نتایج جستجو : فروشگاه اینترنتی - 988 مطلب

97/08/22 09:49
ایده برتر , 73027
در هنگام خرید از فروشگاه های آنلاین، با توجه به مجوزهای قانونی فعالیت فروشگاه می توانید پرداختی امن و مطمئن را تجربه کنید؛ و با بهره مندی از تجارب دیگر کاربران می توانید بهترین فروشگاه اینترنتی را برای تهیه اقلام مورد نیاز خود بیابید.

در بخش های گذشته، این موارد را به تفصیل توضیح داده ایم. برای دسترسی به آن ها می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ایده برتر مراجعه نمایید.

مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

در ادامه قصد داریم به یادآوری نکات مهمی بپردازیم که توجه به آنها، به شما کمک می کند که با صرف کمترین هزینه، بهترین خدمات را دریافت نمایید.

این موارد عبارتند از:

1- اصالت کالا و گارانتی

امروزه با پیدایش فروشگاه های مختلف در صفحات وب، ممکن است برخی سودجویان کالاهای فاقد کیفیت و یا بدون گارانتی را در معرض فروش قرار دهند.1- اصالت کالا و گارانتیبرخی افراد ممکن است علاوه بر عرضه کالاهای بدون گارانتی، به فروش کالاهای قاچاق اقدام کنند.

بنابراین لازم است پیش از خرید حتی از فروشگاه های قانونی، مشخصات محصول را به درستی بررسی کنید و از اصل بودن اجناس و گارانتی معتبر آن اطمینان حاصل نمایید.2- قیمت کالا

برخی مواقع، چند فروشگاه اینترنتی، محصولات یکسانی را با گارانتی معتبر به فروش می رسانند. یکی از معیارهای مهم برای انتخاب یکی از آنها قیمت مناسب و پایین تر کالا می باشد.2- قیمت کالا3- مدت زمان تحویل

همان طور که پیش از نیز گفته شد، خرید کالا و دریافت خدمات به صورت اینترنتی، مزایای زیادی دارد. اما ممکن است معایبی را نیز به همراه داشته باشد.

یکی از بزرگترین ایراد های خرید آنلاین، تحویل دیرهنگام محصولات است که موجب نارضایتی بسیاری از کاربران می گردد.

بنابراین لازم است پیش از تکمیل خرید، تمام شرایط مندرج در سایت را برای ارسال کالا مطالعه نموده و سپس اقدام به پرداخت نمایید.3- مدت زمان تحویل

4- و خدمات پس از فروش

شاید بتوان گفت خدمات پس از فروش، یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب یک فروشگاه اینترنتی است. زیرا ارائه خدمات مناسب پس از تحویل کالا به مشتری، می تواند آنان را به انجام خریدهای بعدی ترغیب کند.

اهمیت این موضوع زمانی مشخص می شود که یک محصول را به صورت اینترنتی خریده باشید و پس از دریافت آن، به هر دلیلی ناراضی بوده و قادر به استفاده از کالا نباشید.

یک فروشگاه اینترنتی معتبر با خدمات پس از فروش مناسب، شرایط خوبی را برای تعویض یا مرجوع نمودن کالاها فراهم خواهد کرد.4- و خدمات پس از فروشفروشگاه ایده برتر پارسیان، ارائه دهنده محصولات متنوع در زمینه ماشین های اداری و مواد مصرفی، کامپیوتر، قطعات و لوازم جانبی، تجهیزات فروشگاهی، تجهیزات آموزشی، تجهیزات شبکه، سیستم های امنیتی و مبلمان اداری می باشد.

این فروشگاه بهترین و با کیفیت ترین کالاها را با گارانتی اصلی و قیمت مناسب ارائه می کند. همچنین مشتریان محترم می توانند برای اطمینان از کیفیت محصولات و دریافت مشاوره تخصصی، پیش از خرید آنلاین با این فروشگاه تماس بگیرند.
99
97/08/20 15:49
ایده برتر , 73027
در قسمت قبل، اهمیت آشنایی با کسب و کارهای آنلاین را بیان کردیم. همان طور که گفته شد، یکی از مهمترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی، توجه به مجوزهای قانونی لازم برای یک کسب و کار آنلاین است.

مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

یکی دیگر از مواردی که لازم است در هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی به آن توجه کنیم، تجربه خرید دیگر افرادی است که پیش از ما اقدام به خرید آنلاین از آن وبسایت کرده اند.

امروزه فراگیر شدن شبکه های اجتماعی موجب شده که افراد صرفنظر از بعد مسافت، بتوانند به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند و تجارب خود را به اشتراک بگذارند.

مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

بنابراین اگر قصد خرید کالا یا دریافت خدمات از یک سایت خاص را دارید، حتما پیش از هر کاری، در اینترنت جستجو کنید تا از نظر دیگر کاربران نیز مطلع شوید.

بهره مندی از تجارب مشتریان و کاربران را می توان یک عامل کلیدی و مهم در انتخاب یک فروشگاه اینترنتی معتبر دانست.

مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

بنابراین شما می توانید توجه به مجوز قانونی فعالیت فروشگاه از مراجع مربوطه و هم چنین آگاهی از تجربه خرید دیگر افراد از یک سایت، یک فروشگاه اینترنتی مورد اطمینان را بیابید و با تهیه کالاهای مورد نیاز به صورت آنلاین، در وقت خود صرفه جویی کنید.

البته نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که علاوه بر صرفه جویی در زمان، به شما برای دریافت سود اقتصادی بیشتر کمک می نماید.

اصالت کالا و ارائه گارانتی معتبر از سوی فروشگاه، قیمت مقرون به صرفه کالا، مدت زمان تحویل از جمله مواردی است که موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

با قسمت بعدی این مقاله آموزشی همراه باشید تا هر یک از این آیتم ها را به تفصیل بیان کنیم.
97/08/19 15:41
ایده برتر , 73027
در زندگی پیشرفته امروز، کسب و کارهای آنلاین رونق زیادی یافته اند و استفاده از خدمات اینترنتی مختلف، جزء جدایی ناپذیر فعالیت های روزمره شده است.

مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟مهم ترین معیارهای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چیست؟اما متاسفانه، خرید اینترنتی و دریافت خدمات آنلاین از شرکت های مختلف همیشه هم موفقیت آمیز نبوده و گاهی اوقات تجربه ناخوشایندی بر جای می گذارند. در ادامه معیارهای معتبر بودن یک فروشگاه اینترنتی را بیان می کنیم.

مجوز قانونی فعالیت

یکی از مهمترین ویژگی های یک فروشگاه آنلاین، داشتن مجوزهای قانونی لازم است.

جالب است بدانید که یک کسب و کار اینترنتی نیز مانند هر فعالیت اقتصادی دیگر، نیاز به دریافت مجوز از نهاد های قانونی دارد.مجوز قانونی فعالیتدارا بودن مجوزهای لازم، نشان دهنده نظارت مراجع بر عملکرد شرکت ها بوده و باعث اطمینان خاطر مشتریان خواهد شد.

زیرا در این صورت خریداران و کاربران یک فروشگاه آنلاین، می دانند که در صورت بروز مشکل امکان شکایت برای آنها وجود دارد و می توانند از طریق مراجعه به مقامات ذی صلاح، مشکل به وجود آمده را پیگیری نمایند.مجوز قانونی فعالیتدر حال حاضر، شرایط لازم برای آغاز فعالیت یک فروشگاه اینترنتی این است که قبل از شروع رسمی کار اقدام به دریافت مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت نماید.

همچنین مجوز اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نیز باید به طور همزمان اخذ شود.مجوز قانونی فعالیتدر این صورت، کلیه اطلاعات هویتی و مکانی فرد متقاضی توسط مرجع قانونی و پلیس بررسی شده و چنانچه فرد حائز شرایط لازم باشد، موفق به دریافت مجوز خواهد شد.

لازم به ذکر است توجه نکردن کاربران اینترنت به مجوزهای خرید یک فروشگاه آنلاین، اصلی ترین دلیل بروز مشکل در هنگام خریدهای اینترنتی است.

با ادامه این مقاله آموزشی همراه باشید.
97/07/23 21:17
فروشگاه اینترنتی  جامع ابزار  , jameabzar.ir
مجموعه ابزارهای دنلکس با مدیران با تجربه در صنعت ابزار آلات و تشکیل تیم های تخصصی در حوزه های بازاریابی و خدمات پس از فروش در خدمت شما مصرف کنند گان محترم می باشد با خدمات پس از فروش در سراسر کشور و دارای 15 گارانتی .فروش محصولات دنلکس در فروشگاه اینترنتی جامع ابزار .wwwjameabzar.ir
02166745289 02166755288
97/05/30 17:55
محسن فرسادی  , mohsen_fx_22
[https://www.aparat.com/v/3cpQL]
شاید واسه شما هم پیش اومده باشه که با همسرتون برید خرید و بعضی فروشگاه ها اجازه ورود به شما ندن و شما ساعت ها جلو در فروشگاه منتظر بمونید و خسته بشید تا همسرتون از فروشگاه خارج بشه . اما راه حل چیه؟ شما به راحتی در منزل میتونید وارد سایت فروشگاه اینترنتی گیزدین بشید و بدون خجالت و در کنار هم محصولات مورد نظرتون رو بررسی، انتخاب و خریداری نمایید.

