نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : سیاسی ویژه - 555 مطلب

96/05/23 17:20
ویژه , Especially
روزی که "داعشی‌های وطنی" پوست ۳ پاسدار را کندند...

• در تاریخ 22 مرداد سال 61 با دستگیر شدن یک دزدِ خودرو توسط مردم و تحویل او به پلیس، پرده از یکی از فجیع‌ترین جنایت‌ها در تاریخ انقلاب اسلامی ایران برداشته شد.

• او مأموران دادستانی انقلاب و پاسداران کمیته را به بیابان‌های باغ‌فیض (شمال‌غرب تهران) برد و سه جنازه زنده به گور شده را که حاصل این «مهندسی» وحشیانه بودند، به نیروهای انقلاب نشان داد.

• اصدقی: مسعود قربانی(عضو منافقین) و من قرار شد بالای سر محسن میرجلیلی برویم و جواد محمدی و مصطفی معدن پیشه سراغ طالب طاهری بروند... من اُتو آوردم. مسعود اتو را به برق زد و اتو در حالی که چراغش روشن شده بود و داغ می‌شد به کمر محسن نزدیک کرد طوری که او احساس می‌کرد اتو داغ است که ناگهان اتو را به کمر محسن میرجلیلی چسباند و محسن از شدت درد با حالت عجیبی دهانش را باز کرد و سپس از هوش رفت.

• پوست سر طالب به همراه موهایش کنده شده بود و مصطفی حالت رنگ پریده و ترسیده‌ای داشت. جواد محمدی هم در حالی که چاقوی خونی در دستش بود بالای سر طالب که بیهوش شده بود ایستاده بود... وقتی طالب به هوش آمد حرف نمی‌توانست بزند و فقط در حالی که دهانش را به سختی باز می‌کرد ناله‌هایی از او شنیده می‌شد... جواد با عصبانیت چاقو را بالای گوش طالب گذاشت و آن را برید و بلافاصله چاقو را روی بینی طالب گذاشت و بینی او را برید طوری که خون زیادی از سر و صورت طالب جاری شد...

• روند جنایت‌ها تا سوزاندن بدن پاسدارها با گاز تا کشیدن شیشه بر بدن آنها ادامه یافت. جنایتی که شاید داعش نیز هنوز موفق به انجام آن نشده باشد!
http://yon.ir/EtYv2

فیلم اعتراف‌ها و تصاویر بیشتر در:
http://tn.ai/1489055
99
36
9
33
95/12/25 08:57
ویژه , Especially
صندوقِ میلیونی

چقدر تفاوت است بین
حضور میلیونی مردم سر صندوق رای
و حضور سر صندوق میلیونی مردم

#صفدرحسینی
54
5
48
95/12/3 16:04
ویژه , Especially
شاید باورتون نشه

روحانی برای خبر جعلی سوت ثانیه پیام تبریک فرستاده!!

ولی انگار نه انگار چند منطقه کشور برق و آب و گازشون قطعه !!!!

76
25
61
95/12/2 18:11
ویژه , Especially
دهن کجی خانم ابتکار به مشکلات این روزهای ایران
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
✔️ همزمان با اوضاع و احوال ناراحت کننده استانهای جنوبی بخصوص خوزستان؛
ابتكار در توئیتر خود با انتشار عكسى از آب و هواى خوب همدان، از سفرش به استان همدان خبر داده و گفته: 【همه ایران سراى من است!!!】

پی نوشت: خانم ابتکار، دغدغه این روزهای ملت ایران سیل و گرد و غبار و قطعی آب و برق و گاز استانهای جنوبی است ...
67
27
50
95/11/20 11:19
بچه های امروزی , bache_hay_emrozi
ظاهرا روزنامه آفتاب یزد خبر نداشته قرار است روحانی چنین صحبت هایی کند!!

