نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : لیپوماتیک - 76 مطلب

98/02/4 11:34
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> تاثیر ورزش بر لاغری
تاثیر ورزش بر لاغری به عنوان یکی از راهکارهای مطلوب به اثبات رسیده است و کاربرد این روش به صورتی که بتواند تناسب اندام را به همراه داشته باشد برای هر فردی امکان پذیر می باشد. ورزش علاوه بر سلامتی می تواند بر کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافی اثر مناسبی گذاشته و شادابی را در اندام و پوست بدن به ارمغان آورد. تاثیر ورزش بر لاغری به طور قطع می توان گفت که انجام فعالیت های فیزیکی و ورزش می تواند نقشی موثر بر کاهش وزن ایفا کند اما این تاثیر چگونه است و بهترین ورزش هایی که می توانند فرد را به این هدف برسانند کدامند؟ در واقع هنگام انجام فعالیت های ورزشی میزانی از کالری که سوزانده می شود نیز باید در نظر گرفته شود. تاثیر ورزش بر لاغری در واقع ورزش می تواند متابولیسم یا سوخت و ساز بدن را به میزان بسیار زیادی افزایش دهد و یا این که مقدار کالری دریافتی روزانه را که از حد مجاز بیشتر می باشد بسوزاند. البته برای بسیاری از افراد این موضوع مطرح می شود در زمانی که فعالیت های خود را افزایش می دهند در نتیجه کالری های اضافی سوخته می شود و احساس گرسنگی به وجود می آید و این نگرانی وجود دارد که برای احساس سیری مقداری مواد غذایی بیشتری مصرف می کنند پس ورزش چگونه می تواند آنها را به وزن مناسب برساند. پس این سوال مطرح می شود که آیا با وجود این مورد امکان لاغری به شکل مناسب موجود است؟ یکی از اهداف اصلی در برنامه های کاهش وزن در بهداشت عمومی پیشگیری از تاثیر عوامل خطرزا بر سلامتی افراد می باشد. حذف عواملی که می توانند بر سلامتی اثر منفی بگذارند از جمله این که باعث فشار خون بالا، سکته مغزی، بیماری های قلبی و عروقی شوند با توجه به توصیه پزشکان با انجام فعالیت های ورزشی و کاهش چربی امکان پذیر می شود.

>> کاهش وزن و لاغری با فعالیت های مناسب ورزشی
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/the-effect-of-exercise-on-slimming/
99
98/02/3 12:02
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> تناسب اندام سریع و بی بازگشت
تناسب اندام سریع و بی بازگشت یکی از دغدغه های بزرگ برای افرادی است که قصد دارند با روش های مختلف وزن خود را کاهش داده و به لاغری مطلوب و وزن دلخواه خود برسند. در واقع برای این که بتوان از روش های لاغری رضایت داشت نمی توان روش های متناسب با آن را تنها برای یک بار به کار برد و این امر باید با تکرار مناسب و اصول صحیح به کار گرفته شود. تناسب اندام سریع در واقع نظم و انسجام توام با تلاش و پشتکار مناسب می تواند شما را به تناسب اندام دلخواه در بهترین زمان ممکن برساند. تمرکز و تلاش مستمر و استفاده از راه های لاغری که ایمن و سالم باشند می تواند برای کاهش وزن موثر باشد. تناسب اندام سریع کاربرد روش های لاغری که با سرعت بسیار بالا وزن را کاهش می دهند امکان بازگشت سریع تر و اضافه شدن مجدد وزن را برای فرد در پی خواهند داشت بنابراین بهتر است هنگامی که قصد دارید چربی های اضافی بدن خود را در قسمت های مختلف آب کنید از راهکارهای اصولی استفاده کنید تا بهتر به تناسب اندام برسید و دچار اضافه وزن نشوید. مواردی که بر تغذیه سالم توام با تمرینات مناسب ورزشی تاکید دارند می توانند نتیجه ای دائمی را برای شما داشته باشند و لاغری شما را بدون بازگشت تضمین خواهند کرد. در واقع می توان گفت لاغری بی بازگشت و تناسب اندام با یک برنامه مناسب در تغییر سبک زندگی به وجود خواهد آمد که این تغییر باید ابتدا از خود فرد شروع شود. برای آن که بتوان یک رژیم مناسب غذایی داشت و به لاغری مطلوب خود رسید بهتر است که برنامه غذایی به گونه ای تنظیم شود که در آن سبزیجات خام و انواع کاهو و کلم به میزان مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.

>> رژیم های غذایی مناسب برای لاغری و تناسب اندام
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/fast-fitness/
98/02/1 12:00
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> لاغری اندام بدون لاغری صورت
لاغری اندام بدون لاغری صورت و ایجاد تغییرات خاص روی پوست صورت یکی از موارد مهمی است که هنگام کاهش وزن به آن توجه می شود. در واقع کاهش وزن بدون آن که صورت بدون هیچ نوع تغییر خاصی باقی بماند یک امر اجتناب ناپذیر است اما می توان با انجام اقدامات مناسب در این زمینه این نوع تغییرات را به شکل قابل توجهی کاهش داد. لاغری اندام بدون لاغری صورت یکی از مشکلاتی که اغلب برای بسیاری از افراد به هنگام کاهش وزن و استفاده از رژیم های لاغری رخ می دهد لاغری صورت و ایجاد تغییرات ظاهری در صورت می باشد که برای بسیاری از افراد این تغییرات جالب و به دلخواه آنها نیست بنابراین به دنبال یافتن راه هایی هستند که در هنگام کاهش وزن مانع از آب شدن چربی موجود در صورت شوند. لاغری اندام بدون لاغری صورت نوسانات مکرر که در فرایند کاهش وزن وجود دارد سبب می شود که پوست صورت دچار انقباض و انبساط شود و در این هنگام صورت به دلیل از دست دادن کلاژن و یا خاصیت انعطاف پذیری که در آن وجود دارد نمی تواند مانند روز اول سفت بماند. یکی از نکات مهم برای شروع به استفاده از رژیم های لاغری و کاهش وزن توجه به مواردی است که سبب می شوند پوست زیبایی و شفافیت خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کند.

