نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : معلم - 123 مطلب

99/10/27 10:39
 مجازی آنلاین , majazionline
به نوشته ایران آکسفورد پس از انتشار ویرایش اول و دوم کتاب های American English File و موفقیت باور نکردنی این کتاب ها و استقبال بی نظیر آنها توسط زبان اموزان، انتشارات دانشگاه آکسفورد اقدام به چاپ ادیشن سوم این کتاب ها کرده است.کتاب های ویرایش سوم امریکن انگلیش فایل در ۶ نسخه از سطح مبتدی تا پیشرفته از December 2019 وارد بازار شده اند.در این پست شما میتوانید برای اولین بار کتابهای معلم امریکن انگلیش فایل ویرایش سوم را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
99
99/02/12 10:07
مانا  , khakestary1361
روز معلم را خدمت اساتید و معلمان
با اخلاق و بی ادعا تبریک عرض می کنم.

یاد و نام معلمان و اساتیدی که ابدی شدند گرامی باد.

کامنت بنویسید...
مانا  , khakestary1361
شنبه 3 خرداد ، 19:27
mercc
ادامه
کامران سپاهی , djkamranpatog
شنبه 3 خرداد ، 17:08
WoooooooooW
ادامه
مرجان محرابی , marjan_63
یکشنبه 14 اردیبهشت ، 19:18
tabrik migam ostad
ادامه
98/11/11 11:50
مهدی , metoo
امتحاناتی که هر هفته می‌گرفت و هر کسی باید برگه ی خودش را تصحیح می‌کرد. آن هم نه در کلاس، در خانه... دور از چشم همه. اولین باری که برگه‌ی امتحان خودم را تصحیح کردم سه غلط داشتم. نمی‌دانم ترس بود یا عذاب وجدان، هر چه بود نگذاشت اشتباهاتم را نادیده بگیرم و به خودم بیست بدهم. فردای آن روز فهمیدم همه بیست شده‌اند به جز من! به جز من که از خودم غلط گرفته بودم. من نمی خواستم اشتباهاتم را نادیده بگیرم و خودم را فریب بدهم...

بعد از هر امتحان آنقدر تمرین می‌کردم تا در امتحان بعدی نمره‌ی بهتری بگیرم. مدت‌ها گذشت و نوبت امتحان اصلی رسید، امتحان که تمام شد، معلم برگه‌ها را جمع کرد و برخلاف همیشه در کیفش گذاشت. چهره‌ی هم کلاسی‌هایم دیدنی بود! آن ها فکر می‌کردند این امتحان را هم مثل همه‌ی امتحانات دیگر خودشان تصحیح می‌کنند.

اما این بار فرق داشت. این بار قرار بود حقیقت مشخص شود. فردای آن روز وقتی معلم نمره‌ها را خواند فقط من بیست شدم. چون بر خلاف دیگران از خودم غلط می‌گرفتم، از اشتباهاتم چشم پوشی نمی‌کردم و خودم را فریب نمی‌دادم!

زندگی پر از امتحان است. خیلی از ما انسان‌ها آنقدر اشتباهاتمان را نادیده می‌گیریم تا خودمان را فریب بدهیم تا خودمان را بالاتر از چیزی که هستیم نشان دهیم. اما یک روز برگه‌ی امتحانمان دست معلم می‌افتد. آن روز چهره‌مان دیدنی ست. آن روز حقیقت مشخص می‌شود و نمره واقعی را می گیریم.
تا می‌تونی غلط‌های خودت را بگیر قبل از این که غلطت را بگیرند.
کامنت بنویسید...
فرهاد واحدی , farhad710
جمعه 12 اردیبهشت ، 12:10
زندگی اول نمره می ده بعد امتحان می گیره
ادامه
رضا شهروز  , eddilaa
دوشنبه 4 فروردین ، 11:12
20
ادامه
98/11/5 20:18
طاهره , lolooo67
همیشه فکر می کردم معلم کسی ست که سر کلاس درس می دهد، امتحان می گیرد،‌ کم و زیاد نمره می دهد و تمام!! اما با گذر زمان فهمیدم معلم ها قدرت عجیبی دارند. آن ها می توانند دید آدم ها‌ را به زندگی تغییر دهند.
فهمیدم معلم ها همیشه در مدرسه نیستند.معلم می تواند همان کودکی باشد که تمام ناراحتی و دلخوری اش به چند دقیقه نرسیده تمام می شود. کودکی‌ که کینه به دل نمی گیرد و درس بخشش می دهد. معلم‌ می تواند همان جوانی باشد که برای آرزوهایش می جنگد و درس تلاش می دهد. معلم می تواند همان سالمندی باشد که به فرزندان و نوه هایش بی انتها عشق می ورزد و هیچکس مهربانی و عشق را به خوبی او یاد نمی دهد.
دنیا پر از معلم است...معلم هایی که جدا از سن و سال؛ جدا از تحصیلات؛درس زندگی می دهند.
هر کدام از ما می توانیم حتی برای یک نفر معلم باشیم، به شرط آنکه در زندگی چیزی برای یاد دادن داشته باشیم.
کامنت بنویسید...
طاهره , lolooo67
سه شنبه 22 بهمن ، 09:46
متشکرم از لطفت
ادامه
طاهره , lolooo67
شنبه 12 بهمن ، 21:14
سپاس
ادامه
98/06/5 20:40
 مجازی آنلاین , majazionline
کتابهای انگلیش فایل مجموعه ای شش سطحی از انتشارات آکسفورد میباشد.این مجموعه با لهجه برتیش و مجموعه ای جداگانه از کتاب امریکن انگلیش فایل میباشد.در این پست شما کاربران میتوانید کتابهای معلم انگلیش فایل ویرایش چهارم را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
98/02/13 01:58
طاهره , lolooo67
«من معلّم هستم»
زندگی ، پشت نگاهم جاریست
سرزمین کلمات ، تحت فرمان منست
قاصدک های لبانم هر روز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد

