نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : قیمت چاپ کارت عضویت - 1 مطلب

98/03/18 17:39
کوآیکو  , coico
کارت عضویت
کارت عضویت کارتی است که برای احراز هویت افراد در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و مراکزی نظیر کتابخانه ها و باشگاه های ورزشی برای ورود افراد از آن ها استفاده می کنند. در واقع ورود افراد به سازمان ها، باشگاه ها، کتابخانه ها و ارگان ها و استفاده از خدمات و امکانات آن ها با ارائه ی کارت عضویت امکان پذیر است. به همین علت اغلب مدیران موسسات و سازمان های گوناگون به منظور هویت بخشیدن به مجموعه خود و ارائه خدمات بهتر به چاپ کارت عضویت برای اعضای موسسه ی خود اقدام می کنند. لازم به ذکر است که کارت عضویتی که برای یک موسسه چاپ می شود مختص همانجا بوده و در سایر موسسات فاقد اعتبار است. البته در برخی موارد کارت های عضویت به صورت چندگانه تولید می شود و از یک کارت عضویت برای چند مرکز استفاده می شود.

چاپ کارت عضویت
چاپ کارت عضویت، شناسایی اعضای گروه یا مجموعه را در یک دوره­ زمانی مشخص آسان می­ کند. با این کار اعضای یک گروه بلافاصله به صورت بصری شناسایی می­ شوند. کارت های عضویت را می توان در ابعاد و انواع و با جنس های گوناگونی تولید نمود. برای چاپ کارت عضویت می توان از کارت پی وی سی که از جنس پلاستیک و ماده ای به نام پلی وینیل کلراید تولید شده است استفاده نمود. زیرا این نوع کارت دوام و ماندگاری بالایی داشته و کیفیت مطلوبی را ارائه می دهد. همچنین کارت pvc قابلیت هوشمند سازی دارد و می توان بر اساس نوع کاربرد کارت عضویت از این ویژگی بهره مند شد. به عبارتی می توان کارت عضویت را بر روی کارت های هوشمند مانند کارت مغناطیسی، کارت مایفر، کارت دسفایر و یا کارت R/O 125k چاپ نمود.

طراحی کارت عضویت pvc
برای طراحی کارت عضویت پی وی سی می بایست نکاتی را رعایت نمود، تا بتوان بهترین کارت عضویت را طراحی و چاپ نمود. این موارد به شرح ذیل هستند :

باید از نرم افزار فتوشاپ یا کرل برای این منظور استفاده شود.
رزولوشن طرح باید ۳۰۰ dpi باشد.
برای طراحی کارت ها باید از مود رنگی RGB استفاده نمود.
سایز مناسب برای طراحی کارت ۸۵ در ۵۴ میلی‌متر است.
ذخیره سازی طرح به صورت لایه باز و با فرمت TIF یا PSD انجام گیرد.
99