نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : نوین قلم - 122 مطلب

99/06/25 10:41
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
هدف از طراحی اسم چه نقشی در شغل و فعالیتتان دارد؟
هنگامی که اهداف خود را به طور کلی تعیین کردید، می توانید تاثیر طراحی اسم را نیز در حوزه فعالیتی که دارید، درک کنید. وقتی سفارش طراحی مُهر برای اداره را دریافت کردید، باید بدانید که قرار است در چه جایگاه و مرتبه ای از این طراحی استفاده شود. وقتی بخواهید برای یک جواهرساز، اسامی مختلف را طراحی کنید، باید بدانید قالب و اندازه طراحی چگونه باشد؟ و...
مخاطبان شما چه کسانی هستند؟
در وهله اول باید بدانید که چه کسانی مخاطب شما هستند. اطلاعاتی مانند: سن، شغل، مکان و غیره را دریابید. عملکرد طراحی اسم، با چگونگی درخواست مشتری، مرتبط است. با توجه به درخواست مشتری خود، طراحی اسم را تنظیم کنید. اگر هدف شما مخاطب جوانی باشد، به طور چشمگیری متفاوت از یک طراحی برای افراد مسن خواهد بود. در واقع اگر مخاطبان را ارزیابی نکنید، ممکن است برای کسب رضایت مشتری، چندین طرح را اجرا کنید که این مساله، هم در وقت و هم در هزینه بسیار مشکل ساز خواهد بود.
اندازه و قالب در طراحی لوگو اسم چگونه تعیین می شود؟
قالب و سلیقه مشتریان را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر مشتری شما، یک جواهرسازی باشد، این نوع از مخاطبان احتمالاً از داشتن کیفیت فلز با کیفیت بالاتر نیز بهره می گیرند، و دقت بیشتری به کیفیت تصویر و ترکیب منطقی رنگ می کنند. در نتیجه، یک طرح سختگیرانه می خواهند. برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه طراحی اسم مورد علاقه تان از تیم طراحی آنلاین نوین قلم راهنمایی بگیرید. در قسمت سفارش طراحی اسم نوین قلم، نمونه های متفاوتی برای شما ارسال می شود که در انتخاب و تصمیم گیری نوع طراحی، بسیار موثر می باشد.
مهم نیست که اسم شما، املای سخت و غیر معمول داشته باشد، طراحان نوین قلم، با تسلط کامل خود، می توانند سخت ترین اسم ها را با سایز و قالب مناسب، طراحی کنند. برای مشاهده نمونه کارها و ثبت سفارش طراحی اسم، به وب سایت نوین قلم مراجعه کنید.
99
99/06/23 22:32
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
مفهوم رنگ ها در طراحی لوگو آنلاین کدامند؟
قرمز: قرمز مخفف هیجان، شور و عصیان است. اگر نام تجاری شما بزرگ، جوان پسند و برجسته باشد، این رنگ، انتخاب خوبی است.
نارنجی: نارنجی بسیار کمتر از قرمز استفاده می شود، اما به همان اندازه پرانرژی است. این رنگ، زنده و نشاط آوراست.
زرد: اگر می خواهید ظاهری در دسترس و دوستانه داشته باشید، رنگ زرد انتخاب درستی است. انرژی بخش، مقرون به صرفه و جوانی منتقل می کند.
سبز: سبز، بسیار متنوع است و واقعاً می تواند برای هر برندی کارساز باشد. مخصوصاً برای هر کسی که می خواهد با طبیعت ارتباط برقرار کند، بسیار مناسب است.
آبی: رنگ آبی یک انتخاب کاملا کلاسیک و رایج است. آرامش آور و خنک است و نمادی از قابلیت اطمینان و بلوغ است.
بنفش: بنفش می تواند بلیط شما برای خرید محصولات لوکس باشد. بنفش بسته به سایه می تواند پیچیده و زنانه باشد.
صورتی: اگر به دنبال لوگو محصولات دخترانه هستید، هیچ چیز بهتر از رنگ صورتی نیست. صورتی با سایه هایی مانند گل رز پاستلی و صورتی هزار ساله، می تواند به لوگوی شما ظاهری بزرگ و خنک، جوان و زنانه ببخشد.
