نتایج جستجو : پیام‌ رسان - 12 مطلب

97/06/1 15:45
فصلنامه ره آورد نور , rahavardnoo
اشاره
فضای مجازی، پدیده ‎ای مهم و تأثیرگذار در عصر جدید است که در کنار تهدیدهایی که دارد، فرصت های مناسبی را برای رشد و پیشرفت انسان در ابعاد مختلف زندگی‏‌اش فراهم کرده است. یکی از این فرصت ها، زمینه‎های مرتبط با فعالیت های اقتصادی است. در این مقاله، ضمن اشاره به حیثیت های مختلف فضای مجازی از حیث سخت افزار، نرم افزار، محتوا و ویژگی های فراهم آمده در آن، نقش و جایگاه هر یک از این حیثیت ها در ارتباط با تولید ملّی و حمایت از کالای ایرانی مورد بررسی قرار گرفته و در پایان، راهکارهایی برای تحقق موضوع حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی ارائه شده است.
جهت مطالعه ادامه مقاله به لینک زیر مراجعه نمایید:
99
96/03/26 17:25
گروه فرهنگی تبلیغی به رنگ خدا , sebqatallah
10
5
8
خانُمِ کاشانی , seven7777777
چهارشنبه 31 خرداد ، 12:00
+*+*+
ادامه
 اِرمـ ـ ـیـ ـ ـت  مخالف تبعیضات جغرافیایی کشـور , geek_eremite
سه شنبه 30 خرداد ، 17:42
این خبریم که در مورد بیسفون عرض کردم چیزی که پخش شده باشه نیستا من از جای دیگه ای شنیده م.
ادامه
 اِرمـ ـ ـیـ ـ ـت  مخالف تبعیضات جغرافیایی کشـور , geek_eremite
سه شنبه 30 خرداد ، 17:41
کلوب هم خود دست اندر کاراش چندان قابل اعتماد نیستن. ما هم نرم افزاری برای کلوب نداریم که مشکلی متوجه ما شه، وگرنه همین کلوب رو هم فاتحه ش رو میخوندم. قضیه ی ارتباط روحانی از همون سال 1364 با اسرائیل رو فراموش نکنید. کسیکه نوکر اصلاح طلب ضد انقلاب باشه هم بالقوه میتونه مشکل افرین باشه. و البته اپارات هم برا همین کلوبیاست. و تبلیغات روحانی رو قبل پخش هر ویدیویی میدیدید.
ادامه
96/03/5 16:48
هرچیز هرچیز , harchyz
ین روزا بین فارسی زبان های دنیا پیام رسان تلگرام از اهمیت زیادی برخوردارهستش جوریکه توی هرخونه ای حداقل یک نفر از اعضای این پیام رسان رو میشه پیدا کرد که این خودش میتونه یه مزیت عالی باشه واسه ما چون به راحتی میتونیم هرچی که دلمون میخواد رو با افراد زیادی به اشتراک بذاریم و از مطالب اونام استفاده کنیم ادامه در
95/09/15 10:17
مسعود قربانی , singular_man2001
سورسی که در این قسمت برای شما در نظر گرفته شده است سورس بسیار قدرتمند و پرمحتوای پیام رسان و شبکه اجتماعی اندروید شبیه تلگرام هست . این سورس کاملا حرفه ای کد نویسی شده و تمامی امکانات مربوط به شبکه اجتماعی را دارا می باشد . با فراگیری و تغییرات سورس می توانید بسیاری از دانش های کد نویسی اندروید را فرا بگیرید .

این سورس متعلق بر پایه برنامه قدرتمند اندروید استودیو می باشد و از امکانات آن به موارد زیر میتون اشاره کرد .ایجاد پروفایل شخصی برای هر کاربر

دوست یابی
ارسال هدیه به دوستان
جستجوی افراد در قالب برنامه
قابلیت اتصال به برنامه با اکانت فیسبوک
جستجوی دوست در نزدیکی با استفاده از gps
قابلیت لایک پست و پروفایل افراد
پشتیبانی از تبلیغات admob
و …همچنین از امکانات پنل مدیریت آن به موارد زیر میتوان اشاره کرد :

قابلیت ویرایش پروفایا افراد
ویرایش و حذف پست های نا مرتبط
ارسال پیام به کاربران با استفاده از پوش نوتیفیکیشن
و مشاهده و ویرایش وضعیت کاربران در شبکه
و بسیاری موارد مدیریتی دیگرGoogle play demo: Link to google play

قیمت اصلی : 32 دلار

مشاهده سایت اصلی فروشنده
95/09/5 12:41
جشنواره جنات , jannat
تبلیغ مجازی و دیجیتال
سایت و بانک های اطلاعاتی، وبلاگ، شبکه های اجتمـــاعی و پیام رسان، انجمن ها و مسنجرها و ...
آموزش سواد رسانه ای و فضای مجازی و ...
نرم افزار و بـــازی های ( رایانه ای و همــراه)، ســـرویس های وبی و همراه، کتاب الکترونیک و کتاب صوتی و ...

