نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : مجلس - 261 مطلب

98/06/3 20:23
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
سلام.مستحضرید که دو تا نماینده به جرم اقتصادی بازداشت شده بودن و دیروز با وثیقه 10 میلیارد تومانی آزاد شدن و امروز در مجلس حاضر شدن،امروز توی مجلس چکار میکردن؟

1- مشغول آموزش دیگر نمایندگان جهت راهکارهای انجام جرایم اقتصادی و راه های برون رفت از هرگونه مجازات بودند.

2- داشتند به ریش ما مردم میخندیدند که هنوز امیدواریم مجلس و دیگر ارکان نظام ،مبارزه واقعی با فساد و رانت را بعد از 40 سال آغاز کنند.

3- داشتند به ریش دولت و قوه قضاییه و قوه مقننه و دیگر ارکان نظام میخندیدند که ما اینیم و همین خواهیم ماند و شما هم هیچی نیستید.

4- دنبال این بودند تا احتمالا یک ماموریت خارجی ردیف کنن و برن کانادا.

5- مشغول تصویب قانون جهت مقابله با جرایم اقتصادی بودند.

6- مگر دیگه گزینه ای مانده که نگفته باشیم.

7- مشغول تصویب قانون جهت تسهیل در انجام جرایم اقتصادی بودند.

99
کامنت بنویسید...
ارنستو  , silversun_2
جمعه 8 شهریور ، 09:10
خانه از پایبست ویرانست.. خواجه در بند نقش ایوانست... .
به امید رشد آگاهی و افول مزدوران
ادامه
آزاد رود  , azad_444
دوشنبه 4 شهریور ، 23:53
تهمت نزنین، گناهه
ادامه
امید جان , jammmm
یکشنبه 3 شهریور ، 20:52
همه‌ی موارد
ادامه
98/02/17 14:58
امیر خیاطی , sahra73
یازدهمین جلسه کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه عصر دوشنبه به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.

اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به اقدامات خوب انجام شده برای احیای دریاچه ارومیه گفت: بهبود وضعیت این دریاچه کار مهم و تعیین کننده‌ای بود و مردم سراسر کشور و به خصوص مردم شمال غرب کشور همواره نسبت به سرنوشت این دریاچه حساسیت ویژه ای داشته و دارند.

98/02/17 14:56
امیر خیاطی , sahra73
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تمامی مدیران اجرایی کشور باید سر خط خدمت به مردم قرار گیرند، گفت: برخی از وزرای شما بریده‌اند و شرایط خدمت‌گذاری در جنگ اقتصادی را ندارند.
98/01/10 10:51
طنز30یا سی , tanz30YAsi
‍۲۴ نفر از مجلسیها

نماینده مردم مانده اند

بقیه نمایندگان و زیر دستان لاریجانی شده اند

حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: ما در حال حاضر معتقد هستیم که رئیس جمهور توانایی اداره کشور را ندارد و تنها جایی که می تواند این شرایط را تغییر دهد مجلس و به نمایندگی از مردم است. اگر بتواند مساله استیضاح را به نتیجه برساند طبیعی است که یک روز هم درنگ نمی کند. به هر حال تعداد امضاها در حال حاضر به ۲۴ امضا بیشتر نرسیده است در حالی که در واقع ۹۷ امضا بود. در چنین شرایطی البته بعید است که طیف آقای لاریجانی همراه شود.
97/12/6 08:23
بندر بوشهر , bushehr
نماینده مردم بوشهر در مجلس در جریان بررسی بندی از لایحه بودجه مربوط به اختصاص اعتبارات مالچ‌پاشی انتقادات تندی را به علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت وارد کرد و در پایان گریه کرد.
در جلسه علنی نوبت عصر (یکشنبه) در جریان بررسی بندی از لایحه بودجه که مرتبط با اختصاص اعتبارات برای آسفالت معابر و راه‌ها و مالچ‌پاشی عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس به دنبال بیان شدن پیشنهادی در خصوص کاهش اعتبار مالچ‌پاشی تقاضای اخطار کرد، اما علی مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت اخطار وی را وارد ندانست.