«من معلّم هستم»
گرچه بر گونه ی من سرخی سیلی صد درد ، درخشش دارد
آخرین دغدغه هایم اینست :
نکند حرف مرا هیچ کس امروز نفهمید اصلاً؟
نکند حرفی ماند؟
نکند مجهولی روی رخساره ی تن سوخته ی تخته سیاه جا مانده ست؟

«من معلّم هستم»
هر شب از آینه ها می‌پرسم :
به کدامین شیوه؟
وسعت ِیادِ خدا را
بکشانم به کلاس؟
بچه ها را ببرم تا لب ِدریاچه یِ عشق؟
غرق ِدریایِ تفکّر بکنم؟
با تبسّم یا اخم؟
با یکی بود و نبود، زیر یک طاق کبود؟
یا کلاغی که به خانه نرسید؟
قصّه گویی بکنم؟
تک به تک یا با جمع؟
بدوم یا آرام ؟

«من معلّم هستم»
نیمکت ها نفس گرم ِقدم‌هایِ مرا می‌فهمند
بال هایِ قلم و تخته سیاه
رمز ِپرواز ِمرا می‌دانند
سیب ها دست ِمرا می‌خوانند....

«من معلّم هستم»
درد ِفهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن
همگی مال من است....

«فریدون مشیری»

روز معلم بر تمامی اساتید و معلمان عزیز، مربیان بشریت مبارك...
کامنت بنویسید...
شناس , parde_neshin
یکشنبه 15 اردیبهشت ، 20:48
چقدر زیبا گفتی
ادامه
97/08/3 11:27
 مجازی آنلاین , majazionline
کتابهای big fun در سه سطح با استفاده از واژگان و مبانی زبان کتابهایی مناسب برای کودکان میباشد.در این پست شما عزیزان میتوانید کتابهای معلم بیگ فان را دانلود نمایید.
97/05/11 10:15
 مجازی آنلاین , majazionline
کتابهای summit ویرایش سوم مجموعه ای دو سطحی از انتشارات پرسون میباشد.این کتابها بعد از اتمام آموزش کتابهای تاپ ناچ مورد استفاده قرار میگیرد.در این شما میتوانید برای اولین بار در ایران کتابهای معلم سامیت ویرایش سوم را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
97/05/9 12:56
 مجازی آنلاین , majazionline
کتاب Teen2Teen مجموعه ای چهار جلدی از انتشارات آکسفورد میباشد.هر کتاب از 12 درس تشکیل شده است.در این پست شما میتوانید کتابهای معلم teen 2 teen را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید
96/07/23 20:00
 مجازی آنلاین , majazionline
کتابFirst Result ویرایش تجدید شده و به روز شده FCE Result جهت شرکت در آزمون جدید و به روز First یا همان FCE می باشد.در آخر این کتاب نمونه سوالات درس به درس با جواب نیز موجود میباشد.
96/06/29 19:33
 مجازی آنلاین , majazionline
Family and friends عنوانی آشنا در آموزشگاه های زبان برای تدریس انگلیسی کودکان است. کتاب Family and friends در سال های اخیر یکی از مجموعه های موفق آموزش زبان انگلیسی به کودکان به شمار می رود. در این کتاب با استفاده از تصاویر رنگی بسیار زیبا و جذاب، از ابتدا همه مهارت های اصلی زبان انگلیسی به کودکان آموزش داده می شود.در این پست شما عزیزان میتوانید کتابهای معلم فامیلی اند فرندز ویرایش دوم لهجه امریکن را دانلود نمایید.
96/06/21 17:49
 , amir_bf1400
کارشناسان آموزشی دانشگاه باکینگهام بر این باورند که تا ۱۰ سال آینده با تحول در هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ماشینی شغل معلمان اهمیت خود را از دست خواهد داد و ربات‌ها چه به صورت فیزیکی و یا به صورت اپلیکیشن مسائل آموزشی را به صورت اختصاصی به دانش‌آموزان ارائه خواهند کرد.
96/05/28 12:35
نوید , alborz1368
معلم:
موضوع نقاشی هفته بعد، به دلخواه. سپس گفت:
بچه ها، موضوع مورد نظرتان را درست و با احساس به تصویر بکشید. بعد از یک هفته، زنگ نقاشی رسید.

