نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب

نتایج جستجو : پکیج ایران رادیاتور - 18 مطلب

98/07/24 10:45
بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie
[https://www.aparat.com/v/sjOCc]
بیاموزید که چگونه رادیاتور را هواگیری کنید که برای یک سیستم گرمایش مرکزی مناسب کار کند

ابتدا اگر رادیاتورهای شما در بالای سرما سرد است ، باید رادیاتور هواگیری شود. اگر رادیاتور در پایین سرد باشد ، این به دلیل ایجاد لجن است که ترکیبی از آب ، هوا و فلز است.

در اینجا نحوه هواگیری رادیاتور آورده شده است:

ابتدا گرمایش مرکزی خود را خاموش کنید

پارچه ای را زیر شیر رادیاتور بگذارید تا آب در آن جمع شود

کلید رادیاتور را به طور خلاف جهت خاموش در حدود یک چهارم چرخانید تا صدای هوا متوقف شود و آب هموار بماند.

گرم کردن مرکزی را دوباره روشن کنید

مشاده لیست قیمت رادیاتور در لینک
99
98/07/6 11:02
بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie
[https://www.aparat.com/v/Je5vN]
پکیج زمینی ایران رادیاتور بدون فن با توجه به ظرفیت حرارتی بالا و شرایط نصب می بایست در محیط خارج از محل سکونت نصب شود.اما پکیج زمینی فن دار را می توان درمحیط داخلی نیز نصب کرد چرا که دارای امکان تامین هوای احتراق از خارج بوسیله دودکش دوجداره است. حجم این منبع 50 لیتر است.
پکیج زمینی ایران رادیاتور دارای منبع آبگرم مصرفی برای تامین آبگرم می باشد که در مدل های D و G حجم این منبع 120 لیتر می باشد. مدل های بدون فن پکیج زمینی ایران رادیاتور دارای راندمان 90 درصد و مدل Z آن که نوع فن دار است دارای راندمان 92/2% است. از مزیت های پکیج زمینی ایران رادیاتور می توان به راندمان حرارتی بالا و کارکرد کم صدا و دوام بالا اشاره کرد. در ساخت پکیج زمینی ایران رادیاتور از قطعات مرغوب اروپایی استفاده شده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج ایران رادیاتور به سایت بامین تهویه مراجعه فرمایید.
98/07/1 16:33
بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie
[https://www.aparat.com/v/icgaJ]
پکیج زمینی ایران رادیاتور دارای منبع آبگرم مصرفی برای تامین آبگرم می باشد که در مدل های D و G حجم این منبع 120 لیتر می باشد. مدل های بدون فن پکیج زمینی ایران رادیاتور دارای راندمان 90 درصد و مدل Z آن که نوع فن دار است دارای راندمان 92/2% است. از مزیت های پکیج زمینی ایران رادیاتور می توان به راندمان حرارتی بالا و کارکرد کم صدا و دوام بالا اشاره کرد. در ساخت پکیج زمینی ایران رادیاتور از قطعات مرغوب اروپایی استفاده شده است. عملکرد پکیج زمینی ایران رادیاتور قابل برنامه ریزی می باشد این امکان با اتصال دستگاه به سیستم ترموستات اتاقی و برنامه ریزی هفتگی امکان پذیر است. در پکیج زمینی ایران رادیاتور یک منبع ذخیره آبگرم مصرفی تعبیه شده است. جنس این منبع تمام استیل بوده و ظرفیت آن 50 لیتر می باشد. شرکت ایران رادیاتور در ساخت پکیج زمینی از سیستم های امنیتی ضد یخ زدگی، ضد گریپاژ پمپ و شیر سه راهه و باکتری زدایی آبگرم مصرفی بهره برده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج ایران رادیاتور به سایت بامین تهویه مراجعه فرمایید.