نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : شیعیان - 110 مطلب

97/07/11 17:26
پیروان راه فاروق أعظم , masjedenour
سوال
کدام گروه در کوفه مسبب اصلی شهادت سومین وارث غدیر می باشند؟

جواب
قتله و مسببان شهادت حضرت امام حسین علیه السلام طرفداران غیر مکتب و مذهب اهل بیت علیهم السلام می باشند! لذا فقط به یک اعتراف از لیدر این جریان اکتفا می کنیم البته به امید هدایت و رشد به سوی فطرت به توسط عقل

اعتراف ابن تیمیه و پاسخ به جریان ضد عقل و فطرت:
در کوفه ۲ گروه بودند! گروهی از شیعیان که حسین را یاری کردند و گروهی از نواصب که بغض علی و اولاد علی را داشتند (و حاضرین در لشکر عمربن سعد عمدتا از شام و گروهی از نواصب مستقر در کوفه بودند).

99
97/07/11 17:22
پیروان راه فاروق أعظم , masjedenour

منم خضر، از شیعیان حضرت على علیه السلام

در كتاب «صفوة الأخبار» از أعمش نقل مى كند: كنیزى سیاه چهره و كور را دیدم كه به مردم آب مى داد و مى گفت: به دوستى و محبّت حضرت على بن ابى طالب علیهماالسلام بیاشامید.سپس او را در مكّه دیدم كه بینا گشته و به مردم آب مى دهد، و این بار مى گوید: بیاشامید به محبّت كسى كه خدا به خاطر او بینائى را به من برگردانید.اعمش مى گوید: قضیّه را با او در میان گذاشتم و گفتم: تو را در مدینه نابینا دیدم كه آب مى دادى و مى گفتى: به محبّت على بن ابى طالب علیهماالسلام بیاشامید و اكنون مى بینم بینا گشته اى، مرا از این مطلب باخبر كن.كنیز گفت: مردى را دیدم كه به من فرمود: اى كنیز ؛ آیا تو اهل ولایت و محبّت علىّ بن ابى طالب علیهماالسلام هستى؟ گفتم: بلى، آنگاه دعا كرد و گفت: خدایا ؛ اگر راست مى گوید بینائى اش را به او برگردان، بخدا قسم، به بركت دعاى او فوراً دیدگانم روشن وچشمانم بینا گردید.به او گفتم: تو كیستى؟ گفت: «أنا الخضر وأنا من شیعة علیّ بن أبی طالب علیهماالسلام»، من خضر و از شیعیان علىّ بن ابى طالب علیهماالسلام مى باشم.

ترجمه القطره _ احمد مستنبط ره _ ترجمه محمد ظریف _ ج 1 _ ص 198

97/07/2 11:57
موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj
امام علیه السلام فریاد برآورد: وای بر شما ای شیعیان ابی سفیان!
اگر دین ندارید و از معاد نمی ترسید، پس (لااقل) در دنیایتان آزاده باشید.
مقتل الحسین خوارزمی ج 2 ص 38.
با توجه به این روایات، آنان که در مقابل امام حسین علیه السلام ایستادند، پیرامون بنی امیه بودند، نه شیعیان علی ابن ابیطالب علیه السلام.
97/07/2 11:13
موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj
تفاوت مفهوم شیعه در صدر اسلام با مفهوم آن در عصر حاضر

ابن تیمیه متوفای 728 در منهاج السنه در این باره می‌نویسد:
وكانت الشیعة أصحاب علی یقدمون علیه أبا بكر وعمر وإنما كان النزاع فی تقدمه على عثمان ... .
در صدر اسلام شیعه به کسی گفته می‌شده است که ابوبکر و عمر را بر امیرمؤمنان علیه السلام برتری می‌دادند؛ اما تنها اختلاف در باره عثمان بود و آن‌ها امیرمؤمنان علیه السلام را از عثمان برتر می‌دانستند.

