قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

29,831نــــفــــــر
عضو شده اند
29,831نفر عضو شده اند
مـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممشاهده کامل مشخصات
5 مرداد 1392
من انقلابی ام...

اعضاء

 • مجتـبی  , new_id2
 • کربلایی مصطفی اسلامی , shadmehr811
 • ایوب مقدم , ayoub_moghaddam
 • مینا شادمهر , venoos2010
 • 29831 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • بیت الاحزان حضرت زهرا ( س ) , daneshgol
 • منتظران , montazeran
 • سخن استاد , speechmaster
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
به این جملات آقای روحانی دقت کنید:

"دلیل قاچاق اجناس به خارج از کشور گرانی نیست، ارزانی است. بروید در کشورهای همسایه و ببینید که گوشت در آنجا چند دلار است.

"ما همان دولتی هستیم که تورم را کنترل کردیم. یکی از دلایل قاچاق ارزانی آن جنسی است که قاچاق می‌شود".

ترجمه سخنان آقای روحانی، چیزی در این مایه ها می شود: تورم در کشور بالا بود؛ ما آمدیم و آن را پایین آوردیم. خب! تورم که پایین می آید، طبیعتاً قیمت گوشت هم پایین می آید و ارزان می شود. و وقتی ارزان شد، قاچاق می شود.

چاره چیست؟ لابد باید تورم را چندین نوبت بالا برد -چنان که برخی مدیران دولتی در یک سال اخیر به آن دست زده اند- تا قیمت ها بالا بیاید، وقتی قیمت ها گران شد، قاچاق نمی شود و ارزان می شود!

فقط می ماند یک سوال کوچک: قیمت ۳۰ هزار تومانی گوشت در اول دولت روحانی، پایین تر و ارزان تر است؛ یا قیمت ۱۲۰ هزار تومانی امروز آن؟! یعنی گوشت وقتی ۳۰ هزار تومان است، ارزان است و قاچاق نمی شود و وقتی چهار برابر شد، ارزان محسوب می گردد و قاچاق می شود؟!

خب! اگر معادله و حساب و کتاب آقای روحانی درست است، قیمت گوشت را به همان ۳۰ هزار تومانی برگردانند که گران محسوب می شد و برای قاچاق نمی صرفید! ضمناً اگر می شود لطف کنند دیگر به قیمت ها دست نزنند و تورم را پایین نیاورند؛ بگذارند همان بالا باشد!

همچنین زحمت بکشند از خیر چرخاندن چرخ تولید و رونق بخشیدن به اقتصاد در حدی که مردم از یارانه بی نیاز شوند هم بگذرند، یکوقت دیدید با همین شتاب چرخش، چرخ از جا در رفت و به چشم این و آن خورد!

اصلاً خر مردم از کُرّگی دم نداشت؛ خیر وعده های دولت را خوردند و دیگر وعده های اقتصادی درباره افزایش ارزش پول ملی و قدرت خرید را مطالبه نمی کنند. این طوری خوب است؟! راضی می شوند که دیگر برای اقتصاد، معجزه و فتح الفتوح و شقّ القمر نکنند؟
محمد ایمانی
ادامه
99
7
3
10
رضا تواضعی , rezatavazoie
دوشنبه 29 بهمن ، 21:52
..............
ادامه
امین احسانی , amin_tanha70
دوشنبه 29 بهمن ، 21:58
ادامه
مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
سه شنبه 30 بهمن ، 12:24
روحانی گند های بدتر از اینم زده
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
شبکه من و تو می گوید: «خمینی مرجعیت خود را مدیون شریعتمداری بود» و در ادامه این جمله غلط،‌ افسانه ای را تکرار می کند که آن قدر سر زبانها افتاده که برنامه نویسان شبکه به صرافت راستی آزمایی اش نیفتاده اند: اینکه آیت الله خمینی مرجع نبود و آیت الله شریعتمداری او را مرجع معرفی کرد تا با استناد به متمم قانون اساسی که به مراجع مصونیت قضائی می داد، از اعدام نجات یابد.
یک: آیت الله خمینی پیش از پانزده خرداد چهل و دو مرجع بود و رساله عملیه داشت. تنها یک گواه آن، مصاحبه های متعددی است که از سالها پیش با برخی اعضای جبهه ملی آن دوران در رسانه ها منتشر شده که می گویند پس از درگذشت آیت الله بروجردی به قم می روند تا مرجع دلخواه خود را جستجو کنند. چهار مرجع در قم بوده که سه تای آنها (شریعتمداری، گلپایگانی و مرعشی نجفی) به رساله خود را به ایشان هدیه می دهند اما آیت الله خمینی می گوید بروید رساله ام را از بازار بخرید. همین هم توجهشان را جلب می کند و سبب پیوند نهضت آزادی به آیت الله خمینی می شود.
دو: متمم قانون اساسی به مراجع مصونیت قضائی نداده بود بلکه مراجع برای جلوگیری از محاکمه آیت الله خمینی، به آن بخش از متمم استناد کردند که برای مراجع حق تعیین ناظر شرعی بر مصوبات مجلس شورای ملی تعیین می کرد و چنین استنباط کردند که بنا بر این اصل، چون نمایندگان مجلس مصونیت قضائی دارند، این مصونیت به «علمای تراز اول» نیز که این اصل آنان را در جایگاه قانونگذاری قرار می دهد، تسری می یابد.
سه: در متمم قانون اساسی نوشته شده «علمای تراز اول» نه مراجع. آیت الله شریعتمداری و دیگر مراجع در بیانیه خود با استناد به متمم قانون اساسی خاطرنشان کردند که آیت الله خمینی در جرگه علمای تراز اول است (که بدیهی بود و نیازی به تایید نداشت) پس می بایست برایش مصونیت قائل بود. تنها آیت الله شریعتمداری نبود که این بیانیه را امضا کرد بلکه امضای تنی چند از دیگر مراجع هم زیر آن بود و نمی توان تمام اعتبار این بیانیه را نثار تنها یک تن از آنان کرد.
چهار: خوانش مراجع از متمم قانون اساسی هیچگاه تایید نشد. اینکه آیت الله خمینی را محاکمه نکردند، با استناد به استباط مراجع از متمم قانون اساسی نبود بلکه شاه و مشاورانش صلاح را در محاکمه ندیدند و نخواستند بیش از این با روحانیت و هوادارانش دربیفتند.
قسمتی از دست نوشته مهرداد فرهمند ( خبرنگار بی بی سی ) درباره مستند انقلاب 57 شبکه من و تو
ادامه
10
9
12
رضا تواضعی , rezatavazoie
یکشنبه 28 بهمن ، 01:05
................
ادامه
آرش ص , arash.teh
یکشنبه 28 بهمن ، 17:09
از بی بی سی چی ها جز وارونه گویی نشنیدیم و ندیدیم جعل و تحریف بصورت کاملا حرفه ای کار بی بی سی چی هاست هیچوقت استناد به بی بی سی چی ها نکنیم....
ادامه
رضا تواضعی , rezatavazoie
یکشنبه 28 بهمن ، 21:28
خوشتر آن باشد که سر دلبران
گفته آید در حدیث دیگران”
دوست اندیشمندم غرض این بود که بگوییم این افسانه بافی به قدری یاوه است که صدای خبرنگار بی بی سی را هم در آورده است ..
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
قبیله سلمان   از  ایران 4 روز پیش

