نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب

نتایج جستجو : پنجره - 62 مطلب

98/09/25 05:04
نیـلوفر ثـانی     , lutusn
پشتِ تمام پنجره ها
چشمهایی همیشه منتظرست

قابِ تلخی از انتظار
و نمناکیِ آهی که
دست‌های تو را می‌خواهد
به التیام

پشت تمام نیامدن ها
پنجره هایی کمر خم کرده اند
از شوریِ زخم هایی که
همیشه تازه اند
و شعرهایی پر باران..

پشت تمام شبگردی ها
دلتنگیِ بیداری‌ست
که رام نمی شود
حتی با رویا...

نیلوفرثانی
پاییز98
99
کامنت بنویسید...
مهدی عاشق ترین مرد , jahan1357
یکشنبه 13 بهمن ، 13:59
بی نهایت دل نشین
ادامه
نیـلوفر ثـانی     , lutusn
چهارشنبه 27 آذر ، 22:29
حامد عزیز ممنونم
سروی جان عزیز
ادامه
سَروین  , sarveeen
چهارشنبه 27 آذر ، 14:23
به به!
ادامه
98/04/31 02:56
رحیم فریدی نیا , farid79
شرکت تولیدی الوان درب سهند
فروش ویژه و با قابلیت تهاتر اجرای پروژخ در سراسر کشور توافقی
قابلیت تهیه، مونتاژ و طراحی پنجره های آلومینیم اختصاصی وترمال بریک و نماهای شیشه ای لامل وفریم لس ,اسپایدر با استفاده از انواع پروفیل­های تولیدی شرکت­های معتبر خارجی و ایرانی با توجه به نیاز مهندسین طراح.

– ساخت و مونتاژ انواع پنجره های قوسی شکل با استفاده از دستگاه و قالبهای مدرن و با کیفیت بالا.

-اتصال لقمه های بسیار مقاوم و ضخیم آلومینیمی توسط چسب مخصوص آلومینیم و تزریق فوم در داخل زوایا و مونتاژ با دستگاه بسیار مدرنپانچ .

– پروفیل های آلومینیمی آکپا محصول شرکت آکپا تبریز با برچسبakpa و پروفیل­های آلومینیمی لورنزو محصول شرکت کورت اوغلو ترکیه با برچسب Lorenzo line و از نمایندگی مجاز شرکت کورت اوغلو (قابل رویت در سایت شرکت مذکور)می­باشد.
طرح تعویض درب و پنجره ها در اسرع وقت
تعمیر و رگلاژ
0914911609
آدرس کارخانه . تبریز شهرک سرمایه گذاری خارجی خیابان آسیا
دفتر مرکزی تبریز . ولیعصر فلکه بارنج
دفتر تهران . پل گیشا ابتدای بزرگراه جلال آل احمد
دفتر اصفهان . چهار راه سپه سالار مجتمع شیخ بهایی
دفتر آذربایجان غربی خوی . بلوار شیخ نوایی 20 متری عاشوری
دفتر خوزستان . بندر ماهشهر خ امام شمالی روبروی بوتان
دفتر شبستر . خیابان طالقانی روبروی مدرسه نوربخش

شماره تماس: ۰۹۱۴۹۱۱۶۰۹۰
98/02/7 19:05
دِل وآره , Del_vareh
باران می بارد
تو نیستی
تا باهم زیر یک چتر
پنهان شویم
و قطره های باران را
بهانه کنیم
برای آغوش های ممنوعمان

" نیلوفر لاری پور "

+ دلم باران می خواهد ، از آن باران هایی که تو بر سرم بباری ...
26
9
1
97/12/19 21:39
وبسابت پنجره , asman863
وبسایت پنجره تنها رسانه تبلیغاتی در ایران که با کم ترین هزینه به صورت مادام والعمر میتوان تبلیغ کرد.
97/12/17 20:32
وبسابت پنجره , asman863
97/12/14 14:56
نانو پوشش های آبگریز , NANO2016
رنگ پی وی سی | رنگ UPVC
رنگ پی وی سی | رنگ UPVC
رنگ پنجره upvc میبایست مطابق با نما ساختمان و یا دیزاین داخلی طراحی و اجرا گرد .رنگ پروفیل یو پی وی سی سفید میباشد و بعد از تولید و ساخت پنجره یو پی وی سی ،
درنگ پنجره uPVC نباید در طول زمان و در معرض تابش مستقیم نور خورشید تغییر کند.
رنگ پروفیل های upvc
سفید بوده و بعد از ساخت مطابق با رنگ نمای ساختمان ، رنگ آمیزی میگردند