منهاج السنة النبویة ج 2 ص 96 ، نشر : مؤسسة قرطبة - 1406 ، الطبعة : الأولى ، تحقیق : د. محمد رشاد سالم

و ابن حجر عسقلانی متوفای 852 نیز تصریح می‌کند: شیعیان کسانی هستند که امیرمؤمنان علیه السلام را دوست دارند و او را بر سایر صحابه مقدم می‌کنند؛ اما اگر بر ابوبکر و عمر مقدم بدانند، شیعه به حساب نمی‌آیند؛ بلکه باید به او شیعه غالی و رافضی گفت: والتشیع محبة على وتقدیمه على الصحابة فمن قدمه على أبی بكر وعمر فهو غال فی تشیعه ویطلق علیه رافضی وإلا فشیعی فإن اضاف إلى ذلك السب أو التصریح بالبغض فغال فی الرفض وإن اعتقد الرجعة إلى الدنیا فأشد فی الغلو.

هدی الساری مقدمة فتح الباری شرح صحیح البخاری ، ص 459، نشر : دار المعرفة - بیروت - 1379 - ، تحقیق : محمد فؤاد عبد الباقی , محب الدین الخطیب .

بنابر این تعریف، مراد از شیعیانی كه قاتل امام حسین علیه السلام،‌ شیعیان دوازده امامی نبودند بلكه همان اكثریت اهل سنت بودند كه معتقد به محبت علی (ع) و تقدیم ابوبكر و عمر بر آن حضرت بودند!!
97/06/8 20:40
نگاه  , negahe.mm
*****************************

یاعلی ذاتت ثبوت قُل هُوَ اَللهُ اَحَد
نام تونقش نگین مُهراَللهُ صَمَد
لَم یَلِد از مادرگیتی وَ لَم یولَد چوتو
لَم یَکُن بَعدَالنَّبی مِثلت لَه کُفُواً اَحَد

******************************
97/03/30 10:49
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
22
3
13
96/10/24 10:05
تالار ندای شیعه ؛ منتظران حضرت مهدی (عج) , lilhagh110lil
امام صادق علیه السلام و چگونگی برخورد با غیر شیعیان
امام صادق علیه السلام و چگونگی برخورد با غیر شیعیان :امام صادق علیه السلام در مورد چگونگی برخورد با غیر شیعیان می فرمایند :

مُحَمَّدُ بْنُ یَحْیَى عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنْ عَلِیِّ بْنِ الْحَکَمِ عَنْ مُعَاوِیَهَ بْنِ وَهْبٍ قَالَ: قُلْتُ لَهُ کَیْفَ یَنْبَغِی لَنَا أَنْ نَصْنَعَ فِیمَا بَیْنَنَا وَ بَیْنَ قَوْمِنَا وَ بَیْنَ خُلَطَائِنَا مِنَ النَّاسِ مِمَّنْ لَیْسُوا عَلَى أَمْرِنَا قَالَ تَنْظُرُونَ إِلَى أَئِمَّتِکُمُ الَّذِینَ تَقْتَدُونَ بِهِمْ فَتَصْنَعُونَ مَا یَصْنَعُونَ فَوَ اللَّهِ إِنَّهُمْ لَیَعُودُونَ مَرْضَاهُمْ وَ یَشْهَدُونَ جَنَائِزَهُمْ وَ یُقِیمُونَ الشَّهَادَهَ لَهُمْ وَ عَلَیْهِمْ وَ یُؤَدُّونَ الْأَمَانَهَ إِلَیْهِم‏.

