قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

29,839نــــفــــــر
عضو شده اند
29,839نفر عضو شده اند
مـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممشاهده کامل مشخصات
5 مرداد 1392
من انقلابی ام...

اعضاء

 • مجتـبی  , new_id2
 • کربلایی مصطفی اسلامی , shadmehr811
 • ایوب مقدم , ayoub_moghaddam
 • مینا شادمهر , venoos2010
 • 29839 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • مجله بنیانا , bonyanair
 • حمید علیمی , hamidiclub
 • او سیصدو سیزده نفر می خواهد , Threehundredandthirteenhewants
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
[https://www.aparat.com/v/WSIiK]
لیندزی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز : اگر حمایت‌های ارتش آمریکا (دربرابر ایران) نبود، ظرف یک هفته در عربستان همه فارسی حرف میزدند. ارتش سعودی ها حتی نمیتونه یک پاکت کاغذی رو شکست بده. .
ادامه
99
12
4
14
رضا تواضعی , rezatavazoie
جمعه 23 آذر ، 02:52
...............
ادامه
لیمان ثاقب , suzuki405rd
جمعه 23 آذر ، 03:32
خاک بر سر سعودی ها که اینقدر بدبخت وذلیل هستند که گاوچرون ها سرشون منت می گذارند .
ادامه
000 , nilofar.mordab
جمعه 23 آذر ، 06:18

خوب راست می گه دیگه
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
جنجوییدها چه کسانی هستند؟نظامیان افریقایی عرب‌تباری که اهل سودانند و سابقه جنگیدن در رکاب عمرالشیر را در کارنامه خود دارند و متهم به انجام جنایت علیه بشریت و نسل کشی به خصوص در دارفور هستند.
آنها حالا مزدوران عربستان و اماراتند در خاک یمن.
به گزارش امریکن کانسرواتیو، حدود ۸۰۰۰ هزار جنجویید در یمن برای عربستان سعودی و امارات با انقلابیون و حوثی‌ها در جنگند.
این بخشی از گزارش روزنامه‌نگاری از خارطوم بنام الامین ست که نهادهای اطلاعاتی امریکا نیز آنرا تایید کرده‌اند.
در پرونده جنجوییدها قتل‌عام چهارصدهزار شهروند بیگناه در سودان در خلال سالهای ۲۰۰۷-۲۰۰۴وجود دارد.
توافق میان عربستان سعودی و سودان بر سر استفاده از جنجوییدهای سودان در یمن در سال ۲۰۱۵ در جلسه‌ایی با حضور مقامات عالی رتبه دو کشور از جمله پادشاه سعودی، بن‌سلمان و وزیر دفاع عربستان سعودی منعقد شد.بر اساس این گزارش یک طرف این معامله کثیف سودان بود که به دنبال دریافت کمک مالی برای نجات اقتصاد خود میگشت و طرف دیگر سعودی‌ها بودند که برای تسلط بر یمن با شیطان پیمان بستند.
براساس این گزارش سعودی‌ها واماراتی‌ها تنها کسانی نبودند که با شیاطین پیمان بستند.بلکه طرف دیگری که در یمن با شیطان دست داد،ایالات متحده امریکاست.
مایکل هورتون کارشناس مسائل یمن در این مورد می‌گوید: این چیزی نبود که ما می بایست بدانیم بلکه این چیزی بود که ما به خوبی میدانستیم.از آن مطلع بودیم و هیچ کاری نکردیم.
براساس گزارشی از المانیتور، به دنبال توافق۲۰۱۵ سعودی‌ها در اگوست همان سال بیش از ۲ میلیارد دلار به حساب بانک مرکزی سودان واریز کردند.
متعاقب توافق سال ۲۰۱۵ عربستان-سودان، امارات بازرسی دقیق محموله‌های طلای سودان به بازار طلای دوبی و ابوظبی را متوقف کرد. بعد از تفاهم ۲۰۱۵ بازار امارات توسط طلای سودان اشباع شد. در نتیجه، سودان -یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان طلای آفریقا- به کمک سعودی ها و اماراتی ها تحریم‌های امریکا را دور زد.
این گزارش که براساس گفته های کارشناسان حوزه یمن و افسران سیا تنظیم شده در نهایت میگوید که جنگ سعودی ها در یمن به اهدافش نرسید و نه تنها اقتصاد سودان درپی توافق ۲۰۱۵ نجات پیدا نکرد و اکنون در سراشیبی سقوط ست، بلکه این جنگ ضربه بزرگی نیز به اقتصاد عربستان سعودی وارد کرد.
در اثر جنگ علیه یمن تاکنون ۱۴ هزار یمنی کشته شده اند. زیرساخت‌های این کشور فقیر در جریان حملات ثروتمندترین ائتلاف نظامی جهان نابود شده‌ست.گروه های تروریستی وابسته به القاعده در جنوب این کشور قدرت گرفته‌اند و به سلاح‌های ارسالی امریکا و سعودی ها به مزدوران خود در خاک یمن بطور مستقیم و غیرمستقیم دست یافته اند.حتی بر اساس برخی گزارش‌ها گروه های وابسته به القاعده مستقیما از سوی امارات در جنوب یمن برای مبارزه با حوثی ها مسلح و حمایت شده اند.
بازگرداندن عدربه منصورهادی مهره ریاض در یمن که در جریان انقلاب یمن استعفا داده بود مهمترین هدف این جنگ بود.پس از سه سال از آغاز این جنگ، منصور هادی همچنان در ریاض بسر میبرد. در طرف مقابل اما؛ مقاومت و کمیته های مردمی متشکل از جنگجویان حوثی شکل گرفته و قدرتمند شده ست.
هانیه سلطانی
ادامه
8
2
9
رضا تواضعی , rezatavazoie
شنبه 17 آذر ، 01:28
.............
ادامه
مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
دوشنبه 19 آذر ، 10:05
جنایت یمن سکوت مدعیان دروغین
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف با اشاره به حادثه تروریستی صبح پنجشنبه در چهابهار در صفحه توییتر خود نوشت: تروریست‌های تحت حمایت خارجی‌ها مردم بی‌گناه چابهار را را به قتل رسانده و مجروح کرده‌اند. همانطور که در گذشته نیز به روشنی گفته‌ایم، چنین جنایت‌هایی بدون مجازات باقی نخواهند ماند. نیروهای امنیتی ما در سال 2010 راه افراطیونی را که در راه امارات متحده عربی بودند سد کرده و آن‌ها را دستگیر کردند. کلمات من را به خاطر بسپارید: ایران تروریست‌ها و اربابان‌شان را محاکمه خواهد کرد.
پی نوشت :
اشاره محمد جواد ظریف به 2010 هشدار آشکار به امارات متحده عربیست که از این پس باید منتظر افراطیونی باشد که دیگر ایران سد راه آنها نخواهد شد
ادامه
9
2
11
رضا تواضعی , rezatavazoie
جمعه 16 آذر ، 00:26
...............
ادامه
مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
دوشنبه 19 آذر ، 10:05
بجای تهدید باید عمل کنیم و تجارت با دبی رو صفر کنیم
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در همایش «پوشش بانوان ایرانی پس از انقلاب» که در دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد ادعا کرده بود «همین که من گردنم را عمل کردم و دستم سال‌هاست درد می‌کند ثمره سال‌ها پوشیدن چادر بود». او در ادامه این اظهار نظر جنجالی خود ادعا کرد «ما باید نوع حجابی را تعریف کنیم که در ابتدا آسیب زننده نباشد».
خانم محترم اگر حتی ادعای احمقانه شما در باب بیمار شدنتان بخاطر سرکردن چادر " را راست انگاریم شما مرتکب گناه شده اید که بخاطر پوشیدن چادر خود را به چنین خسران و اسیب به بدن تان انداخته اید . شما مرتکب گناه می شوید وقتی می توانید از پوشش های موقر دیگر استفاده کنید ولی منت بر سر حجاب برتر می گذارید. مگر پوشش فقط چادر است که شما صرفا ملزم به پوشیدن آن باشید ؟ حتی درهمین مجلس در جریان مجلس ششم بانو الهه کولایی با پوششی غیر از چادر وارد مجلس شد آیا کسی معترض ایشان شد ؟
آخر عقل هم خوب چیزیست . شما همانهایی نبودید که احمدی نژاد و احمدی نژادی هارا به پوپولیست مسما کرده بودید ؟
آیا با این همه چرند بافی هایتان نباید پرسید پوپولیست تر از احمدی نژادی ها شما جماعت سفله " نان به نرخ روز خور کلاش هستید که برای هوچی گری و رای جمع کردن در اقشاری از مردم شل حجاب " پا روی اعتقادات دینی تان ( اگر داشته باشید ) می گذارید ؟
شرم آورید
ادامه
11
31
10
رضا تواضعی , rezatavazoie
دوشنبه 12 آذر ، 16:54
...............
ادامه
دختر پاییز , alightdream
دوشنبه 12 آذر ، 16:56
بسیج دانشگاه بهشتی اعلام کرده که این حرفها تقطیع شده است و نادرست به اطلاع مردم رسیده الان هم بهتره سرگرم این بازی ها نشیم cft رو‌ دریابیم
ادامه
آر یا محمو د ی , arimahmod
دوشنبه 12 آذر ، 16:57
احساس میکنم چون این خانم آزاده و حقگوست حاکمیت دنبال حاشیه سازی برای ایشان است مردم همه را آگاه کنین .
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
[https://www.aparat.com/v/iA4JP]

