نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب

نتایج جستجو : مخالفان - 8 مطلب

97/02/12 09:09
امیر فرشباف , armeniafarshbaf
99
96/05/25 16:15
آخرالزمان , akhar_ol_zaman
علی (علیه‌السلام) مظلوم همیشه تاریخ!!!

امروز مجلس همه حرف از علی می زدند، حرف از علی بود وعلی غریب!

موافقان یک وزیر دم از سیرت علی میزنند!

مخالفان همان وزیر هم دم از سیرت علی می زنند!

عمل ما کجا وسیرت علی کجا!!!!

نعوذ بالله تعالی!

ربنا ظلمنا انفسنا!

فاغفرلنا!

17
3
6
94/09/11 13:08
شبکه خبری العالم , AlalamTV
پارلمان بحرین که بیشتر اعضای آن را پادشاه منصوب می کند، قانون جدیدی را به بهانه مبارزه با تروریسم برای سرکوب بیشتر مخالفانِ ِدمکراسی خواه تصویب کرد.
جزییات خبر را در لینک زیر بخوانید :
94/08/6 11:51
معصومه ابتکار , m.ebtekar
رسیدگی به امور کارکنان سازمان جزو وظایف هر دستگاهی به شمار می رود. ولی روشن است که با در نظر گرفتن مجموع مصایب محیط زیست کشور در این روزگار برای ما بیش از هر امری رسیدگی به این مصایب با در نظر گرفتن کمبودها و مشکلات مهم است. کمبودهایی که مورد اعتراض کارکنان است به نوعی در همه عرصه ها وجود دارد. مگر نیستند هزاران جوان تحصیل کرده که به خاطر شرایط کنونی از داشتن شغل محرومند؟
ما با آنچه در توان داریم باید برای همه چیز مایه بگذاریم، اما نه فقط در محدوده کوچک خودی ها. مردم هم در 24 خرداد 92 انتخاب خود را اعلام کردند.امروز خوشبختانه مباحث محیط زیست کشور پا را از مرزها بیرون برده و از زبان رییس جمهور و وزیر امور خارجه در سطح روابط دو جانبه و چند جانبه بین المللی مطرح می شود. مانند موضوع هامون که آقای دکتر ظریف می گوید: «تمام همکاری های ما با افغانستان به حق آبه هامون گره خورده است.»
حالا وقت کار است. بر عهد خود ایستاده ایم و از جنجال ها و سیاسی بازی ها باکی نداریم. جبهه پایداری، وطن امروز، آقای بذرپاش و طیف شان در تحریك و بهره برداری سیاسی از تجمع تعداد كمی از كاركنان با یاری رسانه ملی برای تضعیف محیط زیست و دولت یازدهم اقدام كردند و شعارشان این بوده که سازمان سیاسی شده است.
این در حالی است که مخالفان از اینکه سازمان با رویکرد کارشناسی جلوی زمین خواری ها، تایید غیرمسئولانه ارزیابی های زیست محیطی طرح های توسعه، سدسازی های بی رویه، تولیدات نامرغوب مانند بنزین پتروشیمی و از این دست ایستاده است ناراحت و نگرانند. گمان می رود که تهمت ها به خاطر این است که سفره های حرام برچیده می شود ... برای همین است که به تکلیف عمل خواهیم کرد و باکی از فضاسازی ها نداریم.
46
23
15
94/05/25 09:48
باشگاه خبرنگاران , yjc
قبل از شروع مذاکرات هسته ای ایران و پنج به علاوه یک مخالفانی به چشم خوردند که سابقه بسیار بدی در میان افکار عمومی دنیا دارند.
94/02/10 19:51
شبکه خبری العالم , AlalamTV
فعال عربستانی که به دلیل انتشار مطالبی از مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان، شهرت بسیاری را با نام مستعار "مجتهد" در "تویتر" کسب کرده است، از پافشاری مخالفان تغییرات جدید در پستهای مهم این کشور بر مواضع خود خبر داد.
جزییات خبر را در لینک زیر بخوانید :