نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : سفارش طراحی آنلاین - 26 مطلب

99/06/25 10:41
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
هدف از طراحی اسم چه نقشی در شغل و فعالیتتان دارد؟
هنگامی که اهداف خود را به طور کلی تعیین کردید، می توانید تاثیر طراحی اسم را نیز در حوزه فعالیتی که دارید، درک کنید. وقتی سفارش طراحی مُهر برای اداره را دریافت کردید، باید بدانید که قرار است در چه جایگاه و مرتبه ای از این طراحی استفاده شود. وقتی بخواهید برای یک جواهرساز، اسامی مختلف را طراحی کنید، باید بدانید قالب و اندازه طراحی چگونه باشد؟ و...
مخاطبان شما چه کسانی هستند؟
در وهله اول باید بدانید که چه کسانی مخاطب شما هستند. اطلاعاتی مانند: سن، شغل، مکان و غیره را دریابید. عملکرد طراحی اسم، با چگونگی درخواست مشتری، مرتبط است. با توجه به درخواست مشتری خود، طراحی اسم را تنظیم کنید. اگر هدف شما مخاطب جوانی باشد، به طور چشمگیری متفاوت از یک طراحی برای افراد مسن خواهد بود. در واقع اگر مخاطبان را ارزیابی نکنید، ممکن است برای کسب رضایت مشتری، چندین طرح را اجرا کنید که این مساله، هم در وقت و هم در هزینه بسیار مشکل ساز خواهد بود.
اندازه و قالب در طراحی لوگو اسم چگونه تعیین می شود؟
قالب و سلیقه مشتریان را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر مشتری شما، یک جواهرسازی باشد، این نوع از مخاطبان احتمالاً از داشتن کیفیت فلز با کیفیت بالاتر نیز بهره می گیرند، و دقت بیشتری به کیفیت تصویر و ترکیب منطقی رنگ می کنند. در نتیجه، یک طرح سختگیرانه می خواهند. برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه طراحی اسم مورد علاقه تان از تیم طراحی آنلاین نوین قلم راهنمایی بگیرید. در قسمت سفارش طراحی اسم نوین قلم، نمونه های متفاوتی برای شما ارسال می شود که در انتخاب و تصمیم گیری نوع طراحی، بسیار موثر می باشد.
مهم نیست که اسم شما، املای سخت و غیر معمول داشته باشد، طراحان نوین قلم، با تسلط کامل خود، می توانند سخت ترین اسم ها را با سایز و قالب مناسب، طراحی کنند. برای مشاهده نمونه کارها و ثبت سفارش طراحی اسم، به وب سایت نوین قلم مراجعه کنید.
99
99/06/9 16:22
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
عنصر طراحی، بیشترین تأثیر را بر کاربران یا مشتریان دارد.
روی طراحی کارت ویزیت رقبای خود تمرکز کنید. آیا خصوصیاتی وجود دارد که در آنها مشترک باشد؟ به کدام یک جذب شده اید و چرا؟ خصوصیات بد و خوب کارت ویزیت ها را یادداشت کنید.
شکل کارت ویزیت خود را درست انتخاب کنید( مستطیل، مربع و ...).
اشکال خاص، برای مشاغل سرگرم کننده و هنری مناسب است.
شکل مستطیل، برای مشاغل رسمی مناسب.
لوگو، تایپوگرافی و رنگ بندی، پایه و اساس هویت برند هستند.
در طراحی کارت ویزیت، بیش از 2 فونت استفاده نکنید.
با برجسته کردن کلمات کلیدی، مشتری خود را راهنمایی کنید.
کارت ویزیت متناسب با برند شرکت ایجاد کنید.
خط ایمنیغهر چیزی خارج از این خط، مشمول خطاهای برش است. اجازه ندهید عناصر اساسی مانند متن یا آرم ها خارج از این خط قرار گیرند.
حداقل 5 میلی متر از هر طرف، کارت ویزیت را خالی از اطلاعات و تصاویر کنید.
رنگ تم کارت ویزیت را به طور کامل در همه فضا پخش کنید.
جمله "هر چه کمتر، بهتر" در کارت ویزیت را جدی بگیرید.
ثبت جزئیات تماس های اصلی ضروری است.
مینیمالیسم یک انتخاب محبوب برای کارت ویزیت است.
می توانید فضای خالی کارت ویزیت خود را با گرافیک های جذاب پر کنید.
فرم غیر معمول، برای کارت ویزیت می تواند ارزش کسب و کار شما را اضافه کند.
اشتباهات املایی یا اطلاعات نادرست کارت ویزیت را اصلاح کنید.
بسیاری از افراد به دلیل اینکه یک کارت ویزیت تبلیغاتی مناسبی را ندارند در بسیاری از امور خود ناموفق هستند. دلیل آن هم این است که هنوز بهترین طراح را نیافته اند. با سفارش طراحی کارت ویزیت در نوین قلم، کارت ویزیت خود را آنلاین تحویل بگیرید.
99/06/8 21:42
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