قهوه ای: قهوه ای ممکن است در ابتدا، انتخاب رنگ عجیب و غریب به نظر برسد، اما برای لوگو های قدیمی و مقاوم کاملاً مناسب است. این می تواند ظاهری دست ساز، منحصر به فرد و کلاسیک به برند شما ببخشد.
مشکی: اگر به دنبال ظاهری براق، مدرن و لوکس هستید، رنگ مشکی انتخاب مناسبی خواهد بود. اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید، یک لوگو سیاه و سفید مینیمالیستی راهی است که باید انتخاب کنید.
سفید: می خواهید لوگوی شما جدید، مدرن و مینیمالیستی به نظر برسد؟ از رنگ سفید زیادی در لوگو خود استفاده کنید. به عنوان یک رنگ خنثی در ترکیب با تمام رنگ های دیگر کار می کند، اما احساس جدید بودن، جوانی و اقتصادی را در مشتری ایجاد می کند.
خاکستری: اگر می خواهید به ظاهری بالغ، کلاسیک و جدی دست پیدا کنید، خاکستری، رنگ نهایی است.
انواع فونت برای ساخت لوگو آنلاین کدامند؟
فونت های Serif، فونت های سریف ،ازاصلی ترین فونت ها هستند. این فونت ها، می توانند لوگوی شما را کلاسیک نشان دهند. سریف ها، باعث می شوند، لوگوها، کمی قدیمی تر به نظر برسند. آنها بسیار متنوع هستند و با هر نوع طراحی، عالی به نظر می رسند.
فونت های Slab serif fonts: این فونت ها، از تأثیرگذارترین فونت های کلاسیک هستند. بیشتر در بیلبوردها، پوسترها به شهرت رسیدند، برای جلب توجه مردم و انتقال پیام از راه طراحی شده اند.
فونت های sans serif( بدون سریف): فونت های Sans-serif، برای ظاهری مدرن و جدید مناسب هستند. آنها بسیار براق و ساده به نظر برسند. هنوز هم اقتصادی ترین، کارآمدترین و مدرن ترین انتخاب، محسوب می شوند.
فونت اسکریپت: فونت های اسکریپت، خط باورنکردنی استادان قرن 17 و 18 را تداعی می کنند. قلم های زیبا و خوشنویسی، تنوع بسیار زیادی در آن وجود دارد.
قلم های مدرن: فونت های سبک جدید هستند که به معنای قاطعیت، پیشرفت و ظرافت هستند.
فونت دستویس: فونت های دست نویس، آنها برای جلد کتاب و پوستر بسیار پرکاربرد هستند. و در ساخت لوگو، استفاده می شوند. زیرا جلوه ای منحصر به فرد و خلاقانه را به وجود می آورند که تقریباً همه مشاغل کوچک می خواهند آن را به تصویر بکشند.
انواع فونت سریف:
• Old Style
• Transitional
• Neoclassical & Didone
• Slab
• Clarendon
• Glyphic
انواع فونت بدون سریف:
• Grotesque
• Square
• Humanistic
• Geometric
انواع فونت اسکریپت
• Formal
• Casual
• Calligraphic
• Blackletter & Lombardic
• Decorative
فونت مدرن و تزئینی
• Grunge
• Psychedelic
• Graffiti
99/06/20 13:33
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
هدف از طراحی تراکت چیست؟
در کسب و کار خود، به چه چیزی می خواهید برسید؟ به دنبال چه نتایجی از فعالیت های بازاریابی خود هستید؟ آیا سعی در شناساندن برند جدید خود را دارید؟ رونمایی از محصول جدید را تبلیغ می کنید؟ تعامل را افزایش دهید؟ طرفدار را جمع می کنید؟ شما باید هدف کلی خود را قبل از طراحی تراکت تعیین کنید.
هدف از طراحی چه نقشی در بازاریابی دارد؟
هنگامی که اهداف مشخص خود را برای بازاریابی به طور کلی تعیین کردید، می توانید هدف مشخصی را برای تراکت تعیین کنید. تراکت، ابزاری کم هزینه و هدفمند برای بازاریابی است که می تواند به ویژه در ارتقا مشاغل محلی و سوق دادن مردم به مکان های خاص مفید باشد.
