نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : لاغری - 354 مطلب

00/02/4 14:14
عطارباشی , atarbashi
پیروری از رژیم های غذایی سخت باعث می شود که افراد معمولا از احساس گرسنگی در طول روز شکایت کنند. بسیاری به دلیل همین احساس گرسنگی رژیم های خود را دنبال نمی کنند، اما پزشکان معتقدند دنبال کردن برخی شیوه های زندگی به کاهش وزن موثر بدون احساس گرسنگی کمک می کند.

99
00/01/5 17:42
عسل عسلکده , asalkade.com
عسل ارگانیک برای سوخت و ساز خوب
عسل ارگانیک خام برای افزایش سوخت و ساز مفید است چون ۲۲ آمینواسید دارد که افزایش وزن بدن را متوقف می‌کنند و در عین حال یک درمان چربی‌سوز موثر به شما عرضه می‌کنند. عسل ارگانیک خام شبیه عسل‌های بسته‌بندی‌شده در شیشه نیست. هنگام خرید عسل، مطمئن شوید دارای برچسب خام و ارگانیک است. دارا بودن مواد معدنی مانند آهن، سدیم، پتاسیم، گوگرد، کلسیم، و روی باعث می‌شود عسل ارگانیک خام جایگزینی قدرتمند برای قند معمولی باشد.
https://www.asalkade.com/خوارک-های-طبیعی-سالم-کم-کردن-وزن/
کامنت بنویسید...
ایــــــرج   , toraj99
جمعه 6 فروردین ، 14:04
عالی
ادامه
رضا  , zaf45
جمعه 6 فروردین ، 12:47
درود بر شما دوست گرامی که با تولید عسل مطمئن در ارتقای سلامتی ما نقش بسزائی دارید. موفق باشید و سربلند
ادامه
99/12/23 12:32
عطارباشی , atarbashi
انگور، یکی از میوه‌های بسیار خوشمزه و شیرین است که به دو دسته دانه‌دار و بی‌دانه تقسیم می‌شود. انگور دارای خواص درمانی بسیاری است که می‌توان به پیشگیری از پوسیدگی دندان، کاهش چربی خون و حفظ سلامتی قلب اشاره کرد.
99/05/12 20:01
تهران جراحی , tehranjarahi
تزریق چربی چیست؟
آیا می دانید بدون افزایش وزن می توانید صورت و دستهای خود را چاقتر و جوانتر كنید؟ آیا تاکنون عکس تزریق چربی دیده اید؟ آیا می دانید همیشه پس از كاهش وزن اولین جایی كه لاغرتر می شود و دچار شلی و افتادگی میشود همان صورت و پشت دست شماست؟ آیا می دانید پیری صورت در بعضی افراد به دلیل كاهش چربی زیر پوست است و نه فقط پیری خود پوست ؟ با بالا رفتن سن، بافت چربی صورت کم می شود که افتادگی پوست و شلی و چروک را بیشتر می کند، بنابراین کشیدن و بالا بردن پوست باعث جوان سازی کلی نمی شود. گاهی اوقات سفت تر و کشیده تر نمودن پوست باعث جوانتر شدن آن نمی شود بلکه پرتر بودن صورت باعث جوانتر شدن آن می شود و اینجاست که اهمیت تزریق چربی در پوست بدن مشخص می شود.

کاربردهای تزریق چربی
قسمت هایی از پوست صورت که دچار کاهش حجم می شود مثل گونه ها جهت گونه گذاری، گودی زیر چشم، اطراف چشم، پشت چشم، زیر چشم، پلک، خط خنده، شقیقه ها، نازک شدن لبها، چانه و حتی قسمت هایی از بدن مانند پشت دستها، سینه، واژن و... را می توان با تزریق چربی که از خود فرد گرفته می شود به ناحیه مورد نظر تزریق می گردد پر نمود و کاهش حجم را اصلاح کرد. معمولا بسیاری از افرادی که علاقه مند به این تزریق چربی جهت جوانسازی صورت هستند، تزریق چربی در صورت را بیشتر از سایر نقاط پوست بدن می پسندند بخصوص خانمها و یا افرادی که ناگهانی در یک دوره زمانی خاص وزن خود را از دست داده اند.