روحانی: مگر انتخابات چقدر ارزش دارد که از الان معصیت خدا کنیم؟
روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد: درخواست روحانی از سران اصلاحات برای انتخابات...!
45
12
41
95/11/20 11:16
ویژه , Especially
ادبیات یک عدد رئیس جمهور
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
روحانی سال93 خطاب به منتقدان:
┘◄ یک عده بزدل سیاسی هستند و از ترس می لرزند! بروید به جهنم !
حسن روحانی 3 ماه مانده به انتخابات96:
┘◄ یک عده متخصص خشونت هستند! بیائید به هم عشق بورزیم!
93
24
69
95/10/13 11:37
محسن  آملی , 13591366
روحانی در ابتدای دولت یازدهم وعده های اقتصادی بسیاری داده بود و با صراحت از سیاست دولت برای یکسان سازی نرخ ارز و بازگرداندن آرامش به بازار خبر می داد .
دولتی که میخواست صدروزه مشکلات را حل کند!
گروه سیاسی- روزها گذشت و دلار آنگونه که دولتی ها وعده کاهش قیمت آن را داده بودند پایین نیامد ، پس از آن بود که دولت در تحلیل های خود عنوان می کرد،تنها عامل کاهش قیمت دلار توافق برجام است.
به گزارش افکارنیوز، پس از گذشت حدود یک سال از توافق برجام اما این روزها شاهد روند صعودی قیمت دلار در بازار ارز هستیم تا جایی که به رقم 4150 تومان رسیده است.
سوال از دولت این است پس وعده کاهش قیمت ارز به ویژه دلار و بالا رفتن اعتبار پول ایران چه شد؟
مگر قرار نبود اگر برجام امضا شود مشکلات اقتصادی حل شود، پس چرا پس از گذشت یکسال از توافق برجام دلار رکورد گرانی را زده است؟
دولت و بانک مرکزی وظیفه دارند دلایل اقتصادی برای افزایش نرخ ارز را به مردم توضیح دهند و هنوز دولت چنین اقدامی نکرده است.
دولت تدبیر و امید چه تدبیری اندیشیده که اینچنین نرخ دلار بالا رفته، دولت مگر نمی داند این افزایش مستقیم بر معیشت مردم تاثیر گذار است و بسیاری از مایحتاج زندگی مردم با دلار سنجیده می شود.
هر چند دولت ادعای کاهش تورم را دارد اما همه کارشناسان اقتصادی معتقدند رکود نیز در این اقتصاد رکورد زده و بازار بسیاری از فعالان اقتصادی کساد است و حالا با بالارفتن قیمت دلار مشکلات فراوان اقتصادی دیگری نیز به وجود می آید.
آقای روحانی پاسخ دهد وعده های دولت در اقتصاد چه شد؟
95/10/13 11:34
محسن  آملی , 13591366
عملیات روانی به جای پذیرش اشتباه!
سرمایه‌گذاری خارجی به علت باقی ماندن تحریم‌ها در حد آرزوی دولت باقی مانده و درآمد محدود آزاد‌شده به دنبال توافق هسته‌ای نیز خرج خریدهای لوکس از آمریکا و اروپا و اشتغالزایی در خاک بیگانه و دشمن شده است.

به گزارش مشرق، روزنامه «وطن امروز» در یادداشتی از «زهرا طباخی» نوشت:

سال‌80، زمانی که دوره اول دولت اصلاحات به پایان رسید رئیس دولت و کابینه‌اش جز مشتی شعار پیرامون جامعه مدنی و وعده «آزادی»(!) کارنامه ملموسی در حوزه خدمت‌رسانی به روستاها و شهرها و عمران و آبادانی کشور یا تجهیز زیرساخت جنگ‌زده کشور در چنته نداشتند. میانگین سنی ایرانیان بسیار جوان بود و هیجان آنچه وعده داده شده بود در چشم نوجوانان و گروه‌هایی از جوانان موج می‌زد اما میانسالان و جوانانی که به سن اشتغال و ازدواج رسیده بودند از رئیس دولت اصلاحات برای رای در دوره جدید کارنامه جدی می‌خواستند.