در مرحله بعد باید بدایند، تراکت، چگونه از هدف کلی بازاریابی شما پشتیبانی می کنند و آیا با سایر فعالیتهایی که انجام می دهید متناسب هستند؟ مزیت خاص استفاده از تراکت در مقابل روش های دیگر بازاریابی چیست؟
مخاطبان شما چه کسانی هستند؟
همانند هر کاری که در بازاریابی انجام می دهید، در وهله اول باید بدانید که چه کسانی مخاطب شما هستند. اطلاعاتی مانند: سن، جنس، مکان و غیره را دریابد.
آیا افرادی را هدف قرار داده اید که هرگز نام شما را نشنیده اند یا سعی در جلب مجدد مشتریان قبلی خود دارید؟
نحوه توزیع تراکت چه تاثیری روی طراحی آن دارد؟
تراکت را می توان به صورت حضوری در خیابان تحویل داد، روی تابلوهای اعلانات سنجاق کرد. به نحوه پخش تراکت خود فکر کنید. به عنوان مثال، ممکن است یک تراکت، بخواهد روی دیوار نصب بشود، پس باید بزرگتر طراحی شود تا توجه مردم را به خود جلب کند، در حالی که یک تراکت که شخصاً به شخصی تحویل داده می شود، می تواند اطلاعات بیشتری در اندازه فونت کوچکتر داشته باشد.
چگونه تراکت تبلیغاتی بسازید؟
برای ایده گرفتن، به تراکت های دیگری که متناسب با شغلتان تهیه شده است، نگاه کنید. آنها را جمع آوری کنید و ببینید چه فاکتوری در تراکت شما را مجذول می کندو چه چیزی باعث رنجش خاطرتان می شود؟ برای شروع ایده گرفتن، از طراحان نوین قلم کمک بگیرید. به کمک نمونه کارهای ما، طراحی تراکت را شروع کنید.
بهترین نرم افزار برای ساخت تراکت آنلاین چیست؟
Adobe Illustrator
Poster Maker
Microsoft Word
GIMP
QuarkXPress
LucidPress
PosterMyWall
99/06/19 21:19
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
اهداف خود را بشناسید: باید هدف مطلبی که در تقویم خود قرار می دهید را بدانید. چه کوتاه مدت و چه بلند مدت. این بهترین راه برای اطمینان از این است که وقت خود را صرف فعالیت ها و رویدادهای مفید و پرمحتوا می کنید.
تقویمی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد. صرف نظر از اینکه تقویم کاغذی یا دیجیتال را استفاده می کنید، باید تقویمی که متناسب با نیاز و سبک شما باشد را انتخاب کنید.
یک برنامه سالانه ایجاد کنید. تهیه یک برنامه سالانه، مدیریت تقویم و زمان شما را بسیار ساده تر می کند. الگویی ایجاد کنید که شامل موارد مهم مانند جلسات، روزهای تولد، تعطیلات، سفر و ... باشد.
انتخاب تم مناسب برای طراحی تقویم.
تعداد ماههای یک صفحه را انتخاب کنید.
تعداد صفحات را برای طراحی تقویم مشخص کنید.
پیام خود را تعریف و آماده کنید.
تصاویر را با دقت انتخاب کنید.
یک نمایشگر تاریخ کاربردی را انتخاب کنید.
تبلیغ شرکت شما
99/06/12 10:59
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
مرحله اول: یافتن موضوع. شما باید یک ایده یا موضوع اصلی را تنظیم کنید. چه چیزی را باید در اینفوگرافی قرار دهید؟ راه رسیدن به ایده بسیار جالب اینفوگرافیک این است که بفهمید مخاطبان شما چه می خواهند؟!.
مرحله دوم: تحقیق و جمع آوری داده ها. پس از تعیین موضوع، باید در مورد آن موضوع، از میان منابع معتبر، اطلاعات و داده های مورد نیاز مربوط به موضوع را جمع آوری کنید. نکته اصلی که شما برای اثبات آن هستید چیست؟ مهمترین آماری که می خواهید منتشر کنید کدامند؟
مرحله سوم: نکته برداری. غیرممکن است که تمام داده های موجود را در یک اینفوگرافی منسجم قرار دهید. بنابراین باید تمام متن خود را خلاصه برداری کنید و آن آمار چشم نواز و نکات کلیدی متن را انتخاب کنید. این موارد همراه با موضوع انتخابی، اصول اولیه اینفوگرافی شما خواهند شد.
