نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : امام خامنه ای - 1720 مطلب

97/10/25 01:55
حمید رستمی , 468
99
97/10/19 11:23
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
میگویم :حجـــابــــ

میگویند:لا اکراه فی الدین

اما فراموش کرده اند

"قد تبین الرشد من الغی را"

حفظ حجاب وحفظ عفت

حفظ خط اسلام و ایمان مردم است
25
4
9
97/09/22 11:27
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
✅ روایت دیدار امروز خانواده شهدا با رهبر انقلاب
✅ سین اول
ساعت هنوز چند دقیقه‌ای به ۹ مانده است؛ مهمان‌ها پیش از ورود به حسینیه پذیرایی می‌شوند؛ خیلی ساده: یک شیرینی گل‌محمدی و یک لیوان شیرکاکائو. اصراری هم نیست که حتماً هر نفر یک شیرینی بخورد! برای همین، آن‌هایی که از راه دور آمده‌اند، چندنفر چندنفر نشسته‌اند و دارند به اسم صبحانه از خودشان حسابی پذیرایی می‌کنند! کمی جلوتر، خادم‌های حسینیه (اصرار دارم بگویم خادم، چون اینجا حسینیه است و هرکس خدمت می‌کند خادم) با ادب مهمان‌ها را راهنمایی می‌کنند.

روبه‌روی جایگاه، طبق معمول شلوغ‌تر است. بین رفت‌وآمدها و تلاش مهمان‌ها برای پیدا کردن بهترین جا، اولین چیزی که خیلی به چشم می‌آید «سادگی حسینیه» است. من فکر می‌کردم اینجا فقط زمینش ساده است (داستان همان زیلوهای معروف آبی رنگ که همیشه همه‌جا با آقا هستند)، ولی اینجا آسمانش هم همین شکلی است؛ خبری از لوسترهای آن‌چنانی و گچ‌بری‌های خاص نیست. لامپ‌های مهتابی قدیمی با ترتیبی از نظم و بی‌نظمیِ کنار هم، آسمان اینجا را روشن کرده‌اند. آری، اینجا «حسینیه‌ی امام خمینی» است؛ به همین سادگی، که گاهی اوقات ساده بودن قشنگ است!

✅سین دوم
ستون به ستون، جمعیت، آهسته‌آهسته صحن حسینیه را پُر می‌کند. پدران و مادران شهدا روی صندلی‌های دُورتادُور حسینیه، درست زیر پرچم‌های متبرک به نام ائمه نشسته‌اند. کنار من پدربزرگی همراه با نوه‌ی کوچکش ایستاده است. حدس زدم آن پدر باید پدر شهید باشد و آن پسر باید پسر شهید باشد. نوه اصرار داشت که جلوتر برود؛ همین‌طور هم شد و دست در دست پدربزرگ، از بین جمعیت، چند ستون جلوتر رفت؛ ولی آن‌قدر ازدحام بود که مجبور شدند چند قدمی برگردند و کمی جلوتر از ما بنشینند.

بین همهمه‌ی جمعیت، هرکس با لهجه و البته شیوه‌ی خاص خودش، صلوات چاق می‌کند. با هر صلوات، جمعیت نیم‌خیز می‌شود ولی فعلاً خبری نیست. پسری که لباس رزم پدر شهیدش را پوشیده، هم‌ردیف محافظ‌ها، همسایه‌ی جایگاه اصلی ایستاده است و سعی می‌کند بی‌حرکت، چشم در چشم ما، ادای محافظ‌ها را دربیاورد!

✅ سین سوم
سؤال پشت سؤال؛ پُرتکرارترین سؤال این لحظه‌ها پرسش از ساعت است. وسط جمعیت هر چند دقیقه یک نفر بلند می‌شود و پاهایش را ماساژ می‌دهد. کاش یک نفر بود که می‌رفت پشت تریبون و شروع می‌کرد به نرمش دادن؛ مثل حیاط صحن باصفای دوکوهه، کنار حسینیه‌ی حاج همت، و اسم شهدا را می‌خواند: یک دو سه، و همه با هم می‌گفتند شهید!