پس از تصویب این پیشنهاد خدری در اخطاری انتقاداتی را نسبت به علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت وارد کرد. خدری خطاب به مطهری گفت: شما یا ادعا کنید که به عالم غیب وصل هستید یا هاله نور به شما سرایت کرده است. شما از کجا فهمیدید که اخطار من وارد نیست؟ اگر مرد عمل هستید یک هفته در خوزستان زندگی کنید و بعد قانون تصویب کنید. مطهری در پاسخ به وی بیان کرد: بنده متوجه شدم که اخطار شما با استناد به اصل پنجم و در خصوص محیط زیست خوزستان بود و آن را وارد ندانستم. سپس وی گریه کرد و تعدادی از نمایندگان در اطراف او تجمع کردند.
97/09/30 11:44
یاسیدالکریم  , yasayyedalkarim
سه کودک در آتش سوختند، رئیس مجلس بدنبال منتشر کننده فیلم نماینده سروان

قضیه نماینده مجلس و کارمند گمرک چه بود؟
الف- نماینده سروان ابتدائا و بی جهت به کارمند گمرک که آرام و مودب است (و به مراتب اداری محل کار خود تاکید می کند) سه بار توهین می کند که تو گ.. می خوری از من دستور نمی گیری، تو غلط می کنی از من دستور نمی گیری، مرتیکه ی عوضی. که البته کارمند توهین دوم را عینا به او برمیگرداند و میگوید خودت غلط می کنی که این کار شرعا و قانونا مجاز است چون توهین را عینا مسترد کرده است.
ب- ارباب رجوع پس از اطلاع از نماینده بودن شخص فحاش، عصبانی می شود و می گوید خاک بر سر مملکتی که تو نماینده اش هستی، نماینده سروان در توهین چهارم براحتی می گوید خاک بر سرش بشود بله. (که در اینجا مخاطب توهین کل مردم ایران است) جوان عصبانی تر می شود و با وجود نهی کارمند گمرک و دعوت او به عدم رفتار فیزیکی، نماینده را به بیرون هل می دهد و موقع بازگشت به او می گوید کثافت.