رنگ های طرح چوب به صورت نوار فیلم لمینت روی پروفیل upvc نصب میگردند

رنگ درب های upvc هم همانند پنجره ها اجرا میگردد

اجرای رنگ بر روی پروفیل ها و پنل های upvc .
در واقع سفید بودن پروفیل ها در پنجره های تولیدی و مطابق نبودن آن با نمای ظاهری ساختمان ها سبب یکنواختی در نما می شود. ، رنگ هایی زیبا و با قابلیت کاربری در این رشته ارایه داده است

رنگ های ارایه شده توسط این شرکت با استفاده از فناوری نانو تولید شده و طیف بسیار وسیعی از رنگ های تیره و روشن را شامل می شود.
این امکان مشکل یکنواختی و مطابق نبودن پروفیل های سفید با نمای ظاهری ساختمان را حل کرده و زیبایی نماها را به ارمغان می آورد.

. از سوی دیگر ما معتقدیم رنگ با کیفیت باید در برابر عوامل جوی تغییر رنگ ندهد، پوسته نشود و ترک نخورد که رنگ های این شرکت چنین ویژگی ها را دارا می باشند.

ضربه پذیری و مقاومت در برابر صدمات احتمالی حین مراحل ساخت و نصب در و پنجره، اجرا و رنگ آمیزی آسان به وسیله پیستوله، قلم، رول و سایر ابزار ها، مقاومت در برابر عوامل فیزیکی دلیل خاصیت چسبندگی بالا، عدم ریزش و ترک خوردگی، قابلیت رنگ آمیزی به صورت عمودی ،بدون شره کردن، بی نیاز به کوره جهت خشک کردن رنگ، مقاومت بالا در برابر تماس با انواع مواد شوینده خانگی، جلوگیری از تاب برداشتن پروفیل به دلیل عدم انتقال حرارت محیط به بدنه آن حتی در رنگ های تیره، امکان رنگ آمیزی شاخه پروفیل پیش از مراحل برش و جوش و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های این محصولات است.
همچنین این رنگ ها دوستار محیط زیست هستند.

استفاده از رنگ های مخصوص در و پنجره UPVC درجه ۱
۱٫ رنگ های مورد استفاده پایه آب بوده و دوستدار محیط زیست می باشد.
۲٫ مقاوم در برابر خراشیدگی و سائیدگی عدم ریزش و ترک خوردن مطابق آزمایش Micro-Scratch
۳٫ مقاوم در برابر تماس با مواد شوینده خانگی
۴٫ مقاوم در برابر تابش مستقیم و شدید ماورای بنفش خورشید uv، باران های اسیدی، گرما و

نگ uPVC بصورت پیشفرض سفید بوده و هر چه رنگ آن سفیدتر و براق تر باشد بهتر است.یکی از مزایای درب و پنجره دوجداره رنگ سفید آن است که در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است.رنگ پروفیل uPVC مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود.

اما در مواردی ساختمانهایی که به لحاظ ساختار، نمای ساختمان احتیاج به درب و پنجره های رنگی دارند،این امکان وجود دارد که با ورقه های مخصوص رنگی،پروفیل UPVC را لمینت کرده و آن را به رنگ دلخواه تغییر داد.

تنوع رنگ های پروفیل یو پی وی سی می تواند خریدار را در انتخاب رنگ دلخواه پنجره های یاری رساند

فروش رنگ پایه آب مخصوص پروفیل هاى UPVC

پنجره دوجداره UPVC و شرایط آب و هوایی خشک و گرم ایران و تقاضای پوشش های با دوام و زیبایی بخش جهت رنگ آمیزی پروفیل های یو پی وی سی در ایران تاسیس شد.

ین شرکت پس از تحقیقات بسیار در بازار داخلی و خارجی برای تولید و عرضه رنگ مخصوص پروفیل upvc مطابق آخرین تکنولوژی ساخت رنگ و رنگدانه و همچنین لزوم حفظ بقای محیط زیست انسانی برنامه تولید و عرضه رنگ پایه آب مخصوص UPVC را اغاز کرد.

رنگ upvc
رنگ پایه آب
رنگ یو پی وی سی
، رنگ مخصوص پروفیل upvc
رنگ پروفیل یو پی وی سی
رنگ آمیزی پنجره upvc0
اجرای رنگ بر روی پروفیل ها و پنل های UPVC
ر واقع سفید بودن پروفیل ها در پنجره های تولیدی و مطابق نبودن آن با نمای ظاهری ساختمان ها سبب یکنواختی در نما می شود. ، رنگ هایی زیبا و با قابلیت کاربری در این رشته ارایه داده است.

