نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : لیفت سینه - 36 مطلب

98/09/17 08:57
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
جراحی لیفت سینه را می توان یکی از به روز ترین جراحی هایی دانست که امروزه افراد بسیاری برای ایجاد زیبایی در اندام های خود از این روش جراحی استفاده می کنند. جراحی لیفت سینه مانند بسیاری از عمل های زیبایی دیگر می تواند برای شما مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد.

با این وجود ممکن است که بعد از  جراحی فرم دهی سینه در صورت رعایت نکردن نکات و مراقبت های بعد از جراحی، شاهد عوارض بعد از عمل زیبایی سینه باشید.

به همین دلیل نیاز است که به توصیه های پزشک خود بعد از جراحی سینه عمل کنید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن نتایج شگفت انگیز جراحی لیفت سینه را مشاهده کنید.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/complications-of-breast-lift-surgery/
99
98/09/17 08:52
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
از جمله جراحی های زیبایی که برای فرم دهی سینه و از بین بردن نواقص سینه انجام می شود، لیفت سینه نام دارد. این نوع از عمل زیبایی می تواند با ایجاد تقارن و از بین بردن افتادگی های سینه در ایجاد سینه هایی خوش فرم و زیبا به شما کمک بسیاری کند.

از آنجایی که جراحی لیفت سینه با ایجاد برش هایی در سینه می تواند چربی ها و یا افتادگی پوستی این نواحی را از بین ببرد، دوران نقاهت خاصی را می توان برای آن در نظر گرفت. این دوران می تواند در هر فردی به گونه ای دیده شود.

به همین دلیل نمی توان گفت که دوران نقاهت لیفت سینه به طور دقیق در چند روز اتفاق می افتد. به طور حتم با انجام توصیه های پزشک و مراقبت های بعد از لیفت سینه می توانید این دوران را به حداقل برسانید و نتایج بعد از عمل زیبایی سینه را هر چه زودتر مشاهده کنید. برای این منظور باید کمی صبر داشته باشید.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/recovering-after-a-chest-lift/