نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : هدیه - 195 مطلب

99/01/9 00:40
علی خان صالحی , salhy
99
کامنت بنویسید...
سلوا  مستاجر خدا , ya.30
سه شنبه 2 اردیبهشت ، 01:25
الهی
قلب مهربونی دارید اقااردلان
مرسی واسه این رفاقت
ادامه
اردلان  رضایی , ard_aval
سه شنبه 2 اردیبهشت ، 01:19
خان فكر تاخت و تاز بود من فكر سلامتشون بودم سلوا
ادامه
سلوا  مستاجر خدا , ya.30
سه شنبه 2 اردیبهشت ، 01:07
چراااااا
ادامه
99/01/7 12:29
سات کالا , yousef_23
99/01/6 00:57
سات کالا , yousef_23
98/12/19 17:32
نوید  , alborz1368
❤️ ﷽ ❤️

زندگی هدیه ای است که نباید حروم بشه!
شما نمیدونید برگ بعدی زندگی چیه!

باید یاد بگیری روی تک تک روزهاش
حساب کنی و لحظه‌ای رو از دست ندی

❤❤ خدایا بابت همه چی شکرت ❤❤

⚡️ به کانال آیه الکرسی ملحق شوید ✨
@ayatolkorsi
کامنت بنویسید...
مینا مانی , mina_mani
دوشنبه 19 اسفند ، 23:05
++++++
ادامه
98/12/9 17:24
علی بهاری , ensan73
انتخاب هدیه از اون کارهای تخصصی و حرفه‌ایه. یعنی مثل سیاست خارجی و اقتصاد و فرهنگ و فلسفه و طنزنویسی نیست که بشه بدون مطالعه توش نظر بدی. البته خداییش طنز نویسی به خصوص تو بلاغ یه کار فوق حرفه‌ای به حساب میاد. از بس باید مواظب سیخ و کباب باشی، گاهی گوجه‌ها می‌سوزه یا ذغال‌ها خاموش میشه. آخ گفتم کباب یاد گوشت قرمز افتادم. شما یادتون نمیاد. قدیم‌ها می‌رفتیم تو یه سری مغازه که اسمش کبابی بود. یه مردی که معمولا سیبیل داشت گوشت قرمز سیخ شده رو می‌ذاشت روی ذغال و به‌به که چه بویی بلند می‌شد. خلاصه خیلی حال میداد. البته الان هم حال می‌ده ولی بسته به این داره مرغش برزیلی باشه یا از لا مرغا ممد آقا پسر سکینه خانم کش رفته باشی. حالا بگذریم. عرض می‌کردم هدیه خریدن یه کار تخصصیه. حالا من تو این چند دیقه کوتاه سعی می‌کنم چند تا از اون تکنیک‌هاش رو یادتون بدم.
اول این که مهم نیست هدیه چیه؟ مهم اینه که از دست کی گرفته بشه. مثلا من دیشب خواب دیدم یکی از دوستانم داره به هفت تا از دوستان نزدیکش ماسک هدیه میده. درسته شاید ماسک ارزش چندانی نداشته باشه - که البته تو این شیوع کرونا داره - ولی چون از دست دوستم گرفتم خیلی ارزشمنده. 
دوم این که هدیه باید با نیت خیر همراه باشه. اصلا اگه نیتت خیر باشه طرف رو کتک هم بزنی باید به عنوان هدیه قبول کنه. مثلا ما همین چند هفته پیش، سیزده تا موشک هدیه دادیم به بر و بچه‌های عین الاسد. نیت مون خیر بود. می‌خواستیم برن خونه‌شون که بیشتر آسیب نبینن. حالا شنیدم هدیه‌مون یخورده با مزاجشون سازگار نیفتاده و سردرد گرفتن که ایشالا یه آب جوش نبات بخورن و یه دوش بگیرن حله. چند شب پیش هم اسرائیل چند تا از این هدیه ها داد به دمشق که البته پدافند هوایی سوریه هدیه رو وانکرده پس فرستاد. خلاصه نیت هدیه خیلی مهمه. مثلا همین رئیس جمهور کشور دوست و برادر ترکیه جان. چند وقته هی جفتک ... چیز ببخشید شاخکهاش دچار مشکله اشتباه تشخیص میده. هی نیرو جابجا میکنه این ور و اون ور. همش هم سخنرانی میکنه و میگه: «اولدروم، سوریه دی، ترویستام، اوشغلارین. گودخون» که البته حالا معناش خیلی مهم نیست. بله عرض می‌کردم هی نیرو جابجا می‌کنه و شیطنت می‌کنه. واسه همین هم تازگی‌ها «پوتین» جان که اخیرا خیلی فعال شده و دیگه خداییش در حد «کتونی ورزشی» داره کار می‌کنه یه هدیه اساسی بهش داد و حسابی حالش رو آورد سر جاش. می‌گن از بعد اون هدیه رجب جون با دمپایی دستشویی میره هیات دولت و از هر چی کفش و پوتینه متنفر شده.