چگونگی انجام تزریق چربی
تزریق چربی که به آن لیپو اینجکشن گفته می شود، با تعابیری مانند لیپو لیفتینگ همراه بوده است. این عمل در زمانی اتفاق می افتد که بخواهیم چربی را از نقطه ای گرفته و به نقطه ای دیگر انتقال دهیم. چگونگی آن هم به این صورت است که در ابتدای کار در محلهایی که باید خطوط بدن مشخص شود، آماده عمل می گردد که طبیعتاً با این کار یا مقداری از چربی گرفته شده و به جای دیگری انتقال داده شده و تزریق چربی می گردد تا بدن فرم شکل خود را بازیابد. کاهش میزان ضعیفی چربیهای صورت در اثر کهولت سن و حجیم کردن آنها از جمله این عمل است. با افتادگی بافتها و بروز چین و چروکهای ناخواسته و عمیق شدن آنها، نه تنها با کشیده شدن پوست صورت می تواند درمان شوند، با تزریق چربی به آن نواحی نیز می توان از حالت پیری ظاهر کاست و صورت را حجیم تر و جوانتر ساخت. تزریق چربی توسط متخصص پوست باید انجام شود و پزشک متخصص باید هنگام این عمل بدلیل حساسیت آن، بسیار دقت کند و در مورد مقدار چربی و محل برداشت آن توجه زیادی داشته باشد چون این تزریق اگر برای بعضی از نقاط بدن انجام شود، بسیار مهم و حساس خواهد بود (برای مثال تزریق چربی در لب). در حالت کلی این عمل غالباً در کنار کشیده شدن پوست صورت به حالت ترکیبی انجام می گیرد. در این شرایط علاوه از اینکه چربی از بین نمی رود بلکه جایی برای مصرف پیدا می کند. در این روش چربی به وسیله عمل لیپوساکشن گرفته شده و در هر جایی که چربی زیاد است، برداشته می شود. مقدار گرفته شده به وسیله سیستم تزریق به جاهایی که لازم است تزریق می شود. البته میزان گرفتن چربی با میزان مصرف تزریقی آن ارتباط دارد. این عمل نسبت به حجم عملیاتی می تواند به صورت بیهوشی موضعی و یا کامل انجام گیرد. بعد از عمل ناراحتی چندانی مشهود نیست که فرد شکایتی از آن داشته باشد. در محلهای تزریق شده تورم و کبودی ظاهر خواهد شد که این نشانه ها در عرض 7 تا 10 روز برطرف می شوند. بعد از عمل تزریق حدود 6 ماه طول می کشد که نیمی از چربی از سوی بدن جذب شود و نیم دیگر آن ماندگار خواهد بود. در جریان عمل تزریق میزان جذب چربی از سوی بدن بسیار اندک بوده و فرد می تواند 3 تا 5 روز بعد از تحقق یافتن عمل با هواپیما سفر نماید و مابین 4 تا 7 روز می تواند به کارهای روزمره و عادی خود بپردازد.