مرحله چهارم: تجزیه و تحلیل. پس از تحقیق و جمع آوری داده ها، اکنون داده ها را در اختیار دارید ولی این اطلاعات خام است. ابتدا باید آن را تجزیه و تحلیل کنید، آیا این داده ها مهم است که نشان داده شود؟ آیا این اطلاعات برای مخاطبان من لازم است؟ و غیره.
مرحله پنجم: روایت. این قسمت مهم است، چگونه فهم اینفوگرافیک را آسان می کنیم؟ در این بخش شما یک روایت ایجاد می کنید و تمام داده های خود را به زبان آشنا با مخاطبان خود تبدیل می کنید. بنابراین آنها می توانند به راحتی اطلاعات شما را درک کنند. وقتی روایت ایجاد می کنید به نوع مخاطبان خود توجه کنید، آیا سالخورده هستند؟ یا یک بازاریاب؟ برای تجارت یا خبرگزاری؟
مرحله ششم: طراحی کردن. بعد از اینکه روایت و داده را در اختیار داشتید، اکنون آماده هستید که آن را به طرح تبدیل کنید.
مرحله هفتم: تجسم. برای نمایش نهایی اینفوگرافیک، طرح خود را تجسم کنید.
مرحله هشتم: بررسی و آزمایش. به این ترتیب که؛ چندین بار توسط چند نفر بررسی شود. تا بدانید آیا به عنوان اینفوگرافیک مناسب است؟ آیا اطلاعات برای مخاطبان معتبر است؟ این مرحله ایست که مطمئن می شوید اینفوگرافی شما هنگام انتشار، هیچ نقصی نداشته باشد.
مرحله نهم: ویرایش. اگر در هنگام آزمایش ایراداتی وجود داشت، باید دوباره آن را تجزیه و تحلیل کنید.
اینفوگرافیک ها می توانند ابزاری باورنکردنی برای بازاریابی شما باشند. در واقع طراحی اینفوگرافی، یک ابزار تبلیغاتی است که می تواند هویت یک برند را به خوبی به تصویر بکشد برای مشاهده نمونه کارها و ثبت سفارش طراحی اینفوگرافیک به وب سایت نوین قلم مراجعه کنید.
99/06/9 16:22
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
عنصر طراحی، بیشترین تأثیر را بر کاربران یا مشتریان دارد.
روی طراحی کارت ویزیت رقبای خود تمرکز کنید. آیا خصوصیاتی وجود دارد که در آنها مشترک باشد؟ به کدام یک جذب شده اید و چرا؟ خصوصیات بد و خوب کارت ویزیت ها را یادداشت کنید.
شکل کارت ویزیت خود را درست انتخاب کنید( مستطیل، مربع و ...).
اشکال خاص، برای مشاغل سرگرم کننده و هنری مناسب است.
شکل مستطیل، برای مشاغل رسمی مناسب.
لوگو، تایپوگرافی و رنگ بندی، پایه و اساس هویت برند هستند.
در طراحی کارت ویزیت، بیش از 2 فونت استفاده نکنید.
با برجسته کردن کلمات کلیدی، مشتری خود را راهنمایی کنید.
کارت ویزیت متناسب با برند شرکت ایجاد کنید.
خط ایمنیغهر چیزی خارج از این خط، مشمول خطاهای برش است. اجازه ندهید عناصر اساسی مانند متن یا آرم ها خارج از این خط قرار گیرند.
حداقل 5 میلی متر از هر طرف، کارت ویزیت را خالی از اطلاعات و تصاویر کنید.
رنگ تم کارت ویزیت را به طور کامل در همه فضا پخش کنید.
جمله "هر چه کمتر، بهتر" در کارت ویزیت را جدی بگیرید.
ثبت جزئیات تماس های اصلی ضروری است.
مینیمالیسم یک انتخاب محبوب برای کارت ویزیت است.
می توانید فضای خالی کارت ویزیت خود را با گرافیک های جذاب پر کنید.
فرم غیر معمول، برای کارت ویزیت می تواند ارزش کسب و کار شما را اضافه کند.
اشتباهات املایی یا اطلاعات نادرست کارت ویزیت را اصلاح کنید.
