نتایج جستجو : هدیه - 181 مطلب

97/06/23 18:28
دفتر وکالت شاهین قیصری , vakilp1
قانون مدنى صرفاً وضعیت حقوقى هدایاى قبل از عقد نکاح را روشن نموده و اشاره اى به هدایاى پس از ازدواج نکرده است. بدین جهت بایستى ماهیت حقوقى آنها را، تحت سایر عناوین قانونى جست و جو نمود.
مواد ۱۰۳۷ و ۱۰۳۸ قانون مدنى به ترتیب چنین بیان نموده است که:
هریک از نامزدها مى تواند درصورت به هم خوردن وصلت منظور هدایایى را که به طرف دیگر یا ابوین او براى وصلت منظور داده است مطالبه کند. اگر عین هدایا موجود نباشد مستحق قیمت هدایایى خواهد بود که عادتاً نگاه داشته مى شود، مگر اینکه آن هدایا بدون تقصیر طرف دیگر تلف شده باشد.
مفاد ماده قبل، از حیث رجوع به قیمت درموردى که وصلت منظور در اثر فوت یکى از نامزدها به هم خورد محسوس نخواهد بود.

باتوجه به مواد فوق مى توان دریافت که چنانچه قبل از عقد نکاح از طرف نامزدها یا ابوین آنها هدایایى به طرف دیگر داده شده است در تمام موارد، قابل مطالبه نیست. بلکه تنها تحت شرایطى، طرف اهداکننده حق مطالبه آن هدایا را خواهد داشت. آن شرایط به شرح ذیل عبارتند از:
۱) وصلت منظور به هم خورده و بنا نباشد ازدواج صورت گیرد. دراین صورت هدایایى که هر یک از طرفین به طرف دیگر یا ابوین او داده است، قابل مطالبه و استرداد خواهد بود.
۲) این هدایا به منظور و در راستاى وصلت طرفین و نه به انگیزه دیگرى تقدیم شده باشد.
۳) چنانچه عین هدایا موجود است، عین قابل مطالبه و استرداد است. لکن چنانچه عین موجود نیست صرفاً قیمت هدایایى قابل مطالبه است که عادتاً نگاه داشته مى شود. مثلاً هدایایى مصرف شدنى که با مصرف عین آن از بین مى رود از شمول این بند خارج است. هدایا از نوع البسه و عطور از این گونه اند.
۴) قیمت هدایاى نگاه داشتنى که تلف شده اند، در صورتى قابل مطالبه است که بدون تقصیر هدیه گیرنده تلف نشده باشد.
۵) به هم خوردن وصلت به جهت فوت یکى از طرفین نباشد.

ماده ۷۹۵ قانون مدنى چنین بیان داشته است: هبه عقدى است که به موجب آن یک نفر مالى را مجاناً به کس دیگرى تملیک مى کند تملیک کننده واهب، طرف دیگر را متهب، مالى را که مورد هبه است عین موهوبه مى گویند.
ماده ۸۰۳ همان قانون بیان نموده است: بعد از قبض نیز واهب مى تواند با بقاء عین موهوبه از هبه رجوع کند، مگر درموارد ذیل:
۱) در صورتى که متهب، پدر یا مادر و یا اولاد واهب باشد.
۲) در صورتى که هبه معوض بوده و عوض هم داده شده باشد.
۳) در صورتى که عین موهوبه از مالکیت متهب خارج شده و یا متعلق حق غیر واقع شود، خواه قهراً مثل اینکه متهب به واسطه فلس، مهجور شود خواه اختیاراً مثل اینکه عین موهوبه به رهن داده شود.
۴) در صورتى که در عین موهوبه تغییرى حاصل شود.
99
97/05/21 19:35
سات کالا , yousef_23
همراه اول در بیست و چهارمین سالروز تولد خود به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکین، بسته های هدیه اینترنت ۱۰۰ مگابایتی تا ۱۰۰ گیگابایتی یک روزه (۵ بامداد الی ۱۹ عصر) به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری خود بصورت تصادفی هدیه می دهد.

طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟
کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول مشمول طرح می باشند.
مشترکین از تاریخ ۱۹ مرداد به مدت یک هفته فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری*۹۷*۲۴# بسته خود را فعال نمایند.
به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی یکی از بسته های اینترنت جدول ۱ اختصاص داده می شود
زمان مصرف بسته به مدت یک روز از ساعت ۵ صبح تا ۱۹ عصر است.
شرایط طرح
مشترک در هر زمان که کد دستوری *۹۷*۲۴# را شماره گیری نماید، یکی از بسته های ذیل بصورت کاملا تصادفی برای وی در اولین ساعت ۵ صبح پس از شماره گیری کد، فعال می گردد.

