاهان است یا نه، اظهار کرد: متاسفانه هر کسی درباره تیم‌های دیگر صحبت می‌کند، اما من درباره تیم خودمان حرف می‌زنم. به نظرم با توجه به اینکه روند تیم ما خوب است به همین علت تعطیلات لیگ برتر به ضرر ما است. البته برنامه بازی‌های تیم ملی باعث شده که لیگ تعطیل شود و ما هم باید به این برنامه احترام بگذاریم.

  مدیرعامل سپاهان درباره صدرنشینی شهر خودرو در لیگ برتر بیان کرد: جایگاه تیم‌ها در جدول لیگ برتر تا پایان فصل جابه جا می‌شود و بازی‌های زیادی باقی مانده است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

  او درباره وضعیت جسمانی امیرقلعه نویی بیان کرد: قلعه نویی هنوز کسالت جزیی دارد و کم و بیش در تمرینات حضور می‌یابد تا تمرینات تیم را زیر نظر بگیرد.

  در صورت توهین به باشگاه سپاهان شکایت می کنیم

  تابش درباره اینکه پرسپولیسی‌ها قرار است که به علت اظهاراتش از او شکایت کنند، گفت: من هم شنیدم که باشگاه پرسپولیس قصد دارد این کار را انجام بدهد و ما هم در صورتی که ببینیم کسی علیه باشگاه ما صحبت می‌کند و اظهاراتش توهین آمیز است به طور حتم شکایت می‌کنیم و از حق خود دفاع خواهیم کرد.

  مدیرعامل سپاهان درباره مخالفت باشگاه با حضور محبی در تیم ملی امید گفت: چنین درخواستی مطرح نشد که ما مخالفت کنیم. نورافکن و کیخسروی را در تیم ملی امید داریم و محبی هم بعد از بازی تیم ملی برابر تیم ملی عراق به تمرینات تیم بازگشت و مشکلی وجود ندارد.
  ادامه
   سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan
   سپاهان درست برعکس سال گذشته شده؛

   بصیرت: ویلموتس اصلا روی تیم ملی تعصب ندارد

   بازیکن سابق سپاهان و تیم ملی می گوید که تیم ملی نمی تواند با مارک ویلموتس موفق شود.

   مجید بصیرت پیشکسوت و بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در مورد شرایط این روزهای تیم اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: به نظرم شرایط تیم خیلی خوب است. فرقی که سپاهان امسال با سال قبل دارد، این است که بازی های مهم را می برد. سال گذشته سپاهان در دور برگشت بازی هایش را به تیم های بزرگ و رقبا واگذار کرد ( سپاهان در لیگ هجدهم در دور برگشت مقابل پرسپولیس و شهر خودرو تن به مساوی داد و به استقلال و تراکتور باخت) و همین باعث شد قهرمانی را واگذار کند.   سپاهان در فصل جدید برعکس سال گذشته شده

   بصیرت با اشاره به نتایج سپاهان در فصل جاری ادامه داد: امسال اما با درایت آقای قلعه نویی پرسپولیس را در تهران بردند و تراکتور هم مقابل سپاهان شکست خورد. با این حال برعکس پارسال شده؛ سپاهان سال گذشته بازی هایی که روی کاغذ راحت بود را آسان می برد ولی امسال به این تیم ها، امتیاز می دهد. اگر چهار بازی سپاهان را مقابل تیم های فولادخوزستان، نفت مسجد سلیمان، سایپا و پارس جنوبی جم بررسی کنید، می بینید که می‌توانستند ببرند ولی متاسفانه نتوانستند با کسب سه امتیاز از این بازی ها بیرون بیایند.   سپاهان با برد استقلال و شهرخودرو قهرمان نیم فصل می شود

   بازیکن سابق سپاهان افزود: الان سپاهان دو بازی سخت مقابل استقلال و شهر خودرو دارد و اگر بتواند 6 امتیاز را بگیرد، می تواند قهرمان نیم فصل شود. به نظرم در بازی های نیم فصل دوم هم اگر بتواند نتایج خوبی در رویارویی مستقیم با رقبایش بگیرد، می تواند در مجموع قهرمان شود.   دیگر سه قطبی نیستیم، 5 قطبی شده ایم

   از بصیرت در مورد مدعیان قهرمانی این فصل پرسیدیم که او هم مانند سایر کارشناسان فوتبالی به 5 تیم اشاره کرد و البته تاکید کرد که دیگر سه قطبی فوتبال ایران به 5 قطبی تبدیل شده است و افزود: به نظرم همین حالا هم مدعیان مشخص شده اند و از بقیه تیم ها فاصله گرفته اند. به غیر از استقلال و پرسپولیس، سه تیم شهرستانی از شهرهای مختلف به جمع مدعیان اضافه شده اند. قبلا و در دهه 80 استقلال و پرسپولیس دو مدعی همیشگی بودند که سپاهان این دو قطبی را تمام کرد و الان فوتبال ما 5 قطبی شده و دو تیم شهرخودرو و تراکتور اضافه شده اند.   سپاهان یک تیم هم روی نیمکت دارد

   بصیرت در پاسخ به این سوال که آیا سپاهان توان رویارویی با رقبای آسیایی را پس از چند سال دوری از این مسابقات دارد یا خیر، بیان کرد: صد در صد. سپاهان با سرمایه گذاری خوبی که فولاد مبارکه انجام داده همه چیز دارد. هم سخت افزار مناسبی دارد و هم نرم افزار. سپاهان یک باشگاه مدرن است و آقای قلعه نویی در هر پست دو بازیکن دارد. اگر بازی ها فشرده شوند، تیم هایی که 13 ، 14 بازیکن دارند به مشکل می خورند. سپاهان اما شرایط خوبی دارد و حتی می توان گفت که یک تیم هم روی سکو دارد.   مصاحبه حاشیه ها را سکوها می برد

