نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : gem - 5 مطلب

95/01/22 10:46
خبر داغ , khabaredagh.ir
99
94/10/23 08:01
یادِیار , yadeyar

کوچ از وطن و بردگی برای شبکه های تلوزیونی معاند ایران به چه قیمتی ؟
17
18
7
93/08/26 12:41
صدا دوربین حرکت , sedadoorbinharekat
اسحاق خانزادی گفت: به خاطر عشق به وطن علیرغم تنگنای مالی پیشنهادات کاری شبکه های خارجی و بیگانه و از جمله همکاری میلیونی با شبکه GEM را قبول نکردم.
اسحاق خانزادی صدابردار و صداگذار با سابقه و پیشکسوت سینمای ایران درباره وضعیت کاری روزهای اخیرش گفت: متاسفانه شرایط کاری در سینما چندان مهیا و آماده نیست و مدتها است بیکار هستم وبه امثال ما که عمری دراین سینما زحمت کشیده ایم کاری رجوع نمی شود.
وی با اشاره با همکاری با کارگردان های با تجربه و صاحب سبکی مثل مسعود کیمیایی ، ابراهیم حاتمی کیا و رسول ملاقلی پور عنوان کرد: اغلب این بزرگان یا دیگرفیلم سازی نمی کنند ویا در این دو سال اخیر فیلمی نساخته اند وطبیعی است من هم بیکار بمانم ونتوانم کار کنم.
خانزادی درمورد آخرین کار اکران شده است گفت: طبق روال فیلم های قبلی تهمینه میلانی با ایشان درفیلم "آتش بس 2" همکاری کردم. فیلمی جذاب ، خانوادگی و پرمخاطب که مورد توجه مردم قرار گرفته است.
دوست ندارم با شبکه هایی کار کنم که به ایران حسن نیت ندارند
صداگذار "جنگ نفتکشها" و "مرسدس" با اشاره به پیشنهادات شبکه های خارجی فارسی زبان عنوان کرد: در این مدت ازشبکه های خارجی و بیگانه نظیر GEM و BBC پیشنهاد کار داشتم وهمچنین چند شبکه اروپایی دولتی برای همکاری درچند پروژه مشترک از من دعوت به همکاری کردند اما هیچ کدام را نپذیرفتم.

وی درباره دلایل عدم علاقه برای همکاری با شبکه های آن طرفی به میزان گفت: من متعلق به این آب و خاکم و تمام زندگی و عشقم در سرزمین مادریم شکل گرفته است و دوست ندارم در کشورهای خارجی و با شبکه هایی که به ایران و ایرانی حسن نیت ندارند کار کنم.
امیدوارم شرایطی فراهم شود تا از پیشکسوتان استفاده شود
صدابردار "خواهران غریب" و "دو نفر و نصفی" افزود: امیدوارم شرایط به گونه ای فراهم شود که امثال من که سالها در این کشور کار کرده ایم تا به پختگی برسیم بتوانیم کار کنیم و تجربیاتمان را به جوانها منتقل کنیم.
اسحاق خانزادی از اواخر دهه چهل در سینمای ایران مشغول به فعالیت است وبا کارگردانهای سرشناس فراوانی نظیر سامان مقدم ، حمید نعمت الله ، علیرضا داوودنژاد و سهراب شهید ثالت همکاری کرده وجوایز متعددی از جشنواره بین المللی فیلم فجر به دست آورده است.