بسیاری از افراد به دلیل اینکه یک کارت ویزیت تبلیغاتی مناسبی را ندارند در بسیاری از امور خود ناموفق هستند. دلیل آن هم این است که هنوز بهترین طراح را نیافته اند. با سفارش طراحی کارت ویزیت در نوین قلم، کارت ویزیت خود را آنلاین تحویل بگیرید.
99/06/8 21:42
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
طراحی منو رستوران، فارغ از اینکه ابزاری برای بازاریابی تبلیغاتی است در انتخاب محصولات و خدمات بسیار موثر است. تأثیر منوها در سودآوری رستوران به میزان زیادی بستگی به طراحی منو دارد. طراحی منو رستورانِ جذاب، می تواند به مشتریان کمک کند تا هم تنوع غذایی منحصر به فرد را با کیفیت بهتری انتخاب کنند و هم باعث تحریک اشتها در مشتریان رستوران می شود. در واقع این طراحی، یک ابزار تبلیغاتی است که می تواند هویت یک رستوران را به خوبی به تصویر بکشد و باعث سود زیادی در رستوران شود. با سفارش طراحی منو رستوران در نوین قلم، طرح های منحصر به فردی برای شما ارسال می شود که می تواند به افزایش حاشیه سود رستوران شما کمک کند. اهداف یک منو رستوران، شامل ارتباطات، فروش آسان و سود مناسب می باشد. وقتی یک منو در حال طراحی می باشد، تمامی این اهداف باید مد نظر قرار بگیرند. نوع کلمات انتخاب شده در یک منو می توانند برند رستوران را به یاد ماندنی کنند. پیامی که منو رستوران به مشتری منتقل می کند باید با توجه به سلیقه مشتری و هوشمندانه انتخاب شود. به این معنی که نوع پیام متن منو رستوران منعکس کننده تصویر رستوران است. وظیفه اصلی طراح منو رستوران، جلب توجه مشتری به سمت سرویس غذای رستوران با ترفندهای مناسب است. در واقع با ارائه یک طرح جذاب، مشتری را به هوادار رستوران تبدیل می کند. از طرح، فونت، رنگ و تصاویر مناسب می توان برای طراحی منو رستوران به نحوی استفاده کرد که توجه مهمانان را جلب نماید. این فاکتورها، کیفیت طراحی منو رستوران را تقویت می کنند.
اصول طراحی منو غذا
خواندن آن آسان باشد.
برای فصول مختلف، تقسیم بندی کنید. منو ها را فصلی (سه ماهه) طراحی کنید.
به بخش های منطقی تقسیم شود.
روی قیمت ها تأکید نکنید.
غذای شما را با عنوان های خلاقانه و توضیحات خوشمزه، جذاب تر کنید.
داشتن یک منوی طولانی، می تواند به فروش آسیب برساند
استفاده از نوشیدنی های ویژه در منوی رستوران، می تواند اثر ماندگاری طولانی داشته باشد.
استفاده از سس های مخصوص سرآشپز در منو رستوران، موثر است.
99/05/27 18:41
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
استفاده از متن استاندارد در یک صفحه
قرار دادن تعداد کمی از کلمات در یک خط از کل متن
ترکیب فونت های سازگار در کل طراحی کاتالوگ
رعایت کردن فاصله بین حروف
استفاده از رنگ های مناسب: یکی از مهمترین تصمیمات طراحی شما در ایجاد پروژه خود تصمیم گیری در مورد ترکیب رنگ ها است
ایجاد فضای خالی مناسب کاتالوگ: یک نشانه مطمئن از یک طراح آماتور، عدم وجود فضای خالی در یک طراحی بصری است
قرار گیری داده های کاتالوگ به طور حرفه ای: عدم تعادل بین عناصر اصلی طراحی کاتالوگ، می تواند به محصولی منجر شود که بی نظم به نظر برسد.
ایجاد کنتراست یا تضاد رنگی در کاتالوگ : یکی از مشکلات رایج استفاده نکردن از کنتراست در یک طرح است. ندانستن چگونگی استفاده کنتراست به طور مؤثر می تواند به معنای تفاوت بین یک طراحی حرفه ای و یک طرح ناکارآمد باشد
عوامل تاثیرگذار در طراحی کاتالوگ کدامند؟
خوانایی متن: هدف از طراحی خوب، صرفا زیبایی تصویری نیست؛ بلکه برقراری ارتباط موثر یک پیام است. متن نه تنها باید اهداف طراحی را برآورده کند، بلکه خواندن آن نیز باید آسان باشد. همچنین تضاد بین متن و زمینه مهم است.
