نتایج جستجو : گریتینگ گالوانیزه - 21 مطلب

97/09/25 09:42
گریتینگ | آژینه صنعت اراک , grating
این روزها قیمت گریتینگ با توجه به نوسانات بازار و کاهش نرخ ارز، به نرخ تقریبا متعادلی رسیده است. لذا جهت استعلام قیمت گریتینگ گالوانیزه و دریافت مشاوره از همکاران ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا به لینک پیوست شده مراجعه نمایید.
تلفن: 08633554112
همراه: 09189880073
99
95/04/21 13:32
راتین گریتینگ , r_grating
گریتینگ های فلزی مثل چدن ، گالوانیزه و استیل به نسبت گریتینگ های پلاستیکی مانند پی وی سی ، پلی پروپیلن و یا پلی آمید ، وزن بالاتری دارند. همین امر باعث می شود در اکثر فضاها مثل محوطه های داخلی پارکینگ ، استخرها ، بام ، تراس ، روف گاردن و فضاهای مشابه از گریتینگ های پلاستیکی استفاده شود. گریتینگ های فلزی بیشتر برای فضاهای شهری مثل عرض خیابان ها پیشنهاد می شوند. ادامه در لینک:
95/04/19 14:33
راتین گریتینگ , r_grating
ورق گریتینگ گالوانیزه نیکول به صورت خم خورده و پانچ شده برای فضاهای با تردد عابرین پیاده مناسب می باشد. ورق این گرتینگ بعد از خم کاری و سوراخ کاری به روش گالوانیزه گرم ، روکش شده و در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد. برای نشیمن گاه این مدل، می توان از کانال های پیش ساخته مخصوص این مدل در ارتفاع ۵ ، ۶ و یا ۱۱ سانتیمتر استفاده نمود، همچنین می توان کانال را به صورت دستی با مصالح بنایی مثل سنگ یا سرامیک ایجاد کرد و در دو طرف یک نشیمن گاه به صورت نبشی ۲*۲ تعبیه نمود تا گریتینگ روی آن بنشیند. این مدل برای فضاهایی مثل بام، تراس، روف گاردن و تمامی نقاط مشابه که عابرین پیاده تردد دارند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد...
95/04/6 15:01
راتین گریتینگ , r_grating
در این مطلب یک شرکت مطرح اروپایی که در زمینه ساخت گریتینگ و کانال پیش ساخته فعالیت دارد را معرفی می کنیم:
95/03/28 15:31
راتین گریتینگ , r_grating
گریتینگ تسمه در تسمه هاراتون به همراه کانال پیش ساخته

• کد: ۴۰۶۷۲ • ساخت آلمان • عرض: ۲۵ سانتیمتر • ارتفاع کانال: ۱۸٫۵ سانتیمتر • طول: یک متر

گریتینگ تسمه در تسمه هاراتون تا دوازده و نیم تن به ازای هر محور خودرو مقاومت وزنی دارد. این مدل از نظر ابعاد بزرگترین کانال موجود بوده و برای فضاهای صنعتی با دبی آب بسیار زیاد مناسب می باشد. گریتینگ فولادی این کانال به روش گالوانیزه گرم ، روکش شده است و در برابر خورندگی مقاومت بالایی دارد. بدنه ی کانال از جنس پلی پروپیلن با گوشه های داخلی گرد و دیواره های صیغلی، گزینه ی مناسبی برای فضاهای بهداشتی مثل کارخانجات صنایع غذایی است.
95/03/8 15:02
راتین گریتینگ , r_grating
گریتینگ گالوانیزه تسمه در نیم تسمه چیست؟

گریتینگ شبکه ای فولادی متشکل از المان های عرضی و طولی می باشد. در گریتینگ تسمه در نیم تسمه GDR10BC ، المان های طولی که در راستای کانال قرار دارند و به صورت ماژول های یک متری کنار یکدیگر طول مورد نظر را تشکیل می دهند به صورت نیم تسمه بوده ( تسمه با ارتفاع کمتر ) و المان های عرضی گریتینگ به صورت تسمه کامل می باشند. این دو المان ابتدا به هم پرس شده ، سپس جوش می شوند. به طور کلی گریتینگ های گالوانیزه از نظر نوع طراحی به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

– تسمه در تسمه

– تسمه در نیم تسمه

– تسمه در میلگرد
95/02/5 16:49
راتین گریتینگ , r_grating
قیمت انواع گریتینگ ها بر چه اساسی تعیین می شود؟
95/01/18 15:36
راتین گریتینگ , r_grating
[https://www.aparat.com/v/6PSt1]
گریتینگ گالوانیزه ، مزایا ، معایب و کاربردها:
94/12/12 09:49
ایران گریتینگ ارا , irangrating
ایران گریتینگ سازنده انواع گریتینگ و بست گریتینگ با روکش گالوانیزه گرم
برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت رسمی شرکت ایران گریتینگ مراجعه نمایید