نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : قیمت چاپ کارت خبرنگار - 1 مطلب

98/03/21 16:24
کوآیکو  , coico
کارت خبرنگاری

کارت خبرنگاری مجوز ورود خبرنگاران در شرایط گوناگون به مکان های مختلف می باشد که همراه داشتن آن اثبات فعالیت حرفه ای خبرنگار است. برای مصاحبه با افراد فوق لازم است که خبرنگار مدرک شناسایی معتبر ارائه کند تا نشان دهنده هویت واقعی او به عنوان یک خبرنگار باشد. بنابراین هر خبرنگاری که برای نشریه یا خبرگزاری مشغول به کار است، برای شناسایی و احراز هویت نیاز به همراه داشتن کارت خبرنگاری دارد و این کارت جزو موارد ضروری برای یک خبرنگار محسوب می شود.

چاپ کارت خبرنگاری
بدان جهت که کارت خبرنگاری بسیار پرکاربرد بوده و به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرد بسیار در معرض آسیب دیدن است، بنابراین باید از جنسی تهیه شود که استحکام و ماندگاری زیادی داشته باشد و با استفاده مداوم در طولانی مدت به راحتی صدمه نبیند. کارت های با جنس PVC به دلیل دوام و کیفیت بالایی که دارند گزینه بسیار مناسبی برای چاپ کارت خبرنگاری محسوب می شوند. از این رو پیشنهاد کو آی کو برای چاپ کارت خبرنگاری استفاده از کارتهای پی وی سی است.

روش های چاپ کارت خبرنگاری PVC
برای چاپ کارت خبرنگاری پی وی سی از پرینتر چاپ کارت PVC استفاده می شود. تکنیک هایی که می توان برای چاپ این کارت ها به کار برد چاپ افست و چاپ دیجیتال است. در صورتی که تعداد کارت خبرنگاری بیش از ۱۰۰۰ عدد باشد، عملیات چاپ کارت PVC به روش چاپ افست انجام می گیرد. این روش کیفیت و ماندگاری بالایی دارد و به دلیل مقرون به صرفه بودن برای چاپ کارت خبرنگاری بسیار مناسب است. اما چنانچه تیراژ کارت ها پایین باشد بهتر است از چاپ دیجیتال برای چاپ کارت خبرنگاری استفاده شود. برای پیاده سازی این تکنیک نیز می توان از روش چاپ مستقیم و یا روش چاپ غیر مستقیم استفاده نمود که هر یک ویژگی ها و مزایای خاصی دارند.
99