>> نکات مورد توجه برای لاغری اندام ها بدون تاثیر منفی بر صورت
هنگامی که اقدامات اولیه برای کاهش وزن صورت می گیرد اگر وزن از دست رفته قابل توجه باشد به طور حتم بر پوست صورت نیز اثر می گذارد و آن را دچار افتادگی و یا شل شدگی می کند. برای این که بتوان از این امر ممانعت کرد لازم است که نوشیدن آب به میزان دو لیتر به صورت روزانه رعایت شود تا تخریب پوست به شکل نامناسب اتفاق نیفتد. نوشیدن آب به میزان و حجم کافی با تاثیری که در سلول های میان بافتی پوست دارد باعث می شود که صورت چاق تر شود و عضلات صورت حجم مناسبی پیدا کنند. مصرف مداوم میوه و سبزیجات به میزان کافی در نتیجه سبب آبرسانی مناسب به پوست صورت شده و موجب می شود که لاغری صورت کمتر شود. در ضمن استفاده از سالاد کاهو سبب افزایش نشاط و شادابی مناسبی بر پوست صورت می شود و آن را چاق تر می کند. بهتر است برای کاهش عوارض لاغری روی پوست صورت از رژیم هایی استفاده شود که خیلی محدود نباشند چون رژیم های لاغری شدید سبب می شوند که کاهش وزن در اندام ها به شکل ناگهانی رخ بدهد در نتیجه تاثیر این کاهش وزن روی صورت نیز به شکلی بارز خودنمایی خواهد کرد. در ضمن می توان یادآور شد که برای لاغری اندام ها بدون آن که هیچ نوع تغییری روی صورت ایجاد نشود دارو و یا قرص خاصی موجود نمی باشد و همه مواردی از این قبلی تنها جنبه تبلیغاتی دارند و از نظر علمی اثباتی بر این ادعا وجود ندارد از این رو بهتر است که راهکارهای رژیمی و لاغری به شکل مناسب و با دید درست انتخاب و اجرا شوند. با انتخاب صحیح و کاربرد اصولی یک رژیم لاغری می توان به وزن ایده آل رسید و سلامتی را نیز تضمین کرد.

>> اقدامات مناسب برای لاغری و کاهش وزن
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/slimming-organs-without-slimming/
98/02/1 11:45
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> مراقبت از پوست در دوران بارداری
مراقبت از پوست در دوران بارداری از مهم ترین موضوعاتی است که زنان باردار باید به آن توجه ویژه داشته باشند تا پس از گذشت این دوران زیبایی پوست به شکل مناسب حفظ شود. خوردن برخی از مواد غذایی یا ویتامین ها و مصرف بسیاری از کرم ها و لوسیون ها ممکن است علاوه بر تاثیر روی پوست بر سلامت جنین نیز اثر گذار باشد. مراقبت از پوست در دوران بارداری خانم ها روزانه از کرم ها و لوسیون های مختلفی استفاده می کنند اما شاید به این نکته توجه نداشته باشند که برخی از مواد موجود در کرم ها و لوسیون ها از سد پوست آنها عبور می کند و جذب بدنشان می گردد. مراقبت از پوست در دوران بارداری هنگام انجام اقدامات خاص برای مراقبت های پوست در دوران بارداری لازم است توجه شود که برخی از مواد نامناسب در این دوران برای پوست شامل موارد زیر می باشد: 1- کرم هایی که حاوی رتینوئیدها و ویتامین A می باشند : رتینوئید ها نوعی ویتامین A می باشد که موجب افزایش تقسیم سلولی می شود و بازسازی پوست را سریع تر انجام می دهد همچنین از تجزیه کلاژن پوست جلوگیری می کند. بسیاری از پزشکان مصرف کرم هایی که حاوی دز زیاد ویتامین A یا رتینوئید می باشد را در دوران بارداری منع می کنند زیرا امکان دارد این مواد از طریق پوست جذب شود و بر روی جنین تاثیر منفی بگذارد. 2- کرم و لوسیون هایی که حاوی اسید سالیسلیک می باشند : کرم هایی که حاوی اسید سالیسلیک می باشند به منظور درمان مشکلات پوستی مانند آکنه و لایه برداری پوست یا پیلینگ مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از کرم هایی که حاوی اسید سالیسلیک می باشد با ترکیباتی مانند BHA به منظور رفع چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد. در دوران بارداری جهت مراقبت های پوست بهتر است از کرم هایی که حاوی مواد شیمیایی می باشند خودداری کنید. 3- محصولات حاوی ترکیبات سویا : بسیاری از زنان باردار جهت مراقبت از پوست صورت خود به دنبال محصولات گیاهی که حاوی سویا می باشند هستند. بسیاری از کرم های فرم دهنده، حجم دهنده و ضد چروک حاوی سویا می باشند. استفاده از کرم هایی که حاوی ترکیبات سویا می باشند در دوران بارداری پیشنهاد نمی شود زیرا این ترکیبات اثرات استروژنی دارد و ممکن است موجب تشدید لک های تیره با نام پلاسما یا کلوآسما شود اما این مواد بر روی جنین تاثیر منفی نمی گذارد.