گ های ارایه شده توسط این شرکت با استفاده از فناوری نانو تولید شده و طیف بسیار وسیعی از رنگ های تیره و روشن را شامل می شود.
این امکان مشکل یکنواختی و مطابق نبودن پروفیل های سفید با نمای ظاهری ساختمان را حل کرده و زیبایی نماها را به ارمغان می آورد.

رنگ های مخصوص در و پنجره UPVC درجه یک از کمپانی های آلمانی استفاده شده و این شرکت به سالن مخصوص رنگ کاری مجهز می باشد .

۱٫ رنگ های مورد استفاده پایه آب بوده و دوستدار محیط زیست می باشد.
۲٫ مقاوم در برابر خراشیدگی و سائیدگی عدم ریزش و ترک خوردن

٫ مقاوم در برابر تماس با مواد شوینده خانگی
3٫ مقاوم در برابر تابش مستقیم و شدید ماورای بنفش خورشید uv، باران های اسیدی، گرما و …

رنگ پایه و اصلی پروفیل های درب وپنجره یو پی وی سی، بدلیل ترکیبات مواد اولیه سفید میباشد با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره یو پی وی سی برای معماران و گروه های عمرانی و یا حتی برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره یو پی وی سی اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پروفیل های روکش شده (لمینت) یو پی وی سی :

پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره یو پی وی سی برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند.
جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ درب و پنجره یو پی وی سی دارای ضمانت می باشد.

نجره دوجداره رنگی :

این نوع پروفیل ها با استفاده از رنگ مخصوص پروفیل upvc به صورت پاششی با ابزار مخصوص بر روی پروفیلها پاشیده میشود.
از مزایای این نوع درب و پنجره یو پی وی سی رنگی ضد خش بودن، نظافت آسان و تنوع رنگ بالا می باشد و همچنین می توان از پنجره یو پی وی سی استفاده کرد که نمای بیرونی آن دارای رنگی متفاوت نسبت به نمای داخلی آن داشته باشد.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره UPVC،تفاوت رنگ پنجره یو پی وی سی در نمای خارج ساختمان و داخل ساختمان را مشاهده کنید.

مروزه در ساخت درب و پنجره از متریال های گوناگون استفاده می شود از جمله آلومینیوم، شیشه، آهن، چوب، UPVC، فایبرگلاس، PVC و … که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارا می باشند.

با گسترش جمعیت و رشد زندگی ماشینی، میزان سر و صدا و آلودگی صوتی در شهرها افزایش یافته و همواره ساکنین به دنبال راهی برای کاهش ورود سر و صدا و علاوه بر آن کاهش هزینه های انرژی در ساختمان می باشند
. افزایش بهای انرژی های حرارتی و وجود آلودگی صوتی در شهرها ساکنین منازل را بر آن داشته تا از درب و پنجره های دو جداره در ساختمان خود استفاده کنند.

۴۰ درصد اتلاف انرژی در ساختمان مربوط به درب و پنجره است و امروزه با بالا رفتن هزینه انرژی افراد خانه ای را انتخاب می کنند که درب و پنجره آن دو جداره باشد.
اگر به ساختمان های نوساز نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که تمام درب و پنجره ها دو جداره بوده و در برابر انتقال هوا و صوت مقاومت بسیار بالایی دارند.
در حال حاضر اولین موردی که خریداران یک ساختمان اقدام به تغییر آن می کنند، تعویض درب و پنجره های قدیمی با نوع UPVC است.

UPVC مخفف عبارت Unplasticized Poly Vinyl Chloride و نوعی ترموپلاست است که از مشتقات نفت و گاز طبیعی می باشد و طی یک فرایند پلیمری حاصل می گردد.
UPVC بسیار سبک است و مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف دارد، از این رو از آن در ساخت درب و پنجره استفاده می شود. از جمله مزایای این متریال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قابلیت ضد حریق

UPVC ماده ای است که در برابر اشتعال مقاومت بالایی دارد و نسبت به سایر موارد از نظر نشت اسید، مشتعل شدن و تولید دود بسیار کم خطر می باشد.

عایق مناسب

یو پی وی سی نوعی عایق صوتی و حرارتی است.
استفاده از درب و پنجره های UPVC به میزان قابل توجهی از نفوذ سر و صدا به داخل ساختمان جلوگیری می کنند و به دلیل عدم انتقال حرارت نقش موثری در کاهش هزینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی دارد.