معلم به دفتر نقاشی دخترک خیره مانده بود و برای اینکه دفتر نقاشی اش سفید بود، تنبیهش کرد، غافل از اینکه دخترک فقط خدایی ❤️ را کشیده بود که همه میگفتند دیدنی نیست.

بهترین و زیباترین چیزهای جهان را نه میتوان دید و نه لمس کرد، بلکه در قلب احساس میشود.

@ayatolkorsi
96/05/24 06:18
 , amir_bf1400
معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: موضوع پذیرش و تربیت دانشجو معلمان تقریباً از پنج سال پیش با تأسیس دانشگاه فرهنگیان کلید خورد و تأکید بر داشتن صلاحیت برای افرادی است که قرار است به عنوان معلم به آموزش و پرورش ورود کنند.
96/05/13 16:25
هرچیز هرچیز , harchyz
آقای شکوریان فرد چندساله هستید؟
تقریبا ۴۸ سال.
چند سال است که معلمید؟
۲۶ سال در آموزش و پرورش سابقه دارم و ۴ سال دیگر بازنشسته می‌شوم. در یک دوره‌ای مدیر و معاون انضباطی بودم و الان مدت‌هاست که فقط معلم هستم؛ تقریبا از سال ۸۱٫
معلم چه مقطعی هستید؟
مقطع راهنمایی.
چه شد به فکر حلالیت‌گرفتن از دانش‌آموزانتان افتادید؟
درمتون اسلامی و آیات و احادیث دین ما، اهمیت زیادی به حق‌الناس داده شده است. من هم در این‌باره چیزهای زیادی خوانده بودم اما یک بار که پای منبر یکی از کارشناسان مذهبی نشسته بودم، شنیدم که «حق الناس یعنی حساب و کتابی که در آن با مردم طرفیم؛ بدهی که به مردم داریم» این جمله واقعا در آن لحظه من را تکان داد. بعد دیدم که حق‌الناس در آن دنیا حساب و کتاب می‌شود و این حساب و کتاب اصلا راحت نیست. به‌خاطر همین به فکر جبران افتادم. بعد چون مرجع تقلیدم مقام معظم رهبری هستند با دفتر ایشان تماس گرفتم و درباره این موضوع کسب تکلیف کردم و اینطور جواب شنیدم که اگر فکر می‌کنید حقی بر عهده دارید، باید از صاحبان حق حلالیت بطلبید. از همان موقع شروع کردم به حلالیت‌طلبیدن از دانش‌آموزانم.
ادامه در لینک زیر:
96/05/4 19:35
 مجازی آنلاین , majazionline
مجموعه ۵ سطحی کتاب های Solutions برای زبان آموزان بین ۱۹-۱۴ سال توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده است . این کتابها از معروف ترین کتابهای تدریسی در آموزشگاههای ایران است.در این پست شما میتوانید کتابهای معلم سلوشنز ویرایش دوم را از سایت آموزشی مجازی آنلاین دانلود نمایید.
96/05/2 20:49
 مجازی آنلاین , majazionline
کتابهای English Adventure مناسب سطوح مقدماتی و سنین کودکان می باشد.این کتابها در شش سطح توسط انتشارات لانگمن به چاپ رسیده است.در این پست شما میتوانید کتابهای معلم انگلیش ادونتر را دانلود نمایید.
96/03/27 13:48
استاد سلام , ostadsalam
خیلی از فرزند های ما و یا دوستان و آشنایان ما در سال های سخت کنکور به خاطر یادگیری بهتر درس هایشان از یک مدرس خصوصی دعوت می کنند. یک مدرس خوب کنکور می تواند مثل یک کاتالیزورشیمیایی فرآیند یادگیری را سهولت ببخشد و در عین حال می تواند ...