در همین فضای غیرقابل پیش‌بینی بود که مرد عبا شکلاتی به توصیه فرماندهان عملیات روانی، مقابل دوربین‌ها ظاهر شد. صحبت‌ها را خیلی جدی آغاز کرد و پس از چند جمله دستمال سفیدی از جیب بیرون آورد و در حالی که «اشک» می‌ریخت گفت: «می‌خواستم کار کنم... اما نگذاشتند!»

مسؤولیت محرمانه

«مسؤولیت‌پذیری سیاسی» در جامعه جوان ایرانی از منظر تاریخ تجربه دموکراسی، به اندازه عمر 40 ساله انقلاب اسلامی، شاخصه‌ای است که به ندرت از جانب آحاد مردم لمس شده است. به احتمال زیاد میل شدید به «محرمانه» ساختن انواع و اقسام قراردادها و تعهدات و توافقات ملی نیز نشأت‌گرفته از روحیه مسؤولیت‌ناپذیری دست‌کم گروهی از مدیران ایرانی است. مثلا در حوزه نفت‌وگاز وزیر حاضر در چندین کابینه، علاقه ندارد مسؤولیت قراردادهای پرمفسده اقتصادی را که به واسطه آن کل ملت ایران متضرر شده‌اند، بپذیرد! در بخش سیاست خارجی نیز مسؤول مذاکرات ترجیح می‌دهد «محرمانه» از نمایندگان مجلس بابت اعتماد به وزیر خارجه دشمن در کابینه‌ای با عمر بسیار محدود، عذرخواهی کند و بابت این پوزش‌طلبی «محرمانه» تکذیب شده نیز کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خود را موظف می‌داند از متخلف معذور «تشکر» کند!

برنامه محرمانه

وضعیت عجیبی بر «دموکراسی ایرانی» حاکم است! دولت‌ها از ابتدا می‌کوشند در اعلام سیاست‌ها نیز «محرمانه» عمل ‌کنند تا امکان کارشناسی اقدامات‌شان در وهله اول برای نخبگان و سپس آحاد ملت میسر نباشد. مثلا دولت دکتر روحانی از ابتدا برنامه «ریاضت اقتصادی» نوکینزی‌ها را به مرحله اجرا گذاشت که در اروپا در کشورهایی همچون یونان و ایتالیا به سبب مواجهه جامعه با بحران‌های اقتصادی سخت، پیش از اجرای آن «همه‌پرسی ملی» برگزار شد.

اما در دوره مناظرات انتخاباتی حسن روحانی و تیمش نه‌تنها اشاره‌ای به «اقتصاد نوکینزی» و رکود و تورم سرسام‌آور ناشی از آن نکردند بلکه با ارائه وعده‌های غیرمسؤولانه اقتصادی به ملت قول «گشایش 100 روزه» ارائه کردند. حتی ایشان در بحث یارانه‌ها با تحقیر طرح مذکور اعلام کردند به حدی ملت را از منظر اقتصادی بهره‌مند خواهند کرد که اصلا نیازی به یارانه نباشد! سوال این است که آیا با اجرای سیاست ریاضت اقتصادی در هیچ کجای جهان گشایش ایجاد شده است؟ آیا غیر از این است که اکنون همه متخصصان در انتظار وقوع «تورم افسارگسیخته» به دنبال رکود بلندمدت حاصل از اجرای برنامه‌های تاریخ مصرف گذشته «نوکینزی» در کشورمان هستند؟ آیا دکتر روحانی در دوره جدید به شرط شرکت در انتخابات، به مردم از «تورم پیش ‌رو» و علت بی‌اعتباری برنامه‌های اقتصادی وعده داده شده در 3 سال قبل توضیح خواهند داد؟