>> سایر مراقبت های پوست در دوران بارداری
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/skin-care-during-pregnancy/
98/01/27 14:44
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> آبدومینوپلاستی یا لیپوماتیک
در عصر حاضر تعداد زیادی از افرادی که اضافه وزن دارند، جهت کاهش وزن مازاد بدن و خوش فرم شدن اندام های خود از شیوه های مختلف استفاده می کنند. متاسفانه همیشه این شیوه ها با کسب نتایج مطلوب و دلخواه افراد همراه نیست و در نهایت منجر به مراجعه آن ها به روش های پیکرتراشی و لاغری موضعی خواهد شد. عمل لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی دو نمونه از این روش ها می باشند که هر کدام مزایای خاص خود را دارد. به نظر شما آبدومینوپلاستی بهتر است یا لیپوماتیک؟ آبدومینوپلاستی یا لیپوماتیک لاغر کردن شکم با استفاده از جراحی های مختلفی انجام می شود که پزشک با توجه به نیاز بدن بیمار، فرم آن و میزان افتادگی و سطح چربی های مازاد، روش مناسب را برای بیماران خود اجرایی می کند. لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی دو نمونه از این روش ها می باشند که برای بیماران قابل اجرا می باشند.

آبدومینوپلاستی یا لیپوماتیک

>> لیپوماتیک
لاغر شدن با عمل لیپوماتیک از جمله روش های نوین و جدیدی است که جایگاه بسیاری از شیوه های قدیمی دیگر مانند لیپوساکشن را گرفته است. این امر به دلیل وجود مزایای زیاد این روش است که در سایر روش ها وجود ندارد. این متد به جراحان این امکان را داده تا با یک روش فوق ایمن چربی های اضافی بدن را تخلیه کنند و بتوانند آن ها را به نواحی دیگر تزریق نمایند، بدون اینکه سلول های چربی تخریب شده و از بین بروند. این روش توانسته است رتبه برتر جهان را بدست آورد و سلامت بیماران تا حد قابل توجهی حفظ کند. سلول های چربی سالم زمانی که از اندام خارج می شوند، یک بار پاکسازی و تصفیه می شوند و سپس به سایر اندام ها مانند باسن و سینه تزریق خواهند شد. این روش موجب می شود تا فرد در یک جلسه وزن قابل توجهی را از دست بدهد. در اینصورت ظاهر اندام با خروج چربی ها کاملا تغییر می کند و فرد استایل جذاب و زیبایی را بدست خواهد آورد. جهت انجام این متد برشی کوچک در حد 2 تا 5 میلی متر در اندام ایجاد می شود. ابزار این دستگاه به نام کانولا وارد اندام شکم شده و با توجه به چرخش هایی که دارد به بافت های چربی نفوذ خواهد کرد. با انجام این تکنیک سلول های چربی را کاملا ریز کرده و به خارج از اندام هدایت می کند. خوشبختانه به علت عدم استفاده از حرارت، در این روش با پدیده سوختگی پوست یا نکروز که از جمله عارضه های روش های قدیمی تر می باشد، مواجه نخواهیم شد.

>> آبدومینوپلاستی
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/abdominoplasty-or-lipomatic/
98/01/27 13:47
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> ورزش بعد از عمل لیپوماتیک
شروع ورزش بعد از عمل لیپوماتیک از جمله راهکار های مهم جهت حفظ نتایج مثبت این جراحی زیبایی است. با اینکه بعضی از بیماران معتقدند پس از لیپوماتیک نیازی به انجام تمرینات ورزشی ندارند اما جراحان طبق تحقیقاتی که انجام گرفته است دریافته اند با ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب می تواند میزان ماندگاری اثرات این عمل را به چندین برابر افزایش داد. ورزش بعد از عمل لیپوماتیک

>> ورزش بعد از عمل لیپوماتیک
ورزش بعد از عمل لیپوماتیک می تواند با انجام یکسری تمرینات و حرکات ابتدایی آغاز شود. بدون شک افرادی که به ورزش اهمیت میدهند از اندام و استایل جذاب تری برخوردار خواهند بود. در حقیقت ورزش کلیدی ترین نقش را در حفظ و نگهداری نتایج این عمل بازی خواهد کرد. بعد از جراحی لیپوماتیک بیماران با مشورت با پزشک خود می توانند ورزش را شروع کنند. ورزش بعد از عمل لیپوماتیک در حالت کلی پس از دو الی سه هفته از انجام عمل می توان تمرینات ورزشی را آغاز نمود اما باید در نظر داشت که بهبودی کامل بدن باید حاصل شود و بعد ورزش شروع شود. با گذشت حدود دو ماه بیماران توانایی تحمل و انجام تمرینات ورزشی سخت را بدست می آورند.