وزن سبک

درب و پنجره هایی که با پروفیل UPVC ساخته می شوند برخلاف وزن سبک خود از مقاومت بالایی برخوردار هستند و قدرت مکانیکی خوب از ویژگی های منحصر بفرد آنها محسوب می شود.

سهولت نصب

سبک بودن وزن UPVC نصب درب و پنجره را آسان کرده و دیگر هیچ نگرانی در مورد سنگین بودن وزن درب و پنجره و مشکلات مربوط به حمل آنها وجود ندارد.

عدم تغییر حالت

وجود پروفیل های یو پی وی سی در درب و پنجره دو جداره مانع از تغییر رنگ و حالت آنها در شرایط مختلف می شود.

شستشوی آسان

درب و پنجره های یو پی وی سی به نحوی ساخته می شوند که می توان به تمام قسمت های آنها دسترسی داشت و آنها را تمیز نمود. به همین دلیل تمیز نمودن آنها کار راحتی است و با محلول آب و صابون سریعاً تمیز می شوند.

UPVC ماده ای قابل بازیافت است که به چرخه طبیعت باز می گردد. درب و پنجره های یو پی وی سی غیر قابل استفاده را می توان مجدداً به چرخه تولید باز گرداند و برای ساخت محصولات دیگر از آنها استفاده نمود.

مقاومت در برابر مواد اسیدی و بازی

درب و پنجره هایی که از UPVC ساخته می شوند مقاومت بالایی در برابر شرایط متغیر جوی، باران های اسیدی، رطوبت، حرارت و سرما از خود نشان می دهند. اگر آنها در محیط اسیدی و بازی قرار گیرند دچار خوردگی نخواهند شد.

درزبندی مناسب

درب و پنجره دو جداره عایق مناسبی در مقابل صوت، نور خورشید و حرارت می باشند. پروفیل هایی که در این نوع پنجره ها به کار می روند مقاومت بالایی دارند و گاز نئونی که به لایه های میانی درب ها تزریق می شود آنها را به عایق صوتی مناسب تبدیل نموده است.
درب و پنجره دو جداره راهی برای ورود هوا به داخل ساختمان ندارند و از درزبندی مناسبی برخوردار هستند.

خاصیت آنتی باکتریال

رشد باکتری و قارچ در درب و پنجره یو پی وی سی بسیار محدود است، از این رو از آنها می توان در مکان های بهداشتی مانند بیمارستان ها و آزمایشکاه ها استفاده نمود.

تنوع شکل و رنگ

این نوع درب و پنجره را می توان در ساختمان های متفاوت با معماری گوناگون نصب کرد. انعطاف پذیری پروفیل های UPVC بالا است و طبق سلیقه مشتری به صورت سفید یا رنگی ساخته می شوند. پروفیل ها دارای رنگ و جلا هستند و نیازی به رنگ آمیزی مجدد ندارند.

دوام و طول عمر بالا

یو پی وی سی مقاومت بالایی در برابر نور خورشید دارد و تغییر رنگ نمی دهد.
علاوه بر آن در شرایط مختلف جوی دچار پوسیدگی و خوردگی نمی شود،
به همین دلیل طول عمر درب و پنجره دو جداره UPVC نسبت به سایر درب و پنجره ها بالاتر می باشد و با خیالی آسوده می توان آنها را در ساختمان های نوساز نصب نمود و یا برای تعویض درب و پنجره های قدیمی از آنها استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشترتماس بگیرید:
09023255529
09123255529
UPVC
رنگ مخصوص پروفیل upvc

رنگ آمیزی پنجره upvc

فروش رنگ پی وی سی

رنگ آمیزی پی وی سی

رنگ پنجره پی وی سی

رنگ مخصوص پنجره upvc

رنگ آمیزی پنجره پی وی سی

upvc
رنگ آمیزی پنجره upvc

رنگ مخصوص پی وی سی

رنگ کاری پی وی سی

رنگ pvc چیست

لمینت پروفیل upvc

رنگ امیزی پنجره

رنگ مخصوص کابینت روشویی

upvc
رنگ مخصوص پروفیل upvc

رنگ مخصوص پنجره upvc

رنگ امیزی پنجره

رنگ آمیزی پی وی سی

فروش رنگ پی وی سی

رنگ پنجره پی وی سی

رنگ pvc چیست

97/04/11 13:32
دیزاین  کو , designco
پنجره آفتاب ، برترین نام تولید کننده پنجره یو پی وی سی در کرج می باشد.استفاده از مرغوب ترین پروفیل ها و تکنولوژی آلمانی درساخت پنجره یو پی وی سی شرکت آفتاب سبب شده تا این محصول تولیدی را در بالاترین استاندارد و گارانتی 10 ساله به بازار عرضه کند.