الکافی،کتاب العشر،باب ما یجب من المعاشره (ج۲،ص۳۵۱،ح۴ ط منشورات الفجر)

معاویه بن وهب می گوید به امام صادق (ع) گفتم که ما شیعیان در معاشرت با اقوام و عشیره خود و معاشرت با سایر طبقات مردم که در سلک مذهب ما نیستند چه وظائفى داریم؟ امام صادق (ع) فرمودند : به رهبران خود بنگرید که مقتداى شما هستند و با مردم به همان گونه معاشرت کنید که رهبران شما معاشرت مى‏کنند: بخدا سوگند که رهبران شما از بیماران مردم عیادت مى‏کنند، از جنازه‏هایشان تشییع مى‏کنند، در محضر قضاتشان حاضر مى‏شوند و شهادت مى‏دهند. امانت آنان را نگهدارى مى‏کنند و باز پس مى‏دهند.

* سند روایت فوق کاملا صحیح بوده و تمامی روات آن ثقه و امامی می باشند.

همچنین روایتی دیگر با همین مضموم در این باب موجود است که بدین شرح است :

مُحَمَّدُ بْنُ إِسْمَاعِیلَ عَنِ الْفَضْلِ بْنِ شَاذَانَ وَ أَبُو عَلِیٍّ الْأَشْعَرِیُّ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَبْدِ الْجَبَّارِ جَمِیعاً عَنْ صَفْوَانَ بْنِ یَحْیَى عَنْ مُعَاوِیَهَ بْنِ وَهْبٍ قَالَ: قُلْتُ لِأَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع کَیْفَ یَنْبَغِی لَنَا أَنْ نَصْنَعَ فِیمَا بَیْنَنَا وَ بَیْنَ قَوْمِنَا وَ فِیمَا بَیْنَنَا وَ بَیْنَ خُلَطَائِنَا مِنَ النَّاسِ قَالَ فَقَالَ تُؤَدُّونَ الْأَمَانَهَ إِلَیْهِمْ وَ تُقِیمُونَ الشَّهَادَهَ لَهُمْ وَ عَلَیْهِمْ وَ تَعُودُونَ مَرْضَاهُمْ وَ تَشْهَدُونَ جَنَائِزَهُم‏.

الکافی،کتاب العشر،باب ما یجب من المعاشره (ج۲،ص۳۵۱،ح۲ ط منشورات الفجر)

معاویه بن وهب گوید: به حضرت صادق علیه السلام عرض کردم: چگونه براى ما با مردمى که با ما آمیزش دارند شایسته است رفتار کنیم؟ امام صادق علیه السلام در پاسخ فرمودند : امانت آنها را به ایشان بپردازید، و (در هنگام نیاز) گواهى بر سود و زیانشان بدهید، و بیمارانشان را عیادت کنید و در جنازه مرده‏هاشان حاضر شوید (و در مراسم تشییع و دفن و کفن آنها شرکت کنید).

* این روایت نیز صحیح السند می باشد.
96/07/18 17:14
پیروان راه فاروق أعظم , masjedenour
سوال
آیا صحیحه که شیعیان کوفه کسانی بودند که سید الشهدا علیه السلام را دعوت کرده و او را به
شهادت رساندند؟ لطفا ما هیئتی ها رو راهنمایی کنید.باتشکر
96/07/5 12:55
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
20
6
16
95/11/19 10:29
محسن طاهاصدر , mohsen_tahasadr