>> زمان شروع ورزش بعد از عمل لیپوماتیک
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/exercise-after-lipomatic-surgery/
98/01/27 13:33
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران
افراد زیادی با معضل چاقی دست و پنجه نرم می کنند و خواهان انجام عمل لیپوماتیک که برترین تکنیک لاغری موضعی در عصر حاضر شناخته می شود، می باشند. عمل لیپوماتیک در اکثر کلینیک های تخصصی انجام می شود اما برای اینکه نتیجه دلخواه از این روش بدست آید باید به پزشکی با تجربه کافی مراجعه کرد. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران تخصصی ترین مشاوره و مطلوب ترین نتایج را در اختیار بیماران قرار می دهد. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

>> عمل لیپوماتیک
عمل لیپوماتیک جزو جراحی های زیبایی پرطرفدار در ایران می باشد که افراد دارای اضافه وزن آن را راهی برای دستیابی به اندام ایده آل می دانند. این شیوه کاملا مطمئن است و مکانیزم آن بگونه ای است که با حرکات فیزیکی ابزار آن که کانولا نام دارد، بدون ایجاد هیچگونه حرارت و لطمه به بافت ها، میزان چربی های مازاد از بدن تخلیه خواهد شد. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران با توجه به اینکه عمل لیپوماتیک ایمن بوده و بهترین روش لاغری موضعی اندام های بدن شناخته می شود اما انتخاب یک مرکز تخصصی و همچنین بهترین دکتر لیپوماتیک را نباید از یاد برد. مهارت و تخصص یک پزشک همیشه حرف اول را می زند و موجب می شود بیمار بهترین نتایج را از جراحی زیبایی بدست آورد.

>> انتظارات از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران
در دنیای کنونی هر مرد و زنی آرزو دارند که اندام و هیکلی تراشیده و زیبا داشته باشند. متاسفانه بسیاری از مردم به دلایل زیادی مانند مصرف بی رویه فست فود ها، بیماری و مشکلات بهداشتی فراوانی که در جامعه مشاهده می شود، نمی توانند وزن خود را در حالت نرمال و طبیعی، ثابت نگه دارند. در نتیجه با چاقی اندام های مختلف بدن مواجه می شوند و باید به روش های مداخله گر پزشکی روی آورند. لیپوماتیک نمونه ای از این روش هاست که بیماران با توجه به مزایای گسترده ای که در مورد آن شنیده اند، انتظارات زیادی از نتایج قابل مشاهده دارند. در حقیقت نباید این واقعیت را کتمان کرد که ملاقات با با یک پزشک حاذق در حوزه جراحی های زیبایی سبب می شود تا نتایجی عالی از درمان حاصل شود و سطح رضایت بیماران افزایش یابد. در ادامه به بیان انتظارات بیماران از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران خواهیم پرداخت:

>> مشاوره پربار در حضور بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/best-lipomatic-doctor-in-iran/
98/01/26 11:47
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک
لیپوماتیک شیوه ای نوین و ایمن است که درمان بدون درد و ناراحتی و عارضه های جانبی را برای بیماران به همراه دارد. مراقبت های بعد از لیپوماتیک جهت حفظ نتایج آن بسیار مهم است. نحوه خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک از جمله این مراقبت هاست که به بیمار کمک می کند تا زودتر به بهبودی برسد. خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک

>> اهمیت نحوه خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک
همانطور که می دانید بسیار مهم است که بیماران به دستورات قبل و بعد از عمل لیپوماتیک توجه کنند. اهمیت دادن به نحوه خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک به بیماران این اطمینان را خواهد داد که از بروز بسیاری از عوارض جانبی جلوگیری کنند و خطرات را به حداقل ممکن برسانند. با توجه به اینکه پزشک تمامی توصیه های لازم را بخصوص در مورد نحوه خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک به بیماران گوشزد می کند، اگر فکر می کنید که در این رابطه سوالی برایتان به وجود آمده است بهتر است آن را با وی در میان بگذارید. خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک در لیپوماتیک به دلیل اینکه از بیحسی موضعی به جای بیهوشی کامل استفاده می شود، افراد می توانند بلافاصله به منزل بازگردند و شب اول بعد از عمل را در رختخواب خود سپری کنند. بدین ترتیب آگاهی از نحوه خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک موجب خواهد شد که بیماران بتوانند هنگام خوابیدن نکات لازم را رعایت کنند تا با مشکلی مواجه نشوند.

>> نحوه خوابیدن بعد از عمل لیپوماتیک از جمله مهم ترین مراقبت هاست
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/sleeping-after-lipomatic-procedure/
98/01/25 12:39
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> تفاوت لیپوماتیک و بادی جت
عمل لیپوماتیک و بادی جت دو تکنیک تقریبا مشابه می باشند که هر دو برای لاغری موضعی اندام های بدن بکار می روند. این دو روش دارای نتایجی سریع بوده و اثربخشی قابل توجهی دارند. تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در اینست که در لیپوماتیک از امواج اینفراسونیک برای ریز کردن چربی ها استفاده می شود ولی در بادی جت از فشار آب جهت این امر استفاده خواهد شد. تفاوت لیپوماتیک و بادی جت