مزیت این روش گرفتن چربی از خود فرد که به وفور به دست می آید و حتی می توان مقداری از چربی را در فریزر به مدت 6 ماه نگهداری نمود و در صورت نیاز مجدداً تزریق نمود. مزیت مهم دیگر آن نسبت به تزریق ژل، بی خطر و بدون عارضه بودن آن است ( حتی در آینده ) تزریق چربی یا فیلر با بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می گیرد. پوست در این روش بخیه زده نمی شود و چربی به وسیله سوزن مخصوص برداشت شده و در محل مورد نظر تزریق می گردد.
تزریق چربی بر خلاف تزریق ژل خطر جابجایی و یا آلرژی ندارد چون چربی سلول زنده است و فقط از یک جای بدن فرد برداشته شده و به جای دیگر منتقل شده است. در شرایط استریل خطر عفونت یا انتقال بیماری ندارد زیرا از خود فرد گرفته می شود. بر خلاف ژل و یا پروتز در لمس قوام بسیار طبیعی دارد چون از جنس چربی خود فرد است.
تزریق چربی از سالها پیش مورد توجه بوده است اما بدلیل تکنیک های خاصی که اخیرا در نحوه انجام این عمل بکار گرفته شده است و در نتیجه ماندگاری بسیار طولانی و همچنین به دلیل اینکه تزریق ژل و جراحی کشیدن پوست از عوارض نسبتا زیادی برخوردار است، جدیدا نزد پزشکان و بیماران از محبوبیتی چند برابر برخوردار شده است.
نتایج تزریق چربی تماما بستگی به تکنیک انجام و مهارت پزشک دارد و اگر درست انجام نشود چربی فقط برای مدت 2 تا 3 هفته بیشتر دوام ندارد و جذب می شود. همچنین اگر پزشک مهارت کافی در انجام این عمل را داشته باشد فقط طی یک جلسه تزریق شخص می تواند به نتیجه مطلوب برسد. البته این که تزریق در کدام بخش از بدن انجام می شود، هم خود مسئله بسیار مهمی است چه بسا در برخی از نقاط بدن مراقبت های بعد از تزریق چربی نیاز باشد .
تا 10 روز پس از تزریق چربی باید از حرارت بالا (سونا ، جکوزی ، بخور) و فشار و ضربه به ناحیه تزریق شده پرهیز کرد.

عوامل تاثیر گذار در تزریق چربی
1- انتخاب محلی که مناسب برای دریافت چربی است

2- میزان عروق و تحرک محل گیرنده چربی

3- میزان تماس بافت چربی با هوا، خون و لیدوکایین

4- تکنیک گرفتن و تزریق چربی

5- میزان چربی تزریق شده

محلهای برداشت چربی جهت تزریق چربی
انتخاب محل دهنده چربی مهم است. قسمت خارجی ران محل تزریق است ولی چربی از محلهای دیگر از جمله شکم، باسن و.. هم قابل استخراج است، استخراج چربی از نواحی از بدن که به رژیم غذایی مقاوم است ارجح می باشد .
اجتناب از آسیب سلولهای چربی در هنگام استخراج مهم است بدین لحاظ باید از سرنگهای مخصوص و با حداقل فشار منفی اقدام به انجام این عمل نمود. وجود خون در چربی تزریق شده باعث تخریب سریعتر سلولهای چربی می شود لذا جدا کردن خون و لیدوکایین از چربی ضروری است. در نواحی با پوست نازک از تزریق سطحی و بیش از میزان لازم باید اجتناب کرد. ماندگاری چربی تزریق شده وابسته به تکنیک تزریق چربی از بدن به صورت و همچنین ناحیه گیرنده از چند ماه تا چند سال متغیر است نواحی با کمترین تحرک و بالاترین خونرسانی، بیشترین ماندگاری را دارند. بیشترین ماندگاری در نواحی پیشانی، زیر چشم، گونه و پشت دست و کمترین ماندگاری در ناحیه لب، خط اخم و خط خنده می باشد.