نکته سوم تو هدیه دادن اینه که وُسعِت رو در نظر بگیری. مثلا دولت و مجلس خدمتگزار در تصمیمی مشترک قرار گذاشتند هر ماه به ایرانی‌ها هدیه بدن. اسم هدیه رو هم گذاشتن یارانه بنزینی. چند وقت گذشت که یه روز دوستان مجلسی گفتن عه این طور که نمیشه. وسعمون نمیرسه. هدیه نباید به هدیه دهنده فشار بیاره و خلاصه صحبتش هست که هدیه رو جمع و جور کنن. اصلا چه بهتر! هر چی ساده‌تر بهتر. ما خودمون هم از تجملات بدمون میاد.
نکته چهارم اینه که تو خرید هدیه، سلیقه خودتون رو هم به اندازه ای اونی که بناست هدیه رو بگیره در نظر داشته باشید. مثلا من خودم هفته پیش سالگرد ازدواجم بود. ... خواهش میکنم. ایشالا نصیب شما هم باشه. خلاصه رفته بودم واسه خانمم انگشتر طلا بخرم. یه چرخی تو بازار طلا زدم دیدم نهههه! همچین باب سلیقه ام نیست. رفتم یه بُرس واسش خریدم و بهش هدیه دادم. حالا دکتر گفته ایشالا تا دو هفته دیگه می‌تونم مرخص بشم. خانم پرستار! بابا این پنجره رو باز کن دلمون گرفت. ای بابا!

اما از همه اینها که بگذریم به قول امام صادق (ع) بهترین دوست من کسیه که عیب های من رو به من هدیه میده. البته منظور ایشون خصوصی بوده‌ها. نرید وسط خیابون جار بزنید.

یا علی
98/03/28 09:10
و  , vnarenji
عکسای دیگه هم تو وبلاگ هست
خاطره بازی
کامنت بنویسید...
و  , vnarenji
سه شنبه 28 خرداد ، 18:01
ادامه
 فهیمه  امیری , sadat_____1356
سه شنبه 28 خرداد ، 17:22
آفرین به سلیقه...چه زیبا
ادامه
97/06/23 18:28
دفتر وکالت شاهین قیصری , vakilp1
قانون مدنى صرفاً وضعیت حقوقى هدایاى قبل از عقد نکاح را روشن نموده و اشاره اى به هدایاى پس از ازدواج نکرده است. بدین جهت بایستى ماهیت حقوقى آنها را، تحت سایر عناوین قانونى جست و جو نمود.
مواد ۱۰۳۷ و ۱۰۳۸ قانون مدنى به ترتیب چنین بیان نموده است که:
هریک از نامزدها مى تواند درصورت به هم خوردن وصلت منظور هدایایى را که به طرف دیگر یا ابوین او براى وصلت منظور داده است مطالبه کند. اگر عین هدایا موجود نباشد مستحق قیمت هدایایى خواهد بود که عادتاً نگاه داشته مى شود، مگر اینکه آن هدایا بدون تقصیر طرف دیگر تلف شده باشد.
مفاد ماده قبل، از حیث رجوع به قیمت درموردى که وصلت منظور در اثر فوت یکى از نامزدها به هم خورد محسوس نخواهد بود.