بچه‌ها جلوتر از همه، حوصله‌شان سر رفته است و مدام بین پدرها و مادرها، بین پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها دست به دست می‌شوند. همهمه‌ها خیلی بیشتر شده است. صندلی و میز معروف آقا را که می‌آورند، انگار همه‌چیز جدی می‌شود و این می‌شود همه‌ی دکور؛ به همین سادگی!

✅ سین چهارم
ساعت ۱۰ پرده کنار رفت؛ نه یک دقیقه زودتر نه یک دقیقه دیرتر! آرامِ دل خانواده‌های شهدا قدم به حسینیه گذاشت، همان‌جا بود که همه‌چیز به هم خورد؛ حتی آن پسری هم که می‌خواست ادای محافظ‌ها را دربیاورد، بی‌خیال شده بود و حالا رفته بود بالای نرده‌ها. جمله‌ی سردر جایگاه به‌صورت عملی تفسیر شد: «فَضّلَ اللهُ المُجاهدین عَلَی القاعِدین اَجراً عظیماً»

ما جلو رفتیم؛ یعنی خودمان که جلو نرفتیم، جمعیت ما را با خودش جلو برد. انگار ذات با امام بودن همین است که همه با هم رشد می‌کنند و جلو می‌روند! حتی همان پسر و پدربزرگ هم جلو آمدند. وقتی شنیدم پسر شهید به پدربزرگش گفت: «بابا اومد» یکهو دلم لرزید. آنجا بود که فهمیدم آقا چقدر دختر و پسر دارد و چقدر فرزندان شهدا دلشان برای پدرشان تنگ شده است!

✅ سین پنجم
سکوت، مثل نور آفتاب دل‌انگیز پاییزی، همه‌جای حسینیه پهن شد. جمعیت، همراه آقا نشستند و قاری قرآن شروع کرد به تلاوت؛ از شهدا می‌خواند برای دل پدر و مادرها. آقا هم زیر لب آیات را زمزمه می‌کرد و با نگاهش به همه خوشامد می‌گفت؛ حتی به همان پسرهایی که روبه‌روی جایگاه، از دور دست تکان می‌دادند؛ آقا حواسش به همه بود.

بین تلاوت قرآن حواسم رفت به دوربین عکاس‌ها؛ یک قانون نانوشته‌ی اینجا همین است که عکاس‌ها که دوربین را بالا می‌گیرند، عکس شهدا هم بالا می‌آید. انگار همه می‌خواهند بگویند تنها نیامده‌اند؛ شهیدشان هم همراهشان آمده. اصلاً این حسینیه با شهداست که قشنگ است.

صدای آشنای مداحِ مدیحه‌ی «عشق یعنی یه پلاک» چشم‌ها را آسمانی کرد. ذکر «یا صاحب الزمان» حاج محمود کریمی که گُل کرد، صدای گریه‌ی مادران شهدا بلند شد. روضه به حضرت علی‌اکبر که رسید، پدران شهدا هم دیگر ساکت نماندند و آقا هم همراهشان شد؛ چقدر در این حسینیه ذکر «یا حسین» با شهدا می‌چسبد!

✅ سین ششم
ساعت ۱۰:۳۰ آقا صحبتشان را شروع کردند؛ نه یک دقیقه زودتر نه یک دقیقه دیرتر! اول خوشامد گفتند، بعد هم شروع کردند به صحبت از قدر و منزلت شهدا. حسینیه، جغرافیای خاصی را تجربه می‌کرد؛ هم بوی شلمچه می‌آمد، هم بوی سوریه و سامرا، هم بوی مرز و شهدای مظلومش، هم عطر دل‌انگیز حریم حرم؛ از همه‌جا شهدا همراه خانواده‌هایشان آمده بودند!

میانه‌ی صحبت، آقا از ۴۰ سال ایستادگی امت و خانواده‌های شهدا که گفتند، نگاهم گره خورد به نگاه حضرت امام؛ که آنجا بود با همان عکس؛ با همان نگاه ساده؛ امامی که جمله‌ی نصب‌شده از او در بالادست مهمان‌ها، دل را آرام، قلب را مطمئن، روح را شاد و ضمیر را امیدوار می‌کرد: «ای شهیدان، در جوار حق تعالی آسوده‌خاطر باشید که ملت شما پیروزی شما را از دست نخواهد داد.»

