نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : فواید کلم بروکلی - 4 مطلب

96/12/20 23:27
منتخب وب , montakhabweb.ir
بروکلی حاوی ترکیبی به نام مونو نوکلئوتید نیکوتینامید (NMN) است که روند پیری در چندین ارگان بدن مانند کبد، چشم ها،استخوان ها و همچنین سوخت و ساز بدن را کنترل می کند
با گذشت زمان و فرا رسیدن پیری، بدن توانایی خود برای تولید ترکیب ضروریبرای تأمین انرژی به نام «نیکوتین آمید آدنین دی نوکلئوتید»(NAD) را از دست می دهد.
"برای مشاهده تصاویر بیشتر لینک زیر را کلیک کنید" ▼▼
99
94/09/17 20:15
مجله علم ورزش , elmevarzesh
مطالعات محققان نشان می دهد که کلم بروکلی حاوی ترکیباتی به نام سولفورافان است که در پیشگیری از بروز سرطان و درمان آن موثر است.
مجله معتبر ساینس در تازه ترین شماره خود گزارش داد: این مطالعه نشان می دهد که آنزیم موجود در انواع کلم و به ویژه کلم بروکلی با نابود کردن سلول های بنیادی سرطان، از ایجاد و گسترش سرطان جلوگیری می کند. در ادامه این تحقیقات آمده است عصاره جوانه کلم بروکلی خطر ابتلا به سرطان دهان و دندان را کاهش می دهد.
94/07/4 14:38
آلامتو , alamto.com
بروکلی از سبزیهایی است که بهترین فصل آن پاییز و زمستان است و منبع خوب ویتامین c و فیبر است. ساقه بروکلی باید سفت بوده و سر آن بنفش یا سبز تیره باشد. غنچه های آن بایدبه صورت بسته باشد و گلهای آن زرد نشده باشد. بوکلی را می توانید ۳ روز یا بیشتر در یخچال نگهداری کنید. قبل استفاده از بوکلی را خوب با آب بشویید و برگها و ساقه های سفت آن را جدا کنید و ساقه های نازک و گلهای کوچک آن را خرد کرده و استفاده کنید.