پس لرزه های این قضیه
1_فردای این واقعه، با وجود هزینه های بالای هر دقیقه از وقت مجلس، گویا مجلس چهل دقیقه جلسه غیر علنی جهت بررسی قضیه تشکیل می دهد که حسب برخی محاسبات هر دقیقه مجلس حدود 30 میلیون تومان هزینه دارد یعنی همین جلسه قریب یک میلیارد تومان برای مملکت هزینه داشته است.
2_محمد باسط درازهی با انتشار کلیپی مدعی می شود این مسائل برای ایفای وظایف نمایندگی بوده و با تقطیع و صدا گذاری کلیپ چهل ثانیه از آن بیرون آمده است، و به جامعه بلوچ و اهل سنت توهین شده است که البته اولا تطبیق صدا بر تصویر روشن است و این ادعا مورد قبول جوانان در جامعه مجازی قرار نمی گیرد و با ساخت کلیپ های طنز این ادعا را هجو می کنند. ثانیا اگر کسی مدعی تحریف و تقطیع است باید فایل اصلی را منتشر کند. ثالثا حتی اگر فایل چهار ساعت هم باشد مجوز فحاشی نماینده در قسمتی از آن نیست. رابعا هیچ کار غیر اخلاقی از سمت کارمند مشاهده نمی شود و اگر نماینده با اشخاص بالا دست یا افراد موازی دیگری مشکل دارد دلیل توهین به شخص ثالث نمی شود. خامسا شیطنت خطرناک نماینده برای تحریف اذهان از تخلف شخصی، به سوی ایجاد تفرقه قومی و مذهبی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و واقعا شیطنت خطرناکی است. و جالب این که همین کارمند از برادران اهل سنت و ترکمن است و ادعای توهین به قومیت ها و مذهب خود ِ طرف اصلا قابل پذیرش نیست.
3_علی کرد رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس مدعی می شود که کارمند به نماینده و جایگاه مجلس توهین کرده و این جلسه سازماندهی شده بوده و فایل طولانی است و تقطیع شده که این ادعاها هم مردود است و اگر توهینی با بیرون انداختن بوده از جانب ارباب رجوع بوده نه کارمند، و کارمند به وظیفه قانونی خود عمل کرده و اتفاقا جایگاه مجلس با فحاشی نماینده و نقض ماده 608 و خصوصا نقض ماده 609 بخش تعزیرات قانون مجازات تضعیف شده است.
4_ چهل نفر از نمایندگان بجای شرمندگی ، با حمایتی عجیب و حزبی از نماینده فحاش خواستار استیضاح وزیر اقتصاد می شوند. که اخباری مبنی بر عذرخواهی وزیر منتشر و سپس تکذیب می شود.
5_در رفتاری عجیب تر علی لاریجانی رئیس مجلس در فایل منتشره از جلسه غیر علنی، بجای دعوت نماینده خاطی به عذرخواهی و یا گذشت، خواستار برخورد با منتشر کننده فایل می شود. که کاربران معروف مجازی متعددی از جمله مسعود مقتدر و امیر تقی نژاد و دیگران با هشتگ من آن فیلم را گرفتم به جواب به این حرف ناموجه پرداختند. امیری معاون رئیس جمهور پرونده کارمند را به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری ارجاع می دهد و علی مطهری نائب رئیس مجلس که خود سابقه هل دادن نمایندگان و تهدید به کف گرگی و الفاظ نامناسب مانند پفیوز و الفاظ تحقیر آمیز مانند کوچک اف به دیگر نمایندگان را در پرونده خود دارد و از قضای روزگار منصبی بالاتر یافته، انتشار این کلیپ را اشاعه فحشاء می خواند. که همه این موارد فرافکنی و خروج از انصاف و گشتن به دنبال زیر بغل مار است. اشاعه فحشاء هم مربوط به مسائل جنسی و موارد مشابه است و نهایتا به مسائل شخصی افراد مرتبط است نه سوء استفاده از جایگاه نمایندگی و بازی با آبروی مسئولین مملکت و نه نمایندگانی که شرعا و قانونا باید نسبت به رفتارها و گفتارهای اجتماعی خود پاسخگو باشند. و این ادعاها مربوط به عمق نداشتن برداشت های مذهبی است. همانطور که مسیحیت اشتباه رفتند و یک سیلی خورده را به آمادگی به سیلی دوم تصور کردند در حالی که این موضوع مربوط به اختلافات شخصی و حقوق شخصی بود نه احوال اجتماعی افراد، لذا در انجیل یوحنا 18 ص 22 آمده حضرت عیسی ع به صراحت با برخورد فیزیکی دستگیرکندگان خود اعتراض می کند. یا در کتاب معتبر آنها اعمال رسولان 4 ص 24 آمده عیسی ع دعا کرد: خدایا غلامان خود را عنایت کن تا با دلیری تمام با کلام تو سخن گویند. @yaaraouf
6- در همان کلیپ جلسه غیر علنی که متاسفانه معلوم نیست چرا منتشر شده و مجلس چرا به حفظ اسرار خود پایبند نبوده مجددا کسی در همان جا، هیئت رئیسه را بی شعور می خواند. و در کمال تاسف نماینده متخلف می گوید یقین بدانید اگر من کوتاه بیایم فردا نوبت شماست. این توصیه یعنی مجلسی که باید به سوگند خود و خدمت به ملت وفادار باشد بهتر است اول مواظب منافع و مضرات خودش باشد.