مزایای تزریق چربی :
مزیت این روش نسبت به تزریق انواع پركننده ها مانند ژلها بسیار زیاد است:
1.چربی از خود فرد گرفته می شود بنابراین هر حجمی که بخواهیم برداشت می شود (حتی به مقدار زیاد تا حدود 500cc به منظور تزریق در باسن ).اگر این حجم زیاد را بخواهیم با ژل پر كنیم اولا هزینه هر سی سی ژل مرغوب حداقل 60-250 دلار است و ثانیا حجم زیاد ژل امکان جابجایی دارد و با فشار های خارجی كه پوست می آید از نقطه ای به نقطه دیگر حركت خواهد كرد و از روی پوست دچار ناهمواری خواهد شد. در صورتی که در مورد چربی، چون سلولهای زنده بدن هستند و وقتی به ناحیه ای تزریق می شوند به همان قسمت پیوند داده می شوند و عروق و بافت های بدن آنها را احاطه كرده و جزیی از چربی طبیعی آن منطقه خواهد شد (به اصطلاح به بدن جوش می خورد ) و امكان هیچ گونه جابجایی نخواهد داشت. دیده شده است كه ژلها در سیستم لنفاوی به حركت در آمده و در كبد و طحال وجود ذرات ژل گزارش شده است. بنابراین خطرات آینده ژلها در نواحی دیگر هنوز مشخص نشده است .
2. ماندگاری چربی تزریق شده،‌ معمولا چربی را از نواحی مقاوم به رژیم و ورزش برداشت می کنیم. مانند پهلو ها، شکم،‌ باسن و... بنابراین این چربی پس از تزریق در نواحی مثل صورت به آسانی با رژیم و یا ورزش آب نخواهد شد .
اما ماندگاری چربی تزریق شده همانطور كه قبلا گفته شده بستگی به نحوه برداشت و نحوه تزریق دارد. كه نكات كلیدی آن اگر رعایت شوند از ماندگاری بسیار طولانی برخوردار خواهد بود چربی را میتوان بمدت 6 ماه در یخچال های معمولی و 2 سال در یخچال های صنعتی نگهداری کرد و سپس مجددا تزریق كرد. بنابراین اگر فردی پس از تزریق اول بخواهد مجددا قسمتی از ناحیه تزریق شده را پر كند چربی به راحتی در دسترس است و فقط نیاز به یک تزریق مجدد دارد .
3. مزیت مهم دیگر چربی نسبت به ژل و یا پروتز دارد. همان قوام طبیعی چربی است كه لمس چربی بسیار نرمال بنظر می رسد در حالی كه ژل و یا پروتز سفت و مشخص می باشد و قابل تشخیص است كه چیزی غیر طبیعی در زیر پوست وجود دارد .
4. امكان ایجاد عفونت در ژل ها و پروتز ها بسیار بیشتر از چربی است .
5. از مزیت های مهم دیگر چربی عدم امکان ایجاد آلرژی است كه در ژل ها شایعه تر است .

عوارض تزریق چربی:
معمولا این عمل دارای حداقل معایب و ضرر است از آن جمله کبودی و تورم می باشد که گذرا است. در برخی موارد در صورت رعایت نکردن اصول از طرف پزشک جراح یا خود فرد، عفونت هم جزو عوارض احتمالی است. البته عوارض این عمل بیشتر به شكل تورم در ناحیه کشیده شده ناحیه تزریق شده است كه پس از 2 هفته از بین می رود. معمولا کبودی ندارد و به جز در ناحیه زیر چشم كه امكان کبودی هست و آن هم طی 12-10 روز از بین خواهد رفت .

ماندگاری تزریق چربی:
نتایج تزریق چربی تماما بستگی به تکنیک انجام و مهارت پزشک دارد و اگر درست و دقیق انجام نشود چربی برای مدت 4-3 هفته بیشتر دوام نخواهد داشت و جذب می شود .

قیمت تزریق چربی
قیمت تزریق چربی بر اساس اینکه در کدام ناحیه از بدن انجام می شود و چند سی سی باید تزریق شود توسط پزشک متخصص انجام می شود.
----------------------------------------
مرکز آموزش مطب دکتر دهقان
tehranjarahi.com
02122140348
پاسخگویی 4 عصر الی 8 شب
99/04/30 19:07
زنان سلامتی , zananvasalamati

امروزه به دلیل تغییرات رژیم غذایی و مصرف غذاهای فست فودی به جای غذاهای مقوی و سالم بیماری چاقی گریبان گیر بسیاری از افراد جامعه بخصوص جوانان شده است. به همین دلیل افراد چاق به دنبال روش های مختلف برای لاغری هستند. اما باید بدانید وزن شما تا زمانی که یک الگوی تغذیه ای مناسب و ورزش دائمی را در برنامه خود قرار ندهید به حالت ایده آل نمی رسد. بنابراین هیچ روشی تا این اصول را رعایت نکنید برایتان کارساز نیست و از این شاخه به آن شاخه پریدن نتیجه ای جز وقت تلف کردن و هدر دادن پول نیست. اما در صورت پیروی از یک رژیم غذایی صحیح و ورزش روش های کمکی نتایج بسیار خوبی دارند. این راه های کمکی شامل انواع قرص ها، داروها و مکمل های طبیعی می باشد. اساس عملکرد این قرص ها بر مبنای سه اصل زیر می باشد: کاهش اشتها،
ادامه مقاله را در لینک مطالعه فرمایید
99/04/21 20:25
دیجی مکمل , digitebshop.com
[https://www.aparat.com/v/EytkS]
09035059158