باتوجه به مواد فوق مى توان دریافت که چنانچه قبل از عقد نکاح از طرف نامزدها یا ابوین آنها هدایایى به طرف دیگر داده شده است در تمام موارد، قابل مطالبه نیست. بلکه تنها تحت شرایطى، طرف اهداکننده حق مطالبه آن هدایا را خواهد داشت. آن شرایط به شرح ذیل عبارتند از:
۱) وصلت منظور به هم خورده و بنا نباشد ازدواج صورت گیرد. دراین صورت هدایایى که هر یک از طرفین به طرف دیگر یا ابوین او داده است، قابل مطالبه و استرداد خواهد بود.
۲) این هدایا به منظور و در راستاى وصلت طرفین و نه به انگیزه دیگرى تقدیم شده باشد.
۳) چنانچه عین هدایا موجود است، عین قابل مطالبه و استرداد است. لکن چنانچه عین موجود نیست صرفاً قیمت هدایایى قابل مطالبه است که عادتاً نگاه داشته مى شود. مثلاً هدایایى مصرف شدنى که با مصرف عین آن از بین مى رود از شمول این بند خارج است. هدایا از نوع البسه و عطور از این گونه اند.
۴) قیمت هدایاى نگاه داشتنى که تلف شده اند، در صورتى قابل مطالبه است که بدون تقصیر هدیه گیرنده تلف نشده باشد.
۵) به هم خوردن وصلت به جهت فوت یکى از طرفین نباشد.

ماده ۷۹۵ قانون مدنى چنین بیان داشته است: هبه عقدى است که به موجب آن یک نفر مالى را مجاناً به کس دیگرى تملیک مى کند تملیک کننده واهب، طرف دیگر را متهب، مالى را که مورد هبه است عین موهوبه مى گویند.
ماده ۸۰۳ همان قانون بیان نموده است: بعد از قبض نیز واهب مى تواند با بقاء عین موهوبه از هبه رجوع کند، مگر درموارد ذیل:
۱) در صورتى که متهب، پدر یا مادر و یا اولاد واهب باشد.
۲) در صورتى که هبه معوض بوده و عوض هم داده شده باشد.
۳) در صورتى که عین موهوبه از مالکیت متهب خارج شده و یا متعلق حق غیر واقع شود، خواه قهراً مثل اینکه متهب به واسطه فلس، مهجور شود خواه اختیاراً مثل اینکه عین موهوبه به رهن داده شود.
۴) در صورتى که در عین موهوبه تغییرى حاصل شود.
97/05/21 19:35
سات کالا , yousef_23
همراه اول در بیست و چهارمین سالروز تولد خود به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکین، بسته های هدیه اینترنت ۱۰۰ مگابایتی تا ۱۰۰ گیگابایتی یک روزه (۵ بامداد الی ۱۹ عصر) به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری خود بصورت تصادفی هدیه می دهد.

طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟
کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول مشمول طرح می باشند.
مشترکین از تاریخ ۱۹ مرداد به مدت یک هفته فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری*۹۷*۲۴# بسته خود را فعال نمایند.
به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی یکی از بسته های اینترنت جدول ۱ اختصاص داده می شود
زمان مصرف بسته به مدت یک روز از ساعت ۵ صبح تا ۱۹ عصر است.
شرایط طرح
مشترک در هر زمان که کد دستوری *۹۷*۲۴# را شماره گیری نماید، یکی از بسته های ذیل بصورت کاملا تصادفی برای وی در اولین ساعت ۵ صبح پس از شماره گیری کد، فعال می گردد.

مدت زمان بسته حجم بسته (گیگابایت)
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱۰۰ MB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۵۰۰ MB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۲ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۵ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱۰ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱۰۰ GB
هر مشترک تنها یکبار می تواند بسته هدیه را فعال نماید.
بسته هدیه تولد همراه اول، هیچ رزرو اتوماتیکی ندارد.
هیچ کدام از بسته های هدیه تولد همراه اول حجم نامحدود شبانه ندارند.

درگاه ارتباطی:
دریافت اطلاعات مربوط به طرح از طریق شماره گیری کد دستوری *۹۷*۲۴# و کدهای ذیل فراهم می باشد.

لینک عضویت + 20 امتیاز هدیه و دریافت خدمات همراه من
97/05/20 07:41
 آیداا  , ayda6690
کامنت بنویسید...
من خودم , nima_tmu
شنبه 20 مرداد ، 18:28
مبارکه
ادامه