نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : صادرات - 66 مطلب

98/03/31 13:25
کورش علوی , bahramparvaz313
یا هو
سلام و خداقوت،

_ در ادامه :

#روسپی ،مجرم تلقی می شود ولی #معتاد ،صرفا بیمار هست. از عجایب قانون گذاری...

قانون گذار و مجری قانون نمی خواهند بفهمند جرم جنسی روسپی گری دو طرف دارد؛ عرضه کننده خود، خریدار عرضه، فقط عرضه کننده را می بینند ولی از جرم #خریدار خبری نیست. مشتری حیوان صفت راحت به جرم کثیفش ادامه دهد و با پول کثیفش تن بخرد ولی فقط عرضه کننده تن را بازداشت کند.

#فاجعه_روسپیگری
#تخریب_قانونی_و_غیر_قانونی_محیط_زیست
#تخریب_میراث_ملی_فرهنگی_باستانی_تاریخی
#فساد_سیستمی_مالی_اخلاقی_جنسی
#خود_تحریمی

پدیده ای بنام #روسپیگری ، #زنان_ویژه یا همان #تن_فروشی ناموس وطن...
پدیده ای که بدلیل نادیده گرفتن یا انکار و سرکوب بجای حل مسعله به فاجعه ای پنهان و خاموش تبدیل شده است و هیچ کس به این فاجعه خانمان سوز اهمیتی نمی دهد و همچنان انکار می کنند و باز بجای حل مسعله صورت مسعله را شبیه اجنبی پاک می کنند و نهایتا به ساخت جاهایی همچون #شهر_نو ، #کاباره ، #فاحشه_خانه ، #خانه_عفاف ، #شرکت_خدماتی ، و ازین قبیل مکان ها می پردازند..

#صادرات_غیر_نفتی ، شوربختانه و شرمندانه، صادرات پیدا و پنهان ناموس وطن یعنی بانوان و دوشیزگان میهنمان ایران بیشتر به سرزمین های تازی(عرب)نشین منطقه خلیج فارس که جزو خاک ایران بودند هست...

حداقل بعد 40 سال باید کاری اساسی و ریشه ای کرد برای برچیدن فاجعه تن فروشی...
#انقلاب_فرهنگی_دوم
#حجامت_نظام
#همه_باهم_برای_نجات_روسپیان ...
99
97/12/16 23:50
زنجان , zanjan

زنجان-رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماه امسال صادرات فرش استان زنجان ۱۱ میلیون و ۶۴۰ هزاردلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد رشد دارد.

ناصر فغفوری به افزایش ۲ درصدی صادرات فرش استان زنجان طی ۱۰ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و افزود: صادرات فرش استان طی این بازه زمانی ۱۱ میلیون و ۶۴۰ هزار دلار بوده است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه طی امسال صادرات فرش استان زنجان پله‌های ترقی را به خوبی طی می‌کند و حال صادرات فرش استان روزبه روز هم می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تأکید کرد: فرش استان زنجان به کشورهای خلیج‌فارس، آلمان، کانادا، روسیه، لبنان، ایتالیا صادر می‌شود و خوشبختانه باروی کار آمدن دولت تدبیر و امید کیفیت فرش دستباف استان زنجان بسیار خوب شده است.
97/11/21 22:47
زنجان , zanjan

زنجان- مدیرکل گمرک استان زنجان از رشد ۴۳ درصدی صادرات در ۱۰ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

حمید احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه گمرک زنجان در سال ۷۷ تاسیس شد و قبل از این تاریخ در استان زنجان گمرک وجود نداشت، افزود: حجم کار گمرک زنجان در ابتدا خیلی کم بود ولی امروز جزو گمرک های فعال و پرکار کشور است.

وی با اشاره به اینکه میزان واردات استان از طریق گمرک استان زنجان در سال ۷۹ حدود ۱۲۸ هزار تن و میزان صادرات نیز ۲ هزار و ۲۵۰ تن بود، ادامه داد: اگر بخواهیم این آمار را با وضعیت حال حاضر مقایسه کنیم، خواهیم دید که رشد در زمینه صادرات و واردات بسیار زیاد و قابل توجه بوده است.

مدیرکل گمرک استان زنجان با یادآوری اینکه در ۱۰ ماه امسال میزان واردات استان ۲۳۱ هزار تن بوده است، گفت: ارزش واردات در سال ۷۹ حدود ۶۰۰ هزار دلار بود، این در حالی است که ارزش واردات در ۱۰ ماه امسال به ۲۷۶ میلیون دلار رسیده است.

احمدی یادآور شد: همچنین صادرات از گمرک زنجان در سال ۷۹ به میزان ۲۲۵۰ تن بود که این میزان در ۱۰ ماه امسال به ۲۶۶ هزار تن رسیده است. از طرفی، ارزش صادرات استان از گمرک زنجان در سال ۷۹ به میزان ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار بود که این میزان در ۱۰ ماه امسال به ۳۸۲ میلیون دلار رسیده است.
97/10/28 12:34
پویش خبر رسانه ای با رویكرد تحلیلی , puyeshkhabar
طبق نظر کارشناسان موضوع چگونگی بازگشت ارز حاصل از صادرات به اقتصاد کشور به چالشی مهم تبدیل شده و به نظر می رسد سازوکارهایی مانند بازار نیما به تنهایی جوابگوی حل مشکلات به وجود آمده نیست.
97/02/16 12:16
محدثه احمدی     طلبه , m.a.4
_براساس واردات این حجم کلاه گیس، ریش و مژه مصنوعی، گیس باف به کشور، ۹۰۷ هزار و ۶۴۷ دلار ارز از کشور خارج شد که بالغ بر ۳ میلیارد و ۱۰۸ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۳۵۸ تومان در آمار گمرک به ثبت رسیده است.

_گفتنی است کلاه گیس، ریش و مژه مصنوعی، گیس باف از کشورهای چین، آلمان، ازبکستان، اندونزی، ترکیه کره، چین، سنگاپور، روسیه، ویتنام وارد ایران شده است.

_در این میان کشور چین اولین و بزرگترین صادرکننده کلاه گیس، ریش و مژه مصنوعی، گیس باف به ایران بوده است که با صادرات بیش از ۱۴۱ تن درآمد ۸۰۰ هزار و ۷۱۸ دلاری را به خود اختصاص داده است.

_همچنین واردات بیش از ۱۰۰ کیلوگرم کارت پستال به ایران(قبل توجه عکاسان هنرمند)
96/12/11 11:45
آخرالزمان , akhar_ol_zaman
جامعه ی اسلامی جامعه ی تنبل و بی عرضه نیست.

مسئولین و مردم باید با قدرت و درایت بیشتری عمل کنند!

یکی از دعاهای حضرت فاطمه این بود:

«خداوندا! ضعف و بی عرضگی را از ما دور کن»

هر نوع ضعفی، اعم از ضعف شخصیتی، اقتصادی، نظامی، امنیتی، اطلاعاتی، و ...

طبق فرمایش حضرت زهرا (سلام الله علیها) جامعه ی اسلامی یک جامعه ی قوی است.

هر چه جامعه قوی تر باشد، اسلامی تر است.

----------------------------
---------------------------------
--------------------------------------
استاد رحیم پور ازغدی/ گزیده ای از سخنرانی «فاطمه است، بشنوید»
18
2
9