تنوئید ریتارد داروکده-تنوئید ریتارد نی نی سایت-تنوئید عوارض-تنوئید اصل-تنوئید تقلبی-تنوئید ریتارد اصلی-تنوئید ریتارد اصل-تنوئید ریتارد اصل آلمان-تنوئید ریتارد داروکده-تنوئید ریتارد نی نی سایت-تنوئید ریتارد اصلی-تنوئید ریتارد خرید-تنوئید ریتارد اصل-تنوئید ریتارد اصل آلمان-تنوئید ریتارد داروخانه-تنوئید ریتارد عوارض-تینوئیت-تینوئیت رتاد-تینوئیت رتاد چیست-تینوئیت رتاد برای لاغری-تینوئیت رتاد ویکی پدیا-tenuate retardقرص-tenuate retarde-tenuate retarde قیمت قرص-tenuate retardقرص لاغری قیمت-tenuate retardعوارض-tenuate retarde چیست-tenuate قرص لاغری-tenuate retardقرص لاغری-قرص گلوریا اصل-قرص گلوریا و بی خوابی-قرص گلوریا نی نی سایت-قرص گلوریا تقلبی-قرص گلوریا باعث ریزش مو میشود-قرص گلوریا قیمت-قرص گلوریا اصلی-قرص گلوریا دیجی کالا-ایزی اسلیم یا گلوریا-ایزی اسلیم نی نی سایت-ایزی اسلیم قیمت-ایزی اسلیم تقلبی-ایزی اسلیم ماشاپ-ایزی اسلیم آبی-ایزی اسلیمینگ-ایزی اسلیم اصلی-اسلیمینگ سبز-اسلیمینگ طلایی-اسلیمینگ آبی-اسلیمینگ آبی بهتره یا قرمز-اسلیمینگ سبز نی نی سایت-اسلیمینگ چیست-اسلیمینگ بیوتی-اسلیمینگ نی نی سایت-کپسول جی سی-کپسول جی سی نی نی سایت-کپسول جی سین-کپسول جینسینگ-کپسول جینسینگ قرمز-کپسول جینسینگ کره ای-کپسول جینسینگ گوارانا-کپسول جینسینگ ایرانی-آلفا اسلیم اصل-آلفا اسلیم عوارض-آلفا اسلیم قیمت-آلفا اسلیم نی نی سایت-آلفا اسلیم داروکده-آلفا اسلیم چیست-آلفا اسلیم نارنجی-آلفا اسلیمینگ-ریداکتیل داروکده-ریداکتیل قیمت-ریداکتیل بهتره یا تنویید-ریداکتیل عوارض-ریداکتیل و لاغری-ریداکتیل چیست-ریداکتیل نی نی سایت-ریداکتیل اصلی-ادیوس اصل-ادیوس اندروید-ادیوس به چه معناست-ادیوس یا پریمیر-ادیوس 9-ادیوس بهتره یا بلوبری-ادیوس نی نی سایت-آدیوس آمیگو-لاغری سریع-لاغری شکم-لاغری شکم و پهلو-لاغری در ماه رمضان-لاغری صورت-لاغری بهاره رهنما-لاغری با سرکه سیب-لاغری هفت روزه با سیاه دانه-قرص لاغری گلوریا-قرص لاغری هزال-قرص لاغری فلوردو-قرص لاغری جی سی-قرص لاغری ادیوس-قرص لاغری اسلیم مکس-قرص لاغری بلوبری-قرص لاغری خیلی قوی-کپسول لاغری گلوریا-کپسول لاغری سی گل بوستان-کپسول لاغری بلوبری-کپسول لاغری سلنداکر-کپسول لاغری اسلیم مکس-کپسول لاغری مهزل-کپسول لاغری اسلیم فول-کپسول لاغری سلنداکر نی نی سایت-چربی سوزی-چربی سوز قوی-چربی سوزی بینی-چربی سوزی شکم و پهلو-چربی سوزی در ماه رمضان-چربی سوز طبیعی-چربی سوزی در خانه-چربی سوزی بینی نی نی سایت-ضد اشتهای قوی-ضد اشتهای قوی خانگی-ضد اشتهای قوی گیاهی-ضد اشتهای طبیعی-ضد اشتها گیاهی-ضد اشتها قوی نی نی سایت-ضد اشتها داروکده-رژیم لاغری-رژیم کتوژنیک-رژیم کانادایی-رژیم غذایی-رژیم لیمومی-رژیم لاغری سریع-رژیم دکتر کرمانی-رژیم فستینگ
.
واتس اپ 09035059158
دایرکت @tanasobandamsabz