پنجره یو پی وی سی آفتاب با تنوع فراوان در انواع رنگ و لمینت پروفیل ، انواع رنگ شیشه و اشکال پنجره عرضه می شود.از آنجایی که بیشترین درصد مشتریان پنجره یو پی وی سی از سازندگان ساختمانها و یا شرکت های بازسازی و دکوراسیون می باشند ، حساسیت بالایی در انتخاب نوع اشکال و فرم مورد نظر پنجره یو پی وی سی دارند . چرا که برای یک سازنده دقت بالایی در ساخت قاب قرارگیری پنجره یو پی وی سی نیازمند است تا به زیبایی کار افزوده شود.پنجره یو پی وی سی آفتاب این حساسیت ها را همواره در راس کار خود قرار داده ، پس برای مشاوره با کارشناسان ما در خصوص پنجره یو پی وی سی تماس بگیرید:

۰۲۶۳۲۷۴۶۸۷۱

۰۹۱۲۰۵۹۳۱۹۶

95/10/22 12:25
ایران هولوگرام , hologramiran
برچسب زدن بر روی پنجره خودرو روش عالی برای نشان دادن مالکیت یا تبلیغ مواردی است که در اختیار دارید. اینگونه برچسب ها انواع متعددی دارند و در شکل و طرح های مختلفی عرضه می شوند. همچنین شما می توانید این برچسب ها را سفارشی سازی کنید تا بتوانید شعار ، محصول یا خدمات تیم خود را نشان دهید. برچسب روی پنجره ها را می توان به شیوه هوشمندانه به کار برد. به طور خلاصه، چنین برچسب هایی را می توان برای نمایش هر عقیده، ایده یا اظهارنظری مورد استفاده قرار داد. با اینحال، علی رغم تنوع چنین مواردی، برخی از افراد دوست ندارند از آن استفاده کنند زیرا معتقدند نمی توانند به تنهایی چنین برچسب هایی را از روی شیشه خودرو بردارند. خوشبختانه، چنین مواردی همانند تاتو دائمی و همیشگی نیستند. اگرچه برداشتن این نوع موارد کمی دشوار است اما با کمی تلاش می توان آن را از روی شیشه برداشت.در ادامه مراحلی را برای انجام اینکار بیان می کنیم.
95/08/17 12:14
امیر عبادی , class_exam2006
عاشقم،
اهل همین کوچه بن بست کناری
که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی
تو کجا؟کوچه کجا؟پنجره باز کجا؟
من کجا؟عشق کجا؟ طاقت آغاز کجا؟
تو به لبخند ونگاهی
من دلداده به آهی
بنشستیم.
تو در قلب و
من خسته به چاهی
گنه از کیست؟
از آن پنجره باز؟
از آن لحظه آغاز؟
از آن چشم گنهکار؟
از آن لحظه دیدار؟
.....
رحمان نصر اصفهانی
کامنت بنویسید...
آنوشا  , saba.joon
چهارشنبه 19 آبان ، 12:59
نااااااایس
ادامه
دنیا  , donya6465
چهارشنبه 19 آبان ، 12:32
زیباست
ادامه
95/01/4 00:51
مکتوب , ourmaktoob
درد یک پنجره را پنجره ها می فهمند
معنی کور شدن را گره ها می فهمند

سخت بالا بروی ، ساده بیایی پایین
قصه تلخ مرا سُرسُره ها می فهمند

یک نگاهت به من آموخت که در حرف زدن
چشم ها بیشتر از حنجره ها می فهمند

آنچه از رفتنت آمد به سرم را فردا
مردم از خواندن این تذکره ها می فهمند

نه نفهمید کسی منزلت شمس مرا
قرن ها بعد در آن کنگره ها می فهمند
94/08/12 11:32
ویستابست , VistaBest
94/06/30 11:29
شبکه افق , OfoghTv
منشور هنر انقلاب از دریچه «پنجره» افق
«پیام امام خمینی(ره) به هنرمندان با عنوان منشور هنر انقلاب» موضوع مجله فرهنگی ادبی «پنجره» این هفته شبکه افق خواهد بود.
«پنجره» با تهیه کنندگی رضا خوشدل و با اجرای محمود سالاری و حسین قرایی، دوشنبه این هفته ساعت 17 و تکرار آن ساعت 22 از شبکه افق پخش می شود.
همچنین بازپخش این برنامه برای روز بعد و طی ساعت های 8.30 و 13.30 در نظر گرفته شده است.