اظهارات مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا در مورد ایران در کنفرانس ورشو در کنار مواضع اپوزیسیون جمهوری اسلامی تداعی کننده توتولوژی از جنس حشویات ویتگنشتاین است
بنا بر روایت مایک پنس: ایران اکنون در حال «احیای امپراطوری باستانی» خود است و می کوشد یک کریدور اختصاصی برای خود در منطقه ایجاد کند
این در حالی است که اپوزیسیون برانداز جمهوری اسلامی همزمان و در حاشیه نشست ورشو،عریضه استمداد‌طلبی خود از آمریکا جهت سرنگون کردن جمهوری اسلامی را ناشی از دلنگرانی‌شان بابت سقوط و افول و زوال قدرت و فرهنگ و تمدن و امپراطوری پرافتخار ایران توسط حکام جمهوری اسلامی ابراز می دارند!
اکنون معلوم نیست آمریکا از خوف قدرتمند شدن ایران در منطقه باید به مصاف جمهوری اسلامی برود یا از غصه زوال و انحطاط تمدن ایرانی باید با اپوزیسیون برانداز سوته دلی کند
این امر موید قرار داشتن ایران در دوگانه «نفرت و واقعیت» نزد آمریکا و اپوزیسیون برانداز است با این تفاوت که واشنگتن بصورتی واقع بینانه نگران نفوذ و قدرت و اقتدار معنوی و سیاسی و نظامی ایران در منطقه است و اپوزیسیون برانداز کورچشمانه و تنها ناشی از تنفرش از «ایران اسلامی» مشغول تخیل اندیشی است
مصیبت کاخ سفید نیز ناشی از آن است که طی ۴۰ سال گذشته به استعداد این سربازان شبح و اصحاب متوهم تلاشی محکوم به شکست در مصاف با ایران را عهده‌داری کرده است
#داریوش_سجادی
ادامه
13
3
9
رضا تواضعی , rezatavazoie
شنبه 27 بهمن ، 00:50
..............
ادامه
مـعصـومـه راد , mass1394
شنبه 27 بهمن ، 00:51
یه جور مرض که آفتشو جون مردم بیچاره میگیره
ادامه
آرش ص , arash.teh
شنبه 27 بهمن ، 11:43
امیدوارم ایران ما گذشته با شکوه خود را باز یابد....
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
اصفهان
استان شهیدان
استان مردان مرد
استان شیران مدافع وطن استانی که در یک روز پانصد شهید را تشیع کردند استانی با بیست و سه هزار شهید دفاع مقدس برای دفاع از خاک ناموس و جان تمام مردم ایران استان شهدای مدافع حریم اهل بیت استان حججی ها وحالا
استان بیست هفت شهید مدافع مرزهای مقدسمان
درود برشهدای شما و مردمان شهرهای شما
ادامه
15
4
7
سینا ساحلی , 136712300
جمعه 26 بهمن ، 21:18
روحشان شاد
ادامه
رضا تواضعی , rezatavazoie
جمعه 26 بهمن ، 22:09
روحشان شاد
ادامه
آرش ص , arash.teh
شنبه 27 بهمن ، 11:39
روح و روانشان شاد که جان شیرین را هدیه کردند تا امنیت و آرامش داشته باشیم....
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
مدیونید اگر فکر کنید پرواز قیمت گوشت به بالای 100 هزار تومن و پراید به 46 میلیون بابت فشار دولتیها به مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با لوایح fatf است .
ادامه
11
2
6
رضا تواضعی , rezatavazoie
جمعه 26 بهمن ، 19:37
.............
ادامه
مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
جمعه 26 بهمن ، 19:52
روز اولی که این دولت میخواست بیاد من میدونستم چنین اتفاقاتی میفته و راجع بهش گفتم چون این دولت فقط حرف میزنه همین برجام خودش باعث بدبختی شد وگرنه همه چی درست بود بعد برجام دوباره مشکل درست شد
ادامه