نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب

نتایج جستجو : سیاسی کاری - 7 مطلب

94/08/6 11:51
معصومه ابتکار , m.ebtekar
رسیدگی به امور کارکنان سازمان جزو وظایف هر دستگاهی به شمار می رود. ولی روشن است که با در نظر گرفتن مجموع مصایب محیط زیست کشور در این روزگار برای ما بیش از هر امری رسیدگی به این مصایب با در نظر گرفتن کمبودها و مشکلات مهم است. کمبودهایی که مورد اعتراض کارکنان است به نوعی در همه عرصه ها وجود دارد. مگر نیستند هزاران جوان تحصیل کرده که به خاطر شرایط کنونی از داشتن شغل محرومند؟
ما با آنچه در توان داریم باید برای همه چیز مایه بگذاریم، اما نه فقط در محدوده کوچک خودی ها. مردم هم در 24 خرداد 92 انتخاب خود را اعلام کردند.امروز خوشبختانه مباحث محیط زیست کشور پا را از مرزها بیرون برده و از زبان رییس جمهور و وزیر امور خارجه در سطح روابط دو جانبه و چند جانبه بین المللی مطرح می شود. مانند موضوع هامون که آقای دکتر ظریف می گوید: «تمام همکاری های ما با افغانستان به حق آبه هامون گره خورده است.»
حالا وقت کار است. بر عهد خود ایستاده ایم و از جنجال ها و سیاسی بازی ها باکی نداریم. جبهه پایداری، وطن امروز، آقای بذرپاش و طیف شان در تحریك و بهره برداری سیاسی از تجمع تعداد كمی از كاركنان با یاری رسانه ملی برای تضعیف محیط زیست و دولت یازدهم اقدام كردند و شعارشان این بوده که سازمان سیاسی شده است.
این در حالی است که مخالفان از اینکه سازمان با رویکرد کارشناسی جلوی زمین خواری ها، تایید غیرمسئولانه ارزیابی های زیست محیطی طرح های توسعه، سدسازی های بی رویه، تولیدات نامرغوب مانند بنزین پتروشیمی و از این دست ایستاده است ناراحت و نگرانند. گمان می رود که تهمت ها به خاطر این است که سفره های حرام برچیده می شود ... برای همین است که به تکلیف عمل خواهیم کرد و باکی از فضاسازی ها نداریم.
99
46
23
15
94/03/29 00:37
تا فصل حق , the_Right
◄ از این به بعد بگیم ؛
شهدای دفاع مقدس داشتن رد میشدن از طرفای اهواز ، یه موتور بهشون زد و دار فانی رو وداع گفتن ...
همین !
102
22
54
93/08/21 20:56
احمد محبی  , ahmadmohebbi

ما که فلان علامه و فلان دکتر حجت دینداریمون بودن این طور سرمون به سنگ خورد و شکست روحی فکری عاطفی خوردیم، بیچاره این‌ها!
واقعا فازشون چیه؟ همین‌ها که موجوداتی چرخنده و لغزنده و رقصنده رو حجت می‌گیرن برای خودشون؟
واقعا حتی ارزش ترحم رو هم دارن اینا؟

این‌ها رو یکی نفرین کرده، به این سبک:
یا رب آن زاهد خودبین که بجز عیب ندید/ دود آهیش در آیینه ادراک انداز

این‌ها با چشم‌هاشون نمی‌بینند و با عقلشون تعمق نمی‌کنن و تنها پیرو «الهام» دیگرانند، و سرنوشتشون اینه که تا آخر عمر دور خودشون «چرخ» بخورن!
أَوْ کَظُلُمَاتٍ فِی بَحْرٍ لُّجِّیٍّ یَغْشَاهُ مَوْجٌ مِّن فَوْقِهِ مَوْجٌ مِّن فَوْقِهِ سَحَابٌ ظُلُمَاتٌ بَعْضُهَا فَوْقَ بَعْضٍ إِذَا أَخْرَجَ یَدَهُ لَمْ یَکَدْ یَرَاهَا وَمَن لَّمْ یَجْعَلِ اللَّهُ لَهُ نُورًا فَمَا لَهُ مِن نُّورٍ ﴿نور - ۴۰﴾
کامنت بنویسید...
احمد محبی  , ahmadmohebbi
پنجشنبه 22 آبان ، 11:20
دور شو پوزیتیویست!
ادامه
مازیار ن , lycanthrope2
پنجشنبه 22 آبان ، 07:28
الذین یومنون بالغیب...
ادامه
93/05/27 11:15
یاران امام موسی صدر , yaraneimamsadr
پله هایی که آرام آرام با سیاسی کاری افراطی دارند ازش پایین میان !!!

سقوط دوپله ای ایران در تولید علم :(
24
1
7
93/05/27 11:11
       ازغدی , mahmorgan
پله هایی که آرام آرام با سیاسی کاری افراطی دارند ازش پایین میان !!!

سقوط دوپله ای ایران در تولید علم :(
کامنت بنویسید...
فاطمه فاطمه , fatemehfatemeh62
دوشنبه 27 مرداد ، 20:49
+
ادامه
93/05/27 11:09
عاشورائیان , ashoraian
پله هایی که آرام آرام با سیاسی کاری افراطی دارند ازش پایین میان !!!

سقوط دوپله ای ایران در تولید علم :(
93/05/25 22:08
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
بسیاری وضعیت دانشگاه ها در یک سال اخیر را به دوران اصلاحات تشبیه می کنند. در آن دوران تیمی که با صدارت دکتر مصطفی معین در وزارت علوم مستقر شد، چون نگاهی سیاسی به دانشگاه داشت و اساسا دانشگاه و دانشجو را ذیل جریانات سیاسی تعریف می کرد، مشکلات متعددی بر سر راه پیشرفت علمی کشور به وجود آورد.
در سال‌های پس از اصلاحات، رشد علمی کشور شتاب قابل توجهی گرفت. دست آوردهای گوناگون علمی توسط دانشجویان ایرانی پی در پی خبرساز می شد. یک پای ثابت همه پیشرفت های چشمگیر کشور در صنایع فضایی و ماهواره‌ها، فناوری هسته ای، علوم نانو، رباتیک و... دانشجویان دانشگاه‌های کشور بودند. این دستاوردها در سال های پایانی دولت گذشته، در رتبه بندی‌های علمی جهانی نیز خود را نشان داد و کشورمان رتبه نخست جهان در سرعت رشد علمی را کسب کرد.
در روزهای اخیر، اتفاقات زیادی در فضای رسانه ای کشور رخ داده است. رسانه های حامی مدیریت فعلی، درباره آنچه «تخلفات مدیریت قبلی وزارت علوم» می خوانند، به تعبیر خود افشاگری کرده اند. برخی مدیران وزارت علوم نیز اتهاماتی را به نمایندگان زده و انگیزه آنان را از استیضاح، باج خواهی و «پیوستن به ترکیب هیئت اجرایی» دانشگاهشان خوانده اند.

دکتر رضا فرجی دانا چهارشنبه هفته جاری برای اخذ رای اعتماد مجدد از نمایندگان ملت، به صحن علنی مجلس خواهد رفت.
منیع: فارس
9
11
6