طراحی منو رستوران، فارغ از اینکه ابزاری برای بازاریابی تبلیغاتی است در انتخاب محصولات و خدمات بسیار موثر است. تأثیر منوها در سودآوری رستوران به میزان زیادی بستگی به طراحی منو دارد. طراحی منو رستورانِ جذاب، می تواند به مشتریان کمک کند تا هم تنوع غذایی منحصر به فرد را با کیفیت بهتری انتخاب کنند و هم باعث تحریک اشتها در مشتریان رستوران می شود. در واقع این طراحی، یک ابزار تبلیغاتی است که می تواند هویت یک رستوران را به خوبی به تصویر بکشد و باعث سود زیادی در رستوران شود. با سفارش طراحی منو رستوران در نوین قلم، طرح های منحصر به فردی برای شما ارسال می شود که می تواند به افزایش حاشیه سود رستوران شما کمک کند. اهداف یک منو رستوران، شامل ارتباطات، فروش آسان و سود مناسب می باشد. وقتی یک منو در حال طراحی می باشد، تمامی این اهداف باید مد نظر قرار بگیرند. نوع کلمات انتخاب شده در یک منو می توانند برند رستوران را به یاد ماندنی کنند. پیامی که منو رستوران به مشتری منتقل می کند باید با توجه به سلیقه مشتری و هوشمندانه انتخاب شود. به این معنی که نوع پیام متن منو رستوران منعکس کننده تصویر رستوران است. وظیفه اصلی طراح منو رستوران، جلب توجه مشتری به سمت سرویس غذای رستوران با ترفندهای مناسب است. در واقع با ارائه یک طرح جذاب، مشتری را به هوادار رستوران تبدیل می کند. از طرح، فونت، رنگ و تصاویر مناسب می توان برای طراحی منو رستوران به نحوی استفاده کرد که توجه مهمانان را جلب نماید. این فاکتورها، کیفیت طراحی منو رستوران را تقویت می کنند.
اصول طراحی منو غذا
خواندن آن آسان باشد.
برای فصول مختلف، تقسیم بندی کنید. منو ها را فصلی (سه ماهه) طراحی کنید.
به بخش های منطقی تقسیم شود.
روی قیمت ها تأکید نکنید.
غذای شما را با عنوان های خلاقانه و توضیحات خوشمزه، جذاب تر کنید.
داشتن یک منوی طولانی، می تواند به فروش آسیب برساند
استفاده از نوشیدنی های ویژه در منوی رستوران، می تواند اثر ماندگاری طولانی داشته باشد.
استفاده از سس های مخصوص سرآشپز در منو رستوران، موثر است.
99/05/27 18:41
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
استفاده از متن استاندارد در یک صفحه
قرار دادن تعداد کمی از کلمات در یک خط از کل متن
ترکیب فونت های سازگار در کل طراحی کاتالوگ
رعایت کردن فاصله بین حروف
استفاده از رنگ های مناسب: یکی از مهمترین تصمیمات طراحی شما در ایجاد پروژه خود تصمیم گیری در مورد ترکیب رنگ ها است
ایجاد فضای خالی مناسب کاتالوگ: یک نشانه مطمئن از یک طراح آماتور، عدم وجود فضای خالی در یک طراحی بصری است
قرار گیری داده های کاتالوگ به طور حرفه ای: عدم تعادل بین عناصر اصلی طراحی کاتالوگ، می تواند به محصولی منجر شود که بی نظم به نظر برسد.
ایجاد کنتراست یا تضاد رنگی در کاتالوگ : یکی از مشکلات رایج استفاده نکردن از کنتراست در یک طرح است. ندانستن چگونگی استفاده کنتراست به طور مؤثر می تواند به معنای تفاوت بین یک طراحی حرفه ای و یک طرح ناکارآمد باشد
عوامل تاثیرگذار در طراحی کاتالوگ کدامند؟
خوانایی متن: هدف از طراحی خوب، صرفا زیبایی تصویری نیست؛ بلکه برقراری ارتباط موثر یک پیام است. متن نه تنها باید اهداف طراحی را برآورده کند، بلکه خواندن آن نیز باید آسان باشد. همچنین تضاد بین متن و زمینه مهم است.
استفاده از تصاویر وکتوری(برداری): افراد غیر حرفه ای اغلب استفاده از تصاویر شطرنجی را به جای بردار اشتباه می گیرند. در حالی که اولی از پیکسل ها ساخته شده و با بزرگ شدن مبهم می شود، دومی از خطوط و منحنی های هندسی تشکیل شده است ، بنابراین می توان آنها را به هر اندازه تقسیم کرد و هنوز واضح به نظر می رسد
استفاده نکردن از تقارن کامل به طور پیوسته: یکی دیگر از اشتباهات رایج این است که سعی کنید طراحی را بیش از حد کامل و متقارن جلوه دهید.
درک کامل دستورالعمل های مشتری: در بسیاری از مواقع، ما می توانیم طراحی کاتالوگ را با توجه به نیازهای مشتری و از همه مهمتر محتوا و چگونگی ارائه خدمات به مخاطبان خود و همچنین سلایق زیبایی شناختی خود جذاب کنیم .
کپی نکردن از کارهای دیگران: اگرچه توصیه می شود از طرح های های دیگران الهام بگیرید، اما کپی کردن از کارهای شخص دیگری درست نیست. این امر در پایان نه تنها به اعتبار شما آسیب می رساند بلکه باعث می شود میزان دسترسی و تأثیر پیام شما نیز محدود شود.