از لیبرال تا اصولگرا

تاریخ گواهی می‌دهد عالی‌ترین مقام اجرایی کشور چه در دوره‌های متعدد قدرت گرفتن لیبرال‌ها و چه در دوره محدود مدیریت اصولگرایان، مسؤولیت مهم‌ترین موضوعات پیش‌ روی ملت در حوزه‌هایی همچون اقتصاد، آسیب‌های اجتماعی، سیاست خارجی و معضلات فرهنگی را عهده‌دار نشده است. ساده‌ترین شکلی که اکنون پس از 40 سال تجربه دموکراسی عینیت پیدا کرده، عذرخواهی و استعفای مدیرعامل راه‌آهن به دنبال بروز سانحه مرگبار قطار هفت‌خوان آن هم برای نجات «آقای وزیر» است!

مد روزگار تا به حال چنین بوده که وعده‌های بزرگی در قالب دفترچه‌هایی خیالی به ملت عرضه شده و دست آخر نیز در پایان دوره ریاست، محاسبه منطقی پیرامون آنچه محقق شد و مواردی که به دلایل متنوع ذیل تعهدات برآورده نشده به تاریخ پیوست، صورت نگرفته است. در مقابل، همه دولت‌های پس از انقلاب در پایان دوره در مقابل کارنامه خود ژست «اپوزیسیونی» گرفته‌اند تا از پذیرش مسؤولیت شانه خالی کنند. چه کسی مسؤول آسیب‌های اجتماعی است؟ دولت قبل! مسکن‌مهر چرا به سرانجام نمی‌رسد؟ چون مزخرف است! خانه کی ارزان می‌شود؟ بعد از برجام! چرا بعد از برجام دلار و مسکن و کالاهای اساسی گران شده؟ محرمانه است!

اینها سوالاتی است که همه شهروندان ایرانی حق دارند در برابر پرسمان «اطلاعات دقیق» و «مسؤولانه» دریافت کنند. متاسفانه فرار از پاسخگویی به مردم و برقراری ارتباط صادقانه، با تمسک به انواع روش‌های عملیات روانی کماکان رایج است. تخریب دیگری، دوقطبی‌سازی جامعه، طرح مسائل فرعی، دروغگویی، آمارسازی، تهدید حاکمیت به اغتشاش برنامه‌ریزی شده، رها کردن مردم در بحبوحه فشارهای معیشتی و پرونده‌سازی امنیتی و ایجاد خفقان، از راهکارهایی است که متخصصان عملیات روانی در برابر پرسش‌گری جامعه از ناکارآمدی‌ها، فساد، مطالبه شفافیت اقتصادی و خواست مسؤولیت‌پذیری سیاسی نسخه می‌کنند.