#لاغری #لاغری_شکم #لاغری_سریع #لاغری_پهلو #لاغری_ران #لاغری_آسان #کاهش_وزن #کاهشوزن #لاغری_تضمینی #رژیم #فیتنس #تناسب_اندام #چربی_سوزی #چربیسوزی #کاهش_اشتها #کاهش_سایز #لاغری_شکم_پهلو #قرص_لاغری #قرصلاغری #قرص_لاغری_گیاهی #کپسول_لاغری #داروی_لاغری #رژیم_لاغری #کاهش_چربی #قرص_چربی_سوز #لاغری_عروسی #عروسی
99/04/21 19:55
دیجی مکمل , digitebshop.com
[https://www.aparat.com/v/s9buC]
تنوئید ریتارد داروکده-تنوئید ریتارد نی نی سایت-تنوئید عوارض-تنوئید اصل-تنوئید تقلبی-تنوئید ریتارد اصلی-تنوئید ریتارد اصل-تنوئید ریتارد اصل آلمان-تنوئید ریتارد داروکده-تنوئید ریتارد نی نی سایت-تنوئید ریتارد اصلی-تنوئید ریتارد خرید-تنوئید ریتارد اصل-تنوئید ریتارد اصل آلمان-تنوئید ریتارد داروخانه-تنوئید ریتارد عوارض-تینوئیت-تینوئیت رتاد-تینوئیت رتاد چیست-تینوئیت رتاد برای لاغری-تینوئیت رتاد ویکی پدیا-tenuate retardقرص-tenuate retarde-tenuate retarde قیمت قرص-tenuate retardقرص لاغری قیمت-tenuate retardعوارض-tenuate retarde چیست-tenuate قرص لاغری-tenuate retardقرص لاغری-قرص گلوریا اصل-قرص گلوریا و بی خوابی-قرص گلوریا نی نی سایت-قرص گلوریا تقلبی-قرص گلوریا باعث ریزش مو میشود-قرص گلوریا قیمت-قرص گلوریا اصلی-قرص گلوریا دیجی کالا-ایزی اسلیم یا گلوریا-ایزی اسلیم نی نی سایت-ایزی اسلیم قیمت-ایزی اسلیم تقلبی-ایزی اسلیم ماشاپ-ایزی اسلیم آبی-ایزی اسلیمینگ-ایزی اسلیم اصلی-اسلیمینگ سبز-اسلیمینگ طلایی-اسلیمینگ آبی-اسلیمینگ آبی بهتره یا قرمز-اسلیمینگ سبز نی نی سایت-اسلیمینگ چیست-اسلیمینگ بیوتی-اسلیمینگ نی نی سایت-کپسول جی سی-کپسول جی سی نی نی سایت-کپسول جی سین-کپسول جینسینگ-کپسول جینسینگ قرمز-کپسول جینسینگ کره ای-کپسول جینسینگ گوارانا-کپسول جینسینگ ایرانی-آلفا اسلیم اصل-آلفا اسلیم عوارض-آلفا اسلیم قیمت-آلفا اسلیم نی نی سایت-آلفا اسلیم داروکده-آلفا اسلیم چیست-آلفا اسلیم نارنجی-آلفا اسلیمینگ-ریداکتیل داروکده-ریداکتیل قیمت-ریداکتیل بهتره یا تنویید-ریداکتیل عوارض-ریداکتیل و لاغری-ریداکتیل چیست-ریداکتیل نی نی سایت-ریداکتیل اصلی-ادیوس اصل-ادیوس اندروید-ادیوس به چه معناست-ادیوس یا پریمیر-ادیوس 9-ادیوس بهتره یا بلوبری-ادیوس نی نی سایت-آدیوس آمیگو-لاغری