مدت زمان بسته حجم بسته (گیگابایت)
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱۰۰ MB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۵۰۰ MB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۲ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۵ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱۰ GB
۵ صبح تا ۷ شب (یکروزه) ۱۰۰ GB
هر مشترک تنها یکبار می تواند بسته هدیه را فعال نماید.
بسته هدیه تولد همراه اول، هیچ رزرو اتوماتیکی ندارد.
هیچ کدام از بسته های هدیه تولد همراه اول حجم نامحدود شبانه ندارند.

درگاه ارتباطی:
دریافت اطلاعات مربوط به طرح از طریق شماره گیری کد دستوری *۹۷*۲۴# و کدهای ذیل فراهم می باشد.

لینک عضویت + 20 امتیاز هدیه و دریافت خدمات همراه من
97/05/20 07:41
 آیدا  , ayda6690
کامنت بنویسید...
 آیدا  , ayda6690
یکشنبه 21 مرداد ، 23:10
مرسی
ادامه
من خودم , nima_tmu
شنبه 20 مرداد ، 18:28
مبارکه
ادامه
97/05/14 16:08
راحیل ام , rahil55
حتما یک هدیه در فیلیمو داری. به ازای هر نوع اشتراکی که با لینک زیر فعال می‌شه، یک سوم بیشتر شارژ خواهید شد.

http://filimo.com/invite/u_3446109/ca3b
97/03/21 13:45
دانلود آهنگ جدید آهنگ باز , asaljigili72
برچسب ها
Download New Music Ey Eshgh Hedieh Hedieh Ey Eshgh آهنگ آهنگ 97 هدیه آهنگ جدید هدیه آهنگ جدید آی آر موزیک ای عشق ای عشق دانلود آهنگ هدیه بهترین آهنگ های سال 97 هدیه بیوگرافی هدیه تک آهنگ های جدید 97 تمام آهنگ های هدیه جدیدترین آهنگ هدیه دانلود آهنگ دانلود آهنگ ایرانی جدید دانلود آهنگ ای عشق دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ جدید شاد دانلود آهنگ جدید هدیه دانلود آهنگ جدید خرداد ماه 97 دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ های هدیه دانلود آهنگ های 97 دانلود آهنگ های خوانندگان مشهور دانلود آهنگ های شاد هدیه عکس جدید هدیه فول آلبوم هدیه کد پیشواز آهنگ ای عشق کد پیشواز آهنگ های هدیه متن آهنگ ای عشق هدیه هدیه آهنگ ای عشق هدیه ای عشق
97/03/11 20:23
زیباترینها , bosiniclub
هدیه های مختلفی وجود دارد که سبب خوشحالی خانم ها می شود ، اگر مراسم خاصی پیش رو دارید، مانند تولد یا سالگرد ازدواج یا حتی جشن فارق ‌التحصیلی و دنبال یک هدیه مناسب برای همسر، مادر یا دخترتان و… میگردید پیشنهاد می کنیم تا مجله اینترنتی ۵ عصر را دنبال کنید:
97/02/24 13:27
ایمان عشقی , jooonam
از حس بی‌نظیر چوب برای ساخت یک اثر هنری منحصربه‌فرد استفاده کنید و به راحتی با عکس و طرحی که دوست دارید تابلو و جعبه چوبی خود را بسازید.
96/11/5 17:59
دانلود آهنگ جدید آهنگ باز , asaljigili72
برچسب ها
Download New Music Hedieh Milad Rastad Milad Rastad Hedieh آهنگ جدید میلاد راستاد آهنگ شاد جدید آهنگ شاد قدیمی آی آر موزیک جدیدترین آهنگ میلاد راستاد دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید Milad Rastad دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ جدید خارجی دانلود آهنگ جدید رادیو جوان دانلود آهنگ جدید رپ دانلود آهنگ جدید شاد دانلود آهنگ جدید میلاد راستاد دانلود آهنگ شاد دانلود آهنگ غمگین دانلود آهنگ های میلاد راستاد دانلود آهنگ هدیه کد پیشواز آهنگ هدیه متن آهنگ هدیه میلاد راستاد میلاد راستاد آهنگ هدیه میلاد راستاد هدیه هدیه
96/10/2 01:17
نوید  , alborz1368
✨ انواع عطر ها با بسته بندی کلاسیک ✨

