نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : کرونا - 298 مطلب

00/02/21 16:17
صادق هردان , sadeghhardan
دوستان عزیز، از اول اردیبهشت، تست کرونای من مثبت شد و مثلاً رفتم قرنطینه خانگی، بعدش زد به اشتهام و کلاً بی غذام کرد و ضعف شدید حاصل شد و بیمارستانیم کرد.
لیالی قدر بیمارستان بودم و چند روزی هست مرخص شدم و الحمدلله برگشتم.
برای همه بیماران دعا کنیم و ان شاءالله شر این بلای خانمان سوز از سر بشریت کم شود.
99
00/02/10 15:16
عطارباشی , atarbashi
واکسیناسیون علیه کرونا در کشور در چهار فاز برنامه ریزی شده و برای هر فاز هم افراد دارای اولویت مشخص شده اند که تلقیح واکسن بر اساس این اولویت ها و با اطلاع رسانی پیامکی از سوی وزارت بهداشت اعلام می شود. بنابراین برای دریافت و تزریق واکسن کرونا نیازی نیست به مراکز بهداشتی مراجعه کنید و در صف بایستید و طبق اعلام مسوولان فقط منتظر اعلام و پیامک وزارت بهداشت باشید.

00/02/9 19:56
امین ظهورتبار , farazon
مرگ داس در دست در تکاپو
و زندگی چون آهوی لرزان پا
و حیات پوی دودی می گریخت
و به عدم می پیوست
و اما در پس تاریک ترین کابوس ها
نوری پنهان آرام آرام زمزمه می کند
که شب گذرا است
و روز بر می آید!
پ.ن: عکس پرتره هورین در نبرد نیرنائت آرنوئدیاد ( اشک های بی شمار) از کتاب فرزندان هورین نوشته جی آر آر تالکین
کامنت بنویسید...
امین ظهورتبار , farazon
جمعه 24 اردیبهشت ، 21:26
ممنونم صنم. شرح تصویر دقیقا اینه: گرفتار در میان شیاطین و تباهی و دشمنی که کاستی نمی گیرد
ادامه
صنم   , baranbano11
چهارشنبه 22 اردیبهشت ، 08:29
متن عاالی
و چه تصویر خوبی انتخاب کردین .مرگ داس به دست داره مردم رو نابود میکنه
لعنت به این شب ..
ادامه
امین ظهورتبار , farazon
شنبه 11 اردیبهشت ، 21:36
واقعا امیدوارم این بیماری فرسوده کننده که ابنا بشر رو حسابی به دردسر انداخته زودتر کنترل و حذف شه
ادامه
00/01/27 16:10
مهدی بیا , mahdibiya
[https://www.aparat.com/v/1tHnT]
پست مجدد بزنید به دست همه دوستانتان برسه
10
4
11
00/01/21 17:15
استقلال قهرمان , esteghlalghahrman
استقلال بدون کرونایی

در پاسخ آزمایشات کرونا از اعضای تیم استقلال مشخص شد که هیچ یک از اعضای تیم کرونا ندارند و تست همگی اعضا منفی شد.
00/01/17 12:14
بهاره راد , baharehooot
باروزانه 3 ساعت فعالیت
درامدی درحدود 3تا5 میلیون تومان
ماهانه داشته باشید
جهت درخواست این مطلب را بازنشر کنید
کامنت بنویسید...
محمد  , mami59
سه شنبه 17 فروردین ، 12:18
توضیح بفرمایید
ادامه
علی اکبری , az132
سه شنبه 17 فروردین ، 12:16
چجوری
ادامه
00/01/4 10:08
استقلال قهرمان , esteghlalghahrman
تست کرونای مظاهری و غلامی هم مثبت شد/ لیست تیم ملی باز هم تغییر می کند

اردوی تیم ملی فوتبال ایران از روز گذشته در هتل المپیک آغاز شده و در همان بدو ورود، ملی پوشان تست کرونا دادند. روز گذشته مهدی قائدی به دلیل مثبت اعلام شدن تست کرونایش از فهرست کنار گذاشته و سجاد شهباززاده جایگزین وی شد.

ظاهرا پاسخ تست ها آماده شده و این بار پاسخ تست کرونای عارف غلامی و رشید مظاهری هم مثبت شده است و این بازیکنان باید اردوی تیم ملی را ترک کنند./فارس
00/01/3 17:38
استقلال قهرمان , esteghlalghahrman
سیاهپوش پزشک باشگاه استقلال در گفتگویی کوتاه به "ورزش سه" در مورد شرایط سیاوش یزدانی گفت:« این بازیکن را بلافاصله پس از انجام تست به قرنطینه خانگی فرستادیم و منتظر پاسخ آزمایش او هستیم که امشب مشخص می شود.»
00/01/3 17:36
استقلال قهرمان , esteghlalghahrman
#فووری
قایدی کرونا گرفت!