شیعیان با وجود این که اعتقادی راسخ به وجود امام‌زمان‌(عج) دارند و ایشان را زنده و غایب می‌دانند، وقتی از دور و نزدیک برای انجام اعمال مسجد‌جمکران مشرّف می‌شوند، خدا را می‌خوانند. گویا مسجد جمکران بهانه‌ای شده است، برای آشتی و راز و نیاز با خدا. شیعیان حتی در نماز مخصوص این مسجد، صد مرتبه، یگانگی خدا را فریاد می‌زنند.....
.....ادامه مطلب در لینک زیر....
95/11/19 09:46
محسن طاهاصدر , mohsen_tahasadr
وهابیت برای تخریب شیعیان به هر بهانه و هر دلیلی استناد می‌کند. غافل از این‌که این جریان غیر‌سازنده، بالاخره خود ایشان را مبتلا می‌کند و انسان‌های آزاد اندیش به خوبی این برخورد‎ها را به قضاوت خواهند نشست....
.....ادامه مطلب در لینک زیر....
95/11/19 09:03
زیبا ستاری , chobeglo
شیعیان با وجود این که اعتقادی راسخ به وجود امام‌زمان‌(عج) دارند و ایشان را زنده و غایب می‌دانند، وقتی از دور و نزدیک برای انجام اعمال مسجد‌جمکران مشرّف می‌شوند، خدا را می‌خوانند. گویا مسجد جمکران بهانه‌ای شده است، برای آشتی و راز و نیاز با خدا. شیعیان حتی در نماز مخصوص این مسجد، صد مرتبه، یگانگی خدا را فریاد می‌زنند.....
.....ادامه مطلب در لینک زیر....
http://www.adyannet.com/fa/news/22054
95/10/15 11:40
پاسخگوی  اخلاق و تربیت , p_akhlaghi
بسمه تعالی
ایت الله العظمی بهجت رحمة الله علیه:
در روایت آمده است: "ثلاث لا یطیقها لا(تطیقها) هذه الإمة... انصاف الناس من نفسه."(1) "سه چیز است که این امت طاقت تحمل آن را ندارد... رعایت انصاف نسبت به مردم در رابطه با خود." اکنون(2) مردم عراق و شیعیان به ظلم صدام و آمریکا و متحدانش گرفتارند و بلا و آتش بر سرشان می‌بارد. اگر ما خود را به جای آن‌ها بگذاریم، کأنّه بلا بر سر ما می‌بارد. آن‌ها نه مقرّی دارند و نه مفرّی. معاش هم ندارند، و در سرای خود بدون نفت و آب و برق و نان هستند. آیا درست است مسلمان‌ها این گونه مبتلا و گرفتار باشند و ما غافل باشیم و دست روی دست بگذاریم و حتی حال دعا و توسل هم نداشته باشیم؟ مگر صاحب کار یکی نیست، مگر امور ما و آن‌ها به دست یکی نیست؟! پس چرا به او متوسل نمی‌شویم و در رفع مشکلات و شداید و بلاها از او استمداد نمی‌کنیم و او را نمی‌خوانیم؟! اگر امروز ما در مصایب آن‌ها شریک نباشیم، یعنی این که فردا هم اگر ما گرفتار شدیم شما هم در مصایب با ما شریک نباشید! بله، مسلمانان به فکر همدیگر نشدند لذا کفار در فکر آن‌ها شدند و برای تفرقه میان آن‌ها و تسلط بر آن‌ها و منافع آن‌ها نقشه کشیدند و از راه‌های گوناگون و بیشتر از راه تطمیع، آن‌ها را به دام‌های خود گرفتار نمودند و اسیر خود کردند. جهان اسلام و مسلمان‌ها با داشتن اسلام چه احتیاجی به دیگران دارند؟! و قرآن با وجود اهل قرآن، یعنی عترت و اهل بیت-علیهم السلام- چه نیازی به مبلّغ و مفسّر دیگر دارد؟!

1. من لایحضره الفقیه، ج4، ص358؛ بحارالانوار، ج71، ص395؛ ج72، ص27؛ ج74، ص45، 51 و...