استفاده از تصاویر وکتوری(برداری): افراد غیر حرفه ای اغلب استفاده از تصاویر شطرنجی را به جای بردار اشتباه می گیرند. در حالی که اولی از پیکسل ها ساخته شده و با بزرگ شدن مبهم می شود، دومی از خطوط و منحنی های هندسی تشکیل شده است ، بنابراین می توان آنها را به هر اندازه تقسیم کرد و هنوز واضح به نظر می رسد
استفاده نکردن از تقارن کامل به طور پیوسته: یکی دیگر از اشتباهات رایج این است که سعی کنید طراحی را بیش از حد کامل و متقارن جلوه دهید.
درک کامل دستورالعمل های مشتری: در بسیاری از مواقع، ما می توانیم طراحی کاتالوگ را با توجه به نیازهای مشتری و از همه مهمتر محتوا و چگونگی ارائه خدمات به مخاطبان خود و همچنین سلایق زیبایی شناختی خود جذاب کنیم .
کپی نکردن از کارهای دیگران: اگرچه توصیه می شود از طرح های های دیگران الهام بگیرید، اما کپی کردن از کارهای شخص دیگری درست نیست. این امر در پایان نه تنها به اعتبار شما آسیب می رساند بلکه باعث می شود میزان دسترسی و تأثیر پیام شما نیز محدود شود.

طراحی کاتالوگ محصول به چه صورت است؟
نام تجاری کاتالوگ: برند های قوی به طور معمول از نام های تجاری یا برند های تجاری خود برای نام کاتالوگ خود استفاده می کنند. برند های ناشناخته باید از یک نام کاتالوگ قانع کننده استفاده کنند.
عكس كاتالوگ: بهترین کاتالوگ ها تصویری هستند و به کاربر امکان می دهند تا با حداقل زمان، مطالب مهم را بخوانند.
تبلیغات کاتالوگ: با تبلیغات، احساس فوریت ایجاد کنید! با اولین سفارش طراحی کاتالوگ در نوین قلم، 20درصد تخفیف بگیرید.
بازاریابی متقابل: موتورهای جستجو، به راحتی PDF ها را فهرست می کنند، از جمله این جستجو ها، می توانند نسخه های کاتالوگ دیجیتال ، باشند. بنابراین PDF ها می توانند در نتایج جستجو رتبه بندی کنند. در نتیجه، بازاریابی ایمیل در ترافیک وب سایت و فروش تجارت الکترونیک مؤثر است
سفارش دهی را آسان کنید: با طراحی کاتالوگ، از راه های مختلف از جمله تلفن، وب سایت، ایمیل و شبکه های اجتماعی دیگر، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.گزینه های سفارش را در هر صفحه برجسته کنید.
برای استعلام از قیمت طراحی کاتالوگ در نوین قلم، و برای ثبت سفارش و مشاهده نمونه کار، به وب سایت نوین قلم مراجعه فرمائید. با کمک طراحان نوین قلم، هزینه های انتشار، فروش و بازاریابی را برای تجارت خود بسیار کاهش دهید.
99/03/23 10:06
نوین قلم , novinghalam.com
شما در نوین قلم میتوانید به راحتی سفارش خود را با جزئیات کامل به صورت آنلاین ثبت نمایید به این صورت که ایتدا توسط کارشناسان به صورت رایگان مشاوره دریافت میکنید سپس سفارش خود رابا جزئیات ثبت میکنید و سر زمان تعیین شده تحویل میگیرید.
