نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : مدل لباس جدید - 238 مطلب

98/03/10 08:43
رها   , harimeyas
زیباترین شب عروسی خود را با یک لباس عروس زیبا و ایده آل خودتان که همواره به آن فکر میکردید انتخاب کنید. اگر 8 نکته مهم قبل از انتخاب لباس عروس رعایت کنید، قطعا در روز عروسی جذاب تر جلوه خواهید کرد و می توانید لباس عروسی متناسب با معیارهای خود بیابید. لباس عروس تنها لباسی است که در مراسم عروسی، شما را از سایر افراد آن جمع متمایز می کند و باعث می شود در جمعی از عزیزان، دوستان و آشنایان خود بیشتر از هر زمانی به چشم بیایید. در واقع لباسی است که شاید تا آخر عمر فقط یکبار آن را بپوشید. این مساله باعث شده است که عروس خانم ها در زمان های کمی مانده به مراسم عروسی دچار استرس و نگرانی شوند و با استرس همه مزون های عروس را بگردند تا بتوانند لباس مناسب خود را بیابند.
99
97/06/6 21:29
سحر امین پور , holo.80
به نظر شما کدوم مدل لباس جذابتره؟
کامنت بنویسید...
دختران جوان , dokhtaranjavan
چهارشنبه 4 مهر ، 06:14
وسطی
ادامه
97/04/4 08:12
بزرگترین پایگاه مد و زیبایی  , mod.online
اگر از اندازه‌ قد خود ناراضی هستید و دوست دارید در مهمانی ‌ها، جمع ‌های دوستانه، محل کار و یا هر جای دیگری چند سانتیمتر بلندتر به نظر برسید، راهکارهایی برای شما وجود دارد.

اشتباهات آقایان قد کوتاه در لباس پوشیدن
راهکارهایی که با تغییرات اندکی در ظاهر و پوشش، شما را به ایده‌آل ‌تان نزدیک ‌تر می‌ کند. در ادامه اشتباهاتی را که آقایان قد کوتاه در لباس پوشیدن مرتکب می شوند، برایتان آورده ایم. شما نیز از آنها بپرهیزد تا بلندتر و جذاب تر از همیشه بدرخشید.

لباسی که فیت تن تان نیست
پیدا کردن لباسی که کاملا فیت تن تان باشد، ساده نیست. شاید افراد قد کوتاه تصور کنند که در لباس های کوتاه، قد کوتاه تر به نظر می رسند اما این تصور اشتباه است. اگر لباسی که به تن می کنید فیت تن تان نباشد، نامتناسب و زشت به نظر می آیید. از این رو لباس هایی که قد بلندی دارند را انتخاب نکنید. هر چه لباس بیشتر فیت تن تان باشد، جذاب تر به نظر خواهید رسید.

شلوار فاق کوتاه
افراد قد بلند پاهای کشیده ای دارند، از این رو اگر می خواهید قد بلندتر به نظر برسید، باید به شلواری که به تن می کنید توجه بیشتری داشته باشید. شلوارتان باید به گونه ای باشد که پای شما را کشیده تر نشان دهد. برای این منظور، از پوشیدن شلوارهای فاق کوتاه خودداری کنید.

رنگ های روشن
رنگ های تیره و مات، شما را لاغرتر نشان می دهد، بنابراین اگر اندامی لاغر و قدی کوتاه دارید، باید از پوشیدن لباس هایی با رنگ های روشن خودداری کنید. در واقع، هر لباسی که شما را چاق تر نشان دهد، کوتاه تر نیز نشان تان خواهد دهد. از آنجا که رنگ های تیره و مات، کمتر به چشم می آیند، تمرکز را از روی قدتان نیز بر خواهند داشت. بنابراین دیگران قد واقعی شما را نمی توانند به درستی حدس بزنند و شما نیز قد بلندتر به چشم می آیید.

رنگ های متضاد
رنگ های مونو کروم یا تک رنگ، چشم را به سمت بالا می کشانند اما رنگ های متضاد، یکدستی ظاهرتان را از بین برده و با ایجاد وقفه، شما را کوتاه تر نشان می دهد. اگر دوست دارید که سر تا پا یک رنگ بپوشید، به سراغ رنگ های مشابه بروید. به عنوان مثال شلوار سرمه ای تان را با پیراهنی به رنگ تیره ست کنید یا به همراه شلوار کرم تان، پیراهنی به رنگ قهوه ای روشن بپوشید. البته کفش و جوراب هایتان را فراموش نکنید. رنگ آنها را نیز با رنگ لباس هایتان ست کنید تا پاهای شما را کشیده تر و به تبع شما را قد بلندتر نشان دهد.

راه راه افقی
یکی از قوانین لباس پوشیدن برای افراد قد کوتاه، پرهیز از لباس هایی با خطوط افقی ست. البته اگر خطوط لباس بسیار باریک باشد، مانعی ندارد اما پوشیدن لباس هایی با خطوط پهن، شما را قد کوتاه تر نشان خواهد داد. از آنجا که کمربندتان نیز به صورت افقی قرار می گیرد، سعی کنید آن را باریک انتخاب کنید. بهتر است که کمربندتان همرنگ شلوارتان باشد تا خیلی به چشم نیاید. البته گزینه بهتر این است که شلوارتان را بدون کمربند به تن کنید.