نظارت بر تعهد

رسم کشورهای پیشرفته‌تر چنین است که دولت‌ها پیش از تکیه زدن بر اریکه قدرت نوع برنامه اقتصادی و مدل سیاسی خود را به صراحت به ملت عرضه می‌کنند و پس از انتخاب با رای مستقیم مردم نیز ملزم به اجرای همان برنامه هستند، چرا که مجلس یا مجلسین بر عملکرد آنها نظارت می‌کنند. استعفای دولت‌ها یا تغییر نخست‌وزیر به عنوان مدیر اجرایی دولت به دنبال شکست نسخه‌های اقتصادی یا سیاسی نیز دقیقا براساس عقب ماندن یا عدم توفیق در اجرای برنامه‌های قبلی است، چرا که اگر امکانی برای مقایسه تاریخی وجود نداشته باشد طبیعتا «مسؤولیت‌پذیری» نیز نمودی نخواهد داشت و هر دولت یا حزبی می‌تواند وعده ثمردهی باغ سیب و گلابی را تا ده‌ها سال ادامه دهد.
پس آنچه میان ما و کشورهای پیشرفته‌تر فاصله انداخته، اول «اعلام صریح برنامه» و دوم «نظارت بر اجرای برنامه» است. به عنوان نمونه، برنامه اقتصادی دولت یازدهم بنا بر اظهارات رسمی ارائه شده در دوره مناظرات انتخاباتی مبتنی بر طراحی «سیاست خارجی» بود. این طراحی با لطف رهبر انقلاب و صبوری امت حزب‌الله، با همان سبک و سیاقی که دولت انتظار داشت به پایان رسید اما نه‌تنها گشایشی ایجاد نشد بلکه اکنون در پسابرجام توافقات، روند صعودی قیمت دلار ادامه دارد، سرمایه‌گذاری خارجی به علت باقی ماندن تحریم‌ها در حد آرزوی دولت باقی مانده و درآمد محدود آزاد‌شده به دنبال توافق هسته‌ای نیز خرج خریدهای لوکس از آمریکا و اروپا و اشتغالزایی در خاک بیگانه و دشمن شده است. آیا این همان بهشت اقتصادی وعده شده در برنامه انتخاباتی دکتر روحانی است؟ آیا شایسته است دولتی که با وعده ایجاد شغل و افزایش درآمد و رفع دغدغه‌های اقتصادی مردم روی کار آمد در سال آخر قدرت با ارائه سندی بی‌سر و ته به نام «منشور حقوق شهروندی» بی‌مسؤولیتی در پیش گیرد و برای دوره دوم تکیه زدن بر اریکه قدرت آماده شود؟

فقیرتر شده‌ایم
بدهی خارجی کشور به علت پیش‌خریدهای لوکس در دولت آقای روحانی افزایش یافته است. این یعنی هر ایرانی درآمد سالانه محقق نشده آینده را که بخش عمده آن نیز حاصل فروش نفت تحریمی است، به حکم دولت، پیش‌خور کرده و نسبت به گذشته- چه قدرت محاسبه داشته باشد و چه ناتوان از محاسبات اقتصادی باشد- «فقیرتر» شده است. رقبای روحانی در انتخابات پیش رو خوب می‌دانند که مواجهه با چنین میراث بدخیمی خود یکی از چالش‌های جدی است! چرا که پس از رکود کینزی، تورم در پیش است و به واسطه اضافه شدن سهم استقراض ملی و کاهش ارزش پول ملی، اژدهای اقتصادی مذکور هولناک‌تر نیز می‌شود. با این احتساب وقت آن رسیده که رویه «انصراف از مسؤولیت» را به صورت جدی مورد کنکاش قرار دهیم.

این مساله کوچکی نیست که دولت پس از 3سال حواله دادن مشکلات به گردن دولت قبل و دولت‌های قبل، در فاز نهایی قدرت، استقراض از پیروزی‌های جبهه مقاومت برای فرار از پذیرفتن مسؤولیت فرجام برجام به اضافه تحریم‌های مضاعف را در پیش گرفته است. سیاستی مضحک که به واسطه آن دولت می‌کوشد کارنامه موفق سایر بخش‌های نظام را به جای کارنامه مردود خود متقلبانه عرضه کند!

جبران اشتباه

باور کنیم برای پیشرفت در مسیر مردمسالاری دینی ناگزیر از وادار کردن مدیران به «مسؤولیت‌پذیری» هستیم. مردم، رسانه‌ها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضا مکرر از رئیس دولت خواسته‌اند همان‌گونه که در برهه نمایش پیروزی برجام مقابل ملت ایستاد و خود را مسؤول همه جنبه‌های مذاکرات و توافقات معرفی کرد، مسؤولیت وضعیت نابسامان معیشتی مردم در پسابرجام آرزوها را پذیرا و برای اصلاح فاجعه پیشقدم شود. به جای بازی تخریب رقبای احتمالی، تمسک به انواع حربه‌های عملیات روانی و عذرخواهی‌های محرمانه و اعتراف به اشتباه در اتاق‌های دربسته ضدصدا باید صداقت پیشه کرد و مسؤولیت پذیرفت.
95/09/17 23:00
ویژه , Especially
امام خامنه ای:
از دانشگاه همیشه این انتظار هست که محل جوشش دو جریان حیاتی در کشور باشد: 1⃣ اول، جریان علم و تحقیق؛
2⃣ دوم، جریان آرمان‌گرایی‌ها و آرمان‌خواهی‌ها و هدفگذاری‌های سیاسی و اجتماعی