2. در جنگ آمریکا و متحدانش با عراق پس از اشغال کویت توسط صدامدر محضر بهجت، ج3، ص229.
95/09/19 03:03
خضراء آی تی , khazrait_ir
گشته تابنده به عالم نور خورشید امامت
ای محبین ای محبین آمده عید ِ امامت
نُه ِ ماه ربیع،به شوری بی بدل
بگو از جان و دل،یا مهدی اَلعَجَل
یا مهدی اَلعَجَل...
مجموعه خضراء، شرکت گیل خضراء و آموزشگاه خضراء رایانه آغاز امامت ولی عصر (عج) را به تمامی شیعیان آن حضرت و مشتریان شرکت تبریک عرض می نماید.
@khazrait
95/09/10 14:06
رهیافته   , rahyaftegaan
به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) در روایتی از اباصلت آمده است: «مأمون، امام رضا (علیه السلام) را فراخواند و آن حضرت را مجبور کرد از انگور بخورد. آن حضرت به واسطه آن انگور مسموم شد.»
درباره نحوه شهادت امام رضا (علیه السلام)، بیشتر عالمان شیعه و همچنین تعداد زیادی از علمای اهل سنت، قائل هستند که آن حضرت مسموم و شهید شده است. البته درباره عامل شهادت امام هشتم، اختلاف‌نظرهایی وجود دارد؛ اما قول مشهور این است که آن حضرت، توسط «مأمون» خلیفه عباسی مسموم و به شهادت رسید.
برخی از علمای اهل سنت بر این نظرند که مأمون، امام رضا (علیه السلام) را مسموم نکرده است و برای این گفته خود دلائلی هم ذکر می‌کنند. از جمله آن دلائل این است که مأمون دختر خود را به همسری امام جواد (علیه السلام) درآورد. مأمون به برتری امام رضا (علیه السلام) در برابر علما استدلال می‌کرد. بعد از درگذشت امام رضا (علیه السلام) مأمون بسیار ناراحت و غمگین بود و…
در ادامه خواهیم گفت که به هیچ یک از دلائل در این رابطه نمی‌توان استناد کرد.
همچنین عده‌ای از علمای اهل سنت نیز بر این باورند که امام رضا (علیه السلام) مسموم شده است و عامل جنایت، عباسیان اما شخصی غیر از مأمون، بوده است. برای مثال؛ ابن‌جوزی می‌گوید: «وقتی عباسیان دیدند خلافت از دست آنها خارج شد (به واسطه ولایت‌عهدی) و به دست علویان افتاد، امام رضا (علیه السلام) را مسموم کردند.» این قول نیز چندان صحیح به نظر نمی‌رسد؛ زیرا «بیشتر مورخان و راویان اجماع دارند که مأمون سم را به امام (علیه السلام) داده نه غیر او.»
همچنین روایات مستندی از امام رضا (علیه السلام) وارد شده است که در آن، حضرت شهادت خود را پیش‌گویی کرده و عامل این جنایت را مأمون دانسته است. امام رضا (علیه السلام) به هرثمه بن اعین می‌گوید: «موقع مرگ من فرا رسیده است. این طاغی (مأمون) تصمیم گرفته مرا مسموم کند…»
عده‌ای از پژوهشگران معتقدند که شورش عباسیان در بغداد و تصمیم مأمون برای حضور در این شهر، سبب شد تا اطرافیان این خلیفه به وی هشدار دهند که در نبود وی و حضور ولیعهد ـ که منظور امام رضا (علیه السلام) بود ـ کار حکومت به مشکل برخواهد خورد و به همین دلیل، مأمون، امام رضا (علیه السلام) را به شهادت رساند.
به نظر می‌رسد انگیزه اصلی مأمون در به شهادت رساندن امام رضا (علیه السلام) همین مطلبی باشد که ذکر شد. چرا که قیام عباسیان در بغداد جز به خاطر ترس از روی کار آمدن علویان نبوده است.
طبری می‌نویسد: «مأمون نامه‌ای به بنی‌عباس در بغداد نوشت و مرگ علی بن موسی (علیه السلام) را به آنان اعلام کرد و از آنان خواست که به اطاعت او درآیند؛ زیرا دشمنی آنان با او جز با بیعت وی با علی بن موسی (علیه السلام) نبوده است.»
از دیگر موجباتی که مورخان در قتل امام رضا (علیه السلام) ذکر کرده‌اند، کینه‌ای می‌دانند که مأمون از امام رضا (علیه السلام) به دل گرفته بود. طبرسی می‌نویسد: «علتی که موجب شد مأمون، امام رضا (علیه السلام) را به شهادت برساند، این بود که آن حضرت بی‌محابا (و بدون ترس) حق را در برابر مأمون اعلام می‌کرد. در بیشتر موارد در مقابل او قرار می‌گرفت که موجب عصبانیت و کینه او می شد…»