99/03/22 00:28
نوین قلم , novinghalam.com
اگر هنگام ارائه پاورپوینت ،مخاطب در پیش شما نبود شما می توانید توضیحات مربوط به هر اسلاید را ضبط کنید و در هنگام ارائه نمایش به مخاطبین صدای ضبط شده را نیز پخش کنید. برای مشاوره رایگان و سوال درباره ضیط صدا در پاورپوینت و همچنین ثبت سفارش طراحی پاورپوینت حرفه ای به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید یا بروی لینک زیر کلیک کنید.
https://www.novinghalam.com/انجام-پاورپوینت/
99/03/12 23:30
نوین قلم , novinghalam.com
بروشور یک ابزار تبلیغاتی مهم است که اطلاعات جزئی درباره محصول شما می دهد و اطلاعات مشتری را درباره خدمات شما افزایش می دهد پس طراحی بروشور برای تبلیغات شما بسیار مهم است. تیم طراحی انلاین بروشور نوین قلم در این زمینه به شما مشاوره رایگان میدهد و با توجه به تجربه بالا در طراحی آنلاین ،به شما کمک میکند بهترین طراحی بروشور با مناسب ترین شرایط از نظر هزینه وزمان داشته باشید. برای ثبت سفارش طراحی بروشور در نوین قلم به وب سایت نوین قلم مراجعه کنید یا بروی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-بروشور/
99/03/11 14:04
نوین قلم , novinghalam.com
اگر میخواهید کسب وکار متفاوتی داشته باشید با نوین قلم همراه باشید. هدف نوین قلم افزایش بهره وری کسب و کار شماست و تیم طراحی آنلاین نوین قلم همواره در تلاش هستند با بروزترین روش ها و طراحی ها بهترین و متمایز ترین سفارش را متناسب با کسب و کار شما طراحی کنند.
برای مشاهده نمونه کارها و یا مشاوره کاملا رایگان به وب سایت نوین قلم مراجعه بفرمایید.
https://www.novinghalam.com/
99/03/9 00:04
نوین قلم , novinghalam.com
به اعتقاد ما، کارت ویزیت در عین حال که مسئله ای ساده، در دسترس و کم هزینه به نظر می رسد بسیار حائز اهمیت است.طراحی کارت ویزیت برای رشد و بهبود کسب و کارتان اهمیت فوق العاده ای دارد. اگر در طرح کارت ویزیت خود به برخی نکات توجه کنید، می توانید یک کارت ویزیت شکیل و منحصر به فردی طراحی کنید که مخاطبان و مشتریان زیادی را برایتان به ارمغان خواهد آورد و در نهایت منجر به سود بیشتر و بهتر شما خواهد شد.
برای مشاهده نمونه کارها یا ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت در نوین قلم به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-کارت-ویزیت/
99/02/29 00:40
نوین قلم , novinghalam.com
نوین قلم همواره در تلاش است تا خدمات با کیفیت را با هزینه مناسب در اختیار کسب و کار ها قرار دهد و در راستای اجرای تمام پروژه های تبلیغاتی آنلاین رضایت مشتریان خود را اولویت قرار می دهد.
قدردان اعتمادتان هستیم.
https://www.novinghalam.com/
99/02/22 23:45
نوین قلم , novinghalam.com
توسط لوگو ساز ها خودتان یک لوگو طراحی کنید. لوگو سازها یک برنامه وب یا اپلیکیشن رایگان هستند که به شما امکان را می دهد با انتخاب از میان منابع موجود خود و استفاده از قلم ها ، اشکال ، نمادها و رنگ ها ، لوگو خود را طراحی کنید.
مثال هایی از برنامه های سازنده لوگو عبارتند از:
LogoMakr
designhill
LogoMaker
نتیجه گیری کلی از لوگو ساز ها:
لوگو ساز ها به بهترین شکل برای مشتریانی کار می‌کنند که :
یک بودجه خیلی کمی داشته باشید.
به یک لوگو سریع نیاز دارید.
نگران علامت برند خود نیستند.
به یک لوگوی موقت نیاز دارند.
اگر به یک لوگو حرفه ای نیاز دارید به وبسایت نوین قلم مراجعه بفرمایید. تیم طراحی لوگو نوین قلم به شما در این زمینه مشاور رایگان ارائه می دهند.
برای مشاهده نمونه کارها یا ثبت سفارش طراحی لوگو در نوین قلم به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-لوگو/
99/02/19 13:24
نوین قلم , novinghalam.com
طراحی لوگو با استفاده از فتوشاپ همواره یکی از موضوعات هیجان انگیز و چالش برانگیز بوده است. همانطور که می دانید، لوگوی برخی از شرکت ها با اینکه بسیار ساده هستند اما دارای زیبای خاصی می باشند و کاملا فکر شده و حرفه ای طراحی شده اند. و برعکس لوگوی طراحی شده برخی دیگر از شرکت ها با توجه به اینکه کاملا شلوغ و سخت می باشد اما زیبایی و چشم نوازی یک لوگوی ساده را هم دارند.
