نتایج جستجو : چارتر - 10 مطلب

94/05/15 15:19
های  هالیدی , hiholiday
سایت "های هالیدی" با هدف خدمت در عرصه گردشگری و فروش آنلاین بلیط چارتر و تور مسافرتی و همچنین امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و به عنوان یکی از سایت های فروش آنلاین بلیط در ایر لاین های مختلف ایرانی اعم از هواپیمایی تابان، هواپیمایی قشم ایر،هواپیمایی معراج،هواپیمایی ماهان،هواپیمایی ایران ایر ،هواپیمایی آسمان، آتا، اترک و سایر ایرلاین ها معرفی شده و روزانه بسیاری از کاربرای گوگل رو در مسیر سایت خودش قرار میدهد تا به درخواست های مسافران در حوضه ی مسافرت و گردشگری پاسخ مفید و موثر بدهد.
با توجه به استقبال مردم ازاهمیت استفاده از اینترنت در تامین نیاز های روزمره خودشون این امکان به کاربرا و متقاضیان خرید بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی و تورهای لحظه آخری داده می شود که از طریق سایت "های هالیدی" تور هایی مانند تور ترکیه ،تور دبی ،تور تایلند،تورارمنستان،تور بلغارستان، تور آنتالیا،توراستانبول،تور مسکو،تور قبرس، تورهای اروپا،تور گرجستان و سایر کشور های آسیایی استفاده کنند.

در مجموع خدمات سایت "های هالیدی" عبارت است از:
-فروش آنلاین بلیط چارتر
-فروش تور مسافرتی
-فروش بلیط سیستمی
-نرم افزارموبایل "های هالیدی"
-استخدام درآژانس های مسافرتی

در ادامه باید به این مطلب اشاره کنیم که خدمت مهمی که سایت "های هالیدی" برای متقاضیان خرید بلیط آنلاین و خرید تور مسافرتی ارائه می کند اینست که نقش معرف رو ایفا می کند و از مبلغ خرید مسافران تا فروش بلیط هواپیما یا فروش تورهای مسافرتی هیچ سود ریالی نمی برد و سایر درآمد های سایت های هالیدی تبلیغاتی هست که روی صفحه اصلی سایت می بینید. تبلیغاتی که به منظور دسترسی بهتر بازدیدکنندگان به آژانسهایی که تور داخلی یا تورخارجی دارن یا بلیط داخلی و یا بلیط خارجی دارند.
نرم افزارخرید بلیط هواپیما یکی دیگه از محصولات کاربردی های هالیدی هست که این نرم افزار اندروید برای استعلام لحظه ای بلیط چارتر روی گوشی موبایل کاربران تهیه شده و برای خرید بلیط هواپیما کافی است این برنامه رو از کافه بازار تهیه کنید و نصب کنید و با طرز استفاده آسانی که دارد، اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

http://hiholiday.ir
99
93/10/8 14:21
سامانه ارتباطات قاصدک , Ghasedak.Communications.System
شرکت سامانه ارتباطات قاصدک با همکاری شرکای تجاری خود سامانه فروش بلیط های ارزان قیمت چارتری هواپیما را برای عرضه بصورت آنلاین در سایت خود فراهم کرده است. بلیط های چارتری بلیط‌های لحظه آخری هواپیما هستند که بدلیل عدم تکمیل ظرفیت هواپیما با قیمت پایین تر و ارزان تر عرضه می شوند.

بلیط های عرضه شده در این سامانه بگونه ای در دسترس قرار گرفته اند که امکان خرید بلیط آسان، ارزان و مطمئن هواپیما توسط شما فراهم شود و گام نخست یک سفر به یادماندنی را تجربه نمایید.

به یاد داشته باشید در هر مرحله از استفاده و خرید که به سوال یا اشکالی برخوردید تیم پشتیبانی شرکت سامانه ارتباطات قاصدک آماده پاسخگویی و مشاوره به شما جهت حل موضوع بوجود آمده است.