«ره‌بر» در ادامه از یمن گفتند؛ از اشتباه دولت عربستان و نقشه‌های شوم شیطان بزرگ برای ایران و منطقه. تا آقا گفتند ان‌شاءالله به کوری چشم دشمنان، بیست‌ودوم بهمن‌ماه، جشن ۴۰ سالگی انقلاب با حضور مردم، پُرشورتر از همیشه برگزار خواهد شد، جمعیت یک‌صدا تکبیر گفتند.

بعد هم آقا فرمودند: پیام شهدای شما پیام بشارت است. شهدا مایه‌ی افتخارند. فرزندان شما ستون‌های این کشورند. اگر این شهدا نبودند، اگر این صبرها نبود، ما چنین وضعیتی نداشتیم.

✅ سین هفتم
سلام آخر؛ صحبت‌ها که تمام شد نه‌تنها آن سربازی که با لباس سربازی آمده بود، که همه شعارشان این شده بود: «ما همه سرباز توایم خامنه‌ای ...»

جلوی جایگاه که خلوت‌تر شد، از نگاه همان پسر که لباس پدرش را پوشیده بود، خواندم که راه ادامه دارد. چند دقیقه‌ی بعد، دیگر کسی در حسینیه نبود به جز شهدا که خانه‌زاد این خانه‌اند؛ خانه‌شان همین‌جاست. شاید برای همین است که همه‌ی پدرها و مادرهایی که از شهرهای دور آمده بودند، این‌همه خوشحال و با انرژی از حسینیه بیرون می‌رفتند؛ دیدار پسر و پدر، پسر و مادر تماشایی بود!

22
6
13
97/09/16 11:39
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
رهبر انقلاب: اوّلین فریضه‌ی دانشجویی عبارت است از آرمان‌خواهی. یک‌عدّه‌ای تبلیغ میکنند و وانمود میکنند که آرمان‌خواهی مخالف واقع‌گرایی است؛ نه آقا، آرمان‌خواهی مخالف محافظه‌کاری است، نه مخالف واقع‌گرایی. محافظه‌کاری یعنی شما تسلیم هر واقعیّتی -هرچه تلخ، هرچه بد- باشید و هیچ حرکتی از خودتان نشان ندهید؛ این محافظه‌کاری است. معنای آرمان‌گرایی این است که نگاه کنید به واقعیّتها و آنها را درست بشناسید؛ از واقعیّتهای مثبت استفاده کنید، با واقعیّتهای سلبی و منفی مقابله کنید و مبارزه کنید. این معنای آرمان‌گرایی است. ۹۴/۴/۲۰
#روز_دانشجو
12
1
3
97/09/3 13:08
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : امروز هر حنجره‌ای که به وحدت دنیای اسلام دعوت کند، حنجره‌ی الهی است، ناطق من اللّه است. هر حنجره‌ای و زبانی که ملتهای مسلمان را، مذاهب اسلامی را، طوایف گوناگون اسلامی را به دشمنی با یکدیگر تحریک کند و عصبیتها را علیه یکدیگر تحریک کند، ناطق من الشیطان است.اینجور نباشد که کسی از یک گوشه‌ای خیال کند دارد از شیعه دفاع میکند و تصور کند دفاع از شیعه به این است که بتواند آتش دشمنی ضد شیعه و غیر شیعه را برانگیزد. این دفاع از شیعه نیست؛ این دفاع از ولایت نیست. اگر باطنش را بخواهید، این دفاع از آمریکاست؛ این دفاع از صهیونیست‌هاست.به آن شیعه‌ای هم که از روی نادانی و غفلت، یا گاهی از روی غرض - این را هم سراغ داریم و افرادی را هم از بین شیعیان میشناسیم که فقط مسئله‌شان مسئله‌ی نادانی نیست، بلکه مأموریت دارند برای اینکه ایجاد اختلاف کنند - به مقدسات اهل سنت اهانت میکند، عرض میکنم: رفتار هر دو گروه حرام شرعی است و خلاف قانونی است.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/591
97/08/26 01:47
بابک  , bagba
نصیحتی کنمت بشنو و بهانه مگیر
هر آن چه ناصح مشفق بگویدت بپذیر
97/08/24 19:51
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
صحبت‌های جمعی از مدال‌آوران خانم کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پاراآسیایی اندونزی

