نتایج جستجو : گرافیک رشت - 11 مطلب

96/10/10 11:25
محنا , mahna.mn
زمانی دست از کار بکشید که کار شما انجام شده باشد، نه آنگاه که خسته شده‌اید.
99
96/09/28 09:50
محنا , mahna.mn
کیفیت زندگی شما همواره بستگی به کیفیت مدیریت شما در استفاده بهتر از زمان دارد. برایان تریسی
94/07/19 10:02
محنا , mahna.mn
بزرگترین دارایی انسان دانشی است که از طریق تجربه ای طولانی آن را به دست آورده و به وسیله آن می توان انسانهای بزرگ را هدایت کرد.
94/05/6 12:05
محنا , mahna.mn
ابزارهای ارتباطی که قدمت آنها به چند دهه یا صده می رسد مداوم در حال نقادی از ابزارهای ارتباطی و شیوه ی ارتباط امروزی هستند. بدون در نظر گرفتن اینکه تا چه حد نقدهای صورت گرفته و مخاطرات مطرح شده می تواند عمیق و یا درست باشد، این حقیقت را باید بپیذیریم که وارد شرایط خیلی جدیدی شده ایم. بدون اینکه بخواهیم، اینجا یک نقطه عطف است. نقطه ی عطفی که چند سالی خیلی نزدیک از آن گذشته ایم و خود را بیشتر از ارتباط در جامعه ی حقیقی در آنجا می یابیم. با اصطلاحات آن مانوس شده ایم و حرف ها و درد و دلهایمان را در کلوپ های رنگ و وارنگ به اشتراک می گذاریم.
94/05/6 11:49
محنا , mahna.mn
اگر یک مدیر میانی در یک سازمان بزرگ هستید، فراموش نکنید تا حافظ منافع به حق نیروهایتان نباشید ، نمی توانید انتظار عملکرد عالی از آنها داشته باشید.
94/04/21 13:18
محنا , mahna.mn
فوق العاده ! یک کارت ویزیت دیروز جنایت کرد ؛ اینبار می خواهیم در یک اینفوگرافیک به موضوع کارت های ویزیت بپردازیم. رسانه ی چاپی بسیار مهم و حائز اهمیت. یک بیلبورد در ابعاد کوچک ؛ مهمترین و تاثیر گذارترین رسانه ی جیبی و همراه. به دقت به نکات ذیل و اینفوگرافیک ارائه شده دقت کنید. نکند روزی کارت ویزیتتان جنایت کند. نکند خدای نکرده ، زبانمان لال پس از وقوع جنایت ، نام مقتول ، نام زیبای کسب و کار شما باشد…!
94/04/11 12:44
محنا , mahna.mn
آیا می توانید یک طراح گرافیک شوید؟ پرسشی که ما پاسخ بدان را با طراحی یک اینفوگرافیک برایتان روشن ساخته ایم. در ادامه با محنا پیرو اینفوگرافیک با پرسش آیا می توانید یک طراح گرافیک باشید همراه باشید.
94/03/18 17:59
محنا , mahna.mn
با بکارگیری ایده های بازاریابی محنا ، تجارت خود را رشد دهید ؛ این یک عنوان برای اینفوگرافیک امروز وبلاگ محنا است. می خواهیم بگوییم سیستم های بازاریابی از برون گرایی به درون گرایی گرویده است! تعجب نکنید، سیستم های بازاریابی از روال به فرآیند تبدیل شده است. فرآیندهایی درون گرا که با ابزارهای هوشمند و ذهن های خلاق به موفقیت خواهد رسید. لازم است اصول و قاعده ی بازی را در اجرای فرآیند های بازاریابی فرا بگیرید. باقی آن ایده های خلاق شما خواهند بود که موفقیت را برایتان تضمین می کند.