>> لیپوماتیک و بادی جت
افرادی که در گذشته عمل لیپوساکشن را انجام داده اند، این موضوع را می دانند که جراح برای تخلیه چربی ها فشار زیادی به اندام وارد می کند. روش های قدیمی مانند لیپوساکشن با استفاده از یک لوله مخصوص و با بکارگیری نیرویی بالا برای خارج کردن چربی ها بر روی اندام پیاده می شود. عوارض جانبی این روش بسیار زیاد بوده و بیماران از انجام آن واهمه دارند. تفاوت لیپوماتیک و بادی جت تا اینکه روش ها و تکنیک های جدید مانند لیپوماتیک و بادی جت روی کار آمد و نگرانی های بیماران را از بین برد. بدین ترتیب اگر شما هم از چاقی اندام های بدن خود رنج می برید و می خواهید از روش های جدید بهره مند شوید دیگر نگران مشکلات روش های پیشین نباشید. عمل لیپوماتیک و بادی جت دو متد نوین و کارا در این زمینه می باشند که با اثربخشی منحصربفرد خود در لاغری نقش موثری را ایفا خواهند کرد. تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در نوع تخریب سلول های چربی می باشد در غیر اینصورت این دو تکنیک دارای شباهت های زیادی می باشند و همانند روش های سابق لاغری هیچ آسیب یا لطمه ای را به بدن وارد نخواهند کرد. عارضه هایی مانند کبودی، درد و التهابات زیاد در این دو روش جدید به چشم نمی خورند و بافت های چربی به آهستگی از سایر بافت ها خارج می شود و همزمان به بیرون انتقال داده خواهد شد. افرادی که قصد دارند تا جهت حذف چربی های مازاد بدن از بهترین روش ها بهره مند شوند می توانند با انتخاب یکی از این دو شیوه مزایا و نتایج ماندگاری را در اختیار داشته باشند.

>> تفاوت لیپوماتیک و بادی جت
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/lipomatic-difference-and-body-jet/
98/01/25 11:54
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> بهترین زمان عمل لیپوماتیک
داشتن یک اندام زیبا و ایده آل جزو اولویت های زنان و مردان در عصر حاضر می باشد. از آنجایی که برخی از افراد از رژیم های غذایی گوناگون جوابی نمی گیرند و چربی های اضافی اندام های مختلف بدن آن ها را بسیار رنجوده خاطر می سازد، لذا روی آوردن به شیوه های نوین لاغری موضعی مانند عمل لیپوماتیک تنها راه چاره است. در این میان انتخاب کردن بهترین زمان عمل لیپوماتیک بسیار مهم است و نقش مهمی را در حفظ سلامتی ایفا خواهد کرد. بهترین زمان عمل لیپوماتیک

>> عمل لیپوماتیک چیست؟
عمل لیپوماتیک شیوه ایست که در آن جراح با تزریق مواد بی حس کننده و با استفاده از لوله ای به نام کانولا که ابزار دستگاه لیپوماتیک نام دارد، برش ها و شکاف هایی بسیار ریز در پوست ایجاد می کند. این لوله با چرخش و استفاده از حرکات سه بعدی که دارد موجب جدا شدن بافت های چربی از بدن خواهد شد و سپس با مکشی که دستگاه دارد، سلول های چربی ریز شده را به خارج از اندام بدن انتقال می دهد. بهترین زمان عمل لیپوماتیک

>> بهترین زمان عمل لیپوماتیک چه زمانی است؟
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/best-time-of-lipomatic-action/
97/12/26 13:20
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> بهترین متخصص لیپوماتیک
بی شک هرگاه افراد چاق نام کلینیک های زیبایی را می شنوند به فکر حذف چربی های مازاد اندام های بدن خود می افتند. همه زیبایی و خوش استیل بودن را دوست دارند اما نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد اینست که چه کسی قرار است این فرآیند را روی بدن انجام دهد؟ مراجعه به بهترین متخصص لیپوماتیک یکی از مسائل مهمی است که بیماران برای دستیابی به نتایجی مطلوب و ماندگار به آن اهمیت ویژه ای می دهند. بهترین متخصص لیپوماتیک

>> بهترین متخصص لیپوماتیک چه توانایی هایی دارد؟
انتخاب یک جراح ماهر و باتجربه کار آسانی نیست، بخصوص اینکه اگر فرد بخواهد در زمینه زیباسازی اندام های بدن که فرآیندی بسیار حساس است، اقدام کند. جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک که برای لاغری موضعی اندام های بدن بکار می روند بسیار حساس می باشند و باید دقت زیادی برای درست انجام دادن آن ها صورت گیرد. بهترین متخصص لیپوماتیک بدین ترتیب مراجعه کنندگان باید حتما دقت کنند تا با انتخاب یک کلینیک تخصصی که بهترین متخصص لیپوماتیک در آن حضور دارد و مهارتش در زمینه های مختلف به اثبات رسیده است، این عمل زیبایی را انجام دهد. فراموش نکنید که پزشکان زیادی در تبلیغات هایی که انجام می دهند مدعی انجام لیپوماتیک می باشند، اما تنها انجام این عمل زیبایی به معنای داشتن مهارت و تجربه در اجرای آن نمی باشد. لذا ضروریست که قبل از مراجعه به یک متخصص لیپوماتیک حتما قبلا در مورد او پرس و جو کنید و اطمینان حاصل نمایید که شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری خواهد کرد. به طور معمول در کلینیک های های تخصصی زیبایی معتبر پزشکانی مشغول به کار هستند که دارای مهارت بالا می باشند و بیماران زیادی را تحت جراحی قرار داده اند. لذا این پزشکان دارای تجارب بالاتری بوده و با یک ارزیابی و بررسی ساده خواهند توانست نیاز درمانی فرد را به طور دقیق درک کنند. متخصصان لیپوماتیک که مهارت بالایی دارند عمل ها را با ظرافت بسیاری انجام داده و دقت زیادی به خرج می دهند.