قهرمان، خانم ساره جوانمردی، خطاب به رهبرانقلاب: هیچ وقت این تعبیر زیبایتان از ذهن بنده پاک نمیشود

قهرمان، خانم الناز دارابیان، خطاب به رهبرانقلاب: دستبافی را به یادگار برای شما بافتم و خیلی برایم عزیز است که از آن استفاده کنید.
رهبرانقلاب خطاب به ایشان: روی آن گلیم نماز میخوانم و دعایتان میکنم.

قهرمان، خانم عشرت کردستانی، خطاب به رهبرانقلاب: یک سال با این راز دل سپری کردم تا بتوانم مدال طلا را بدست بیاورم؛... هرجایی که در سختیهای تمرین کم می‌آوردم، این تصویر را میدیدم که خدمت شما میرسم و مدالم را به شما تقدیم به شما کنم...
10
1
6
97/08/20 14:46
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : بلند شو ای زیتون خونین؛ ای مادر سبز با برگ‌های ضخیم سوزنی، سرت را بلند کن و شاخه‌هایت را به هوا پرتاب کن و هواپیماهای فانتوم را به خاک و آتش بکش! مِرکاواها را زیر پا له کن و خواب آسوده این بارهای سرگردان را به هم بزن! خوب نگاه کن؛ ببین آن طرفِ سیم‌خاردارها مردی ایستاده است که بادهای سرگردان، از چند کیلومتری هم نزدیک او نمی‌شوند. تا تمام کشورش را دور نزنند، نمی‌توانند عبور کنند. حتی بعضی از خاخام‌ها، کلاهشان را برایش از سر برمی‌دارند و آن‌قدر خم می‌شوند که موهای به هم بافته‌شان، به کفش‌هاشان می‌خورد!آن طرف سیم‌خاردارها، مردی ایستاده است که بُرد غریوش حتی به مریخ هم می‌رسد؛ چه برسد به تل‌آویو!گوش کن؛ دارد قسم می‌خورد؛ «اسرائیل از خانه عنکبوت سست‌تر است.» حالا چهره شفق‌گونت، بشارتِ صبح می‌دهد. دست‌های زخمی‌ات را پنهان کن. سیم‌چین شکسته‌ات را دور بینداز. تو باید سیم‌خاردارها را ببلعی تا آزاد بشوی.آرام سرفه کن؛ مبادا آدم‌برفی‌ها صدایت را بشنوند؛ تو باید زنده بمانی.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/589
97/08/18 11:58
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
اینجا کشوریه که عزیزترین افراد خادم ترین و متواضع ترین ها، بر در این خانه اند!...