۱۳۸۷/۰۹/۲۴
101
14
89
95/09/17 18:11
ویژه , Especially
از امروز برجام یک منتقد جدی و سرسخت خواهد یافت که سعی خواهد کرد به هر طریقی از بدعهدی آمریکایی ها و کوتاهی دولت و نقاط ضعف این معاهده سخن سرایی کند.

و او کسی نیست جز علی اردشیر لاریجانی!
ایشان مشغول به روز سازی (update) خود هستند! شکیبا باشید.

128
21
98
95/07/12 13:40
ویژه , Especially
اقای ظریف امروز در مجلس دو ادعا را طرح كرد:
• اینكه نماینده ی اصولگرای مجلس ملاحظاتی كوچك و زود گذر انتخاباتی دارد !
• دوم اینكه وزارت خارجه نمیتواند سیاست خارجه ی ایران را تغییر دهد !

اقای ظریف حدود یك سال پیش خود به هر دو ادعای خود پاسخ داد.

ظریف یك سال پیش در امریكا :
▣ روندی را شروع کرده‌ایم که هدف از آن تغییرفضای سیاست خارجی کشور است
( وزیر خارجه نمیتواند سیاست را تغییر دهد ؟؟؟!!!!! )

▣ اگر با وجود تلاش‌های ما برای تعامل، این تلاش‌ها بی‌نتیجه بماند، مردم ایران این فرصت را خواهند داشت تا ۱۶ ماه دیگر که انتخابات پارلمانی در ایران برگزار می‌شود، به این عملکرد ما با آرای خود پاسخ دهند!

( چه كسی دغدغه ی انتخاباتی دارد؟!!!!)

والعاقبه للمتقین
84
31
68
95/06/29 18:55
ویژه , Especially
آمریکا اعلام کرد که «به اشتباه» نیروهای ارتش سوریه را هدف قرار داده❗️

یک بار هم به اشتباه هواپیمای مسافربری ایران ایر را بر فراز آبهای خلیج همیشه فارس هدف قرار داد و 270 مشافر بیگناه را به شهادت رساند !

یک‌‌بار دیگر هم به اشتباه هیروشیما و ناکازاکی را بمباران اتمی کرد و چندصد هزار نفر کشته شدند❗️

یک بار دیگر هم اشتباهی سلاح هایی رو که قرار بود برای کردهای عراق بریزد، از آسمان ریخت برای داعش ...

100
25
72
95/06/27 01:15
ویژه , Especially
پذیرفته نیست ولی شما پذیرفتید!
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
علی اکبر صالحی در اروپا:
« پذیرفته نیست که در یک قرار داد بین المللی ،یک طرف همه تعهداتش را انجام دهد اما طرف های دیگر،برای اجرای تعهداتشان،دائم بهانه بیاورند»!

✅ جناب صالحی!این حرف را سه سال پیش تا حالا همه دلسوزان انقلاب و کشور گفتند و شما آنها را کاسب تحریم نامیدید!

حالاکه همه چیز را باخته اید و از جیب مردم الفبای دیپلماسی و سیاست را تمرین کرده اید، تازه می فرمایید : «پذیرفته نیست»!!؟

بله، واقعا پذیرفتنی نبود و نیست، اما شما و دولت متبوعتان پذیرفتید!

+ حسین شمسیان
85
64
73
95/06/19 18:32
ویژه , Especially
رونوشت به مسئولین اشرافی این روزها ...

