نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : سی گل - 4 مطلب

95/05/5 09:29
بهرو , behroocom
یک سری از محصولات آرایشی و بهداشتی تولید شده توسط لابراتوار دکتر اخوی، تحت عنوان سی گل است. برند سی گل تا به امروز ۶ نوع ضد آفتاب با SPF‌های مختلف و در انواع رنگی و بی رنگ تولید می‌کند؛ یکی از این ضد آفتاب ها، ضد آفتاب SPF 30 رنگی سی گل است. به ادعای برند این ضد آفتاب از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB و مرئی محافظت می‌نماید و مناسب پوست‌های نرمال تا چرب است. در ادامه به بررسی این ضد آفتاب می‌پردازیم.
99
95/05/4 10:17
بهرو , behroocom
شرکت لابراتوار اخوی در سال ۱۳۶۹ توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تأسیس شده و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را تحت عنوان سی‌گل آغاز نموده است. یکی از محصولات لابراتوار اخوی ضد آفتاب SPF 100 سی گل است که به ادعای سازنده بیشترین حفاظت مقابل اشعه‌های UVA، UVB و مرئی دارد و پس از لیزر، PUVA تراپی، پیلینگ و میکرودرم ابرژن قابل استفاده است.
95/05/4 09:57
بهرو , behroocom
لابراتوار اخوی در سال ۱۳۶۹ تأسیس شد و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با نام سی گل را آغاز نمود. یکی از محصولات مراقبت از پوست آن ضد آفتاب SPF 60 رنگی سی گل است. به ادعای لابراتوار اخوی این ضد آفتاب حاوی فیلتر های فیزیکی، شیمیایی، جوانه گندم و ویتامین E است که محافظت خوبی در برابر نور خورشید ایجاد می کند و از پیری پوست پیشگیری می کند.