همانطور که میبینید در اینفوگرافیک زیر سعی کرده ایم این قواعد را از درخت فرآیند هزارتوی مهندسی فروش برایتان بچینیم و برایتان نمایشی اجرا کنیم تا متوجه شوید همانطور که مردم روز به روز تغییر میکنند ، سلایق ، نیازمندی ها ، ذائقه ها و … ؛ این فرآیند های فروش و مدیریت بازاریابی نیز تغییرات را به خود میبیند
94/03/17 11:26
محنا , mahna.mn
عناصر طراحی را از محنا بخواهید ؛ سعی داریم در این نوشته از وبلاگ محنا اینفوگرافیک عناصر طراحی را تشریح نماییم. با محنا همراه باشید.

خط

یک خط علامتی بین دو نقطه است. انواع مختلفی از خط ها موجود است، از خط مستقیم گرفته تا مواج و منحنی و غیره. خط ها می توانند برای اهداف گسترده ای ایجاد شوند: تاکید بر یک کلمه یا عبارت، اتصال یک مفهوم به دیگری، ایجاد الگوها و الی آخر.

شکل

طول + عرض= شکل.

همه ما شکل های پایه را در دبستان یاد گرفتیم؛ مثلث، مربع، دایره و مستطیل. شکل هایی با ظاهر غیرعادی یا اضلاع کمتر میتواند برای جلب توجه استفاده شود.
۳ نوع شکل پایه وجود دارد:

هندسی (مثلث ها، مربع ها، دایره ها و غیره).
طبیعی (برگ ها، حیوانات، درختان، مردم).
و انتزاعی(آیکن ها، سبک ها، نمادهای گرافیکی و غیره).
ارزش (درجه) رنگی.

ارزش رنگی مقدار تیرگی یا روشنایی یک منطقه رنگی را مشخص می کند. رنگ تدریجی (گرادیان) که در اینفوگرافیک نمایش داده شده بهترین راه به تصویر کشیدن ارزش رنگی؛ نشان دادن همه چیز از تیره به روشن؛ نمایش ارزش رنگی درونی و میانی تمام اشکال است. از درجه رنگی برای ایجاد عمق و وضوح؛ برای ساختن یک الگو؛ برای هدایت چشمها؛ یا تاکید کردن بر چیزی استفاده می شود.

رنگ

رنگ برای بوجود آوردن احساسات، تعیین اهمیت، ایجاد جذابیت های بصری و غیره استفاده می شود. CMYK (آبی/ قرمز/ زرد/ سیاه) رنگ های کاهشی؛ RGB (قرمز/ سبز/ آبی) رنگ های افزایشی هستند.
بعضی از رنگ ها گرم و پویا هستند (نارنجی، قرمز)؛ برخی سرد و خنثی هستند (آبی، بنفش).

اینها انواع مختلف رنگ هستند (اصلی تا هم جوار) و روابط بین آنها (تک فام تا سه گانه) به یادگیری بیشتر در موردشان می ارزد.

بافت

بافت به سطح یک شیء؛ به ظاهر یا احساس حاصل از آن مربوط می شود. جامدات بافت زبر(سخت)؛ مایعات بافت صاف و لطیف دارند. استفاده از بافت در طراحی، راه بینظیری برای اضافه کردن عمق و جذابیت های بصری ست. کالاهای چاپ شده بافت واقعی و بافته شده دارند در حالی که کالاهای روی صفحه (مجازی) بافت های تلویحی دارند.

اندازه

اندازه بزرگ یا کوچک بودن چیزی را بیان می کند؛ برای مثال یک پیراهن کوچک در مقابل یک پیراهن بسیار بزرگ. از اندازه برای تعیین اهمیت، ایجاد جذابیت های بصری در یک طراحی (با اختلاف اندازه)، جلب توجه و غیره استفاده می شود.

فاصله

فاصله فضای بین یا اطراف یک عنصر در یک طراحی است. فاصله می تواند برای جداسازی یا تشکیل گروه استفاده شود. از آن برای: استراحت دادن به چشم ها؛ تعیین اهمیت؛ هدایت چشم ها به یک طراحی و غیره استفاده موثری می شود.