#همه_خادم_الرضاییم
10
3
5
97/08/14 12:44
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : می‌بینیم که قدرت آمریکا و اقتدار و هیمنه‌ی آمریکا در دنیا رو به افول و رو به زوال است؛ در طول سالها دائماً‌ دارد کم میشود. آمریکای امروز از آمریکای چهل سال قبل که انقلاب پیروز شد، بمراتب ضعیف‌تر است؛ قدرت آمریکا رو به افول است؛نکته‌ی مهم این است. بسیاری از سیاسیّون معتبر دنیا و جامعه‌شناس‌های معتبر دنیا معتقدند که قدرت نرم آمریکا فرسوده‌شده است، در حال از بین رفتن است. قدرت نرم چیست؟ قدرت نرم این است که یک دولتی بتواند خواسته‌ی خود و نظر خود و عقیده‌ی خود را به اطراف بقبولاند و آنها را اقناع کند به نظر خود؛ این قدرت در آمریکا امروز رو به ضعف کامل و رو به فرسودگی کامل است؛ در زمینه‌های مختلف. حالا زمان دولت اوباما هم همین‌جور بود امّا زمان این آقا که دیگر به طور واضح با او مخالفت میشود؛ در غالب زمینه‌هایی که او تصمیم میگیرد، در دنیا با او مخالفت میشود.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/587
97/08/13 15:52
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : از این دریا اگه یه قطره کم شه، به جاش بارون حق سرریز می شه،خیال کردی با قطع چند تا بوته،بهار تبدیل به پاییز می شه؟خیال کردی اگه آب رو ببندی؟ دلامون خشک میشن؟ پیر می شن؟ما توی قلبمون دریا رو داریم،از اینجا رودها تکثیر می شن،طبس، اروند، خرمشهر، کارون ظفر، خبیر، طریق القدس، مجنون،می خوام یادت بیاد فهمیده ها رو،که جون دادند مردونه تو میدون نه با یک گل بهاری میشه اینجا نه با مرگ یه گل پاییز می شه،از این دریا اگه یه قطره کم شه بجاش بارون حق سر ریز می شه،منو از آخر بازی نترسون نگو که عزم ما تسلیم میشه،حالا هی دور ما دیوار پر کن مگه این عشق هم تحریم میشه ؟برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/586
97/07/14 18:09
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : اگر در یک کشوری سبک زندگی مورد قبول و مورد ترویج غربی‌ها یا آمریکایی‌ها رواج پیدا بکند، نخبگان آن جامعه تبدیل میشوند به برّه‌های رامی در مقابل سیاستهای آمریکا و غرب و همان قدرت مقابل؛ اصرار دارند که این اتّفاق بیفتد، و جمهوری اسلامی میخواهد نگذارد این اتّفاق بیفتد ما در مورد فضای مجازی این را میگوییم ؛ میگوییم مواظب شلّیک توپخانه‌ی دشمن باشید در این فضا؛ حواستان باشد. از این فضا، دشمن علیه هویّت شما، موجودیّت شما، نظام شما، انقلاب شما استفاده نکند. آمارهای بی‌پایه میدهند، دروغ میگویند، نسبت دروغ میدهند، چهره‌های مورد قبول مردم را که باید مردم به اینها اعتقاد داشته باشند تخریب میکنند، موفّقیّتهای انقلاب را کتمان میکنند، دروغ‌انگاری میکنند؛ ناموفّقیّتها را، ضعفها را، کاستی‌ها را اگر یکی است هزار تا جلوه میدهند، اگر یک‌جا است به همه‌جا تعمیم میدهند؛ کارهای دشمن اینها است دیگر؛ اینها کارهای دشمن است؛ برای چه؟ برای اینکه راز پیروزی انقلاب اسلامی را دشمن فهمیده؛ رازش اعتقاد مردم و ایمان مردم است؛ میخواهد این ایمان را از بین ببرد..برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/576