بهترین رایحه ها را در قالب های شیک به همسرتان هدیه دهید ♥♥♥

تفاوت محصولات عطریات با یک دیگر در میزان غلظت عصاره سازنده بوهای آنها است. ☺

بدیهی است هر قدر غلظت عصاره در یک بو بیشتر باشد، ماندگاری اش بیشتر خواهد بود. غلیظ ترین عصاره، عطر یا perfume نام دارد با غلظتی بین 40-15% خالصترین و ماندگارترین بوهاست و در عین حال گرانترین نوع عطر است. و بعد از آن به ترتیب، Eau de Perfume با غلظتی در حدود 15-7% رایج ترین نوع عطر است که ماندگاری مناسبی دارد و به گرانی عطر هم نیست. ادو توالت (Eau de Toilette) در حدود 6-1% غلظت داشته بوی ملایمی دارد که ماندگاری زیادی هم ندارد و برای تمدید بوی آن باید چندین بار در طول روز از آن استفاده شود. و آخر از همه ادوکلن (Eau de Cologne) است که در واقع همان ادو توالت (Eau de Toilette) است، بویی ملایم دارد و ماندگاری اش نیز به همان اندازه است. در After Shave های مخصوص آقایان کمترین مقدار عصاره روغنی بکار می رود به همین دلیل دوام بویش از بقیه کم تر است. حال شرکت بادران به عنوان اولین محصول از سری محصولات عطریات خود ادوپرفیوم B.U.T را عرضه نموده که حاوی عصاره اصل فرانسوی عطر های روز دنیا می باشد .

✨ در خانه خرید کنید
درب خانه تحویل بگیرید ✨

✨✨✨✨ خرید بیش از 100 هزار تومان
50% تخفیف هزینه پستی ✨✨✨✨

⚡️⚡️⚡️⚡️ با ثبت نام #رایگان در سایت مشتریان ترجیحی میتوانید از تخفیف های دوره ای بهرمند شوید ⚡️⚡️⚡️⚡️

✔️ 23310295204 ✔️

@butesf
96/07/4 17:05
شهاب دانش , shahabdanesh83
#فروش_ویژه هر روز با #انتخاب #محصولات #ترکیبی #سایت_فروشگاهی ما با هر خرید فقط قیمت یکی از کالاها را پرداخت میکنید ...#پوشاک_فصل #لوازم_ورزشی #لوازم_منزل و #لوازم_شخصی #لوازم جانب خودرو #لوازم_جانبی_موبایل خود را در سایت ما بیابید یکی بخرید یکی #هدیه بگیرید
امروز شانس خودتون رو امتحان کنید ...هر روز سر بزنید
کامنت بنویسید...
استخر ذخیره آب کشاورزی , tamehryazd
دوشنبه 21 اسفند ، 13:06
احداث استخرهای ذخیره آب (پلیمری) 09130026470
ادامه
96/06/8 22:55
حرفای  دلم , fatifire
هدیه : میترسی؟
پیمان : آره میترسم..از تو میترسم!
از آدمی که هیچی براش مهم نیست میترسم ...
96/05/8 08:45
گنجینه نیروی انسانی  , eager_man
‌مقاله ای با عنوان "هدیه دادن و فواید آن در دوران پیشکسوتی(بازنشستگی)" در سایت جهت مطالعه شما عزیزان قرار گرفت.
http://valibakhtyari.ir/?p=2067
هدیه دادن، یکی از مسائل مهم و اساسی در خصوص ارتباطات می باشد، و هر فردی اشتیاق دارد که در ارتباطات خود، از هدیه استفاده نماید. هدیه دادن و هدیه گرفتن در دوران پیشکسوتی(بازنشستگی) به چه صورت باید باشد؟ آیا با این وضعیت اقتصادی می توانیم در دوران پیشکسوتی (بازنشستگی) اقدام به دادن...
http://t.me/Ganjineniroo
96/05/2 19:21
فروشگاه شوکوباکس , shokobox
96/04/7 17:44
فروشگاه شوکوباکس , shokobox
معنای انواع هدیه از طرف همسرتان و دیگران

هدایا به دو دسته تقسیم می شوند: هدایای گران قیمت و هدایای ارزان قیمت. ولی اصلاً به این معنا نیست که هدایای گران قیمت معنای بهتری دارند و هدیه های ارزان بی معنی هستند. در اینجا قصد داریم مفهوم و معنای انواع هدیه را که از طرف همسرتان یا دیگران دریافت می کنید، به شما بگوییم ولی ابتدا به چهار معنای اصلی هدیه می پردازیم.

عشق عمیق قلبی:

عشق معنای ویژه هدیه است. انسان برای اینکه به شخص مورد علاقه خود هدیه ای بدهد معمولاً گل رز سرخ، شکلات و طلا و جواهر را انتخاب می کند.

ابراز دوستی:

مسلماً شما هم در مناسب های مختلف، به دوست یا همکار خود هدیه داده اید. گل یک انتخاب خوب برای ابراز دوستی است. به ویژه گل زرد نشانه دوستی همیشگی است.