>> مشاوره با بهترین متخصص لیپوماتیک
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/best-lipomatic-specialist/
97/12/23 09:53
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> لیپوماتیک سینه در زنان
لیپوماتیک سینه در زنان برای آن دسته از بانوان کاربرد دارد که به علت داشتن سینه هایی بزرگ تر از حد طبیعی، از درد گردن، پشت، کمر و ... رنج می برند. زنان اکثرا مایلند که سینه هایی نرمال و متناسب با اندامشان داشته باشند. لیپوماتیک سینه به عنوان یک عمل زیبایی بدون عارضه جهت کاهش دادن سایز سینه در بانوان کارایی قابل توجهی دارد. لیپوماتیک سینه در زنان

>> جلسه مشاوره جهت انجام لیپوماتیک سینه در زنان
در جلسه مشاوره لیپوماتیک سینه در زنان، جراح ابتدا پستان ها را معاینه می کند و نظر شما را برای تعیین میزان کوچک شدن آن ها خواهد پرسید. بهتر است بدانیم که میزان موفقیت یک جراحی لیپوماتیک بستگی به میزان پذیرا بودن فرد و بیان صادقانه آنچه که از جراحی انتظار دارد، خواهد داشت. پزشک در جلسه مشاوره در مورد سبک زندگی، میزان سلامت، جراحی های قبلی و ... سوالاتی از بیمار می پرسد و او را در زمینه های مختلف کاملا راهنمایی خواهد کرد. لیپوماتیک سینه در زنان سلامتی بیمار برای پزشک اولین اولویت را داراست و هر موضوعی که آن را به خطر بیندازد و موجب ناراحتی جسمی یا روحی بیمار شود عمل را به تعویق می اندازد.

>> آماده سازی برای لیپوماتیک سینه در زنان
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/lipomatic-breast-in-women/
97/12/22 10:33
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> جای زخم لیپوماتیک
با توجه به اینکه روش های لاغری موضعی بدن مانند لیپوماتیک از جمله شیوه های نوین، پرطرفدار و تایید شده توسط سازمان های معتبر جهانی می باشند، اما باز هم بیماران به دلیل عدم آگاهی کامل از کارایی آن ها، نگران مسائلی همچون جای زخم لیپوماتیک و درمان آن می باشند. جای زخم لیپوماتیک تمرکز بر وجود یکسری از عوارض احتمالی مانند جای زخم لیپوماتیک، این جراحی زیبایی را همچون یک روش خطرناک در دید بیماران جلوه می دهد که ممکن است زیبایی اندام آن ها را دچار مشکل کند. جای زخم لیپوماتیک همچنین برخی از شایعه های موجود در مورد کاهش توان سیستم ایمنی بدن سبب ایجاد بدبینی هایی در این رابطه شده است که خوشبختانه ما در این مقاله شما را در جریان تمام حقایق خواهیم گذاشت.

>> لیپوماتیک چیست؟
حتما شما هم در مورد پیکرتراشی و روش های جدیدی که در کلینیک های تخصصی زیبایی بکار می رود، چیز هایی شنیده اید. لیپوماتیک از جمله روش های لاغری و تخلیه چربی های مازاد بدن است که نتایجی خارق العاده را در اختیار بیماران قرار می دهد.

>> آیا عمل لیپوماتیک به بدن فرد آسیب می رساند؟
فراموش نکنید که جراحی لیپوماتیک به بدن بیماران لطمه وارد نخواهد کرد. شاید این موضوع تا حدی در سایر روش های گذشته صادق باشد اما در لیپوماتیک بدون شک سطح آسیب رسانی به بافت های بدن به صفر نزدیک است.

>> مقایسه جای زخم لیپوماتیک و سایر روش ها
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/lipomatic-scars/
97/12/21 10:24
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> عفونت در لیپوماتیک
عمل لیپوماتیک امروزه جزو شایع ترین جراحی هایی است که در سطح کلینیک های تخصصی زیبایی انجام می شود. انجام هر عمل زیبایی نیاز به مراقبت هایی محافظه کارانه دارد که اگر به درستی صورت نگیرد ممکن است فرد را با خطراتی از جمله عفونت مواجه کند. عفونت در لیپوماتیک گرچه لیپوماتیک از جمله کم خطرترین و ایمن ترین روش های لاغری موضعی در بدن است اما با اینحال احتمال عفونت در لیپوماتیک یکی از عوارضی است که بیماران ممکن است به دلایل مختلف آن را تجربه کنند. قبل از هر چیز ابتدا به معرفی عمل لیپوماتیک می پردازیم و سپس در مورد احتمال ایجاد عفونت بعد از لیپوماتیک و دلایل بروز این عارضه خواهیم پرداخت.