سجاد شهباززاده در شرایطی در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده که مهدی قائدی به ویروس کرونا مبتلا شده است./ فارس
99/12/13 17:06
رها   , harimeyas
99/12/8 08:27
عطارباشی , atarbashi
با توجه به اهمیت تغذیه نوزادان و کودکان با شیر مادر، آگاهی از نکات مربوط به شیردهی به کودکان در دوران شیوع کرونا اهمیت فراوانی دارد.
3
99/12/4 09:16
عطارباشی , atarbashi
ویتامین D زمانی در بدن ساخته خواهد شد که فرد در معرض نور آفتاب قرار گرفته باشد، اما این امر در بین ایرانیان چندان اتفاق نمی افتد و بیشتر افراد کمبود این ویتامین را دارند.
99/11/14 18:06
استقلال قهرمان , esteghlalghahrman
[https://www.aparat.com/v/vRNkT]
ماه نوکری‌پدرم را کردم / لذت دنیا را می بردم/ اگر بخواهد برای من اتفاقی بیفتد خدا بخواهد به مو میرسد ولی پاره نمی شود..

خدایا به مو رسیده...
دستش رو بگیر تا پاره نشه
8
2
99/11/14 12:40
ترولیست , Terolist
فردا روز مادره...
خدایا...
علی رو به مادرش برگردون...
102
29
32
99/11/4 22:33
علی بهاری , ensan73

کرونا نه تنها هیچ چیزی از من نگرفته بلکه چیزهای زیادی رو هم به من اضافه کرده. مثلا این که من تا قبل کرونا حمام نمی رفتم. یعنی کلا رابطه من با حموم مثل رابطه بعضی مسئولین با انتقادپذیری بود. سیستمم این طوری بود که بعد از یک هفته که از حموم قبلیم می گذشت کم کم صدای خونواده بلند می شد به این که داری حالمون رو به هم می زنی. بعدش می رفتم ... چیه؟ فکر کردی می خوام بگم بعدش می رفتم حموم؟ نه خیر اشتباه فکر کردی. بعدش می رفتم اودکلون و خوش بو کننده و از این جور چیزها می زدم رو لباس هام و یک هفته دیگه هم اون بیچاره ها تحمل می کردن. بعد از مدتی وقتی که دوباره بوم در می اومد خونواده از مرحله داری حالمون رو به هم می زنی می رسیدن به مرحله دیگه نمی تونیم نفس بکشیم. که اینجا دیگه با توجه به نگرانی ای که واسه سلامتی ریه هاشون داشتم به حموم تن میدادم. اما همه اینها مال قبل کرونا بود. بعد کرونا به خاطر ترس از ویروس یه سره تو حموم هستم. البته بودم. تازگی ها هوا سرد شده زورم میاد برم. همین جوری کله ام رو زیر آب گرم سینک می شورم و می چسبم به بخاری. همون وسیله ای که شاعران در وصفش گفتند کنار تو درگیر آرامشم.
این اولین فایده کرونا بود واسه من. دومین فایده اش حس خوب کمک به دیگرانه. من شغل اصلیم بازرگانیه. البته بازرگان که ... دلالم داداش. از کشاورز می خرم، می کنم تو پاچه ... چیز تو سبد معیشت ملت. قبل کرونا گوجه از کشاورز می خریدم کیلویی 1500 تومن و به ملت می فروختم 3 هزار تومن. الان چون کرونا اومده از کشاورز می خرم 2000 تومن و به ملت می فروشم 18 هزار تومن. چیه؟ چرا این طوری نگاه می کنید؟ هزینه بار بالاست. تو هر کیلو 14 هزار تومن بیشتر واسم نمی مونه. آخه این هم شد زندگی؟ چه انتظارهایی دارید از آدم؟ خوشی زده زیر دلتون ها. تو این اقتصاد تورمی 14 تومن سود دیگه پولی نیست. هزار کیلو گوجه روزانه می خرم که میشه روزی 14 میلیون سود. انصافا آب باریکه است. نیتم خدمت به خلقه و الا تا حالا صد باره کارم رو عوض کرده بودم. واسه همین هم دومین چیزی که کرونا به من داد حس خوب کمک به دیگرانه.
سومین چیزی که کرونا بهم داد روش تعامل با خونواده است. ببینید قرنطینه و خونه نشینی اجباری و گرمی خوری دوران اسفند و فروردین باعث شد من عیال وار بشم. یعنی قبل از اون اجاقم کور بود ولی الان روشن که چه عرض کنم کوره آجر پزیه. زیاد شدن بچه ها باعث شد روش رفتار باهاشون رو یاد بگیرم. مثلا قبلا وقتی بچه ام جیغ می زد به خانمم می گفتم ساکت کن این انکر الاصوات رو ولی الان بهش می گم این انکر الاصوات رو ساکت کن. یا مثلا قبلا وقتی بچه ام بی ادبی می کرد بهشون اخم می کردم و داد می زدم اما از وقتی فهمیدم این کار تو روحیه و آینده بچه اثر منفی داره به سمتش چیز پرتاب می کنم. حالا گاهی کنترل تلویزیون گاهی استکان و نعلبکی. خدا رو شکر نشونه گیریم هم خوب نیست و واسه همین هم با نمایندگی تلویزیون و بلوری جات سر کوچه خیلی رفیقم. اما فارغ از شوخی گاهی یه پدیده هایی پیدا میشن که ظاهرشون بده ولی نتیجه خوبی دارن. خدا رو چه دیدید؟ شاید کرونا هم از همین دسته باشه.
#علی_بهاری