آدرس سایت ما : https://gizdin.com/
97/05/25 19:07
خانومی ارشادی , khanumi68
97/05/25 19:07
خانومی ارشادی , khanumi68
97/05/25 19:06
خانومی ارشادی , khanumi68
97/05/18 01:08
امیرعلی  پ , aminferoz
[https://www.aparat.com/v/leEWC]
97/05/12 12:46
امیرعلی  پ , aminferoz
97/05/8 15:56
ایده برتر , 73027
شرکت T-Mobile با استفاده از FamilyMode T-Mobile که شامل نرم افزار و یک گجت برای فیلتر کردن و یا قطع اینترنت است، سیستم جدیدی را برای والدینی که به دنبال مدیریت فعالیت های اینترنتی کودکان خود هستند، معرفی کرد.

با این سیستم، می توان چه در منزل و چه در بیرون از خانه، برنامه ها، بازی ها و سرویس های مختلفی که کودکان از آنها استفاده می کنند را کنترل نمود.


FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.

FamilyMode به یک اپ و یک دستگاه خانگی وابسته است. برنامه به والدین کمک اجازه می دهد تا مدت زمان استفاده روزانه را محدود کنند، محتوا و برنامه های خاص را فیلتر نمایند و محدودیت دسترسی به اینترنت را بر روی گوشی و تبلت کنترل نمایند.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.این مطلب را از دست ندهید: استیکرهای نظرسنجی استوری در بروزرسانی جدید اینستاگرامFamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند. این سیستم علاوه بر این، مکان دقیق و لحظه ای دستگاه را اطلاع می دهد و اجازه می دهد تا تاریخچه استفاده از برنامه ها و اینترنت بررسی شود. برای مثال، آیفون کودک می تواند به گونه ای عمل کند که فقط در ساعات خاصی در روز فعال باشد.

ساعاتی که می بایست خاموش شود، مانند زمان شام و یا مدت زمان خوابیدن تا بیدار شدن، می تواند گوشی را از دسترس خارج نماید. محدودیت زمانی نیز می تواند برای برنامه ها و بازی های خاص نیز اعمال شود.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.این مطلب را از دست ندهید: دستیار جدید گوگل، قبل از اینکه سوال بپرسید پاسخ می دهدیک راه ساده دیگر نیز وجود دارد تا بتوان دسترسی به اینترنت را قطع کرد و یا فعالیت خانواده در سطح اینترنتی را مانیتور کرد.

همچنین FamilyMode قادر است تا چندین صفحه نمایش را پشتیبانی نماید. نسخه اندرویدی و iOS این برنامه در دسترس است و می تواند چه بر روی wifi و چه اینترنت سیم کارت مورد استفاده قرار گیرد.علاوه بر این، گجت خانگی و اختیاری FamilyMode Home Base نیز وجود دارد که می توان ارتباط اینترنت منزل را کنترل کرد.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.این دستگاه شبیه یک جعبه کوچک است که در بین مودم و دستگاه های متصل به آن قرار می گیرد. این دستگاه از WiFi b/g/n پشتیبانی می کند و یک باتری بکاپ نیز دارد که تا 2.5 ساعت می تواند شارژ نگه دارد.

استدلال T-Mobile برای FamilyMode این است که رقبای سیستم کنترل خانواده، همه مسیرهایی که کودکان آنلاین هستند را پوشش نمیدهند.

برای مثال، برخی از سیستم ها تنها بر روی اینترنت سیم کارت فعالند و با wifi کار نمی کنند؛ برخی نیز تاریخچه فعالیت های کودکان را نشان نمی دهد.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.شرکت T-Mobile برنامه FamilyMode را ماهیانه 10 دلار در اختیار افرادی قرار می دهد که در T-Mobile ONE و یا Simple Choice اشتراک دارند.

علاوه بر این، این برنامه برای مشتریان تجاری نیز با 12 خط یا کمتر قابل دسترس است. درباره گجت Home Base نیز قیمتی در حدود 100 دلار تعیین کرده است اما در ابتدای عرضه آن تا 20 دلار تخفیف دارد.

برای اطلاع از اخبار روز تکنولوژی به سایت ایده برتر مراجعه نمایید.