لطفا برای شرکت در مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.
94/09/17 00:10
منصوره  وطنی , bahes
اگر این سوال را همگی پاسخ دهیم که آیا حضور ما در شبکه های اجتماعی و پیام رسان و... بیگانه، موجب گسترش و کسب اعتبار جهانی به جهت کثرت کاربران و اعتبارسازی برای دشمنان اسلام و موفقیت دشمن در جذب جوانان مذهبی و ایرانی نیست که هست؛ جواب و تکلیف شرعی ما روشن خواهد بود.
حضور ما در شبکه های بیگانه و امتناع از حضور در شبکه های اجتماعی داخلی که موجب کاهش اعتبار و کاربران و القاء مستقیم ضعف نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی شده در حالی که در عصر حاضر ابزار نمایش قدرت عقیدتی و ... و ابزار اصلی در جنگ نرم به ویژه در فضای مجازی بشمار می رود. باید با خودکفایی در ساخت ابزارهای داخلی مناسب فعالیت در فضای مجازی و ارتباطات فعالیت کنیم و بازار تبلیغ اسلام را از داخل نظام جمهوری اسلامی ایران گرم نگه داریم. در این صورت با هر کلیک در سراسر جهان، مسلمان ایرانی و اسلام و نظام جمهوری اسلامی نیز تبلیغ می شود که خاری بر چشم دشمنان شده اند.
وقتی تمام مطالب و... در فضای مجازی قابل پخش هست چه لزومی دارد از ابزار خارجی که متعلق به دشمنان قسم خورده اسلام و ایرانیان هست استفاده کرده و دشمن شاد شویم.
متأسفانه خیلی ها به ردّپای نفوذ فرهنگی و ... که به لطف برجام برخی از مسئولین نفوذ را پذیرفتند، بی توجه هستند. آیا نمی شد به جای پیوستن به بیگانگان و بازی در زمین دشمن، از پیام رسان ایرانی استفاده کرد، تا با تلگرام و اینستاگرام و وایبر و...رقابت کند و افتخار ایرانی شود؟ با جستجوی ساده میزان موفقیت بیگانگان در جذب برخی ایرانیان حتی مذهبی ها و حوزه علمیه و ...! را می توان سلطه فرهنگی را مشاهده نمود. آنها خود اعتراف به جمع آوری اطلاعات کاربران از این ابزار می کنند و برخی ....!!
ایمیل ها و پیام رسان های خارجی هم خوانده می شوند و هر روز عدم امنیت اطلاعات اعلام می شود، منتها برخی به بیگانه اعتمادی دارند که منشاء شکل گیری اعتماد تبلیغات سوء دشمنان اسلام و سیاه نمایی تولیدات داخل و ناتوان جلوه دادن نیروی متخصص ایرانی شده است. با هر پیوستن ایرانی به تولیدات خارجی باید عزا گرفت جای خوشحالی وجود ندارد. آنها به هر پیوستنی نقشه های خود را کامل و بی عیب می یابند.
چرا سازنده تلگرام در ظاهر درآمدی از تلگرام ندارد و با تیم پشتیبانی در جهان می گردند؟! هزینه این شرکت از کجا تامین می شود؟
آیا حرف مدیر شرکت تلگرام قابل باور هست که همه هزینه ها را خود پرداخته و از کسی پولی دریافت نمی کند؟ این ادعا در ایران نیز که مرکز اعمال فی سبیل الله هست، قابل پذیرش نیست چه رسد به غیرمسلمان!
زندگی خالق تلگرام روی میز رستوران در سایت زمانا
مسنجر ال فور آی امکانات زیادی دارد اگر تولیدات داخلی را حمایت کنیم می تواند جایگزین تلگرام و... شود.
باید به جای کثرت اعضا، مرکزیّت در تولیدات علمی و فناوری ایران ایجاد شود. این روش غلط باعث کثرت کاربران تولیدات ساخت دشمن و بیگانگان شده و به عملی ضدتبلیغ تبدیل شده است.
چرا مطالب ایرانیان در تلگرام و... را حذف نمی کنند ولی در تولیدات داخلی اختلال و حذف و... انجام می شود؟! اینها هدایت نامرئی ایرانیان به وابستگی فرهنگی و دریافت آسان اطلاعات ایرانیان نیست؟
با بصیرت دینی باید پس پرده تشویق های نامرئی و تصمیم سازی به نام حضور و تبلیغ در زمین دشمن را دید.
پیام رسان ال فور آی ایرانی اشکالاتی دارد ولی با کمک به تولید داخلی می توان اشکالات آن را رفع کرد. در وضعیت فعلی می توان این مهم را با فرهنگ سازی و الزام به اجرای قانون حریم خصوصی و تأمین آزادی مشروع بیگانگان را به استفاده از تولیدات ایرانی ترغیب نمود. http://l4i.ir
93/07/13 17:08
تاجی رسانه , tajisoft
به گزارش وال‌ استریت ژورنال، شرکت یاهو پس از تصاحب تامبلر به سرویس Snapchat چشم دوخته است. این شرکت قصد دارد سرویس جوان دیگری را به مالکیت خود درآورد و مشغول به سرمایه‌گذاری در آن شود.