97/07/14 18:09
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : اگر در یک کشوری سبک زندگی مورد قبول و مورد ترویج غربی‌ها یا آمریکایی‌ها رواج پیدا بکند، نخبگان آن جامعه تبدیل میشوند به برّه‌های رامی در مقابل سیاستهای آمریکا و غرب و همان قدرت مقابل؛ اصرار دارند که این اتّفاق بیفتد، و جمهوری اسلامی میخواهد نگذارد این اتّفاق بیفتد ما در مورد فضای مجازی این را میگوییم ؛ میگوییم مواظب شلّیک توپخانه‌ی دشمن باشید در این فضا؛ حواستان باشد. از این فضا، دشمن علیه هویّت شما، موجودیّت شما، نظام شما، انقلاب شما استفاده نکند. آمارهای بی‌پایه میدهند، دروغ میگویند، نسبت دروغ میدهند، چهره‌های مورد قبول مردم را که باید مردم به اینها اعتقاد داشته باشند تخریب میکنند، موفّقیّتهای انقلاب را کتمان میکنند، دروغ‌انگاری میکنند؛ ناموفّقیّتها را، ضعفها را، کاستی‌ها را اگر یکی است هزار تا جلوه میدهند، اگر یک‌جا است به همه‌جا تعمیم میدهند؛ کارهای دشمن اینها است دیگر؛ اینها کارهای دشمن است؛ برای چه؟ برای اینکه راز پیروزی انقلاب اسلامی را دشمن فهمیده؛ رازش اعتقاد مردم و ایمان مردم است؛ میخواهد این ایمان را از بین ببرد..برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/576
97/07/13 15:08
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : ایام جبهه و جنگ بود یه روز داشت یه جزیره سقوط میکرد.امام خمینی فرمودند:به رزمنده ها بگید جزیره سقوط نکند یه فرمانده با بیسیم کلام ایشان را منتقل کرد. کلام امام به صورت غیر مستقیم به رزمنده ها رسید. بچه ها گلوله نداشتن آر پی جی نداشتن مهمات خیلی کم بود، با خودشون گفتند امام گفته جزیره سقوط نکند، اینجا را قتلگاه میکنیم ولی جزیره سقوط نخواهد کرد. و به لطف خدا جزیره سقوط نکرد.دیگه نگفتند ما مهمات نداریم نگفتند امام خودش آنجا نشسته و فرمان میده. نگفتند ما خسته شده ایم. دیگر بهانه نگرفتند،گفتند : امام فرموده جزیره سقوط نکند! آنرا هم، غیر مستقیم از فرمانده شنیده بودند.حالا امام خامنه ای مستقیم میگویند:بنده درخواست میکنم خواهش میکنم، برید به سمت مصرف تولیدات داخلی. این یک مجاهدت بزرگ است.(من که آب شدم تا این جملات آقا را نوشتم!) عمل نمیکنیم همه اش بهانه میگیریم: که تولیدات داخلی کیفیت ندارد، خوب نیست، گران است و فلان، رزمنده های عزیز بدون بهانه گرفتن یه جزیره را حفظ کردن... حالا ما هم ادعای رزمنده بودن را داریم؟ما هم جهاد را دوست داریم؟ اگر بله ...بسم الله! برای ما مصرف کالای ایرانی جزء واجبات است.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/575
97/06/30 18:52
حلقه معرفت , hmaarefat
[https://www.aparat.com/v/1hGSs]
سرود حماسی با نوای حاج میثم مطیعی
مدت فایل: 3:46
حجم ویدئو با کمترین سطح کیفیت حدودا 2 مگابایت
(بر روی تصویر فوق کلیک فرمائید)
25
5
21
97/06/29 15:52
فضه  , ghanariekhamosh
حسین جان!