همانگونه که بیان شد، از نظر روایات شیعی، شکی نیست که مأمون، حضرت رضا (علیه السلام) را مسموم کرد. اما اینکه کیفیت این عمل چگونه بوده است، چند نوع روایت وجود دارد که به آنها اشاره می‌کنیم.
روایتی را شیخ مفید از عبدالله بن بشیر نقل کرده که عبدالله گفت: «مأمون به من دستور داد که ناخن‌های خود را بلند کنم … سپس مرا خواست و چیزی به من داد که شبیه تمر هندی بود و به من گفت: این را به همه دو دست خود بمال … سپس نزد امام رضا (علیه السلام) رفت و به من دستور داد که انار برای ما بیاور. من اناری چند حاضر کردم و مأمون گفت: با دست خود آن را بفشار.
من فشردم و مأمون آن آب انار را با دست خود به حضرت خورانید و همان سبب مرگ آن حضرت شد و پس از خوردن آن آب انار، دو روز بیشتر زنده نماند.»
روایت دیگری را شیخ مفید از محمد بن جهم ذکر کرده که می گوید: «حضرت رضا (علیه السلام) انگور دوست می‌داشت. پس قدری انگور برای حضرت تهیه کردند. در حبه‌های آن به مدت چند روز سوزن‌های زهرآلود زدند. سپس آن سوزن‌ها را کشیده و نزد آن بزرگوار آوردند … آن حضرت از آن انگورهای زهرآلود بخورد و سبب شهادت ایشان شد.»
روایتی از اباصلت هروی نیز نقل شده که می گوید: «مأمون، امام رضا (علیه السلام) را فراخواند و آن حضرت را مجبور کرد از انگور بخورد. آن حضرت به واسطه آن انگور مسموم شد.»
بنابراین، ادله‌ای که اهل سنت ذکر کرده‌اند که مأمون امام رضا (علیه السلام) را به شهادت نرسانده بی‌اساس است؛ چرا که مأمون فردی بود که به خاطر حکومت، برادرش امین را به قتل رساند و محبوبیت امام رضا (علیه السلام) در نزد او از برادرش بیشتر نبود. و گریه ظاهری او بعد از مرگ امام (علیه السلام) به جهت منحرف کردن اذهان علویان و طرفداران امام رضا (علیه السلام) بوده است.
بعد از شهادت امام رضا (علیه السلام) شیعیان، بدن شریف آن حضرت را در خراسان تشییع کردند. این تشییع جنازه به حدی پر شور بود که تا آن زمان مثل آن دیده نشده بود. همه طبقات در تشییع جنازه امام حاضر شدند. آن امام همام، در سال ۲۰۳ قمری در شهر طوس به خاک سپرده شد و بارگاه عظیمش امروز میزبان صدها هزار عزادار است، در حالی که هیچ نشانی از خلافت پهناور مأمون وجود ندارد.
منبع:fardanews.com
14
1
2
مدافع حرم , modafeharamam
پنجشنبه 11 آذر ، 08:03
لایك
ادامه
95/09/8 12:02
پاسخگوی  اخلاق و تربیت , p_akhlaghi
بسمه تعالی
آیت الله العظمی بهجت رحمة الله علیه:
آیا درست است در حالی که شیعیان در معرض حمله هستند و به نابودی کشانده می‌شوند، در مستحبات تأمل کنیم که آیا مثلاً حضرت صادق-علیه السلام- در دعای هر روز و بعد از فریضه ماه رجب: "یا من أرجُوهُ لِکُلِّ خَیرِ"(1) از اول دعا، انگشت سبابه‌ی خود را حرکت می‌داد، یا فقط در هنگام گفتن جمله‌ی "یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام"، با این که "یَلوذُ بِسبابته الیُمنی"؛ (با انگشت سبابه‌ی دست راست اظهار تضرع و مسکنت می‌نمود) قید دعا نیست بلکه امر راجحی(2) است که در تمام ادعیه می‌شود انجام داد. اما نباید ناراحت باشیم و دعا کنیم و فرج مسلمانان را بخواهیم. هنگامی که یک خلخال از پای ذمّیه‌ای بیرون آورند، حضرت امیر-علیه السلام- فرمود: "فَلَو أَنَ امرَءً مُسلِماً ماتَ مِن بَعدِ هذا أسَفَاً، ما کانَ بِهِ مَلوما"(3) اگر شخص مسلمانی از شدت ناراحتی بر این ماجرا جان دهد، به هیچ وجه سزاوار ملامت و سرزنش نیست. یعنی اگر بمیرد، جا دارد!