7- در کنار این مسائل سوالات متعددی در ذهن مردم در اثر اخبار منتشره ایجاد شده که اساسا نماینده سراوان در آن محل چه می کرده؟ آیا برای ترخیص کالای غیر قانونی فردی بنام مهرداد ح وارد شده یا واقعا وظیفه قانونی داشته؟ که مسئولین نظارتی و قضائی باید بررسی کنند. و البته حتی اگر واقعا امر شخصی هم نبوده، باز مجوز توهین و بی اخلاقی به دیگر افراد نیست.
8- در کنکاش رسانه ها اعتبار مدرک تحصیلی نماینده سراوان زیر سوال رفته و وی متهم شده که مدرک تحصیلی خود را با سرقت علمی واضح از سه پژوهشگر آلمانی (منتشره در سال 2008) را شش سال پس از انتشار به همراه عبد ا پ و ناصر ن کپی کرده و به عنوان رزومه به دانشگاه آزاد سراوان تحویل داده و از آن استفاده تحصیلی کرده اند. در مواردی مثلا لفظ لاتین در دو خط آمده و باید میان آن خط فاصله گذاشته می شده و در کپی عینا همان خط فاصله هم بدون ضرورت سطری کپی شده در حالی که نماینده سراوان در تبلیغات انتخابات خود را مسلط به شش زبان دنیا معرفی کرده است. و اینها ضرورت نظارت دقیق تر دانشگاه ها و شورای نگهبان به بررسی سوابق علمی افراد را تاکید می کند. لذا مثلا باید افراد نامزد چند ماه قبل ثبت نام مدارک خود را به دبیرخانه شورا تحویل دهند تا یک فردی که بعد هشت سال یک لیسانس در کشوری خارجی گرفته، خود را در نوشته جات و اظهارات پروفسور معرفی نکند و از آن در مناصب دولتی استفاده نکند.
9- تلخ تر ازین موارد، آقای عثمانی نماینده بوکان به درستی اظهار میدارد احترام مجلس باید حفظ شود اما بخاطر یک کلیپ این همه وقت مجلس گرفته شده و وزیر تهدید به استیضاح می شود اما سه کودک معصوم در همین زاهدان در اثر اهمال مدارس سوخته و فوت شده اند و مجلس چرا چنین دغدغه ای برای این مردم رنج کشیده ندارد؟ و واقعا پاسخ وجدان نمایندگان به این سوال چیست؟
10- این مسایل همه در حالی است که اخبار زشت و تلخی از دیگر مسئولین و دیگر نمایندگان منتشر می شود، نماینده جلفا نیز توهین مشابهی به افراد و مردم می کند. رئیس بیمارستان آمل توهین دیگری به بیمار تالاسمی می کند. اما آقای جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان می گوید مردم توقع شان را کمتر کنند! آیا توهین های مکرر و علنی یک نماینده مجلس و نقض صریح قوانین و سوء استفاده رسانه های غربزده و ایجاد شکاف بین مردم و حکومت، مسئله کوچکی است؟
11- کارمند اخلاقمدار گمرک محمد بهنیا ، علی رغم حمایت وسیع مردمی در فضای مجازی و نیز حمایت های حضوری برخی افراد خوش سلیقه ، متاسفانه پرونده اش به هیئت تخلفات ادارای واصل شده است. که البته برخی از مجموعه ها همچو ستاد احیاء امر به معروف و مجمع عدالتخواه دانشگاه مازندران و برخی تیم های حقوقی در اقدامی شایسته، خبر از حمایت رایگان از وی داده اند.
12- کماکان افراد غربزده و بلندگوهای خارجی اجنبی رفتار تلخ این نماینده را مکررا در صفحات bbc و رادیو فردا و کیهان لندن و .. منتشر کرده و بطور غیر مستقیم تمام مجلس و تمام مسئولین را همگی غیر منطقی و فحاش و سرگرم دفاع از منافع و میزهای خود معرفی می کنند و کار بجایی رسیده که رضا ربع پهلوی خبیث پیام دلداری به کودکان سوخته مدرسه زاهدان میدهد تا خود را دلسوز مملکت جا بزنند. لذا تکلیف قوه قضائیه مضاعف می شود تا با بررسی فوری و حکم قاطع بر این قضیه مرهمی بر عصبانیت جوانان و مردم عزیز ایران باشند که بله می توان مسئول متخلف را محاکمه کرد و قرار نیست اینها سی سال بعد که دست شان از قدرت کوتاه شد به مجازات برسند که آن موقع هم بازدارندگی موثری نخواهد داشت.
به امید روزی که مردم و مسئولین و ضعیف و قوی، به اخلاقیات ملتزم باشند و همگی مقابل قانون یکسان باشند. و قوای نظارتی قبل از التهاب عواطف جامعه از تخلف افراد صاحب موقعیت، پیشگیری و سپس رسیدگی عاجل و موثر کنند. تا دشمن ازین معایب و مشکلات فعلی اقتصادی سوء استفاده نکند و خود را دلسوز مردم جا نزند.
97/08/8 23:14
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
#اصلاح_طلب_خالی_بند
97/06/13 16:17
امام زاده عبدالله(ع) , garibtuoiserkan
حاجی بابایی نماینده مردم همدان:

"چرا هر روز باید درباره طرح‌ها و لوایح بی‌فایده بحث کنیم؟

رئیس مجلس است که باید بر دلار 13 هزارتومانی و سکه 4 میلیون و 500 هزار تومانی نظارت کند! "
8
2
4
97/03/28 13:09
تا فصل حق , the_Right
17
11
13
97/02/27 15:09
طنز30یا سی , tanz30YAsi
عاشق رهبر و احمدی نژادم @ahmadiyhay_velayatmadar:
سلام برا من سواله یا برا شما هم هست؟

میگند مرگ بر امریکا
ولی
تمام مسئولان گرین کارت دارند و هر کدام دو سه کشور تابعیت دارند
بچه هاشون در اروپا و امریکا تحصیل میکنند و زندگی میکنند و کار میکنند

تح ریم میشیم با اینا کار ندارند
تحریم میشیم حسابهای مسئولان تو اروپا و امریکا اب از اب تکون نمی خوره

لینک گروه احمدی نژادیهای ولایتمدار ایران

https://t.me/joinchat/Edv6ukIrSiUhCM8bTOtAOw

کانال مربوط به گروه
https://t.me/ahmadiyhay_velayatmadar

السلام علیک یا ربیع الانام و نضره الایام 
سلام و درود بر بهار انسانها و شكوفایى دورانها
2
2
5
97/01/23 16:48
پیروان راه فاروق أعظم , masjedenour
96/05/30 22:09
 علوی , sahan59
[https://www.aparat.com/v/iCeZ4]
خلاصه روایت عهد شفافیت با توجه به اتفاقات مهم مجلس و کشور در این روزها - استاد رائفی پور
96/05/28 21:24
پایگاه اطلاع رسانی فانوس , fanousnews
رئیس مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات نماینده ایذه و باغملک درباره استخدام نمایندگان مجلس در وزارت نفت واکنش نشان داد.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم،هدایت‌الله خادمی نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (شنبه 28 مرداد) قوه مقننه که به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم اختصاص داشت، در مخالفت با وزیر پیشنهادی نفت (بیژن نامدار زنگنه) صحبت می‌کرد در میان اظهارات خود مدعی شد که برخی از نمایندگان در وزارت نفت استخدام شده‌اند که علی لاریجانی رئیس جلسه پس از اتمام سخنان این نماینده خطاب به وی، گفت: این سخن شما اشتباه است، چرا چنین چیزی را می‌گویید؟ شما در پشت تریبون اظهاراتی داشتید که سوءتفاهم ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: اگر موردی سراغ دارید بفرمایید چه کسی از نمایندگان در وزارت نفت استخدام شده است؟

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس در واکنش به این اظهارات علی لاریجانی گفت: منظور بنده نمایندگانی است که نتوانستند به مجلس راه پیدا کنند.

علی لاریجانی اظهار داشت: شما می‌گویید نماینده‌های مجلس و این یعنی همین افرادی که اینجا هستند که این خلاف واقع است.
96/05/25 16:15
آخرالزمان , akhar_ol_zaman
علی (علیه‌السلام) مظلوم همیشه تاریخ!!!

امروز مجلس همه حرف از علی می زدند، حرف از علی بود وعلی غریب!

موافقان یک وزیر دم از سیرت علی میزنند!

مخالفان همان وزیر هم دم از سیرت علی می زنند!

عمل ما کجا وسیرت علی کجا!!!!

نعوذ بالله تعالی!

ربنا ظلمنا انفسنا!

فاغفرلنا!

17
3
6
96/05/17 19:13
اهل سنت و جماعت , sonnat...
عضو فراکسیون اهل سنت مجلس از عدم دعوت از علمای اهل سنت در مراسم تحلیف انتقاد کرد.
به گزارش سنت آنلاین، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در نطق میان دستور با اشاره به وعده‌های انتخاباتی روحانی گفت: با توجه به وعده‌های زمان تبلیغات ریاست جمهوری، مردم اهل سنت و کردستان انتظار داشتند که نخبگان اهل سنت و کرد در کابینه جای داشته باشند اما متاسفانه حتی یک وزیر از میان اهل سنت و مردم کردستان انتخاب نشد.
عضو فراکسیون اهل سنت اظهار داشت: در روز تحلیف از جمعیت چند میلیونی اهل سنت حتی یک نفر هم دعوت نشد و علمای اهل سنت مورد توجه قرار نگرفتند.
بیگلری گفت: انتظار داریم حداقل در انتخاب معاونان وزرا از نخبگان کردستان و اهل سنت استفاده شود و هم‌چنین حضور زنان در کابینه مورد انتظار ماست.
بیگلری با اشاره به مشکلات فرهنگیان گفت: انتظار داریم دولت در انتخاب وزیر آموزش و پرورش حساسیت ویژه ای به خرج داده و فردی را معرفی کند که بتواند گوشه‌ای از مشکلات فرهنگیان را برطرف کند.
وی ادامه داد: گاها برخی فیلم‌ها در مورد کرد و کردستان ساخته می‌شود که پیام درستی را به مردم منتقل نمی‌کند. از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتظار داریم این موضوع را حل کنند.
در ادامه منصور مرادی نماینده مردم مریوان در نطق میان دستور گفت: آقای روحانی اهل سنت در هر دو دوره انتخابات ریاست جمهوری به شما رای بالایی دادند اما در مراسم تحلیف حتی از یکی از علمای اهل سنت دعوت نشد و جای بزرگان اهل سنت خالی بود.
عضو فراکسیون اهل سنت مجلس با اشاره به اظهارات روحانی مبنی بر این‌که شهروند درجه دوم نداریم، گفت: دلیل عدم استفاده از نخبگان اهل سنت و کرد در کابینه چیست؟ فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس در حوزه انتخابیه ما کوله بری می‌کنند.