131
29
84
95/06/19 17:05
ویژه , Especially
رییس جمهور و فکری که در مورد شعور ما دارد
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
آقای روحانی دوست دارد تخیل کند که روابط ایران و عربستان بسیار حسنه و در سطح کشور دوست و برادر بود و سیاست خارجی دولت تدبیر و امید با اشراف کامل همه چیز را به خوبی پیش می برد؛ و ناگاه و بی دلیل و بی جهت، چند نادان از دیوار سفارت سعودی رفتند بالا و دوست، دشمن شد!

شاید برای آقای روحانی جالب باشد که لیستی از کارشکنی های سعودی در سال های 92 و 93 و 94 تا قبل از اعدام آیت الله شیخ النمر و حمله به سفارتشان در تهران را داشته باشند که زین پس وقت سخنرانی، در مورد شعور مخاطب تصور نادرست نکنند:

❎ انفجار سفارت ایران در بیروت توسط سعودی تبارهای القاعده
❎ ممانعت چندباره از فرود هواپیماهای حامل کمک هایی دارویی و غذایی جمهوری اسلامی ایران برای مردم یمن و بمباران فرودگاه صنعا در همین راستا
❎ کارشکنی در مسیر مذاکرات ایران و 5+1
❎ حمله ی چندباره جنگنده های سعودی به سفارت ایران در صنعا در جریان حمله ی عربستان به یمن
❎ تعرض به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده
❎ کارشکنی در راستای کاهش شدید قیمت نفت ایران
❎ کشته شدن 11 ایرانی به دلیل سقوط جرثقیل در مسجدالحرام
❎ شهادت 500 زائر ایرانی در حادثه ی منا
❎ رد درخواست دیدار وزیرخارجه ایران توسط همتای سعودی
❎ عدم صدور ویزا برای وزرای دولت ایران توسط دولت عربستان

همه ی این موارد قبل از حمله به سفارت عربستان انجام شد و دولت یازدهم خوب است توضیح دهد در قبال این اقدامات چه کرده، آن هم وقتی هنوز آن چندان نادان از دیوار سفارت بالا نرفته بودند. حالا بماند که حد فاصل حادثه ی منا تا حمله به سفارت عربستان حدود 100 روز فاصله بود. و البته در همین چند سال بارها مردم و دانشجویان خواستار صدور مجوز تجمع ضدسعودی شدند و دولت آزادی بیان اجازه ی تجمع نداد.

حامیان رییس جمهور شاید ذوق کنند و پای این عوام فریبی سوت و کف بزنند و فکر کنند چه رییس جمهور تیزبینی انتخاب کرده ایم؛ ما اما یادمان نرفته روابط ایران و عربستان چگونه بود و البته یادمان هم نرفته عمق اقتدار زانو زده ی دولت یازدهم را...

یادمان نرفته سال گذشته 500 نفر از مردم ایران مردند و شما حتی دلتان نیامد سفر کذایی هرساله به آمریکا را کنسل کنید و همراه غم مردمتان شوید و کشور مصیبت زده مان آن روزها بی رییس جمهور بود؛ شما سفر بودید و ندیدید، اما ما یادمان نرفته یک ربع اول اخبار پای غم مردممان و ظلم رفته، اشک می ریختیم و یک ربع دوم خنده های شما را در دیدارهای سازمان ملل تحمل می کردیم و بعد در تلگرام عکس زانو زدن وزیرخارجه مان جلوی امیر کویت را رصد می کردیم؛ یادمان نرفته خبر تعرض به دو نوجوان ایرانی در جده را چطور پنهان کردید و دلتان نمی خواست ما باخبر شویم... مجوز تجمع ضدسعودی هم صادر نکردید؛ ما یادمان نرفته که هیات دولتی تشکیل جلسه نداد و بجای آن، ولی فقیه اعلام عزای عمومی کرد؛ یادمان نرفته که اگر تهدید نظامی رهبر نبود، پیکر حتی یک شهید هم به ایران باز نمی گشت... برای ما روضه ی نادانی چند جوان را نخوانید آقای روحانی که ما برخلاف تصور شما احمق نیستیم که پای این قصه ها خوابمان ببرد و باور کنیم همه ی سیاست خارجی دولت یازدهم آویزان نادانی چند جوان شده که آن هم البته با یک اقدام کوچک شورای تامین استان قابل کنترل بود.

