نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب

نتایج جستجو : سردار سعید قاسمی - 4 مطلب

96/05/16 08:28
 علوی , sahan59
[https://www.aparat.com/v/5yrow]
سخنرانی جنجالی سردار سعید قاسمی ولایت مداری را از چه کسی بیا موزیم ؟
99
95/08/18 17:56
     کیاسری , kiasar_city
سردار قاسمی درباره خبری که امروز 18 آبان درباره سردار احمد متوسلیان در برخی خبرگزرای‌ها مبنی بر زنده بودن وی منتشر شد و اینکه چرا در اینباره اقدامی از سوی مسئولان صورت نمی‌گیرد، اظهار داشت: از زنده نگه داشتن این پرونده برخی نفع می‌برند و برخی ضرر می‌کنند بنابر این اگر به این نکته توجه کنیم تکلیف این پرونده مشخص می‌شود.
94/10/4 22:36
     کیاسری , kiasar_city
سردار سعید قاسمی از فرماندهان دفاع مقدس بعد از تماشای فیلم سینمایی «پی 22» گفت: «امروز بیش از همیشه به این نکته پی بردم که به تعبیر رهبر انقلاب، دفاع مقدس مانند دریایی است که به هر گوشه‌اش که بزنی می توانی در و مرواریدهای گرانبهایی دشت کنی. فیلم سینمایی «پی 22» هم به نقطه ای مغفول نقبی زده بود و از این منظر به هدف خود رسید. به خصوص آن که به موضوع تفحص شهدای دریایی هم اشاره داشت که بسیار حائز اهمیت و منطبق بر واقعیت است. ما به تازگی یادِ جنگ های دریایی و رشادت رزمندگان مان در نبردهای دریایی افتادیم، هرچند که خیلی دیر است اما به هر حال این موضوعات بسیار مهم و حیاتی و پرداختن به آنها بسیار خوب و لازم است.»
93/11/19 02:15
  رِوایتگر رٰاوی فَتح  , RevayatRaviFath
سردار سعید قاسمی٬ در سخنرانی اخیرش به صراحت از "رئیس جمهور" یعنی جناب حسن روحانی و دولتش انتقاد کرده و گفت "با اینکه در کلام‌شان دائم از واژه مقام معظم رهبری استفاده می‌کنند اما عکس ایشان اقدام می‌کنند.
ایشان درباره "بی‌اعتنایی" دولت به "اقتصاد مقاومتی" خطاب به "جناب روحانی" گفتند "تو به عنوان "رئیس جمهور" باید به دستت "بیل بگیری" تا همه ببینند که مبنای اقتصاد مقاومتی باید کشاورزی باشد.
189
89
198