   از بصیرت در رابطه با مصاحبه هایی که اعضای دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس علیه هم انجام می دهند، پرسیدیم. او در پاسخ به این سوال گفت: به نظر من مصاحبه روی تیم ها تاثیرگذار است. پارسال یکی از بازیکنان سپاهان یک مصاحبه کرد ولی جمع کردن آن مصاحبه چندماه طول کشید؛ چون با این مصاحبه حاشیه به سکوها می رود. باید در مورد مصاحبه کردن خیلی دقت شود؛ چون مصاحبه علیه یک باشگاه، حاشیه را به سکوها می برد و به نظرم هر باشگاهی فقط باید در مورد شرایط خودش صحبت کند.   ویلموتس اصلا روی تیم ملی تعصب ندارد

   سوال بعدی ما از بصیرت در رابطه با شرایط تیم ملی در دیدار برابر عراق بود. او در این زمینه بیان کرد: من از مسئولان فدراسیون گلایه دارم؛ چطور می شود یک مربی خارجی می آورند و قبل از بازی مهمی مثل عراق در مورد مشکلات مالی اش حرف می زند. همین حالا مربیان ایرانی زیادی مثل آقای قلعه نویی هستند که می توانند بهتر از ایشان کار کنند. کی روش خیلی روی تیمش تعصب داشت. شما بازی با کره جنوبی را که به یاد می آورید ولی آقای ویلموتس اصلا اینگونه نیست.   ویلموتس 180 درجه با کی روش متفاوت است

   از بصیرت در مورد ادامه یا قطع همکاری با ویلموتس پرسیدیم. اینکه فدراسیون باید چه تصمیمی برای تیم ملی و آینده اش بگیرد. بصیرت در واکنش به این سوال بیان کرد: به نظرم با این شرایطی که تیم ملی دارد، موفق نخواهد شد. من همان روزی که کی روش رفت و آقای ویلموتس آمد، در یکی از برنامه های تلویزیونی گفتم که تفکرات او با کی روش 180 درجه فرق دارد. شما الان در زمین می بینید که مشکلاتی در زمین وجود دارد و به نظر می رسد که بازیکنان تحت فرمان مربی نیستند. به نظرم حتی در این شرایط مربی ایرانی می تواند برای تیم ملی انتخاب شود.   برانکو بیاید، حساسیت استقلالی و پرسپولیسی ایجاد می شود

   از بصیرت در مورد برانکو که می تواند یکی از گزینه ها جانشینی ویلموتس باشد، پرسیدم که او در مورد حضور این مربی اینگونه واکنش نشان داد: خب همانطور که می دانید برانکو در زمان حضورش در پرسپولیس مشکلاتی با کی روش داشت. زمانی که من در تیم ملی بودم، در زمان آقای مایلی کهن حساسیتی روی بحث پرسپولیس و استقلال نبود ولی در زمان آقای پورحیدری همیشه تعداد پرسپولیسی ها و استقلالی ها مساوی بود تا جنجال و حاشیه ای ایجاد نشود. به نظرم الان هم چون آقای برانکو چندین سال در پرسپولیس بوده، دو دستگی پیش می آید.
   ادامه
    سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan
    احتمال لغو دیدار های لیگ برتر فوتبال

    سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: در صورت وجود مشکلات امنیتی و طرح این موضوع، طبق نظر شورای تامین استان اصفهان عمل خواهیم کرد.

    به گزارش خبرنگار ایمنا، پیرو اتفاقات و حواشی به وجود آمده در کشور بدلیل اعتراض مردم نسبت به گرانی بنزین، روز گذشته پنج دیدار فوتسال از سری مسابقات لیگ برتر و تمام بازی های هفته ششم سوپر لیگ والیبال آقایان لغو شد.

    امروز –دوشنبه 27 آبانماه- قرار بود دیدار های هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال برگزار گردد ولی ساعتی پیش سایت رسمی فدراسیون بسکتبال با انتشار اطلاعیه خبر از لغو دیدار تیم‌های شهرداری قزوین با مس کرمان و ذوب آهن اصفهان با شهرداری گرگان را داد. با توجه به الکترونیکی شدن فرآیند بلیط فروشی دیدارهای لیگ برتر فوتبال با مراجعه با درگاه های خرید بلیط در حال حاضر هیچگونه بلیط فروشی انجام نمی گیرد تا احتمال لغو دیدار های هفته 17 لیگ برتر فوتبال قوت بگیرد.

    احمد جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: برای دیدار یکشنبه تیم فوتبال ذوب آهن و فولاد خوزستان درخواستی مبنی بر لغو این دیدار نداشته است؛ در صورت وجود مشکلات امنیتی و طرح موضوع برگزار نشدن بازی موضوع فرق می کند و طبق نظر شورای تامین عمل خواهیم کرد.
    ادامه
    سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan
    اسامی محرومان اعلام شد

    سپاهان بدون محروم در هفته یازدهم لیگ برتر

    کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته یازدهم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ را اعلام کرد.

    به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان به شرح زیر است:

    امید سینگ نساجی مازندران

    سعید آهنی نفت مسجدسلیمان

    عادل باباپور ماشین سازی تبریز

    گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس

    محمد آبشک فولاد خوزستان

    سید علیرضا ابراهیمی گل گهرسیرجان
    ادامه