نوین قلم در این آموزش قصد داد کمک کند تا طراحی لوگوی ساده با فتوشاپ را در صورت نیاز انجام دهید، اگر قصد داشتید پول زیادی بابت طراحی لوگو ساده هزینه کنید عجله نکنید با دیدن این ویدیو از از پس طراحی لوگو ساده در فتوشاپ بر خواهید آمد.
برای مشاوره رایگان به وبسایت ما مراجعه بفرمایید.
برای سفارش طراحی لوگو حرفه ای در نوین قلم به لینک زیر مراجعه کنید.
https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-لوگو/
99/02/16 11:49
نوین قلم , novinghalam.com
در طراحی کاتالوگ طراحان نوین قلم این حساسیت را دارند که کاتالوگ شما به بهترین شکل ممکن معرف شما باشد و فقط زیبایی کاتالوگ برای ما مهم نیست، بلکه تاثیر گذاری کاتالوگ نکته مهم تری است که همواره مورد تاکید طراحان ماست. باتوجه به دنیای دیجیتال امروزه با کمک طراحی کاتالوگ ها دیجیتال می توانید مشتریان بی حد و مرز در دنیای الکترونیک داشته باشید و در هزین های خودصرفه جویی کنید.

با سفارش طراحی کاتالوگ در نوین قلم منحصر به فرد باشید.

برای مشاهده نمونه کار و ثبت سفارش طراحی کاتالوگ به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش سریع طراحی کاتالوگ دیجیتال به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-کاتالوگ/

99/02/13 16:21
نوین قلم , novinghalam.com
بروشورهای الکترونیکی مثل نسخه های چاپی بروشورها هستند، با این تفاوت که این بروشور ها ماهیت فیزیکی ندارند، اما در رایانه شخصی، موبایل و یا تبلت قابل مشاهده هستند . بروشورهای چاپی شامل تصویر و متن هستند، اما بروشورهای الکترونیکی شامل فیلم و صوت نیز می توانند باشند. اگر به دنبال فروش محصولات و خدمات خود به شیوه ای خلاقانه و سریع هستید، بروشورهای الکترونیکی می توانند گزینه ای عالی برای شما باشند. تصور کنید محصولات و خدمات خود را به مشتریانی که در قاره دیگری حضور دارند، تبلیغ کنید. ثبت سفارش بروشور الکترونیکی به شما این امکان را می دهد تا به مخاطب های گسترده ای دسترسی پیدا کنید.

سفارش طراحی بروشور الکترونیکی یعنی شروع یک ماجراجویی آنلاین و دسترسی به مخاطبان بی حد و مرز.

با سفارش طراحی بروشور در نوین قلم منحصر به فرد باشید.

برای مشاهده نمونه کار و ثبت سفارش طراحی بروشور به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش سریع طراحی بروشور الکترونیکی به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-بروشور/
99/02/11 14:24
نوین قلم , novinghalam.com
امروزه طراحی خاص برای پلاک های طلا بسیار مورد توجه قرار گرفته است و این نوع هدایای نفیس صرفا محدود به بانوان نیست و گستره بسیار بیشتری را نسبت به قبل شامل می شود و اغلب مردم ترجیح میدهند تا هدیه آن ها طراحی منحصر به فرد و مخصوص داشته باشد.با سفارش طراحی اسم در نوین قلم منحصر به فرد تر باشید.برای مشاهده نمونه کار و ثبت سفارش طراحی اسم به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید.برای ثبت سفارش سریع به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-اسم/
99/02/8 11:30
نوین قلم , novinghalam.com
در دنیای رقابتی امروز سربرگ به عنوان یکی از اصلی‌ترین اقلام اداری و تجاری به شمار رفته و هر سازمان معتبری می‌تواند با استفاده از یک سربرگ مناسب و حرفه ای، به تبلیغات موثر نام تجاری و کسب و کار خود بپردازد.نوین قلم ،مجری طراحی کلیه پروژه های تبلیغاتی ،به شما در زمینه سفارش طراحی آنلاین کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه بفرمایید.

https://www.novinghalam.com/