طراحی کاتالوگ محصول به چه صورت است؟
نام تجاری کاتالوگ: برند های قوی به طور معمول از نام های تجاری یا برند های تجاری خود برای نام کاتالوگ خود استفاده می کنند. برند های ناشناخته باید از یک نام کاتالوگ قانع کننده استفاده کنند.
عكس كاتالوگ: بهترین کاتالوگ ها تصویری هستند و به کاربر امکان می دهند تا با حداقل زمان، مطالب مهم را بخوانند.
تبلیغات کاتالوگ: با تبلیغات، احساس فوریت ایجاد کنید! با اولین سفارش طراحی کاتالوگ در نوین قلم، 20درصد تخفیف بگیرید.
بازاریابی متقابل: موتورهای جستجو، به راحتی PDF ها را فهرست می کنند، از جمله این جستجو ها، می توانند نسخه های کاتالوگ دیجیتال ، باشند. بنابراین PDF ها می توانند در نتایج جستجو رتبه بندی کنند. در نتیجه، بازاریابی ایمیل در ترافیک وب سایت و فروش تجارت الکترونیک مؤثر است
سفارش دهی را آسان کنید: با طراحی کاتالوگ، از راه های مختلف از جمله تلفن، وب سایت، ایمیل و شبکه های اجتماعی دیگر، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.گزینه های سفارش را در هر صفحه برجسته کنید.
برای استعلام از قیمت طراحی کاتالوگ در نوین قلم، و برای ثبت سفارش و مشاهده نمونه کار، به وب سایت نوین قلم مراجعه فرمائید. با کمک طراحان نوین قلم، هزینه های انتشار، فروش و بازاریابی را برای تجارت خود بسیار کاهش دهید.
99/05/7 15:04
نوین قلم نوین قلم , novinghalam
1. مردم تصاویر تأثیرگذار را با سرعت بسیار بالاتری نسبت به متن ساده یا حقایق می خوانند و به یاد می آورند.
2. یک داستان تصویری که یک آغاز ، میانه و پایان دارد بسیار جذاب تر از مجموعه ای از تصاویر تصادفی یا افکاری است که به هم وصل نمی شوند
3. تصاویر باید متناسب با هم باشند و یک مضمون منسجم در طول بروشور ایجاد کنند.
4. تناسب تصاویر با پیام متن بروشور
5. از تصاویر فقط در مواردی که نیاز به برقراری ارتباط مهم در مورد خدمات خود دارید استفاده کنید
6. از قاب های تصویر برای ادغام تصاویر در طراحی صفحه استفاده کنید
7. ادقام نمادهای مصور با یک عکس
8. استفاده از تصاویر یا گرافیک های باکیفیت
99/03/22 00:28
نوین قلم , novinghalam.com
اگر هنگام ارائه پاورپوینت ،مخاطب در پیش شما نبود شما می توانید توضیحات مربوط به هر اسلاید را ضبط کنید و در هنگام ارائه نمایش به مخاطبین صدای ضبط شده را نیز پخش کنید. برای مشاوره رایگان و سوال درباره ضیط صدا در پاورپوینت و همچنین ثبت سفارش طراحی پاورپوینت حرفه ای به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید یا بروی لینک زیر کلیک کنید.
https://www.novinghalam.com/انجام-پاورپوینت/
99/03/11 14:04
نوین قلم , novinghalam.com