عفونت در لیپوماتیک

>> لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟
لیپوماتیک یکی از متد های جدید جراحی زیبایی جهت تناسب اندام های چاق بدن است که طی آن چربی های اضافی توسط یک لوله باریک به نام کانولا که ابزار اصلی این روش است تخلیه خواهند شد. کانولا به وسیله ایجاد شکافی کوچک وارد اندام شده و توسط ارتعاشاتی که دارد موجب حذف چربی های خواهد شد. در واقع مسیری مارپیچ مانند به وسیله حرکات کانولا با ترکیب سه حرکت نوسان، چرخش و ارتعاش ایجاد می شود و بهترین فرآیند برای برداشت چربی های مازاد از لایه زیرین پوست خواهد بود. کانولا ابزاریست که علاوه بر کار هایی که در بالا ذکر شد در خروج چربی ها نیز نقش دارد. یکی از مهم ترین مزایایی که در عمل لیپوماتیک وجود دارد اینست که این خروج بافت های چربی توسط کانولا بدون هیچگونه آسیب وارد کردن به بافت های بدن و اندام مورد نظر می باشد. در نتیجه ریکاوری بعد از عمل لیپوماتیک خیلی بهتر و سریع تر خواهد بود. جالب است بدانید که در روش لیپوماتیک فرد با نکروز پوست روبرو نخواهد بود. بدین ترتیب عارضه سوزش پوست نیز با انجام این متد حذف می شود. دلیل عدم وجود نکروز پوست اینست که در عمل لیپوماتیک چربی های بدن با حرارت از بین نمی روند و شیوه تخلیه آن ها کاملا مکانیکی است. در اینصورت است که امکان استفاده مجدد از چربی ها وجود دارد و می توان آن ها را برای رفع عدم تقارن سایر اندام ها و زیباسازی آن ها مورد استفاده قرار داد.

>> مادون صوت بودن دستگاه لیپوماتیک
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/infection-in-the-lipoamtic/
97/12/19 12:39
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> خطر آمبولی در لیپوماتیک
یکی از مهم ترین مسائلی که در روش های لاغری و خروج چربی های اضافی از اندام ها مورد توجه بیماران قرار می گیرد، خطر آمبولی در لیپوماتیک است. آمبولی که به معنای وارد شدن چربی ها به داخل رگ های خونی می باشد از جمله خطراتی می باشد که در برخی از جراحی های زیبایی وجود دارد. خوشبختانه در عصر حاضر با حضور متد هایی نوین و پیشرفته احتمال آمبولی در لیپوماتیک به عدد صفر بسیار نزدیک شده است. خطر آمبولی در لیپوماتیک

>> احتمال آمبولی چیست؟
آمبولی که به معنای ورود چربی های اضافی به داخل رگ های بدن می باشد، در اکثر تکنیک های بکار گرفته شده جهت لاغری موضعی بدن مشاهده می شود. امروزه با توجه به اینکه محققان تلاش زیادی در رفع عوارض جراحی های زیبایی دارند، دستگاه هایی هوشمند و پیشرفته را ابداع کرده اند تا در مقایسه با شیوه های بکار گرفته شده در دهه های اخیر میزان بروز هرگونه عارضه ای را به حداقل ممکن برساند. خطر آمبولی در لیپوماتیک دستگاه لاغری لیپوماتیک از جمله دستگاه های جدید و به روزی است که در سراسر نقاط دنیا و در بهترین کلینیک های تخصصی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و ریسک ابتلا به آمبولی را در بیماران به صفر رسانده است. این دستگاه ها میزان چربی هایی که کاملا خورد شده است را در بهترین حالت و بالاترین کیفیت ممکن از اندام خارج می کند و اجازه نمی دهد سرعت کار به حدی پایین باشد که احتمال ورود آن ها به داخل رگ های خونی وجود داشته باشد.

>> خطر آمبولی در لیپوماتیک
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/embolism-risk-in-the-lipomatic/
97/12/19 12:13
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> فیبروز بعد از لیپوماتیک
با توجه به اینکه ورزش و تغییر دادن شیوه زندگی هر دو در حفظ یک اندام زیبا نقش قابل توجهی دارند، باز هم جراحی های زیبایی مانند عمل لیپوماتیک جایگاه ویژه ای جهت حذف چربی های اضافی بدن دارند. دستگاه لیپوماتیک به وسیله سازمان غذایی و دارویی کشور آمریکا مورد تایید قرار گرفته است. بی خطر و ایمن بودن این روش مدت هاست که به اثبات رسیده و بسیاری از عوارض روش های پیشین از جمله احتمال فیبروز بعد از لیپوماتیک در آن مشاهده نمی شود. فیبروز بعد از لیپوماتیک

>> لیپوساکشن هوای فشرده یا لیپوماتیک
لیپوماتیک شیوه ای مدرن است که جهت حذف چربی های موضعی اندام های بدن در نقاط مختلف دنیا بر روی بیمارانی که مبتلا به چاقی می باشند، انجام می گیرد. دستگاه لیپوماتیک با بهره مندی از سه جنبش متفاوت: ارتعاشی، زیگزاگ و چرخشی چربی های مازاد را با میزان دقت بسیار بالایی محو خواهد کرد.