طرح های بولد و جسورانه
از آنجا که طرح های بولد لباس بسیار توی چشم اند، چشم ها را به سمت خود جلب کرده و بر کوتاهی قد شما می افزاید. از این رو سعی کنید که لباس هایی با طرح های ساده به تن کنید. به عنوان مثال راه راه باریک، طرح های گلدار ریز یا خال خالی از بهترین طرح هایی ست که می توانید انتخاب کنید.

اکسسوری بزرگ
استفاده از اکسسوری بر جذابیت تان می افزاید اما اگر قد کوتاهی دارید، سعی کنید اکسسوری که انتخاب می کنید، بزرگ و چشمگیر نباشد. به جای آن از اکسسوری های باریک و کوچک تر استفاده کنید.

کت با دو ردیف دکمه
خریدن کت و شلوار برای آقایان قد کوتاه یک معضل است. این افراد باید از پوشیدن کت هایی با دو ردیف دکمه خودداری کنند. در واقع، کت هایی با یک ردیف دکمه بهترین انتخاب برای آنها خواهد بود. پوشیدن کت هایی که اپل دارند نیز از دیگر اشتباهاتی ست که آقایان قد کوتاه مرتکب می شوند. یادتان باشد که هر چه شما را پهن تر نشان دهد، کوتاه تر نیز نشان خواهد داد. آستین های کت تان نیز باید به اندازه ای باشد که کمی از آستین پیراهن تان دیده شود. قد کت تان نیز نباید بیش از حد بلند باشد.

کت بزرگ
بسیاری از کت های زمستانه، بزرگ و ضخیم اند و جزییات زیادی مانند دکمه یا یقه های پهن دارند. این مدل کت نه تنها جذاب نیست، بلکه شما را نیز قد کوتاه تر نشان خواهد داد. در روزهای سرد، به جای پوشیدن این مدل کت، بهتر است که چند لایه لباس بپوشید یا کتی با جنس ضخیم تر به تن کنید.

کفش های رنگی
شاید آنقدر که به لباس هایتان اهمیت می دهید، به کفش هایتان توجهی نمی کنید، اما کفش ها نیز از اهمیت بالایی برخوردارند و در کوتاهی و بلندی قد شما تاثیرگذارند. به عنوان مثال کفش های رنگی چشم ها را به سمت خود جلب می کنند، در نتیجه شما را قد کوتاه تر به نظر می رساند. از این رو سعی کنید که کفش های ساده و هم رنگ لباس تان به تن کنید. به جای آن کلاهی بر سرتان بگذارید تا چشم ها را به جای پایین تنه، به سمت بالای اندام تان بکشاند و به بلند نشان دادن قدتان کمک کند.

در اینجا خلاصه ای از مطالب گفته شده در بالا را برایتان آورده ایم تا بیشتر در خاطرتان بماند:
از پوشیدن لباس ها و اکسسوری های بزرگ خودداری کنید.لباسی که شما را پهن تر نشان می دهد، به تن نکنید.در ظاهرتان خطوط افقی ایجاد نکنید.چشم ها را به سمت پایین تنه جلب نکنید.
97/03/11 14:47
کلبه دوستانه , kolbeh_doostaneh
گر میخواهید واقعاً شیک پوش باشید باید...
✿ کـــاربر عزیــز و گرامی █ جــزیـیات این مطلب را در لینــک زیـــــر || ▼ || بخوانید
97/01/6 12:46
خانومی ارشادی , khanumi68
دانلود فیلم: زنان چگونه لباس مجلسی مناسب اندامشان را انتخاب کنند
96/03/14 21:38
ارمیا قاسمی , x.x.x.


کدلباس:11220087

رونی_بپوش

برای سفارش کالکشن جدید پیراهن های رونی به صورت "تک و عمده"، با ما تماس بگیرید:
02166342178
02166342514
96/03/11 12:28
ارمیا قاسمی , x.x.x.
محصولات رونی...
رنگ بندی متفاوت...کیفیت عالی...وقیمت مناسب....
96/03/11 12:19
ارمیا قاسمی , x.x.x.
محصولات رونی...
رنگ بندی متفاوت...کیفیت عالی...وقیمت مناسب....
96/02/23 01:03
اسحاق تتا  , shaghteta
اینجا من
‎بستگی دارم به تو،به حرفهایت،آرامشت،
‎به بودنت.اینجا اگر تو باشی،
‎فدایِ سرِ هرکه که می خواهد نباشد.
96/02/18 21:47
ارمیا قاسمی , x.x.x.
جلوی پای بعضی ها باید یك خط بكشیم و
بگوییم:
ببین فلانی جانم
من شب تا صبح
صبح تا شب
به تو فكر میكنم
من عكسهایت را روزی هزاران بار زیر و رو میكنم
من جای تو هم در كافه ها قهوه مینوشم
من نگرانت میشوم
خلاصه در یك كلام،
برایت جانم را میدهم
تو اما از این خط جلوتر نیا
من تورا با فاصله دوست دارم
من به این دوست داشتن عادت كرده ام
باور كن عشق، همه چیز را خراب میكند!
کامنت بنویسید...
آرامش پنهانی , arameshmm
پنجشنبه 1 تیر ، 04:18
دل است دیگر ...!!
به لقمه ای عشق نمک گیر می شود
ادامه
بارانسا  , nasrin.tanha
جمعه 19 خرداد ، 14:16
بعله بعله عاشقی سخته
ادامه