اگر میخواهید کسب وکار متفاوتی داشته باشید با نوین قلم همراه باشید. هدف نوین قلم افزایش بهره وری کسب و کار شماست و تیم طراحی آنلاین نوین قلم همواره در تلاش هستند با بروزترین روش ها و طراحی ها بهترین و متمایز ترین سفارش را متناسب با کسب و کار شما طراحی کنند.
برای مشاهده نمونه کارها و یا مشاوره کاملا رایگان به وب سایت نوین قلم مراجعه بفرمایید.
https://www.novinghalam.com/
99/03/9 00:04
نوین قلم , novinghalam.com
به اعتقاد ما، کارت ویزیت در عین حال که مسئله ای ساده، در دسترس و کم هزینه به نظر می رسد بسیار حائز اهمیت است.طراحی کارت ویزیت برای رشد و بهبود کسب و کارتان اهمیت فوق العاده ای دارد. اگر در طرح کارت ویزیت خود به برخی نکات توجه کنید، می توانید یک کارت ویزیت شکیل و منحصر به فردی طراحی کنید که مخاطبان و مشتریان زیادی را برایتان به ارمغان خواهد آورد و در نهایت منجر به سود بیشتر و بهتر شما خواهد شد.
برای مشاهده نمونه کارها یا ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت در نوین قلم به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-کارت-ویزیت/
99/02/29 00:40
نوین قلم , novinghalam.com
نوین قلم همواره در تلاش است تا خدمات با کیفیت را با هزینه مناسب در اختیار کسب و کار ها قرار دهد و در راستای اجرای تمام پروژه های تبلیغاتی آنلاین رضایت مشتریان خود را اولویت قرار می دهد.
قدردان اعتمادتان هستیم.
https://www.novinghalam.com/
99/02/19 13:24
نوین قلم , novinghalam.com
طراحی لوگو با استفاده از فتوشاپ همواره یکی از موضوعات هیجان انگیز و چالش برانگیز بوده است. همانطور که می دانید، لوگوی برخی از شرکت ها با اینکه بسیار ساده هستند اما دارای زیبای خاصی می باشند و کاملا فکر شده و حرفه ای طراحی شده اند. و برعکس لوگوی طراحی شده برخی دیگر از شرکت ها با توجه به اینکه کاملا شلوغ و سخت می باشد اما زیبایی و چشم نوازی یک لوگوی ساده را هم دارند.
نوین قلم در این آموزش قصد داد کمک کند تا طراحی لوگوی ساده با فتوشاپ را در صورت نیاز انجام دهید، اگر قصد داشتید پول زیادی بابت طراحی لوگو ساده هزینه کنید عجله نکنید با دیدن این ویدیو از از پس طراحی لوگو ساده در فتوشاپ بر خواهید آمد.
برای مشاوره رایگان به وبسایت ما مراجعه بفرمایید.
برای سفارش طراحی لوگو حرفه ای در نوین قلم به لینک زیر مراجعه کنید.
https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-لوگو/
99/02/16 11:49
نوین قلم , novinghalam.com
در طراحی کاتالوگ طراحان نوین قلم این حساسیت را دارند که کاتالوگ شما به بهترین شکل ممکن معرف شما باشد و فقط زیبایی کاتالوگ برای ما مهم نیست، بلکه تاثیر گذاری کاتالوگ نکته مهم تری است که همواره مورد تاکید طراحان ماست. باتوجه به دنیای دیجیتال امروزه با کمک طراحی کاتالوگ ها دیجیتال می توانید مشتریان بی حد و مرز در دنیای الکترونیک داشته باشید و در هزین های خودصرفه جویی کنید.