فیبروز بعد از لیپوماتیک

>> خداحافظی با عوارضی مانند فیبروز بعد از لیپوماتیک
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/fibrosis-after-lipomatic/
97/12/19 11:50
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟
برای رها شدن از شر عارضه چاقی افراد می توانند روش های مختلفی را تجربه کنند. داشتن یک رژیم غذایی مناسب و مشغول شدن به ورزش، تحرک و پیاده روی معمولا راهکار های طبیعی حذف چربی هاست. اما با اینحال برخی از افراد باز هم چاقی موضعی اندام های بدن را بعد از بکارگیری این روش ها مشاهده می کنند. عمل لیپوماتیک یک روش نوین پزشکی برای لاغری موضعی اندام های بدن است. نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک که حذف چربی های مازاد برای همیشه است سبب شده است تا با استقبال فراوانی در سراسر دنیا روبرو شود.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟

>> آشنایی با عمل لیپوماتیک
انسان ها معمولا به دنبال راحتی هستند و از روش های نوین در زمینه پزشکی که طی یک جلسه می تواند وزن قابل توجهی از بدن آن ها را کم کند استقبال زیادی می کنند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد برترین و جدیدترین روش لاغری موضعی که در کشور های مختلف جهان بکار گرفته می شود برایتان صحبت کنیم. نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟ عمل لیپوماتیک یکی از شیوه هاییست که توانسته است با کارایی های قابل توجهی که دارد، به میزان زیادی نقص دستگاه های لاغری قبلی و متد های گذشته را از بین ببرد. نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک موجب شده است تا سیل عظیم افراد چاقی که از عارضه های شیوه های قدیمی تر هراسانند و دیگر تمایلی به بازگشت چربی ها به بدن ندارند، آن را انتخاب کنند.

>> مشاهده نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک در اندام های مختلف بدن
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/the-end-result-lipomatic/
97/12/15 11:51
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> لیپوماتیک در مردان
علاوه بر اینکه بانوان به زیبایی و تناسب اندام اهمیت زیادی می دهند، لیپوماتیک در مردان نیز طرفداران زیادی دارد. مردان که چاقی را بیشتر در نواحی پهلو، شکم و بازو احساس می کنند تمایل زیادی به لاغری موضعی این اندام ها دارند. لیپوماتیک مردان از جمله جراحی های زیبایی می باشد که با حذف چربی های مازاد اندام های بدن یک استیل جذاب به آن ها می دهد.

>> پیکر تراشی با لیپوماتیک در مردان
مردان در کشور ما بیشترین میزان چاقی را در نواحی شکم و پهلو های خود دارند و این موضوع به دلیل کم بودن سطح تحرک روزانه و ورزش نکردن است. حتی اگر بخواهیم دقیق تر به موضوع نگاه کنیم می توان به برنامه غذایی غلط و استفاده زیاد از فست فود ها نیز اشاره کرد. در نتیجه بدیهی است که پیکرتراشی با لیپوماتیک برای مردان یکی از پر متقاضی ترین جراحی های زیبایی کشور محسوب شود. یکی از مواردی که باید به آن اهمیت زیادی داد حفظ نتایج لیپوماتیک پس از عمل می باشد که بیماران باید حتما به این موضوع دقت کنند.

>> کاربرد اصلی لیپوماتیک مردان
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/mens-lipomatics/
97/11/13 12:01
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose

>> لیپوماتیک مجدد
داشتن یک اندام زیبا و جذاب آرزوی هر فردیست که محققان و پزشکان زیبایی با ابداع متد ها و روش های متنوع به دنبال دست یابی به آن بوده اند. در عصر حاضر لیپوماتیک از جمله شیوه های نوین تناسب اندام و لاغری موضعی بدن به شمار می رود اما با اینحال باز هم برگشت چربی ها بعد از لیپوماتیک و احتمال چاقی دوباره بعضی از بیماران را بسیار هراسان و نگران می کند. در واقع آن ها باید بدانند که این نگرانی کاملا بی مورد است و عدم نیاز به لیپوماتیک مجدد با اجرای سبک زندگی سالم امری دست یافتنیست. لیپوماتیک مجدد

>> آیا بیماران به انجام لیپوماتیک مجدد نیاز پیدا خواهند کرد؟
همانطور که می دانید شیوه های مختلفی جهت لاغری موضعی وجود دارد. روش هایی مانند لیپولیز، لیپوماتیک و لیپوساکشن همگی با استفاده از دستگاه هایی خاص برای حذف چربی های زاید بدن در اندام هایی که دچار چاقی موضعی هستند بکار می رود. برای اکثریت افراد که تفاوت این روش ها را نمی دانند در نگاه اول هیچ فرقی بین آن ها برایشان وجود ندارد و معمولا نتیجه نهایی و میزان هزینه ای که قرار است بپردازند برایشان از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. لیپوماتیک مجدد لذا یکی از مهم ترین سوالاتی که در ذهن افراد شکل می گیرد اینست که آیا آن ها مجددا هم به انجام جراحی لاغری نیاز پیدا خواهند کرد یا خیر؟ انواع روش های نام برده شده جهت تخلیه چربی های اضافی در بدن فرد دارای اضافه وزن را از شر چربی های اضافی رهایی می بخشد اما نباید فراموش کرد که ماندگار بودن نتایج و نوع عوارض و هزینه ای که برای لاغر شدن بکار می رود همگی در روش های یاد شده با هم متفاوت خواهد بود. در حال حاضر لیپوماتیک از جمله جدیدترین متد هایی می باشد که برای
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/repeated-lipomatic/