سریع-لاغری شکم-لاغری شکم و پهلو-لاغری در ماه رمضان-لاغری صورت-لاغری بهاره رهنما-لاغری با سرکه سیب-لاغری هفت روزه با سیاه دانه-قرص لاغری گلوریا-قرص لاغری هزال-قرص لاغری فلوردو-قرص لاغری جی سی-قرص لاغری ادیوس-قرص لاغری اسلیم مکس-قرص لاغری بلوبری-قرص لاغری خیلی قوی-کپسول لاغری گلوریا-کپسول لاغری سی گل بوستان-کپسول لاغری بلوبری-کپسول لاغری سلنداکر-کپسول لاغری اسلیم مکس-کپسول لاغری مهزل-کپسول لاغری اسلیم فول-کپسول لاغری سلنداکر نی نی سایت-چربی سوزی-چربی سوز قوی-چربی سوزی بینی-چربی سوزی شکم و پهلو-چربی سوزی در ماه رمضان-چربی سوز طبیعی-چربی سوزی در خانه-چربی سوزی بینی نی نی سایت-ضد اشتهای قوی-ضد اشتهای قوی خانگی-ضد اشتهای قوی گیاهی-ضد اشتهای طبیعی-ضد اشتها گیاهی-ضد اشتها قوی نی نی سایت-ضد اشتها داروکده-رژیم لاغری-رژیم کتوژنیک-رژیم کانادایی-رژیم غذایی-رژیم لیمومی-رژیم لاغری سریع-رژیم دکتر کرمانی-رژیم فستینگ
99/04/13 09:01
عطارباشی , atarbashi
چربی شکم خطرناک است و این امر نه تنها مانع خوش تیپ شدن شما می شود، بلکه باعث دیابت، بیماری های قلبی و مقاومت به انسولین نیز می شود.بدون توجه به سن، ژنتیک و غیره، می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد بنابراین شما باید فورا با مصرف غذاهایی که به نابود کرردن این چربی ها کمک می کنند، توجه کنید.

99/03/10 17:50
زنان سلامتی , zananvasalamati

همان طور که می دانید امروزه به دلیل تغییر عادات غذایی و استفاده بیشتر از غذاهای فرآوری شده و انواع فست فودها چاقی یک عارضه یا بیماری فراگیری شده است که بخصوص در کشور عزیزمان ایران افراد زیادی مبتلا به آن هستند. اما خوشبختانه راه های مختلفی برای لاغری وجود دارد تا شما اومایی عزیز به وزن ایده آل خود برسید. البته باید در انتخاب رژیم و روش لاغری با احتیاط و آگاهانه رفتار کنید زیرا رژیم های بسیاری هستند که باعث گرسنگی بیش از حد می شوند و بعد از رسیدن به وزن ایده آل دوباره برمی گردند. یا آن قدر نامتعادل هستند که بدن دچار کمبود مواد معدنی و انواع ویتامین ها می شود و خود عوارضی مانند خراب شدن پوست و آکنه یا ریزش مو و بر هم خوردن تعادل هورمون ها را به دنبال دارد. همچنین اگر اراده زیادی نداشته باشید
ادامه مقاله را در لینک مطالعه فرمایید