با سفارش طراحی کاتالوگ در نوین قلم منحصر به فرد باشید.

برای مشاهده نمونه کار و ثبت سفارش طراحی کاتالوگ به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش سریع طراحی کاتالوگ دیجیتال به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-کاتالوگ/

99/02/13 16:21
نوین قلم , novinghalam.com
بروشورهای الکترونیکی مثل نسخه های چاپی بروشورها هستند، با این تفاوت که این بروشور ها ماهیت فیزیکی ندارند، اما در رایانه شخصی، موبایل و یا تبلت قابل مشاهده هستند . بروشورهای چاپی شامل تصویر و متن هستند، اما بروشورهای الکترونیکی شامل فیلم و صوت نیز می توانند باشند. اگر به دنبال فروش محصولات و خدمات خود به شیوه ای خلاقانه و سریع هستید، بروشورهای الکترونیکی می توانند گزینه ای عالی برای شما باشند. تصور کنید محصولات و خدمات خود را به مشتریانی که در قاره دیگری حضور دارند، تبلیغ کنید. ثبت سفارش بروشور الکترونیکی به شما این امکان را می دهد تا به مخاطب های گسترده ای دسترسی پیدا کنید.

سفارش طراحی بروشور الکترونیکی یعنی شروع یک ماجراجویی آنلاین و دسترسی به مخاطبان بی حد و مرز.

با سفارش طراحی بروشور در نوین قلم منحصر به فرد باشید.

برای مشاهده نمونه کار و ثبت سفارش طراحی بروشور به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش سریع طراحی بروشور الکترونیکی به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-بروشور/
99/02/11 14:24
نوین قلم , novinghalam.com
امروزه طراحی خاص برای پلاک های طلا بسیار مورد توجه قرار گرفته است و این نوع هدایای نفیس صرفا محدود به بانوان نیست و گستره بسیار بیشتری را نسبت به قبل شامل می شود و اغلب مردم ترجیح میدهند تا هدیه آن ها طراحی منحصر به فرد و مخصوص داشته باشد.با سفارش طراحی اسم در نوین قلم منحصر به فرد تر باشید.برای مشاهده نمونه کار و ثبت سفارش طراحی اسم به وبسایت نوین قلم مراجعه کنید.برای ثبت سفارش سریع به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-اسم/
99/02/8 11:30
نوین قلم , novinghalam.com
در دنیای رقابتی امروز سربرگ به عنوان یکی از اصلی‌ترین اقلام اداری و تجاری به شمار رفته و هر سازمان معتبری می‌تواند با استفاده از یک سربرگ مناسب و حرفه ای، به تبلیغات موثر نام تجاری و کسب و کار خود بپردازد.نوین قلم ،مجری طراحی کلیه پروژه های تبلیغاتی ،به شما در زمینه سفارش طراحی آنلاین کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه بفرمایید.

https://www.novinghalam.com/
99/02/7 14:35
نوین قلم , novinghalam.com
نوین قلم یک سبک متفاوت و جدید درطراحی پاورپوینت است. ما کمک می کنیم تا شمابا طراحی پاورپوینت حرفه ای ارائه ماندگاری داشته باشید . باید اعلام کنیم که ما در نوین قلم تمام این اتفاقات خوب را مدیون تلاش و تجربه ی طراحانی هستیم که به ما اعتماد کردند تا بتوانیم درکنار یکدیگر ارائه خدمات با کیفیت و ارزان در زمینه سفارش طراحی پاورپوینت به تمامی مشتریان عزیزمان داشته باشیم .
برای دانلود رایگان قالب پاورپوینت به وب سایت ما مراجعه کنید.
برای ثبت سفارش طراحی پاورپوینت در نوین قلم بروی لینک زیر کلیک نمایید.
https://www.novinghalam.com/انجام-پاورپوینت/
99/02/2 16:10
نوین قلم , novinghalam.com
منوها ابزاری هستند که توانایی ارتباط با هویت و جو رستوران یا کافی شاپ را دارند. یک سفارش طراحی منو عالی می تواند تجربه خوبی برای مشتری رقم بزند همچنین اگر طراحی منو به صورت به هم ریخته و ضعیف باشد می تواند سطح رضایت مشتریان را به شدت کاهش دهد. از طرف دیگر، سفارش طراحی منو خلاقانه و جذاب، سطح رضایتمندی مشتریان را بالا می برد و شما را به عنوان یک کسب و کار حرفه ای به مشتریان معرفی میکند. تیم طراحی نوین قلم بعد از دریافت سفارش طراحی منو رستوران از مشاوره ها و هماهنگی های اولیه در رابطه با نوع کسب وکار شما تا طراحی منو رستوران سنتی یا فست فود شما همراه شما خواهد بود. طراحان ما تجربه و تخصص چندین ساله خود را با شما به اشتراک میگذارند تا بهترین منو برای رستوران و یا کافی شاپ شما طراحی شود.

