نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : elmdaily - 76 مطلب

94/09/20 11:05
ارغوان ش , arghavan0
ساختار دینامیکی آب، مثل چگونه مولکول های آب به سرعت وضعیت اتصال شان را تغییر می دهند، توسط تیمی از دانشمندان انستیتوی مکس پلانک بخش تحقیقات پلی مری شهر ماینز آلمان به همراه انستیتوی FOM واقع در کشور هلند، نشان داده شده است. این پژوهشگران با استفاده از طیف سنج ارتعاشی فوق سریع، نشان دادند چرا آب در مقایسه با بیشتر ساختار های مولکولی مایع، به عنوان مایعی منحصر به فرد شناخته می شود.

ادامه مطلب در سایت علم دیلی
99
94/09/20 10:46
ارغوان ش , arghavan0
چندین دانشگاه جهان به صورت همزمان در حال کار روی طرحی هستند که هدف آن امکان ارتباط برقرار کردن یا به قول معروف حرف زدن خودروها با یکدیگر است.

به حق چیزای نشنیده و ندیده
94/09/20 10:41
ارغوان ش , arghavan0
فیسبوک در حال آزمایش آپدیتی است که شما را از انتظار کشیدن برای داستان و خبر های بیشتر نجات می دهد و به شما اجازه خواهد تا به صورت آفلاین نیز نظرات خود را ثبت نمایید.

آفلاین !!!!!!!!!!
مگه میشه ؟!!!
مگه داریم؟
برو ادامه تا ببینی که هم میشه و هم داریم
94/09/20 10:29
ارغوان ش , arghavan0
امروزه بیشتر افراد کالاهای موردنیاز خود را به صورت آنلاین سفارش داده و در محل کار یا منزل تحویل می‌گیرند. حالا شرکت ولوو سرویس تحویل در اتومبیل را نیز برای مشتریان خود راه‌اندازی کرده است.

ادامه شو بخون که جالبه
94/09/19 18:34
ارغوان ش , arghavan0
ویکیپدیا ششمین وب سایت محبوب در جهان است. این ابزار سریع‌ترین راه برای پیدا کردن پاسخ هر نوع سوالی است. البته می‌توانید منابع تخصصی و معتبر‌تری را برای پاسخ سوال‌هایتان در اینترنت بیابید ولی هیچ منبعی جامع‌تر از ویکیپدیا نیست. با این‌حال اندکی از میلیون‌ها کاربر ویکیپدیا به این می‌اندیشند که محتوای آن از کجا تأمین می‌شود، یا اینکه چرا سایتی که دست‌کاری مطالب آن برای همگان آزاد است به هم نمی‌ریزد. با وجود اقیانوسی از محتوا، این زیربنای اطلاعاتی محصول جمعیت کوچکی از داوطلبان است. رشد پایدار ویکیپدیا به این گروه خودگردان و فرهنگ سازمانی‌ای که در طول زمان ایجاد کرده‌اند بستگی دارد.

ادامه مطلب در علم دیلی