نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : چاپ کارت گارانتی - 3 مطلب

98/03/20 14:23
کوآیکو  , coico
کارت گارانتی چیست؟
کارت گارانتی کارتی است که در ازای خرید محصول از طرف فروشنده به مشتری داده می شود که بعد از خرید پشتیبانی هایی توسط فروشنده از محصول یا خدمات خواهد شد.

در واقع کارت گارانتی نمونه ای از خدمات پس از فروش است که از طرف شرکت ها و فروشندگان در ازای پشتیبانی از محصولات یا خدمات به مشتری ارائه می شود. به واسطه کارت گارانتی فروشنده متعهد می شود برای مدت زمان خاصی از محصول خود پشتیبانی کند و در صورت خرابی یا به وجود آمدن مشکلی برای محصول طبق مفاد مندرج در کارت گارانتی به مشتری خدمات ارائه نماید.

معمولا در کارت گارانتی دو چیز مهم است : یکی مدت زمان گارانتی و دوم، مواردی است که شامل گارانتی می شوند و فروشنده در قبال انجام آنها متعهد است و خارج از موارد ذکر شده تعهدی در قبال مشتری ندارد.

طراحی کارت گارانتی
طراحی کارت گارانتی باید خلاقانه و حرفه‌ای باشد به گونه ای که نزد مشتری به شما و محصولتان ارزش و اعتبار ببخشد. در هنگام طراحی کارت گارانتی باید نکاتی را مورد توجه قرار داد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

طراحی کارت گارانتی با نرم افزارهای گرافیکی حرفه ای نظیر فتوشاپ انجام گیرد.
لوگو و اطلاعات محصول باید روی کارت گارانتی درج گردد.
اطلاعات مربوط به شرایط ضمانت نامه حتما باید پشت کارت درج شود.
طراحی کارت ها باید در ابعاد ۸۵ در ۵۵ میلی متر انجام گیرد.
کیفیت طرح باید ۳۰۰ dpi باشد.

چاپ کارت گارانتی
همانگونه که بیان نمودیم چاپ کارت گارانتی باید روی کارت ‌هایی مستحکم و با ماندگاری بالا انجام گیرد تا از مخدوش شدن یا از بین رفتن آن ها جلوگیری شود. همچنین چون شرایط و ویژگی های کارت ها با یکدیگر تفاوت دارد می بایست از کارت هایی استفاده نمود که قابلیت چاپ اطلاعات متغیر را دارند. برای چاپ کارت گارانتی pvc از دستگاه های چاپ کارت پی وی سی با تکنولوژی چاپ افست استفاده می شود. چاپ ضمانت نامه در تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد انجام می شود و می توان آن را روی انواع کارت با رنگ های متنوع نظیر سفید، طلایی متالیک، نقره‌ای متالیک و در ضخامت های گوناگون مانند ۳۰۰ میکرون، ۵۰۰ میکرون و ۷۶۰ میکرون چاپ زد. در نظر داشته باشید که جهت افزایش میزان ماندگاری کارت ها می توان پس از عملیات چاپ آن ها را لمینت نمود.

99