برای ثبت سفارش طراحی منو عذا در نوین قلم به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-منو-رستوران/
99/01/27 22:45
نوین قلم , novinghalam.com
نوین قلم یک متفاوت وجدید درطراحی آنلاین است. ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و از وقت بهتر استفاده شود. باید اعلام کنیم که ما تمام این اتفاقات خوب را مدیون تلاش و پیگیری های متخصصانی هستیم که به ما اعتماد کردند تا بتوانیم درکنار یکدیگر به آرزوی دیرینه خود، یعنی ارائه خدمات با کیفیت و ارزان به تمامی هم میهنان عزیزمان برسیم.
تیم طراحی نوین قلم با ارائه خدمات طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی تراکت، طراحی پاورپوینت و اینفوگرافیک و سایر خدمات طراحی آنلاین، همواره به دنبال ایجاد بستری پویا و خلاق بوده است تا همه‌ی افراد در هر نقطه از ایران عزیز بتوانند به خدمات طراحی با کیفیت با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن، دسترسی داشته باشند.
برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی آنلاین و یا ثبت سفارش طراحی آنلاین به وبسایت ما مراجعه بفرمایید.
https://www.novinghalam.com/
99/01/24 23:36
نوین قلم , novinghalam.com
اگر می خواهید اسم خودتان یا عزیزی یا اسم شرکت و یا برند خود را در قالب شکلی زیبا و جذاب داشته باشید با نوین قلم همراه باشید.طرحان نوین قلم کمک می کنند که شما طراحی منحصر به فرد و مخصوص داشته باشید.برای مشاوره رایگان و همچنین نیاز به ثبت سفارش طراحی اسم در نوین قلم به لینک زیر مراجعه نماید:

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-اسم/
99/01/22 23:23
نوین قلم , novinghalam.com
تیم طراحان نوین قلم بعد از دریافت سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین توسط شما، در اولین مرحله شروع به مطالعه و بررسی پیشینه شرکت شما و جایگاه شما در بازار میکند و الزامات شما در طراحی کارت ویزیت را بررسی میکند. همچنین طراحان ما تجربه و تخصص چندین ساله خود را با شما به اشتراک میگذارند تا بهترین طراحی ممکن برای شما انجام شود. نحوه انتخاب اطلاعات و همینطور چینش اطلاعات و لوگو کسب و کار شما در کارت ویزیت، انتخاب رنگ، ابعاد و شکل کارت ویزیت شما و همینطور راهنمایی برای مناسب ترین نوع چاپ توسط تیم طراحان ما با هماهنگی با شما انجام میشود .

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت در نوین قلم به روی لینک زیر کلیک نمایید.

https://www.novinghalam.com/سفارش-طراحی-کارت-ویزیت/
99/01/21 21:34
نوین قلم , novinghalam.com
آیا تاکنون به این نکته فکر کرده اید که چگونه یک ارائه عالی را در کلاس ها و کنفرانس های خود داشته باشید ؟برای اینکه پاورپوینت تان را منحصربفرد بسازید، به مقداری کمک برای انجام پاورپوینت نیاز دارید و این کاملا درست است!تیم طراحی پاورپوینت نوین قلم به شما کمک می کند تا طراحی حرفه ای و بی نظیری داشته باشید. نکات ریز درطراحی پاورپوینت:حفظ زیبایی‌شناختی ،سادگی و یکپارچگی اسلایدهای پاورپوینت‌تان را بیش از حد شلوغ نکنید، استفاده‌ی بیش از حد متن ممنوع! در استفاده از افکت‌های پاورپوینت زیاده‌روی نکنید! فاصله‌ی خطوط را به خوبی تنظیم کنید و...

برای مشاوره رایگان و مشاهده نمونه های کاری ما به وبسایت ما سر بزنید.

https://www.novinghalam.com

برای سفارش طراحی پاورپوینت در نوین قلم به روی لینک زیر کلیک نمایید:

https://www.novinghalam.com/انجام-پاورپوینت/