1. بحارالانوار، ج95، ص390

2. یعنی مستحب در مستحب، و به نحو تعدد مطلوب است

3. ر.ک: کافی، ج5، ص4؛ بحارالانوار، ج34، ص64


در محضر بهجت، ج2، ص329.
95/07/5 13:29
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : ﺧﻮﺍﻫﺮﻡ،ﺗﻮ ﺩﺭﺳﻮﺭﯾﻪ و عراق و یمن ﺷﺎﻫﺪ ﺳﺮ ﺑﺮﯾﺪﻥ ﺷﯿﻌﯿﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ،ﻭﻣﻦ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺷﺎﻫﺪ ﭘﺮﭘﺮ ﺷﺪﻥ ﺷﯿﻌﯿﺎﻥ،ﺗﻮ ﺷﺎﻫﺪ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺗﯿﺮ ﺑﻪ ﻗﻠﺐ ﻫﺎﯼ ﺷﯿﻌﯿﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ ،ﻣﻦ ﺷﺎﻫﺪ ﻭﺭﻭﺩ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﺑﻪ ﻗﻠﺐ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺷﯿﻌﯿﺎﻥ ﻫﺴﺘﻢ،ﺁﺭﯼ ﻣﻦ ﺷﺎﻫﺪ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﺩﯾﻦ ﻭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻭ ﻏﯿﺮﺕ ﻭ ﻋﻔﺖ ﻫﺎ ﻫﺴﺘﻢ.ﺗﻮ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ ﻭ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ،ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﻦ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﻭ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ.ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﻢ ﮐﺪﺍﻣﯿﮏ ﺩﺭﺩﻧﺎﮐﺘﺮ ﺍﺳﺖ؟ﺟﺪﺍ ﺷﺪﻥ ﺳﺮ ﺩﺧﺘﺮ ﺷﯿﻌﻪ ﯾﺎ کنار کشیدن حجاب ﺍﺯ ﺳﺮ ﺯﻧﺎﻥ ﺷﯿﻌﻪ؟ﺧﺪﺍ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﺪ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﺭﺩﺁﻭﺭ ﺍﺳﺖ ﺑﯽ ﺻﺪﺍ ﺷﯿﻌﻪ ﺭﺍ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﮐﺮﺩﻥ! ، برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید ...
http://www.jnarm.blogfa.com/post/317
کامنت بنویسید...
دیده بان 110 , j_f_emamnaghi
دوشنبه 5 مهر ، 15:56
+++++++
ادامه
95/06/31 13:21
شبکه خبری العالم , AlalamTV
با وجود تدابیر شدید امنیتی نیروهای سعودی در مراسم حج، گروهی از حجاج شیعه در عربستان تظاهرات کردند.
مشاهده ویدئو در :
http://fa.alalam.ir/news/1863986
95/06/30 01:41
کــــــــلوب  , oneworld
.
روز عید غدیرخم از شریف ترین اعیاد امت من است.
پیامبر اکرم(ص)
.
عید غدیر بر تموم شیعیان دنیا مبارك.
.