روزی که شود "اذا السما انفطرت"
وانگه که شود "اذا النجوم انکدرت"

من دامن تو بگیرم اندر "سئلت"
گویم صنما "بای ذنب قتلت "

عشق تو مرا "الست منکم ببعید "
هجر تو مرا "ان عذابی لشدید"

بر کنج لبت نوشته "یحیی ویمیت"
من مات من العشق فقد مات شهید...
کامنت بنویسید...
دنیا  , maajaan11
شنبه 31 شهریور ، 15:34
عالی
ادامه
کژال  , 65kazhal
پنجشنبه 29 شهریور ، 23:52
ادامه
سپهر 1392 فرزند دماوند , msepehr1392
پنجشنبه 29 شهریور ، 18:39
احسنت بر این عشق که عاشورایی است
ادامه
97/06/19 15:54
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : مردان روز کارزاریم تا خون غیرت در رگ ماست این سرزمین را پاسداریم ما وارث از خود گذشتن از نسل عشق و اعتقادیم ما وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم اینک محیای جهادیم تا پای جان دلداه ی فرمان مولاییم طوفان اگر باشد چه غم ما مرد دریاییم، با روشنایی هم دلیم و با تیرگی ها در نبردیم، تا در امان باشند جان ها هرگز دریغ از جان نکردیم اینک در این پیکار دشوار همرزم یاران شهیدیم با نغمه ی نصر من الله ما سربلند و رو سفیدیم . دیدید هنوز عشق لشکر دارد دیدید که این قافله رهبر دارد ای مانده نهروانی عهد شکن این ملک علی، مالک اشتر دارد.ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم در ره عشق جگردارتر از صد مردیم هر زمان بوی خمینی (ره) به سر افتاد ما را دور سید علی خامنه ای میگردیم .دشمنانمان بدانند اگر از سرهایمان کوه بسازند هرگز فرزندانمان در کتاب تاریخ نخواهند خواند که امام خامنه ای تنها ماند.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/566
97/06/2 13:51
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : ما را نبی،قبیله ی سلمان خطاب کرد روی غرور و غیرت ما هم حساب کرد. ازما بترس ما از طایفه ای پر اراده ایم .ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم. از ما بترس شیعه ی سرسخت حیدریم جان برکفان لشگر سردار خیبریم.امروز اگر كه سینه و زنجیر می زنیم فردا به عشق فاطمه شمشیر می زنیم.ما بی خیال سیلی زهرا نمی شویم راضی به ترك و نهی تبرا نمی شویم. از جمعه ای بترس،که روز سوارهاست پشت سر امام زمان ذوالفقارهاست از جمعه ای بترس،که دنیا به کام ماست فرخنده روز پر ظفر انتقام ماست از جمعه ای بترس،که پولاد می شویم از هُرم عشق،مالک ومقداد می شویم.از علی(ع) تا به علی(مدظله) فاصله یک آینه است آن علی(ع) از نجف و این علی(مدظله) از خامنه است.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/557
97/05/22 15:08
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
بخشی از سخنان رهبر انقلاب، :
آمریکا در ادبیاتش در نیم‌سال اخیر وقیح‌تر و بی ادب‌تر شده. قبلاً هم در حرفشان ادب دیپلماتیک را کمتر رعایت می‌کردند اما اخیراً در مواجهه با همه‌ی کشورها بی‌ادب‌تر شده‌اند.
نمونه‌اش اینکه در هفته‌ی گذشته سعودی‌ها دو جنایت انجام دادند: حمله به بیمارستان و حمله به ۴۰-۵۰ کودک بی‌گناه. بچه‌ی ۸-۹ساله در خانه دارید؟ این مصیبت چقدر بزرگ است. دل آدم می‌لرزد.
خب وجدان دنیا تکان خورد اما آمریکا چه کرد؟ به‌جای اینکه این جنایت را محکوم کند گفت ما با سعودی‌ها رابطه‌ی استراتژیک داریم. این بی‌حیایی نیست؟ همین کاری که رئیس‌جمهور آمریکا کرد که ۲-۳هزار بچه را از مادرهایشان چون مهاجر بودند جدا کرد و در قفس گذاشت؛ این جنایت در تاریخ سابقه دارد؟
آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما هم بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌ی جنگ و یکی مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند.
در مسئله‌ی مذاکره هم یک بازی پیش‌پاافتاده می‌کنند. یکی می‌گوید مذاکره با پیش‌شرط یکی می‌گوید مذاکره بدون پیش‌شرط.

دو کلمه در این باره به مردم بگویم: جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد.
این خلاصه‌ی حرف بود که همه‌ی مردم ایران بدانند.
29
4
10
97/04/2 16:09
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : شناخت درست از دشمن داشته باشیم. دشمن یک جبهه است؛ دشمن یک فرد که نیست، یک دولت خاص که نیست، یک جبهه است؛ ما باید این جبهه را بشناسیم و ببینیم چه کسی وابسته‌ی به این جبهه است و از کجا این جبهه، جوری حرکت میکند که میتواند ما را نسبت به خودش مشتبه کند. جبهه‌ی دشمن را بشناسیم، شیوه‌های دشمنی را هم بشناسیم؛ بدانیم دشمن‌ چه جوری دشمنی میکند. گاهی هست که دشمن وارد میشود، یک کاری را شروع میکند به قصد یک هدف خباثت‌آمیز و ما درست نمیدانیم آن هدف چیست؛ ظاهر کار را نگاه میکنیم می‌بینیم کار خوبی است و از آن استقبال میکنیم؛ درحالی‌که او دارد آن هدف خودش‌ را دنبال میکند. داشته‌ایم؛ از این قبیل در کشور داشته‌ایم و داریم مواردی را که آنها یک کاری را شروع کردند با یک هدفی، ما هم ظواهر کار را نگاه کردیم گفتیم عجب! خب اینکه کار خوبی است، اینکه اشکالی ندارد؛ درحالی‌که اگر بصیرت داشته باشیم، اگر اهداف دشمن را بشناسیم، این‌جوری گول نمیخوریم.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/541