من البته در نادانی آنها که از دیوار سفارت بالا رفتند، شکی ندارم؛ اما نمی توانم در عاقل بودن کسانی هم که سال ها کارشکنی سعودی را با انفعال و سکوت و لبخند پاسخ دادند و حالا این همه انفعال را بر دوش آن چند نادان می اندازند، تردید نکنم...

درخواست زیادی نداریم؛ فقط وقتی دولتتان عرضه ی گرفتن حق مان از این شجره ی ملعونه ی خبیثه را ندارد، لطفا به شعور ما توهین نکنید. حد دولت شما همان زانو زدن و ویزا نگرفتن بود؛ بی جهت نادانی آن چند جوان را بهانه نکنید.

✘ مرگ بر دروغ
✘ مرگ بر تزویر
✘ مرگ بر عوام فریبی

┘◄کبری آسوپار، خبرنگار
93
54
95
95/06/15 18:10
ویژه , Especially
گوشه ای از پیام امام خامنه ای:

برادران و خواهران مسلمان!
امسال جای حجاج ایرانی درمراسم حج خالیست
ولی آنان باقلبهای خود حاضرند و دعا می کنند که "شجره‌ ملعونه‌ طواغیت" نتواند گزندی به حاجیان سراسر جهان برساند!
101
16
72
95/06/14 00:54
ویژه , Especially
15 کشوری که بالاترین هزینه نظامی را در دنیا دارند
رتبه 8 و 9:
┘◄ژاپن: 41 میلیارد دلار
┘◄آلمان: 36.7 میلیارد دلار
قابل توجه هاشمی رفسنجانی که گفته "چون ژاپن و آلمان نیروهای نظامی شان تعطیل شد، پیشرفت کرده اند!"

پی نوشت:
اظهارات آقای هاشمی:
اگر می بینید آلمان و ژاپن این روزها هنوز محکم ترین اقتصاد دنیا را دارند اینها بعد از جنگ جهانی دوم و محروم و ممنوع شدن از اینکه که نیروی نظامی داشته باشند - خوب نیروهای نظامی بیشترین خرج های را در کشورهای در حال جنگ می بردند - پول هایشان آزاد شد و رفت دنبال کارهای علمی تا اقتصادی علمی و دانش بنیان برای خودشان درست کردند.
این راه باز شده در ایران, مطمئنم دوره دوم دولت روحانی می تواند ما را به آن انجام برساند.

100
24
89
95/06/14 00:27
ویژه , Especially
پیشنهاد من به آقای هاشمی به عنوان مدافع سرسخت خلع سلاح ایران این است
که برای اثبات علمی و عملی بودن نظراتش، اول از همه خودشان تنها یک روز بدون کاروان حفاظتی خود و خودروی ضد گلوله در پایتخت رفت و آمد کند.
بعدا ایده‌ی خود را برای کل کشور اجرایی نماید.

اگر حفاظت و سلاح دفاعی خوبه، فقط برای آقایان خوب نیست، برای همه ملت خوبه.
180
124
148
95/06/13 18:23
ویژه , Especially
طوفان عزت در دولت تدبیر دارد ما را با خود می‌برد...
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
معنی استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی از نظر دولت تدبیر :
بانک های خودمان، به نیروهای نظامی و شرکت های خودمان خدمات نمی دهند ؛
چون اربابان دستور فرموده اند!!!

آقای روحانی، این ننگ تاریخی را به کجا می خواهید ببرید؟ تحریمها که برداشته نشد هیچ، دستور دادن خودمان هم خودمان را تحریم کنیم!

94
40
94