اینکه صدا و سیما شبکه هایی (مثل همین شبکه شما) داره که تعداد کارمندانش احتمالا از مخاطبینش بیشتره به کنار!

اینکه این شبکه های فَشَل و بی مایه با پول ما مردم اداره میشه هم به کنار!!!!!

لااقل وقتی یه منتقدی مثل فراستی رو دعوت می کنید که علم و تحصیلاتش از جمیع اجداد کارمندان صدا و سیما بیشتره، یک مجری مقابلش قرار بدید که شعور و ادب بحث داشته باشه نه اینکه فقط دنبال دعوا و جنجال باشه!

این اولین بار نبود که ظلّی پور یک میهمان برنامه رو تحقیر می کرد! و با توجه به رویه فعلی سازمان عریض و طویل صدا و سیما (جذب مخاطب به هر قیمت حتی جنجال و بی اخلاقی) ، قطعا آخرین بار هم نخواهد بود!

پ.ن: زمانی رضا عطاران گفته بود برای اینکه مردم بخندن حاضرم شلوارم رو هم پایین بکشم! بعد اضافه کرد البته زیر شلواری پامه!!!!
به نظر می رسه صدا و سیما داره برای جذب مخاطب به یه جاهایی میره که .....
ادامه
12
9
11
سامان , saman1889
جمعه 9 آذر ، 17:48
+++
ادامه
امین احسانی , amin_tanha70
جمعه 9 آذر ، 18:06
چقدر زشت
ادامه
داریوش , darush.k
جمعه 9 آذر ، 18:22
آورین
ادامه