نتایج جستجو : طراحی کاتالوگ - 79 مطلب

97/03/31 08:55
انجمن گرافیک , arshiyagraphic
کاتالوگ (Catalog) کتابچه ای تبلیغاتی است که برای ایجاد رابطه بین تولید کنندگان و مشتریان به وجود آمده و اغلب به صورت چاپی در دسترس مشتریان، فروشندگان و بازاریابان قرار می گیرد. خیلی از شرکت ها و موسسات از کاتالوگ‌ استفاده می کنند اما سوال اصلی اینجاست که دلیل استفاده از کاتالوگ‌ چیست در ادامه می خواهیم بررسی کنیم که چرا باید از کاتالوگ ها در کسب و کار خود استفاده کنیم.

دلایل چاپ کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ‌ با هدف معرفی کالا یا خدمات و جذب مشتریان بالقوه و در جهت راهنمایی آنان منتشر می شود. با پیچیده تر شدن و تنوع محصولات در بازارهای تولیدی، به نظر می رسد کاتالوگ ها بیش از هر زمان دیگری جایگاه یافته اند. هرچند می توان این کاتالوگ ها را بصورت مجازی در فضای مجازی منتشر کرد، اما همچنان ماندگاری و دم دست بودن یک نسخه چاپی و همراهی آن با فروشنده، از مزایای این نوع تبلیغات است.

همچنین نسخه های چاپی کاتالوگ ها، قابل حمل و کم حجم هستند و در نیم نگاهی مفید و مختصر به تولیدات، محصولات و جایگاه تولید کننده اشاره می کنند و از طرف دیگر برای امور بازاریابی و تبلیغات و معرفی تولیدات در محیط فروشگاه ها و نمایندگی ها نیز بسیار موثر هستند.

کاتالوگها برای اشخاصی که رابط میان تولیدکننده و مصرف کننده هستند، تهیه می شوند. این اشخاص، خریداران عمده یا کسانی هستند که نقش فروشنده یا مغازه دار، یا نقش واسطه میان ارائه دهنده ی خدمات و گیرنده ی خدمات مانند شرکت های مخابراتی و ... را بازی می کنند. کاتالوگ ها برای معرفی کالا یا خدمات به این اشخاص یا موسسات، تهیه می شوند و حاوی اطلاعات مناسب آنهاست.

به امید فردایی روشن :-)
منبع : عرشیا گرافیک/چاپ عرشیا
http://arshiyagraphic.com/
99
97/01/30 17:07
محمد فیض آبادی فراهانی , behranggroup
چاپ کاتالوگ هر چقدر چشم گیرتر باشد مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب می کند. امروزه با بیشتر شدن رقبا لازمه داشتن چاپ کاتالوگ حرفه ای بیشتر احساس می شود. طراحی کاتالوگ هر چه قوی تر و چاپ کاتالوگ حرفه ای تر باشد، می توان به پیشی گرفتن از رقبا امیدوارتر شد. قیمت چاپ کاتالوگ امروزه به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان از جمله آنها به مواردی چون ارزان بودن چاپ کاتالوگ یا فوری بودن چاپ کاتالوگ یا چاپ کاتالوگ بصورت چاپ دیجیتال یا چاپ افست اشاره کرد.
96/10/10 11:25
محنا , mahna.mn
زمانی دست از کار بکشید که کار شما انجام شده باشد، نه آنگاه که خسته شده‌اید.
96/09/28 09:50
محنا , mahna.mn
کیفیت زندگی شما همواره بستگی به کیفیت مدیریت شما در استفاده بهتر از زمان دارد. برایان تریسی
96/09/16 08:48
محنا , mahna.mn
رهبر برای موفقیت در کار باید از آسیاب روزگار عبور کند. جان ماکسول
96/07/22 08:47
محنا , mahna.mn
در بازار کسب و کار امروز برندآفرینی پایه و اساس ماندگاری در جمع رقبا می باشد و برزگترین راه حل برندآفرینی تبلیغات حرفه ای و مدیریت شده می باشد.
96/07/16 08:47
محنا , mahna.mn
چیزی به نام شانس، تقدیر یا سرنوشت وجود ندارد که بتواند بر عـزم راسخ یک انسان مصمـم چیره شود.

الا ویلر
96/06/23 08:59
محنا , mahna.mn
به نظر من همه باید برای یک بار هم که شده طعم شکست را بچشـند،

چون شکست درس های زیادی را به ما می آموزد.
96/06/12 08:48
محنا , mahna.mn
کشتی در ساحل امن تر است، ولی برای این منظور ساخته نشده: “حرکت کن ”.
96/06/5 19:44
امیر فراهانی , beepen
طراحی کاتالوگ حوله و منسوجات ایران حوله - امیر فراهانی طراح گرافیست - استودیو طراحی گرافیک بی پن
Catalog design Iran Towel - Amir Farahani Graphic Designer - beepen Studio
96/06/4 08:49
محنا , mahna.mn
.
بـرنده ها کارهایی را انجام می دهند که بازنده ها دلشان نمی خواهد انجام دهند.
رسول ترک
#بازاریابی_اینترنتی #طراحی_قالب #طراحی_کاتالوگ #طراحی_لاهیجان #طراحی_گیلان #گرافیک_محنا #انرژی_مثبت #خلاقیت #استراتژیک_فروش #استدیو_طراحی #art #possitive #graphicdesign