نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : چاپ کارت شناسایی - 2 مطلب

98/02/31 15:47
کوآیکو  , coico
۱- زمان کلی چاپ دیجیتال به دلیل کمتر بودن مراحل مختلف چاپ ، نسبت به افست کوتاه تر است.

۲- در چاپ دیجیتال امکان چاپ اطلاعات متغیر برروی هر کارتی وجود دارد.

۳- از چاپ افست برای چاپ اطلاعات ثابت روی هر کارت استفاده میشود . درچاپ افست برخلاف چاپ دیجیتال نمیتوان اطلاعات متفاوتی روی هر کارت چاپ کرد و طرح و اطلاعات روی همه ی کارتهای چاپ شده یکسان است.

۴- در چاپ دیجیتال هزینه ی چاپ هر کارت نسبت به کارت دیگر متفاوت نیست ، زیرا احتیاج به تنظیمات متفاوت و تغییرات زیاد برای رسیدن به رنگ مورد نظر وجود ندارد ، بنابراین کاغذ باطله و هدر رفتن مواد شیمیایی برای چاپ دیجیتال کمتر از چاپ افست خواهد بود.

۵- هزینه چاپ دیجیتال برای هر کارت بیشتر از چاپ افست است ، اما برای چاپ با تعداد کم به خاطر صرفه جویی در هزینه های دیگر مانند حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کارت ، هزینه چاپ جبران میشود و قابل قبول خواهد بود

۶- برای چاپ در تعداد بالا ( بیشتر از ۱۰۰۰ کارت ) از چاپ افست استفاده میشود و هر چه تعداد کارتهای چاپ شده بیشتر باشد هزینه کلی چاپ کمتر خواهد شد . بنابراین برای چاپ در تیراژ بالا هزینه چاپ افست کمتر از دیجیتال است.
99
97/08/10 13:48
شرکت داتکو  , datcoir
چاپ کارت پرسنلی و کارت شناسایی با دستگاه‌های چاپ کارت اوریجینال فارگو توسط شرکت داتکو
در این مجموعه شما می‌توانید کارت پرسنلی و شناسایی خود را با بهترین کیفیت و در هر تعدادی از چاپ کارت شناسایی تکی تا تیراژهای بالا از شرکت داتکو سفارش دهید.
طراحی کارت شناسایی با کیفیت روی هر نوع کارت مثل کارت مغناطیسی، کارت مایفر و سایر کارت‌ها.
برای سفارش چاپ کارت شناسایی و اطلاع از قیمت چاپ کارت پرسنلی همین حالا با ما تماس بگیرید.