برای عرض ادب و احترام:

این هدایا معمولاً به مناسب روز مادر، روز پدر، عید، عیادت از بیمار و… داده می شوند. در اینجا هم گل یک گزینه همیشگی است.برای ادامه مطلب در شوکوباکس همراه باشید...
شوکوباکس اولین فروشگاه حقیقی و مجازی مواد غذایی خارجی(شکلات،پاستیل،قهوه،چای)،عروسک،هدیه آماده و لوازم تزئینی| ارسال رایگان به سراسرتهران | ارسال سریع به سراسرکشور
وبسایت www.shokobox.ir
تلگرام telegram.me/shokobox
اینستاگرام instagram.com/shokobox.ir


تلفن 02126769508 - 02126769182
96/03/28 14:06
 فروشگاه اینترنتی آترامارت , atra.mart
450 هزار تومان هدیه ویژه آترا به شما
به مناسب سالگرد افتتاح فروشگاه اینترنتی آترامارت

جهت دریافت کدهای هدیه 450 هزار تومانی، وارد لینک زیر شوید:

@AtraMart
96/03/21 16:08
فروشگاه شوکوباکس , shokobox
۱- لبخند، اولین و مهم ترین تاثیر ارسال گل های زیبا توسط شما برای عزیزانتان در هر سنی و قومیتی که هستند ، می باشد که این تاثیر به سرعت و به خوبی نمایان می شود .

۲- وقتی به شخصی گل هدیه می دهید ، بر خلاف آن لبخند مصنوعی همیشگی ، لبخندی واقعی بر لبان تان نقش می بندد که در مقایسه با هدیه هایی با همان قیمت برایتان لذت بخش تر خواهد بود.

۳- دریافت گل به عنوان هدیه می تواند به مدت طولانی روی حالات روانی فرد تأثیر گذاشته و رفتار او را به سرعت دگرگون کند ، به طوری که افرادی که در محیط اطرافشان گل و گیاه وجود دارد بیش از دیگران آرام، مهربان، شاد و با گذشت بوده و می توانند این حس را با رفتار مثبت خود به دیگران نیز منتقل کنند، بنابراین پژوهشگران توصیه می کنند همواره به کسانی که دوستشان دارید ، گل های طبیعی هدیه دهید .

برای ادامه مطلب در شوکوباکس همراه باشید...

شوکوباکس اولین فروشگاه حقیقی و مجازی مواد غذایی خارجی(شکلات،پاستیل،قهوه،چای)،عروسک،هدیه آماده و لوازم تزئینی| ارسال رایگان به سراسرتهران | ارسال سریع به سراسرکشور

وبسایت www.shokobox.ir

تلگرام telegram.me/shokobox

اینستاگرام instagram.com/shokobox.ir

تلفن 02126769508 - 02126769182
96/03/21 16:04
فروشگاه شوکوباکس , shokobox

بروکسل نه تنها یکی از مهمترین مراکز اتحادیه اروپاست بلکه به اعتقاد بسیاری از توریستهای جهان، پایتخت شکلات دنیاست.

در بلژیک نزدیک به ۳۰۰ کارخانه تولید شکلات مشغول به تولیدند و معروفترین شکلات مغز دار بلژیک بیش از صد سال است که تولید می شود.

تاریخچه شکلات در اروپا به قرن ۱۶ ام میلادی برمی گردد که جهانگردان اسپانیایی دانه های کاکائو را از مکزیک به ارمغان آوردند در مکزیک کاکائو به جای پول در داد و ستدها رد و بدل می شد و کشورگشایان اسپانیایی که به طلا دست نیافته بودند این دانه پر ارزش را به ارمغان آوردند در آن زمان لئوپولد دوم پادشاه بلژها که گویا کاکائو را بسیار دوست می داشت کنگو را اشغال کرد و سیل کاکائو به سمت بلژیک روان و صنعت شکلات در این کشور پا گرفت.

در بلژیک بیش از ۱۷۰ هزار تن شکلات در سال در بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه فروخته می شود و هر بلژیکی در سال بیش از ۱۱ کیلوگرم شکلات در سال مصرف می کند.

برای ادامه مطلب در شوکوباکس همراه باشید...

شوکوباکس اولین فروشگاه حقیقی و مجازی مواد غذایی خارجی(شکلات،پاستیل،قهوه،چای)،عروسک،هدیه آماده و لوازم تزئینی| ارسال رایگان به سراسرتهران | ارسال سریع به سراسرکشور

وبسایت www.shokobox.ir

تلگرام telegram.me/shokobox

اینستاگرام instagram.com/shokobox.ir

تلفن 02126769508 - 02126769182